Hugo Naturals, Moisturizing & Restoring Shampoo Shea Butter & Oatmeal (Szampon do włosów nawilżający)

Naturalny szampon Hugo Naturals Moisturizing & Restoring Shampoo Shea Butter & Oatmeal zawiera delikatną formułę, bez drażniących składników czy siarczanów, które pozbawiają skórę nawilżenia. Użyto najwyższej jakości naturalne składniki, w tym olejek arganowy oraz skwalen, by dogłębnie nawilżyć oraz odżywić suche i zniszczone włosy.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające, regenerujące
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Fajne szampony

Mam 3 szampony Hugo Naturals, kupione na iherbie. Każdy z nich przedłuża świeżość włosów, za co im chwała. Są bardzo delikatne dla skalpu. Mają ultradelikatne składniki myjące, mimo to świetnie domywają włosy.

Przy dłuższym użytkowaniu (kilka miesięcy) niestety szampon przesuszył mi włosy. O dziwo, włosy przy skórze były błyszczące, skalp w dobrej kondycji, więc nie wiem, może ekstrakty roślinne tak podziałały.

Obecnie kończę opakowanie i stosuję zamiennie z innymi szamponami. Na pewno jeszcze kupię.

polubiliśmy się

Kupiłam ten szampon w TK Maxx, mam włosych cienkie i delikatne, wrażliwą skórę głowy, zwróciłam uwagę na dobry skład i brak drażniących detergentów w szamponie.

Szampon pięknie pachnie wanilią, ale nie taką sztuczną, tylko jak w czekoladzie bio. Jest wydajny, dobrze się pieni, trzeba go wstrząsnąć przed użyciem.

Nie podrażnia skóry głowy, delikatnie nawilża.
Włosy po nim nie są uklapnięte i ładnie błyszczą się, mam wrażenie, że rośnie ich więcej, skóra jest zadbana.

Raz w tygodniu oczyszczam głowę jakimś mocniejszym szamponem przeciwłupieżowym albo rumiankową polleną evą.

Moim zdaniem nadaje się dla osób o skórze normalnej albo przetłuszczającej się, dla skóry suchej będzie za słabo nawilżający, ale każdy musi spróbować sam.

Skład jest fantastyczny, same dobroczynne substancje i brak oblepiaczy - czego chcieć więcej?