Estee Lauder, Revitalizing Supreme Global - Anti Aging Eye Balm (Odmładzający krem pod oczy)

Wielozadaniowy krem pod oczy, który odpowiada na zmieniające się potrzeby skóry i redukuje liczne główne oznaki starzenia, dzięki czemu skóra wokół oczu staje się bardziej napięta, rozjaśniona i wygląda piękniej.
Pomaga opóźnić pojawianie się oznak starzenia w delikatnym obszarze wokół oczu. Ten jedwabisty i kojący balsam pomaga przywrócić skórze jędrność, elastyczność i napięcie, odżywia i rewitalizuje skórę, a istniejące linie wokół oczu ulegają delikatnemu wypełnieniu.

nie wart swojej ceny

Krem szybko się wchłania.
I to tyle jego zalet...
Działania jakiegokolwiek nie zauważyłam
Płaci się chyba głównie za markę i estetyczny słoiczek.
Nie wart swojej ceny.
Nie zagości on ponownie w mojej toaletce.

Wow!

Kupiłam kosmetyki z tej serii minionego lata i wiem, że to nie był ostatni zakup!

PLUSY:
+Opakowanie: luksusowy, maleńki słoiczek, może nie jest tak higieniczny jak tubki czy pompki air-less, ale przy jego konsystencji słoiczek jest konieczny
+Konsystencja: odżywcza, masełkowata, ale jednocześnie lekka, nie obciąża delikatnej okolicy oczu i szybko się wchłania
+Zapach: delikatny, przyjemny, charakterystyczny dla całej serii RS
+Wydajność: mimo niewielkiej pojemności (15 ml), krem jest bardzo wydajny, starczył mi na całe lato, stosowany raz dziennie
+Skład, dobry i przyjazny nawet skórze wrażliwej i suchej

DZIAŁANIE:
Krem jest fantastyczny! Jego głównym działaniem jest, a jakże, rewitalizacja. Dobrze nawilża, zmiękcza skórę, niwelując szorstkość oraz łagodząc podrażnienia. Delikatnie napina, niemal całkowicie redukuje drobne linie mimiczne, pozostawiając skórę jędrną i pełną blasku.
Krem posiada mikroskopijne drobinki, których może gołym okiem nie widać, ale za to doskonale odbijają światło, czynią spojrzenie świeżym i wypoczętym.
Choć niemal całkowicie pozbyłam się cieni pod oczami, na większe wyjście stosowałam na niego korektor i dobrze z nim współpracował, nie było mowy o warzeniu się kosmetyku kolorowego czy o zmniejszonej trwałości.
Regularnie stosowany przynosi świetne efekty: sprężysta, jędrna, maksymalnie wygładzona, rozjaśniona i pełna blasku skóra w okolicy oczu. Jego dobroczynne działanie było widoczne nawet po demakijażu, skutecznie zatrzymywał wodę z naskórku, co przekładało się na świetny stan skóry.
Po prostu idealny, rzeczywiście rewitalizuje, naprawiając skórę i zdecydowanie poprawiając jej wygląd.

Mimo dość wysokiej ceny, kupię go jeszcze nieraz, bo jest tego warty, zdecydowanie.

Polecam serdecznie!

Świetny, ale drogi

Kupiłam go na promocji 25% taniej (a i tak był drogi). Przyznaję, jest świetny. Rzadko się zdarza, żebym zauważała efekt kremu, a tu zauważyłam. Zmarszczek było jakby mniej. Konsystencja ok, zapach ok. ma lekkie drobinki, które świecą. Ale dość szybko niestety się zużył. No nie wiem, cena jak dla mnie bardzo wysoka, ale jesli kogoś stać, to warto spróbować.

Jak ta lala!

