Bourjois, Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss (Błyszczyk do ust)

Bourjois, Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss (Błyszczyk do ust)

Pojemność 5,7 ml

Formuła błyszczyków Effet 3D została wzbogacona w mikrocząsteczki wosku, które dodają ustom blasku. Dodatkowo 92% elementów nawilżających i ochronnych, działają niczym balsam, który chroni i nawilża przez 8 godzin. Formuła błyszczyków, dzięki witaminie C i E oraz wzbogaceniu w kompleks minerałów, zachowuje swoje właściwości antyoksydacyjne i łagodzi wrażliwość ust czyniąc je niezwykle delikatnymi. Nie zawiera parabenów, dzięki niej usta są błyszczące, nabierają objętości. Błyszczyki EFFET 3D nadają uczucie komfortu i gwarantują długotrwałe nawilżenie.

Fajny błyszczyk

Błyszczyk zakupiłam na promocji w Rossmannie, ponieważ już od dawna się na niego czaiłam, a to była idealna okazja, aby w końcu go przetestować. Błyszczyk ma ciekawy aplikator, ma dosyć gęstą konsystencję i daje uczucie zlepionych ust, ale dzięki temu trochę lepiej się utrzymuje, mimo wszystko, z pewnością nie jest to 8h jak pisze producent :) Mój błyszczyk to nr 59, świetny, delikatny kolor na codzień, bardzo przypomina mój naturalny odcień ust :)

Plusy:
- fajnie utrzymuje się na ustach
- ciekawy aplikator
- całkiem niezła jakość
- ładne opakowanie

Minusy:
- cena
- kleista konsystencja

Mój ulubiony

Mój absolutnie ulubiony błyszczyk do ust.
Opakowanie całkiem fajne, ten pędzelek ciekawy, nawet przyjemnie się tym maluję.
Miałam kolor bezbarwny.
Produkt dokładnie spełnia obietnice producenta. No może 8 h nie wytrzyma, ale utrzymuje się dość długo, a kiedy blask zniknie zostaje uczucie super nawilżenia.
No właśnie blask. Najmocniejszy jaki widziałam w błyszczyku. Czasem nakładam go na inne błyszczyki żeby podbić ich blask.
Cóż więcej dodać, mam nadzieję że nie zmieniła się formuła bo widzę że zmieniło się opakowanie.

Dobry błyszczyk

Błyszczyk postanowiłam wypróbować podczas promocji w drogerii - jakoś cena standardowa mnie nie przekonywała. Błyszczyk ma wygodne opakowanie, przyjemny smak, dobrze się aplikuje za sprawą wygodnego aplikatora. Błyszczyk nie lepi się na ustach, gama kolorystyczna jest spora więc można coś wybrać dla siebie. Posiada liczbę drobinki co bardzo ładny efekt daje.

Shine like a star ;)

Bourjois 3D Effect - posiadam kolor nr 55 - orange.

Według zapewnień producenta jest to błyszczyk do ust z efektem 3D, który powinien utrzymać się na ustach do 8 godzin. Posiada aż 92% składników nawilżających, które mają zapewnić połysk i wygładzenie.

Jak jest "w praktyce"? Błyszczyk rzeczywiście fajnie nawilża usta. Dość mocno się błyszczy - ALE! - z naciskiem na blask, nie na kolor . W moim przypadku to się sprawdziło i byłam zadowolona. Usta były jedynie muśnięte pomarańczową barwa. Błyszczyk bardzo dobrze wypełnia usta (fajny aplikator) i nadaje im świetliste wykończenie. Trwałość - powiedziałabym tak max 3-4 godziny. Oczywiście wszystko zależy od tego, co robimy????.

Używałam go całe wakacje, a w okresie jesienno-zimowym tylko sporadycznie. Na pewno kupię jeszcze inny kolor, ponieważ produkt spełnił moje oczekiwania - nawilżał, odświeżał, nadał połysk moim ustom. W wakacje często chodziłam sauté i błyszczyk "robił robotę". Polecam serdecznie!

Błyszczyk starej generacji.

