Wibo, Deep Black Eyeliner (Intensywnie czarny eyeliner)

Wibo, Deep Black Eyeliner (Intensywnie czarny eyeliner)

Kategoria
Marka

Eyeliner o formule intensywnej czerni z bardzo wygodnym aplikatorem również dla osób początkujących w makijażu.
Nie jest to produkt wodoodporny.

w pędzelku
Efekt
matowe

Nie bardzo..

Eyeliner zakupiłam z braku mojego ulubionego na półkach drogeryjnych. Niestety nie za bardzo się polubiliśmy.
Opakowanie jest ładne, zgrabne, posiada ciekawa szatę graficzną w stonowanych czarno białych kolorach i to na tyle z plusów. Eyelinerem ciężko zrobić dość szeroką kreskę ( mimo wielu lat wprawy) po pierwszej cienkiej warstwie druga nałożona nieco wyżej nie chce się z nią spoić i nie wyglądają na jedną pociągłą kreskę. Kruszy się, nie jest wodoodporna, przy dużym poceniu odbija się na powiece, co więcej nie jest tak idealnie czarna jaj obiecuje producent.

Kupiony za grosze, robi robotę

Eyeliner faktycznie jest intensywnie czarny i nie kruszy się. Może nie utrzymuje się bardzo długo, gdyż po kilku godzinach lekko schodzi z kącika oka, jednak za tą cenne warto go zakupić. Pędzelek jest cienki i bardzo precyzyjny. Dużą zaletą jest też to że produkt w opakowaniu nie wysycha za szybko.

Super eyeliner za niska cene

Eyeliner kupiłam w Rossmanie już kilkakrotnie.
Zawsze chętnie do niego wracam. Cena się lekko zmienia od czasu do czasu ale uważam, że nadal jest niska jak za taki eyeliner.

Eyeliner jest zamknięty w plastikowym opakowaniu, który razem z pędzelkiem tworzy pewnego rodzaju stożek.

Kolor tak jak opakowanie kruczo czarny.
Ma bardzo ładne krycie, jednym pociągnięciem pięknie rysuje kreskę o intensywnym kolorze, bez potrzeby poprawy kolorystyki.

Pędzelek ma lekko zaostrzony koniec co ułatwia robić ostre końce kreski. Pozwala być bardziej dokładnym w makijażu co jest dużą zaletą.

Jego trwałość jest bardzo dobra. Gdy wykonuje makijaż rano przed pracą, wieczorem oko jest nadal podkreślone.

Ogólnym zdaniem mogę polecić.

Na ten eyeliner trafiłam przypadkiem. Nie byłam fanką takiej formy opakowania. Kałamarz był dla mnie zmorą dopóki nie trafiłam na ten produkt.

Aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna. Pędzelek nie rozdwaja się, jest precyzyjny oraz giętki przez co malowanie kreski zajmuje mi kilka sekund.

Formuła jest bardzo przyjemna. Eyeliner jest płynny, ale bardzo szybko wysycha na powiecie, nie tworząc przy tym dziwniej faktury - kreska jest gładka.

Produkt zgodnie z opisem jest koloru czarnego i wystarczy go jedna nawet cienka warstwa. Trwałość nawet latem była zadowalająca. Nie rozmazuje się, nie kruszy, nie powstają dziury w kresce.

Kosmetyk jest wydajny. Kreska namalowana rano, wygląda tak samo dobrze wieczorem. Produkt nie rozlewa się po powiece, nie wygląda ciężko. Bardzo łatwo namalować nim ostro zakończoną kreskę czy też kreskę w wewnętrznym kąciku oka.

Cena również jest bardzo korzystna. Zdecydowanie polecam ten produkt, a tym bardziej za taką cenę - jest on po prostu świetny. Będzie zarówno dobry dla osób zaczynających z makijażem, jak i dla tych, które malują już się znacznie dłużej.

Za tę cenę jest okej

Jak na eyeliner, który kupiłam na promocji za pięć złotych, jest okej. Wygodnie się go używa, jednakże jeśli chodzi o jakość to jest wiele do życzenia. Nie wiem czy to ja trafiłam na tak niewydajny egzemplarz, czy co, ale aby uzyskać porządnie czarną kreskę należy pociągnąć ją kilka razy. Co to trwałości także jest sporo do życzenia. Przynajmniej w moim przypadku eyeliner niby szybko zasycha (co jest cudem, bo niektóre eyelinery zasychają, jakby chciały, a nie mogły), jednak jego plusy tutaj się kończą, ponieważ nie jest wodoodporny oraz po zaschnięciu i godzinie noszenia kreska wymaga poprawienia. Przez mruganie zwyczajnie kreska zostaje przerywana w niektórych miejscach na skórze.
Jest to tani, w miarę działający eyeliner. Wygodny w obsłudze, bo jak dla mnie jest znacznie lepszy niżeli eyelinery w markerze. Włosie jest trochę długawe, lecz przynajmniej dla mnie dzięki temu łatwiej robi się ostro zakończone kreski. Włosie jest miękkie. Jednakże jakość po nałożeniu nie jest już tak dobra. Nadaje się na wyjście do sklepu czy na jednogodzinny spacer, jednak na nic dłuższego.

