Bourjois, Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss (Błyszczyk do ust)

Bourjois, Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss (Błyszczyk do ust)

Średnia ocena: 3.64/5

Pojemność 5,7 ml

Formuła błyszczyków Effet 3D została wzbogacona w mikrocząsteczki wosku, które dodają ustom blasku. Dodatkowo 92% elementów nawilżających i ochronnych, działają niczym balsam, który chroni i nawilża przez 8 godzin. Formuła błyszczyków, dzięki witaminie C i E oraz wzbogaceniu w kompleks minerałów, zachowuje swoje właściwości antyoksydacyjne i łagodzi wrażliwość ust czyniąc je niezwykle delikatnymi. Nie zawiera parabenów, dzięki niej usta są błyszczące, nabierają objętości. Błyszczyki EFFET 3D nadają uczucie komfortu i gwarantują długotrwałe nawilżenie.

o przedłużonej trwałości
Efekt
transparentne, z drobinkami
powiększające usta
w płynie /z aplikatorem

polecam serdecznie

Firmę Bourjois również bardzo lubię.
używałam tego błyszczyku i byłam bardzo zadowolona.
Duża gama kolorystyczna,
Pięknie wygląda na ustach. Przyjemnie pachnie opakowanie eleganckie w sam raz do kosmetyczki.
Cena również jest ok można szukać go na promocji w internecie.
Długo się utrzymuje wygląda naturalnie.
jeśli jesteście fanami błyszczyków do ust to serdecznie polecam,
Będziecie zadowolone tak jak ja.

Nie moja bajka

Błyszczyk na pewno spodoba się wszystkim, którzy tęsknią za latami 2000, w których było pełno brokatu, błyskotek... I kiczu. Bo ten błyszczyk idealnie pasuje do tamtych lat. Jeśli ktoś na to miast szuka czegoś co faktycznie da efekt 3D to nie tu.

I to nie jest tak, że obrażam ten błyszczyk, bo na przykład moja mama autentycznie lubi takie klimaty, tylko problem w tym, że ja nie.

Raczej więcej się nie skuszę

Kupiłam błyszczyk zaciekawiona formuła 3D, formuła która miała powiększać optycznie usta. I tu moje pierwsze rozczarowanie ponieważ nie widzę tego efektu. Ja posiadam błyszczyk transparentny więc jak przestało nadaje błysku na ustach. Niestety dość szybko schodzi i jak to przy błyszczykach Ma bardzo lekką konsystencję, lepiej się na ustach co niestety dla mnie jest niekomfortowe. Błyszczyk jest dość drogi bo wydałam na niego ponad 40 zł raczej już więcej bo nie kupią bo jak za tą cenę szału nie ma

Mieniące się usta.

Mam błyszczyk o kolorze 20 Rose Symphonic.
Świetnie nawilża i daję efekt błyszczenia się ust dzięki małym, błyszczącym drobinką. Błyszczyk jest bardzo wydajny. Kosmetyk jest w zgrabnym i małym opakowaniu z cieniutkim pędzelkiem do aplikowania go na usta. Błyszczyk ma przyjemny, słodki zapach I bogatą, gęstą konsystencję. Bardzo dobrze i długo trzyma się na wargach i super nawilża. U mnie błyszczyk trzyma się na ustach ok 2 godziny, trzeba poprawiać i od nowa nałożýć go na usta. Dla mnie błyszczyk jest zbyt drogi, kosztuje ok. 40 zł, dostałam go na prezent na święta i dlatego go mam, ale sama nie wydałabym tak dużo na błyszczyk.

bardzo dobry

Niewątpliwym plusem jest jego długotrwałość, duży wybór kolorów, ładny zapach.
Bardzo ładny efekt na ustach! Błyszczy jak powinien! Bardzo ładnie się stapia, nie tworzy na ustach grubej tłustej powłoki. Piękne kolory. Jest bardzo wydajny, dlatego nie narzekam na cenę. Moim zdaniem jest godny polecenia. ;)

Dobry błyszczyk

Błyszczyk otrzymałam w prezencie od córki. Błyszczyk ładnie wygląda, ma długą rączkę do aplikacji . Błyszczyk łatwo się nakłada - pozostawia piękny połysk na ustach. Błyszczyk jest wydajny, trwałość tak - wiadomo że nie przetrwa jedzenia i picia ale tak to ok. Czuć cały czas go na ustach. Uważam, że jest to dobry produkt ale cena regularna zdecydowanie za wysoka - można kupić taniej innych marek z tą samą jakością.