Błyszczyk Effet 3D z Bourjois to był mój pierwszy taki drogi, jak na nastoletnią kieszeń kosmetyk kolorowy. Pierwsze co mi się w nim nie spodobało to mocny, chemiczny zapach. Kolor miałam go w delikatnym różu, ale na ustach odcieniu nie było praktycznie widać. Zawierał duże drobinki, co mi osobiście trochę przeszkadzało. Nie był trwały jak to błyszczyk i do tego jak odrobine wpadło mi do ust, to bardzo zaczynało od niego piec mnie gardło co nie jest przyjemnym uczuciem.
Dla mnie jest to ten zbyt drogi błyszczyk jak na taki efekt. Kupiłam go jeszcze w 2 odcieniach, ale obecnie uważam, że lepsze wychodzą błyszczyki, które są gładkie na ustach, nie lepią się i dają piękną tafle na ustach. Pochwale jednak produkt ten za dużą wydajność.

kuszące usta

Kolory na ustach są bledsze jak w opakowaniu ale ładne błyszczyk jest gęstej konsystencji nakłada się go małym pędzelkiem usta są dobrze nawilżone i ładnie błyszczą brokatowe drobinki odbijają każde światło takie usta wyglądają na pełniejsze o to chyba chodzi z tym efektem 3 d jakiegoś efektu mega nie mamy ale efekt pełnych zdrowych ust jest jak na błyszczyk dość trwały tylko ta cena trochę za duża

Lubię

Jako miłośnik blyszczykow kolejny do kolekcji ulubionych. Przy skórze z AZS alergiami ciezko dobierac kosmetyki. Usta są często przesuszone, a ja na codzień nie wyobrażam życia bez blyszczyka i jest że mną wszędzie, ale lubię też zmieniać. Błyszczyk daje efekt błyszczących ust. Jeżeli chodzi o trwałość to nawet nieźle się trzyma. Usta po nałożeniu optycznie wydają się większe i świecące. Produkt nie wysusza i mnie nie uczulil. Fajnie nawilża usta. Przy naturalnym makijażu na codzień bardziej polecam na wieczór.

Błyszczyk do ust kolor nr 03 Brun Rose Academic, Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss, Bourjois

Błyszczyk kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie estetyczne smukłe zawiera 5,7 ml kosmetyku, zapłaciłam około 18 zł.
Błyszczyk dostępny w szerokiej gamie kolorów ja wybrałam odcień
wybrałam kolor nr 03 Brun Rose Academic
Błyszczyk ładnie podkreśla usta, nawilża odżywia , nie skleja , nie lepi się jest dość trwały , mini pędzelek zapewnia łatwą aplikację.
Mały minus za brokatowe drobinki co prawda dopełniają efektu kuszących ust jednak jednak nie jest to jak dla mnie błyszczyk do codziennego stosowania.
Podsumowując błyszczyk ładnie podkreśla usta jednocześnie je pielęgnując, chętnie przyjrzę się innym błyszczykom firmy Bourjois i mam nadzieję że trafię błyszczyk o podobnym działaniu bez brokatowego dodatku. Serdecznie polecam !

blyszczyk

cudowny aplikator ktory naprawde ulatwia nakladanie blkyszczyku kolejnarzecz ktora mi sie podoba to drobinki ktore nie sa tak mocno widoczne ze usta sie nie blyszcza jkaby z odpustu wrocily ;p pieknie delikatnie i subtelnie wygladajace usta to tylko z tym cudenkiem o dziwo nie zjadalam zbyt szybko i naprdwe sie dlugu utrzymuje jak na blyszczyk :) mialam go na ustach na moim wlasnym slubie wiec wiem co mowie i polecam :)

Warty uwagi

Bardzo przyjemny błyszczyk. Fajnie nawilża usta, dodaje im blasku i objętości, Uczucie mrowienia nie jest uciążliwe, nie podrażnia i nie uczula.
Bardzo ładny kolor

Blask

Błyszczyk cudowny. Teraz szczególnie latem to jest mój ulubiony kosmetyk do ust.gdy usta narażone są na działanie słońca. Pielęgnuje i nawilża. Ładnie współgra z opalona twarzą. Jest bardzo trwały.

Efekt wow gwarantowany

Błyszczyk ten jest produktem kultowym jednym z lepszych na rynku ,posiadam nr 29 jasny róż usta wyglądają elegancko drobinki są delikatne nie brokatowe , idealny dla osób lubiących glow efekt