Intersilesia McBride Polska, Family Splash, Szampon do włosów z pokrzywą

Intersilesia McBride Polska, Family Splash, Szampon do włosów z pokrzywą

Pojemność 1 l

Szampon do włosów Family Splash przeznaczony jest do mycia każdego rodzaju włosów. Specjalnie opracowana receptura z zawartością ekstraktu z pokrzywy, kasztanowca i kompleksem witamin dba o zdrowy i piękny wygląd włosów.
Zawiera:
- Ekstrakt z pokrzywy - działa odżywczo na skórę głowy, wzmacnia włosy i nadaje im połysk. Dodatkowo obniża aktywność gruczołów łojowych i zmniejsza przetłuszczanie się włosów.
- Ekstrakt z kasztanowca - działa ściągająco, przeciwłojotokowo i przeciwzapalnie.
- Kompleks witamin - wzmacnia skórę głowy dostarczając jej komórkom niezbędnych dla rozwoju składników.

do włosów przetłuszczających się, do włosów normalnych
oczyszczające, wzmacniające, łagodzące
zapachowa
Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się

Typowy rypacz

Mam włosy długie, średnioporowate, suche, lekko zniszczone i mocno przetłuszczające się. Dlatego tak ważne jest odpowiednie ich oczyszczenie z zanieczyszczeń i pozostałości kosmetyków.

Szampon ten można kupić w każdej Biedronce. Zapakowany jest w butelkę o pojemności 1 litra, jest bardzo wydajny, bardzo dobrze się pieni i dobrze myje.

Zawsze przelewam go w mniejszą butelkę, ponieważ tak duża oryginalna butelka jest niewygodna w użytkowaniu.

Niestety nie mogę się zgodzić z producentem w kwestii zmniejszania przetłuszczania włosów.

Szampon ten jest typowym "rypaczem", na początku, gdy jeszcze nie stosowałam świadomej pielęgnacji, myłam nim włosy codziennie. Teraz używam go tylko co tydzień/ dwa tygodnie, by dokładnie domyć włosy z resztek kosmetyków.

Niestety w moim przypadku zbyt częste używanie tego produktu powodowało przesuszanie włosów.

Zapach jest typowo ziołowy, nie przypadł mi do gustu.

Podsumowując, za takie pieniądze warto go wypróbować, ponieważ dobrze domywa włosy i skórę głowy lecz na dłuższą metę może wysuszać.

Duży szampon w niskiej cenie!

Szampon o pojemności aż 1l można kupić w Biedronce za ok. 3 zł.
Opakowanie to duża, plastikowa, przezroczysta butelka z zamknięciem na klik.
Szampon ma kolor zielony, pachnie intensywnie.
Wystarczy mała ilość, by dobrze umyć nawet długie włosy, bardzo dobrze się pieni.
Ma żelową konsystencję.
Świetnie oczyszcza skórę głowy i myje włosy.
Jest ciekawym rozwiązaniem jako żel pod prysznic czy płyn do kąpieli, ponieważ już niewielka ilość daje mnóstwo piany, jaką ciężko osiągnąć produktami przeznaczonymi do mycia ciała.
Szampon że względu na dużą pojemność jest bardzo wydajny.

zadowolona i to bardzo

mam mega przetłuszczającą się skórę głowy i cienkie, rzadkie ale zdrowe włosy do ramion, zaszalałam za 3,50zł i kupiłam litrową butlę, którą mimo codziennego mycia meczę już nie wiem, który miesiąc, ale długo bardzo, szampon jest bardzo wydajny, bo jego konsystencja jest lekko galaretowata (no chyba że mi się zepsuł od tego niekończącego się używania), szampon doskonale oczyszcza skórę głowy, szczególnie widać efekt gdy włosy naturalnie wyschną i są mocno uniesione u nasady, a skóra głowy wygląda zdrowo, nie swędzi i spokojnie wytrzymuje całą dobę do następnego mycia, ponadto włosy na długości ładnie błyszczą, są sypkie, a przy tym lekkie i puszyste (ale nie spuszone), nie nakładam po umyciu odżywki i nie mam problemu z rozczesaniem, ale moje włosy są zdrowe średnioporowate, więc z tą odżywką (a w zasadzie jej brakiem) bym nie przesadzała przy włosach trochę bad=rdziej wymagających, myję tym szamponem głowę mojej 5-letniej córki i nie zauważyłam żadnych podrażnień czy suchości, za to włosy małej bardzo ładnie się układają i mega błyszczą, polecam spróbować bo szampon jest łatwo dostępny, tani, a może zaskoczyć

Tani i dobry.

Szampon całkiem niezły mimo niskiej ceny za litrową butelkę. Pozostawia miłe uczucie świeżości na skórze głowy a włosy są przyjemne w dotyku. Zapach dyskretny, niezbyt intensywny. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Szampon ziołowy

Bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Używam do długich włosów. Potrzeba trochę odżywki do rozczesania. Włosy po tym szamponie lśnią i wyglądają zdrowo.

Zielonka

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze oczyszcza
+ wzmacnia włosy

minusy:
- plącze włosy
- słabo się pieni

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niska wydajność
- niewygodne opakowanie
+ śmiesznie niska cena

Bardzo dobry :)

Szampon dostępny tylko w Biedronce, za 2,95 zł. W ofercie jest również wersja rumiankowa i oliwkowa.
Plusy:
+tani
+wydajny
+dobry skład (wysoko pokrzywa, gliceryna i kasztanowiec, trochę dalej witaminy)
+ziołowy zapach
+nie podrażnia
+nie uczula
+nie powoduje łupieżu
+dobrze myje
+dobry również do prania ręcznego i mycia pędzli

Plącze włosy, dlatego po umyciu niezbędna odżywka/maska :)

bardzo dobry

Bardzo dobry szampon bez silikonów, wysoko w składzie gliceryna pokrzywa i kasztanowiec. U mnie nie powoduje łupieżu, nie wysusza włosów, nie plącze ich. Mam jeszcze wersje z rumiankiem i tez jest super. Szampon bardzo wydajny.

Kosztuje 3 złote za 1 lit. Jest dostępny w Biedronce

Całkiem dobry.

Szampon jest niedrogi, ale dobrze myje włosy, nie obciąża ich. Jednak muszę nakładać go trochę więcej, bo przy mniejszej ilości trochę słabo się pieni. Poza tym używam go w połączeniu z odżywkami lub maskami, bo bez tego włosy po umyciu nie są za bardzo miękkie i miłe w dotyku. Ma ładny zapach, lejącą się konsystencję, przezroczyste opakowanie, dzięki któremu widać ile szamponu jeszcze zostało. Cudów nie ma, ale spełnia swoją podstawową rolę.