Świetnie nawilża.

Błyszczyk super nawilża i mam wrażenie, że optycznie powiększa usta. Utrzymuje się na ustach pod warunkiem, że nie jemy i nie pijemy. Poręczne opakowanie,

Ok

Błyszczyk w ładnym delikatnym opakowaniu, posiada aplikator w postaci pędzelka.

Błyszczyk nadaje kolor na ustach ale też taflę połysku z drobinkami błyszczącymi. Konsystencja jest klejąca i taka pozostaje na ustach.

Błyszczyk w miarę Dobrze trzyma się na ustach jeśli nic nie jemy i nie pijemy.

Produkt wydajny ale cena standardowa zdecydowanie wysoka.

Fajny błyszczyk

Błyszczyk zakupiłam na promocji w Rossmannie, ponieważ już od dawna się na niego czaiłam, a to była idealna okazja, aby w końcu go przetestować. Błyszczyk ma ciekawy aplikator, ma dosyć gęstą konsystencję i daje uczucie zlepionych ust, ale dzięki temu trochę lepiej się utrzymuje, mimo wszystko, z pewnością nie jest to 8h jak pisze producent :) Mój błyszczyk to nr 59, świetny, delikatny kolor na codzień, bardzo przypomina mój naturalny odcień ust :)

Plusy:
- fajnie utrzymuje się na ustach
- ciekawy aplikator
- całkiem niezła jakość
- ładne opakowanie

Minusy:
- cena
- kleista konsystencja

Mój ulubiony

Mój absolutnie ulubiony błyszczyk do ust.
Opakowanie całkiem fajne, ten pędzelek ciekawy, nawet przyjemnie się tym maluję.
Miałam kolor bezbarwny.
Produkt dokładnie spełnia obietnice producenta. No może 8 h nie wytrzyma, ale utrzymuje się dość długo, a kiedy blask zniknie zostaje uczucie super nawilżenia.
No właśnie blask. Najmocniejszy jaki widziałam w błyszczyku. Czasem nakładam go na inne błyszczyki żeby podbić ich blask.
Cóż więcej dodać, mam nadzieję że nie zmieniła się formuła bo widzę że zmieniło się opakowanie.

Dobry błyszczyk

Błyszczyk postanowiłam wypróbować podczas promocji w drogerii - jakoś cena standardowa mnie nie przekonywała. Błyszczyk ma wygodne opakowanie, przyjemny smak, dobrze się aplikuje za sprawą wygodnego aplikatora. Błyszczyk nie lepi się na ustach, gama kolorystyczna jest spora więc można coś wybrać dla siebie. Posiada liczbę drobinki co bardzo ładny efekt daje.

Shine like a star ;)

Bourjois 3D Effect - posiadam kolor nr 55 - orange.

Według zapewnień producenta jest to błyszczyk do ust z efektem 3D, który powinien utrzymać się na ustach do 8 godzin. Posiada aż 92% składników nawilżających, które mają zapewnić połysk i wygładzenie.

Jak jest "w praktyce"? Błyszczyk rzeczywiście fajnie nawilża usta. Dość mocno się błyszczy - ALE! - z naciskiem na blask, nie na kolor . W moim przypadku to się sprawdziło i byłam zadowolona. Usta były jedynie muśnięte pomarańczową barwa. Błyszczyk bardzo dobrze wypełnia usta (fajny aplikator) i nadaje im świetliste wykończenie. Trwałość - powiedziałabym tak max 3-4 godziny. Oczywiście wszystko zależy od tego, co robimy????.

Używałam go całe wakacje, a w okresie jesienno-zimowym tylko sporadycznie. Na pewno kupię jeszcze inny kolor, ponieważ produkt spełnił moje oczekiwania - nawilżał, odświeżał, nadał połysk moim ustom. W wakacje często chodziłam sauté i błyszczyk "robił robotę". Polecam serdecznie!