Bourjois, Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss (Błyszczyk do ust)

Bourjois, Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss (Błyszczyk do ust)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 5,7 ml

Formuła błyszczyków Effet 3D została wzbogacona w mikrocząsteczki wosku, które dodają ustom blasku. Dodatkowo 92% elementów nawilżających i ochronnych, działają niczym balsam, który chroni i nawilża przez 8 godzin. Formuła błyszczyków, dzięki witaminie C i E oraz wzbogaceniu w kompleks minerałów, zachowuje swoje właściwości antyoksydacyjne i łagodzi wrażliwość ust czyniąc je niezwykle delikatnymi. Nie zawiera parabenów, dzięki niej usta są błyszczące, nabierają objętości. Błyszczyki EFFET 3D nadają uczucie komfortu i gwarantują długotrwałe nawilżenie.

drobinki dodają efektu 3D na ustach

Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss dostaniemy w zaokrąglonym przezroczystym aplikatorze, odrazu możemy dotrzeć małe drobinki które pływają w błyszczyku.

Effet 3D Volume & Shine Elixir Gloss jest średnio napigmetowanyg, ale za to dużo jest drobinek brokatowych, co pozwala uzyskać efekt 3D na ustach. Usta błyszczą i błyszcza. Co lubie to że brokat znajdujący się w błyszczyku rozkłada się równomiernie na ustach.

Formuła błyszczyka jest gęsta co dobrze przywiera brokacie do ust, ale zarazem czuć lekki film, ale bardziej nawilżający, niż lepiący.
Posiada przyjemny zapach który można wyczuć w trakcie aplikacji, po niej zanika.

Jeśli chodzi o czas noszenia to jest to bite 4h, z przerwami na picie i przekąski, po obiedzie już trzeba poprawić by uzyskać nawilżenie ust, brokacie jeszcze troszkę przylegał.

Aplikator jest wygodny, i łatwy w operowaniu.

Jeśli uwielbiasz błyszczyki i ich blask to warto wypróbować, napewno blasku Ci na ustach nie zabraknie a przy okazji będą nawilżone

Recenzja - Błyszczyk Bourjois

Niesamowity błyszczyk, który wygląda niesamowicie na ustach. Prześlicznie się mieni i naprawdę robi efekt 'wow'. Jest super napigmentowany i długo się utrzymuje.

Powiększa optycznie usta!

Ten błyszczyk do ust jest jednym z moich ulubionych kolorowych kosmetyków. Nadaje piękny efekt ustom, wyglądają na takie soczyste i zdrowe. Błyszczyk powiększa również optycznie usta!
Trochę kosztuje, dlatego najlepiej kupić go na jakiejś dobrej promocji, bo tak się nie opłaca. Jeśli chodzi o efekt jest rewelacyjny! Używam go codziennie i zawsze noszę go w torebce, żeby w ciągu dnia poprawić usta. Szkoda, że błyszczyki nie są tak trwałe jak matowe pomadki... Ale i tak go kocham!

Super

Błyszczyk jest bardzo fajny, super są małe drobinki, które po starciu się błyszczyka nadal zostają na ustach. Uważam, że to zdecydowany faworyt na lato, cena jest ok

Zmysłowo powiększone usta – bez skalpela i zastrzyków

Mój ulubiony kolor Nr 01 "Beige Elastic" daje efekt zmysłowego makijażu ust "nude" – przy czym niezwykle lśniącego, i ten osobiście polecam najbardziej, jako pasujący większości typów urody do wszystkich stylizacji, ale równie pięknie prezentują się też inne kolory, zapewniając jednocześnie każdorazowo efekt uwypuklenia ust i ich wyraźnego powiększenia, spowodowanego niesamowitym blaskiem.

Błyszczyk aplikuje się lekko, w zależności od potrzeb wygodnie można dozować sobie jego ilość – niewielką - wystarczającą dla pięknych ust o satynowym połysku, lub większą – dla wzmocnienia efektu lśnienia "powierzchni wody". Jest bardzo wydajny, niesamowicie trwały, więc zarówno kolor jak i blask utrzymują się długo, a usta – również przez długi czas są dobrze nawilżone.

Jedyny minus – minimalna lepkość kosmetyku, ale i tak błyszczyk jest świetny, godny uwagi, i w niczym nie ustępujący błyszczykom ekskluzywnych marek.

BLASK OD JUŻ

Jeśli lubisz blask i to w wydaniu 3d to jest produkt dla Ciebie. Ja nie myślałam,że polubię taki błysk na swoich ustach ale ten błyszczyk przypadł mi do gustu .
Posiada wygodny pędzelek do malowania więc to sama przyjemność
Kolor jest wyrazisty ,pomimo dużej ilości brokatu, Bardzo lubię ten błyszczyk lecz nie pasuje do każdej stylizacji ,ponieważ posiada dużo drobinek brokatu .

Przyjemny.