Jeden z najlepszych

Tani, a bardzo dobry eyeliner, któremu jestem wierna od kilku lat :)

Nawet rano, na szybko, mogę zrobić piękne jaskółki, jednym pociągnięciem pędzelka. Jest aż tak łatwy w aplikacji i precyzyjny. Efekt zawsze ten sam, cieszą mnie piękne podkreślone oczy. Tusz daje głęboką czerń. Gdyby Wibo pokusiło się o wypuszczenie na rynek kolorowych odcieni z tą samą formułą kosmetyku, jestem pierwsza w drogerii ;) Na dodatek tusz się nie kruszy, nie rozmazuje, u mnie przetrwa nawet łzy. A przy okazji łatwo się go zmywa przy demakijażu. Właściwie nie ma wad, no może poza tym, że u mnie zużywa się w mgnieniu oka ;)

Robienie tym kosmetykiem jaskółki to przyjemność!

Kiepscizna

Jeżeli on jest intensywnie czarny to ja jestem królową angielską... jest wodnisty i przeswitujący, aby był mocno czarny trzeba pociągnąc kreskę kilka razy, przez tona skorze zbiera się grubsza warstwa tuszu co pozniej prowadzi do kruszenia się. Cena fajna, dobra dostepnosc, cienki pędzelek no ale brak krycia go u mnie skresla. Polecam 24h brush liner z Catrice jest taki jak ten wibo ale ma idealne krycie i jest naprawdę intensywnie czarny.

Mój ulubiony

Ten eyeliner jest świetny. Jestem my wierna już od kilku lat i nie znalazłam drugiego, tak dobrego produktu jak ten. Pędzelek tak ułatwia aplikację, że na prawdę trudno jest zrobić kreskę krzywo. Konsystencja jest bardzo dobra, nie rozmywa się przy nakładaniu, szybko wysycha i nie traci przy tym na intensywności czerni. Bardzo ładnie podkreśla oko. Kreska zrobiona tym eyleiner em to makijaż idealny na co dzień w formie delikatnego podkreślenia oka ale też można na wyjście lub okazję, gdzie można zaszaleć z grubością i długością kreski. Cena jest mega przystępna przy tej jakości.

Gdyby nie pędzelek...

Produkt idealny do nauki malownia kresek. Nie rozwarstwia się, szybko zastyga, jest intensywnie czarny i łatwo się zmywa (gdybyśmy popełnili gafę ;) ). Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć do tego gagatka, to pędzelek, który lubi się "rozczapirzyć". Nie jest to kwestia nieprawidłowego użytkowania, ponieważ przerobiłam mnóstwo eyelinerów tego typu. Kosmetyk nie posiada tendencji do wysychania w opakowaniu.

Produkt nie jest wegański, ale skład mieści się w przedziale z napisem "dobry".

Samo opakowanie jest wygodne w użyciu. Rączka z pędzelkiem ma kształt pasujący do dłoni, nie wyślizguje się z ręki i daje poczucie stabilności. Plastik, z którego zostało wykonane opakowanie jest mocny. Eyeliner kilka razy upadł mi na podłogę, a wcale tego po nim nie widać.

Cena odpowiednia do jakości.

Do czego mam zastrzeżenia - plastikowe opakowanie, które nie pochodzi z odzysku. Plus formuła, która nie jest wegańska.

Pewniak

Jeden z moich ulubionych eyelinerów jeśli chodzi o pędzelek - jest cienki, precyzyjny, można nim namalować każdą kreskę, idealny. Kolor mógłby być trochę bardziej czarny. Jeśli chodzi o trwałość, to po kilkunastu godzinach kreska nieco blaknie. Lubi się ścierać w ekstremalnych warunkach. Nigdy mi nie zasechł, jest bardzo wydajny. Cena również jest bardzo atrakcyjna. Zawsze wybieram go na szybko, jeśli inny eyeliner mi się kończy - jest łatwo dostępny. Jednym słowem jest to pewniak i warto mieć go w swojej kosmetyczce.

trzeba uważać z kruszeniem

kruszy się. rozkruszył mi się jak przymierzałam ubrania i musiałam łazić z eyelinerem na jednym oku i z pozostałością z okruszek na drugim xd może za dużo go nakładam, ale jednak chcę jakiś pigment. nie kupię go ponownie

Załamuje się i kruszy

Tym eylinerem uczyłam się moje pierwsze kocie kreski na powiekach. Intensywny kolor i łatwość aplikacji. Cieniutki pędzelek. Mimo to po wyschnięciu potrafi odpadać w miejscu wyciągniętej kreski w górę. Na lini rzęs pęka tworząc nieestetyczne dziury. Bardzo słaby.