Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Moc i blask' (stara wersja)

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Moc i blask' (stara wersja)

Szampon Timotei z wyciągiem z alpejskich ziół wzmacnia włosy i wydobywa i blask.To opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku. Dodaj swoim włosom energii i witalności dzięki nowemu Timotei z Różą z Jerycha. 0% parabenów.

Bardzo dobry szampon

Bardzo często zmieniam szampony. Głównie dlatego, że włosy przyzwyczajają się a szampon zaczyna tracić swoje właściwości. Zamknięty w poręcznej, ładnej butelce. Z fajnym bardzo wygodnym zamknięciem. Proste, praktyczne, bardzo wygodne w użyciu. Zapach podbił moje serce. Świeży, nadzwyczaj przyjemny, nie męczący. Długo utrzymuje się na włosach. Konsystencja żelowata. Dość gęsta, szampon jest bardzo wydajny. Dobrze i przyjemnie pieni się na włosach. Nie spływa z rąk. Nie ma też problemu z jego spłukaniem. Jeśli chodzi o działanie, to jeden z najlepszych jakie miałam. Włosy po umyciu są czyste i świeże i w dobrej kondycji. Z przyjemnością jeszcze nie raz do niego wrócę.!

Przyjemnie odświeża

Jestem wielką fanką szamponów Timotei już od wielu lat. Ta wersja również przypadła mi do gustu. Ładnie orzeźwiająco pachnie i przyjemnie odświeża włosy. Ma świetną, troszkę lejącą konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza. Dobrze się pieni i równie dobrze się spłukuje. Nie plącze włosów i ich nie obciąża, po wysuszeniu są przyjemnie sypkie. Do tego jest tani i łatwo dostępny.

Bardzo fajny

Mam włosy długie i gęste, którym ciężko jest zrobić krzywdę. Mało używam suszarki/prostownic/lokówki więc nie są one zniszczone. Wymagają jedynie dobrej codziennej pielęgnacji.
Ten szampon u mnie się sprawdza. Przede wszystkim nie podrażnia i nie wysusza skóry. Bardzo ładnie, delikatnie pachnie. Świetnie się pieni i jest gęsty, więc nie spływa z włosów po nałożeniu.
Dobrze myje, nie puszy i nie plącze włosów. Włosy są miekkie i delikatne w dotyku, lśniące i odżywione.
Bardzo fajny drogeryjny szampon w niskiej cenie.

w sumie ulubieniec

Ten szampon gości u mnie już kilka lat. Oczywiście na zmianę z innymi dwoma. Chętnie do niego wracam, ma cudowny zapach, który bardzo lubię i utrzymuje się po umyciu włosów (kilka koleżanek pytało czego używam). Opakowanie (dzióbek) jest świetne, bardzo praktyczne i wygodne. Sam szampon bardzo przyjemny, nie jest ciężki, włosy nie są oklapnięte, fajnie domywa skalp szczególnie po użyciu suchego szamponu dla brunetek (przynajmniej widzę, że piana się zabarwiła). Ogólnie fajny szampon jednak zależy od kondycji włosów. Sama zauważyłam że nie zawsze moje włosy reagują na niego tak samo. Czasem daje super efekt, włosy są wygładzone, świeże i w ogóle super nawet bez odżywki, ale czasem masakra, włosy się plączą i już tak miło nie jest (ale to jak mówię nie wina szamponu tylko kondycji włosów w danym czasie). Bardzo go lubię i jeszcze nie jedno opakowanie zakupię szczególnie że nie jest drogi i zawsze można go trafić na jakiejś promocji :)

Nawet, nawet, ale ...

Zwykle byłam sceptycznie nastawiona do produktów marki Timotei, ale do zakupu tego szamponu skusił mnie jego zapach i cena. W efekcie moja ogólna ocena wychodzi na ani dobry ani zły. .
Szampon zamknięty jest w przezroczystej butelce z bardzo ciekawą grafiką, dużym plusem jest zamknięcie na "klik" bardzo ułatwia to użytkowanie no i mamy pewność, że go nie uszkodzimy podczas otwierania jak to bywa u innych producentów.