Kosmetyk otrzymałam z okazji Świąt, wraz z zestawem z mini korektorem tej samej firmy. O ile korektor nie bardzo przypadł mi do gustu, to z tego kremu jestem bardzo zadowolona.
Używałam już wielu kosmetyków pielęgnacyjnych tej marki i ta seria jest moją ulubioną.
Mam cerę mieszaną, z pierwszymi oznakami starzenia się. Nie palę, ale od czasu do czasu lubię sobie wypić lampkę wina, ale... to przecież nie jest recenzja wybielającej pasty do zębów.
Do rzeczy.
Oceniam 5ml miniaturę produktu

+ bardzo wydajny krem, mini wystarczyło mi na m-c użytkowania
+ estetyczne opakowanie
+ przyjemny zapach, trochę olejkowy
+ przecudowna konsystencja: krem bardzo dobrze się rozsmarowuje, wręcz sunie po skórze
+ szybko się wchłania, jednocześnie nie ściąga skóry
+ skóra jest nawilżona i odżywiona
+ krem spłyca drobne zmarszczki
+ rozjaśnia
+ świetnie współgra z podkładami na bazie olejów

+/- sam w sobie drogi, ale często można go zakupić w dogodnych zestawach w przyjaznych cenach
+/- jest mocno odżywczy, początkowo obawiałam się podrażnień, zapychania porów skóry, ale nic takiego się nie stało
+/- krem posiada mikrodrobinki, których w ogóle nie widać na skórze.

Myślę, że skuszę się jeszcze na jakiś zestawik, miniaturki.
Taki zakup jest często o wiele bardziej opłacalny niż zakup pełnowymiarowego produktu.
Polecam przeglądać asortyment Estee Lauder, perfumerii Douglas, Sephory.

Nie.

Przyznam, że długo męczyłyśmy się razem z mamą, by zużyć go do końca. Jest bardzo wydajny, ma przyjemną konsystencję i niezwykle łatwo się rozprowadza. To tyle i aż tyle jego zalet..

Niestety krem nie robi zupełnie nic, co miałoby pozytywny skutek w jego działaniu. Wyraźnie czułam, że z czasem stosowania, moja skóra staje się coraz bardziej wysuszona, to dawało duży dyskomfort w ciągu dnia. Krem zawiera delikatne, złote rozświetlające drobinki, których obecności nie rozumiem, bo moja skóra pod oczami z biegiem czasu wyglądała zwyczajnie na bardziej zmęczoną.

Redukcja oznak starzenia? Raczej ich podkreślenie. Nie warto porównywać jego działania z jakimkolwiek innym produktem; jego działanie jest tak kiepskie, że chcę o nim jak najszybciej zapomnieć.

Używam tego produktu od: ponad pół roku.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie.

nie dla mnie

Niestety krem nie jest dla mnie odpowiedni.
Od kremu oczekuję całodniowego nawilżenia i odżywienia skóry. Lubię gęste, treściwe, tłustawe kremy pod oczy- takie, które zostawiają po sobie film. Ten krem jest lekki, miernie nawilża i nie odżywia skóry. Całkowicie i szybko się wchłania 9dla mnie to minus), Nie nadaje się na noc.
Spodziewałam się, że krem w takiej cenie będzie lepiej nawilżał.
Plusem kosmetyku jest to, że korektor/makijaż wygląda na nim pięknie. Oko jest idealnie gładkie i rozświetlone. Korektor się na nim nie warzy co czasami ma miejsce przy tłustych kremach. Krem stosuję kiedy nie chce mi się czekać aż mój tłusty krem się wchłonie lub mam ważny dzień i chcę mieć pewność, że mój korektor jest cały czas w idealnym stanie.
Tak jak pisałam ze względu na mierną pielęgnację nie będę go stosować codziennie - obawiam się, że stan mojej skóry mógłby się pogorszyć.

Ilość zużytych opakowań: w 1

Na szczęście nie kupiłam pełnowymiarowego

Niech będą blogosławione próbki i miniatury!
Potrafią ustrzec nas przed niepotrzebnym/złym zakupem za ogromne pieniądze!