Recenzja będzie dość skrótowa, lecz mam nadzieję przeanalizuję jej wszystkie aspekty.
Zalety:
+ estetyka opakowania i nie ścierające się napisy
+ Ładny zapach, owocowy.
+ Precyzyjny aplikator w formie pędzelka.
+ długotrwały efekt jak na tego typu produkt.
+ efekt nawilżenia, który pozostaje na ustach na długo.
+ Wydajność.

Wady:
- Cena produktu poza promocją.
- Brokatowe drobinki,których wręcz nie znoszę :(

Od razu pełniejsze usta

Błyszczyk ma jasnoróżowy odcień, na początku się go obawiałam, bo bardziej pasują mi czerwienię niż róże, ale na szczęście nie barwi jak większość błyszczyków.
Efekt powiększenia jest, ale bardziej chodzi o wypełnienie ust. Błyszczyk nadaje wyraźniejszy kształt naszym ustom, przez co są one bardzo elegancko i subtelnie uwydatnione.
Jak to błyszczyk, ma do siebie to że się lepi, ale ten potrafi lekko zastygnąć, przez co lepiej utrzymuje się na ustach i z chwili na chwilę przestajemy go czuć i spokojnie można jeść i pić.
Produkt na +

Najlepszy!!

Posiadam i oceniam błyszczyk w wersji bezbarwnej
OPAKOWANIE
Bardzo eleganckie, smukła buteleczka, z cudownym aplikatorem w formie pędzelka, który nie dość, że świetnie rozprowadza nam kosmetyk na ustach, ale też jest niesamowicie przyjemny w użytkowaniu. Opakowanie jest przezroczyste dzięki czemu widzimy ile produktu nam zostało

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
Bardzo przyjemna konsystencja, dość lekka, lepka, bezbarwna. Błyszczyk stosuję sporadycznie od 3 tygodni i mam 2/3 opakowania

TRWAŁOŚĆ
Trwałość jest wyjątkowo dobra jak na błyszczyk i to drogeryjny. Po nałożeniu utrzymuje się na ustach około 3h bez jedzenia i picia, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na błyszczyk

EFEKT
Jest to jeden z moich ulubionych błyszczyków! Po nałożeniu na usta mamy przepiękny efekt glow/ mokrych ust. Tworzy na ustach przepiękną, gładką taflę, nie posiada żadnych drobin ani brokatu. Daje nam czysty efekt mokrych ust, który niesamowicie mi się podoba. Do tego usta dzięki temu wyglądają na zdrowsze i pełniejsze!

Wow! Efekt 3 D, to nie ściema:)

Śmiałam się sama z siebie, kupując ten błyszczyk. Wybrałam go ze względu na efekt 3 D, bo chciałam, aby moje usta stały się nieco pełniejsze, bez wstrzykiwania w nie czegokolwiek. A rozbawiona byłam, bo nie wierzyłam, że jakikolwiek błyszczyk może coś więcej, prócz błyszczenia się na ustach.

Wybrałam kolor 05 Rose Hypothetic, według mnie to słodki róż, ale nie "Barbiowy". Na ustach wygląda tak, jak chciałam. Nie tandetnie, subtelnie, odmładzająco. Podoba mi się.
A co z efektem 3 D, tak przeze mnie obśmianym? Jakież było moje zdziwienie, gdy pewnego razu podczas spotkania z kuzynką usłyszałam od niej pytanie, czy robiłam coś z ustami, bo wydają się jędrniejsze i jest ich jakby więcej. Oczywiście sama też widziałam, po zastosowaniu tego błyszczyka, lekki efekt 3 D, ale byłam raczej skłonna przypuszczać, że to sobie wmawiam:). No, bo jak? Błyszczyk powiększający usta? Niedorzeczne! Okazało się jednak, że wcale nie. Faktycznie tak działa. Nic dziwnego, że kuzynka też go kupiła!

Prócz tego produkt Bourjois pięknie się błyszczy na ustach, ale nie bazarowo, a z klasą. Można ten efekt porównać raczej do tafli wody w spokojny, bezwietrzny dzień. Producent obiecuje 8 godzinne nawilżanie, ale z tym bym nie przesadzała. Błyszczyk utrzymuje się na ustach znacznie krócej, więc o tak długim nawilżaniu mowy być nie może. Inna sprawa, że jednak nawilża, tyle, że krócej. Jak dla mnie nie zostawia tłustej powłoki, ani się nie klei. Usta po nim są zadbane, lśniące, nieznacznie powiększone, słowem prezentują się apetycznie. I oto mi chodziło! Pozostanę mu wierna na długo.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie, wywołał reakcję alergiczną!

Osobiście nie doczekałam się sprawdzenia trwałości, ponieważ z reakcją alergiczną znalazłam się na SOR! Uchylona jestem m.in. na ryby, a tym samym na ich łuski, a producent pominął to w składzie! Przy większej nadwrażliwości mogłoby się to skończyć tragicznie!

mój ulubiony bezbarwny błyszczyk

Używałam tylko tego bezbarwnego, więc nie wiem jak wygląda sytuacja z tymi z pigmentem ale ten jest CUDOWNY. Długo się utrzymuje, nawilża usta, nie wiem czy jakoś je powiększa optycznie, ale na pewno wyglądają one na pełne i zadbane