Sam szampon z wyciągiem z alpejskich ziół ma wzmacniać nasze włosy i spotęgować ich naturalny blask, ale czy tak faktycznie działa?
Szampon świetnie się pieni. Jest wydajny. Nawet dobrze myje włosy i nie obciąża ich, co jest dla mnie szczególnie ważne. Ale słabo sobie radzi z domyciem jeśli jesteście po olejkowaniu/kremowaniu. Szampon nie wywołuje łupieżu. Zapach ma bardzo orzeźwiający i przyjemny, a włosy są lekkie, przyjemne w dotyku i sypkie. Aczkolwiek nie zauważyłam zbytnio jego działania wzmacniającego, a szkoda bo skład ma nawet całkiem przyzwoity. Jeśli nie zależy Wam na jego działaniu "wzmacniającym" które dla mnie jest wątpliwe to uważam, że jest dobrym szamponem do codziennego stosowania.
Cena jest przyjazna a z dostępnością nie ma problemu, nawet w Biedronkach go widziałam.

przyjemny, ale plącze włosy

Szampon ten bardzo ładnie się pieni, dobrze się wypłukuje, dobrze oczyszcza, ale niestety włosy się po nim gorzej układają, plącze je. Koniecznie trzeba użyć po nim dobrej odrzywki/maski. Fajny produkt za bardzo niską cenę (kupiony na promocji za 3,5zł :)) Dodatkowy plus za fajne opakowanie, łatwe do użycia pod prysznicem

dobry

Lubie testowac nowosci, wiec ten szampon wpadl mi w rece k trwafil do pudla "przetestowac". Kiedy wkoncu trafila jego kolej i zajal zaszczytne miejsce w lazience, przyszedl czas na pierwsze uzycie.

Szampon zawarty jest w przezroczystej buteleczce, dzieki czemu widzimy ile produktu nam pozostalo, dodatkowo posiada wygodny aplikator, ktory sprawia, ze aplikacja jest duzo przyjemniejsza.
Sam szampon jest przezroczysty, lejacy sie, ale nie bardzo rzadki, posiada ladny zapach.

Szampon ladnie sie pieni, dobrze domywa wlosy ze srodkow do stylizacji. Szybko i dobrze sie plucze. Wlosy po jego uzyciu sa blyszczace i sypkie.
Regeneracji nie zauwazylam.

Za ta cene i pojemnosci polecam chociaz sprobowac!

Niby lubię ,ale coś z nim nie tak

Teoretycznie jest to jeden z szamponów z mojego podium, ale praktycznie, coś powoduje to, że jest znacznie niżej.

Pierwsze co uwielbiam to opakowanie - ten wynalazek z dzióbkiem jest tak praktyczny, ze sam ten fakt skłania mnie do zakupu i testowania nowych wariantów.

Szampon bardzo ładnie pachnie, pieni się całkiem nie źle jak na ten typ, myje i oczyszcza włosy jak trzeba. Jednak po ich spłukaniu i osuszeniu fenomen mija. Są dosyć szorstkie, ciężko je rozczesać i kiepsko się układają. Więc niby działa dobrze, a jednak coś im tam nie pasuje.

Nie zrażam się, bo są takie warianty które bardzo lubię, temu panu podziękujemy, ale chętnie szukam dalej. :)

Dobry szampon i to z Biedry!

Pomimo rozczarowania szamponem z kokosem postanowiłam dać mu szansę. Szampon dobrze myje moje włosy. Potrzebuje szamponu do codziennego stosowania, a ten szampon sprawdza się świetnie

Całkiem, całkiem

Jest to calkiem przyzwoity szampon. Nie robi niewiadomo jakich cudów z moimi włosami, po prostu je doprowadza do czystosci. Ładnie pachnie, dobrze się pieni. Jest w porządku. Warty swej ceny.

Przeciętniak, zwykły szampon od tak który w miare ładnie pachnie

....czyli tak jak w tytule, średniak,przeciętniak, cena dobra bo jest to tani produkt. Jednak zużyłam,wypróbowałam, raczej więcej nie kupie. Jedyne co w nim fajne, to zapach. Dozownik kiepski, nie lubię takich.

Nawet ok

Ciężko mi dobrać szampon, który odpowiadałby moim wymagającym włosom. Ten jest dobry, ale miałam styczność z lepszymi szamponami.

+ ładny zapach
+ nawilża włosy
+ włosy się po nim nie puszą

- słabo się pieni
- trochę swędzi po nim skóra głowy