Dwie takie miniatury dostałam od Mamy, której dołączono je w ramach gratisów do zakupów drogeryjnych. Ponieważ ostatnio u mnie z kasą krucho, więc zużyłam, bo co miałam zrobić?

Gratisy starczyły mi na ponad 9 tygodni, więc moja opinia będzie raczej rzetelna.

Nie mam wymagającej skóry, zmarszczki mimiczne własciwe wiekowi, płytkie. Sama skóra mieszana, śmigająca w kierunku suchej, ale dość zadbana i nawilżona, nieskłonna do uczuleń.

Krem ma miłą konsystencję, delikatny zapach, jest łatwy w aplikacji. Wchłania się bez zarzutu, co rano jest ważne. Dobrze współpracuje z korektorami i innymi kosmetykami. To zalety.

Dlaczego taka niska ocena? Bo ten krem nie robi nic, co usprawiedliwiałoby jego cenę i tutaj najnormalniej w świecie płacimy za markę. Ot, kremik. Specyfik za ułamek tej ceny robiłby to samo.

Owszem, coś tam próbuje nawilżać, ale słabiutko. Po godzinie, dwóch zaczynam odczuwać dyskomfort. Szału nie ma. Nie zauważyłam też, żeby pierwsze, delikatne mimiczne linie uległy jakiemukolwiek spłyceniu. Na noc w ogóle jego działanie jest niewystarczające, potrzebuję jednak czegoś nieco bardziej treściwego. Absolutnie nie wytrzymuje porównania z kremami innych marek o zbliżonej cenie.

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwie miniatury

ot, kremik...

Przy zakupach w perfumerii dostałam - ku swemu zdumieniu - nie standardowe próbki kremów, perfum czy podkładów, a włąsnie 2 miniatury kremu pod oczy :) Miły, choć rzadki gest :D, zwłaszcza, ze nie wydałam całej zawartości portfela...
Czy sama bym kupiła? Nie, z kilku powodów. Czy kupię? Nadal nie.
Cena to jedno, ale nie najważniejsze, miałam droższe. Perfumeryjna marka to coś, co rzadko już u mnie gości, wole kosmetyki bardziej selektywne. Stawiam na składniki aktywne, nie reklamę koncernu... I tak już wiem, ze żaden krem zadnej marki cudów nie zdziała ;) Zreszta twarz mam zadbaną i trudno by było cos poprawić. A choćbym kupiła najdroższy produkt La Prairie czy La Mer - cudów nie ma, dwudziestolatka już nie będę...Zgadzam się tez z opiniami, ze pod oczy można uzywac kremy do twarzy, oczywiście te, które nie niosa ryzyka podraznien.
Poza tym - kupiłam krem do twarzy z tej serii i okazał się rozczarowaniem...
No i ostatnie, choć nie najmniej wazne - staram się nie kupować niczego w słoiku, albo tubka, albo pompka, albo nic.
Cóz dostałam, to zużywam :)
Krem ma niezła konsystencje, nie jest za gęsty, nie jest tez lekki. pachnie delikatnie, choć to akurat pod oczy można było sobie darować. dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania. Nawilza, ale nie natłuszcza, nadaje się na dzień, ale na wieczór jest już za lekki. Drobinek specjalnie nie zauważam, może dlatego, ze nie nakładam okularów przed lustrem :D Wierzcie mi, wystarczy, ze w pracy mam okulary powiększające i spojrze co jakiś czas w duże, dobrze oświetlone lustro...Szok. Po co się stresować ;)
Podsumowujac - dość lekki, dość przyjemny dzienny krem. Drogi i perfumowany i w słoiku. Oczywiście nie odmładza, bo nie ma jak i czym. Jego działanie można osiagnac o wiele taniej, szukając na półkach drogerii...

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoiczka

Bardzo fajny

U mnie ten krem sprawdza sie bardzo dobrze. Nie usuwa zasinien ani zmarszczek (ktore sa u mnie malusienkie), ale moim zdaniem doskonale sprawdza sie jako krem nawilzajacy, pielegnujacy. Testowalam wiele kremow i poki co to jedyny, z ktorego jestem zadowolona, poniewaz nawet nalozony grubsza warstwa nie podraznia mi w zaden sposob oczu, nie skleja powiek ani rzes, nie gromadzi sie w kacikach - po prostu doskonale sie wchlania i naprawde korzystnie wplywa na moja skore. Jest odzywiona i nawilzona, wypoczeta. Drobinki rozswietlajace moim zdaniem nie sa koniecznoscia ani jakims fajnym bajerem, po nalozeniu makijazu wcale ich nie widze.

Kupujac ten krem trzeba zastanowic sie, jakie mamy potrzeby. Do mojej wrazliwej skory sie sprawdzil, a uczulaly mnie rozne kremy - i te proste typu Floslek, i nawet All About Eyes. Gdybym miala problemy ze zmarszczkami pewnie jego dzialanie byloby dla mnie zbyt delikatne, jednak na aktualny stan mojej skory - ktora jest raczej normalna, nie sucha ani tlusta - sprawdza sie bardzo dobrze.

Jest wydajny, ma sliczne opakowanie.
Na temat ceny sie nie wypowiem, bo dla jednej osoby bedzie niska, dla drugiej wysoka. To juz indywidualna kwestia do rozwazenia.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

nie robi nic

Ten krem nie robi absolutnie nic. Nawilżenie słabe, zmarszczki to wręcz powiększone i podkreślone:-( Ma takie drobinki, które może i rozświetlaja, ale też podkreslają zmarszczki, trudno schodzą ze skóry i nakładanie ich w kremie na noc to już zupełna pomyłka.
Za tą cenę krem nie wart zakupu!

pasuje mi

Miniaturka kupiona w zestawie z korektorem za bardzo przyjazną cenę jednej z sieciowych perfumerii służyła mi zadziwiająco długo :)
Mimo dość lekkiej konsystencji krem jest wydajny, dobrze nawilża, lekko wygładza. Nie jest to żel, ale też nie ciężki krem - pod oczy konsystencja idealna. Nie natłuszcza, szybko można nakładać kolorowe kosmetyki.
Miałam przyjemność z używania tego kremu, daje dobry efekt nawilżenia i odświeżenia - i to mi wystarczy.
(nie liczę na cuda typu kompletna likwidacja zmarszczek czy twarz młodsza o 10 lat w 10 dni...)
Cena pełnowymiarowego kosmetyku jest wysoka, więc nie wiem czy kupię ponownie, ale osobom które chcą wydać taką kwotę na krem pod oczy - jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące (nie codziennie)
Ilość zużytych opakowań: jedno mini (5ml) z zestawu

Lekki, ładnie rozswietlający krem pod oczy dla wrażliwych

Średnio-gęsty, o delikatnym zapachu balsam pod oczy ma za zadanie koić, nawilżać, ujędrniać i rozjaśniać okolice oczu.

Malusieńkie drobinki nałożone pod makijaż, ładnie odbijają światło i są sposobem na to, by pożegnać szare podkuwki.

Minimalnie wygładza zmarszczki mimiczne. W chwili obecnej - nie wyobrażam sobie bez niego codziennej pielęgnacji.

Stosuję go na dzień i na noc - dobrze współgra z makijażem. Pomimo stosunkowo gęstej konsystencji, prędko się wchłania i jest wydajny.

Z tego co widzę, opinie na temat tego kremu są podzielone - jedni go kochają, drudzy wprost przeciwnie. Dlatego też, polecam Wam zakupić miniaturkę by go przetestować - ja kupowałam swoje miniaturki w Douglasie, ale w salonach estee lauder czesto je maja :)

Ja spróbowałam i jestem pewna, że na długo zagości w mojej kosmetyczce. ciekawa jestem kremu do twarzy z tej linii :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 15 ml (2.5 małego opakowania)