Wella, Shockwaves, Ultra Strong Power Hold Hairspray (Lakier do włosów)

Wella, Shockwaves, Ultra Strong Power Hold Hairspray (Lakier do włosów)

Przejmij kontrolę nad swoimi włosami i utrwal je maksymalnie.
Dyscyplinuje i utrzymuje – czyli zgodnie z planem! Nie skleja i nie obciąża włosów. Możesz zmienić zdanie w ciągu dnia – bo pozwala remodelować fryzurę. A pod koniec dnia – łatwo się rozczesuje. Dodatkowo, chroni przed promieniowaniem UV i wilgocią.

+ Utrwalenie 5/5

płyn
Utrwalenie
bardzo mocne

Bardzo trwały

Używam go od niedawna, dlatego nie miałam okazji wypróbować go w sytuacji, w której potrzebuję naprawdę mocnego utrwalenia. Używam go jednak po każdym myciu i wysuszeniu włosów, które są bardzo podatne na wilgoć i odkształcanie. W tym przypadku sprawdził się bardzo dobrze :) Zaznaczam, że nie psikam tak długo, aby włosy były sztywne, jedynie chcę nadać im lekkiego usztywnienia. Polecam przy codziennym układaniu problematycznych włosów.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jest ok :)

Kolejny produkt jaki miałam przyjemność testować dzięki wizażowi :) Niestety na moich włosach, które są długie, ciężkie i grube nie sprawdził się idealnie. Utrwalenie fryzury było chwilowe, musiałam je ponawiać aby fryzura trzymała się jak należy przez cały dzień. Lakier skleja włosy i jest mało wydajny jak dla mnie. Duży plus za bardzo ładny zapach.

Świetny!

Lakierów do włosów Wella używam właściwie od zawsze - prawie zawsze z powodzeniem. Ten także był świetny!
Świetnie utrwala fryzurę i efektem delikatnego połysku - nie przesadzonego, ale delikatnego. Nie skleja włosów i nie obciąża ich. Efekt zamierzony utrzymuje się przez cały dzień.
Jest bardzo wydajny - do utrwalenia wystarcz niewielka ilość lakieru.
Piękny zapach - jak cała seria - co rzadko się zdarza przy lakierach do włosów ;)

Polecam!

Taki sobie...

Lakier jak lakier. Kojarzy mi się raczej z takim z kiosku za 5 zł...
Włosy sztywne, posklejane, po czasie robi się biały śnieżek na włosach. Nie polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Utrwalenie stylizacji

Lakier świetnie sobie radzi z utrwaleniem wystylizowanej fryzury. Nie obciąża i nie skleja wlosow. Moje cienkie włosy nie lubią mocnych lakierów ale ten daje rade. Fryzura dobrze się trzyma przez kilkanaście godzin. Nie trzeba nakładać dużo produktu nawet jego mała ilość spełnia zadanie.

Jeden z lepszych lakierów jakie miałam :)

Lakier do włosów używam codziennie. Ultra Strong Power Hold Hairspray miałam przyjemność użyć pierwszy raz i tak od miesiąca każdego dnia dnia :) Idealnie utrzymuje fryzurę przez cały dzień. Włosy nie są zlepione tylko utrwalone. Produkt nadaje się do każdego rodzaju oraz długości włosów. Polecam!

Ujarzmione włosy

Noszę włosy do ramion, rozpuszczone, układane na szczotce. Lakier pozwolił na jej "ujarzmienie", przez cały dzień w pracy włosy trzymały się na miejscu.

Świetny lakier!

Mam włosy skłonne do kręcenia a mimo to prostowanie przetrwało noc sylwestrową przy w sumie niewielkim zużyciu (nie robiłam sobie "hełmu" ^^). Moim zdaniem zapach jest naprawdę fajny w porównaniu z innymi lakieriami innych marek. I co najważniejsze - nie swędziała mnie skóra głowy, co się zdarzało jak stosowałam inne lakiery.
Wielki plus za tę trwałość, drugi za zapach, trzeci za brak podrażnień.
Nie skleił włosów, a jednak wytrzymały Sylwestra, także mogę z czystym sumieniem polecić!

Idealny!

Nie zostawia sztywnych włosów, wszystko wygląda naturalnie! Co najlepsze nie smierdzi tylko przyjemnie pachnie podczas aplikacji jak i na włosach. Nie widać jednak jak chce zawzzesac grzywkę czuje ze dalej jest. Trzyma się caly dzień na imprezie więc jak pasta zagości na mojej półce na dłużej

Lakier mega utrwalenie!

Takie lakiery właśnie lubię. Mocno trzymają fryzurę przez cały dzień. Łatwość aplikacji i przyjemny zapach. Szczerze polecam ten produkt! Renomowana marka w bardzo dobrej cenie.

Dobry lakier

Lakier całkiem nieźle trzyma fryzurę w ryzach. Całkiem dobrze utrwala, nadaje ładny zapach i sprawia że fryzura ładnie wyglada. Myślę że jeszcze kiedyś kupię ten lakiery.

Lakier na medal

Kolejny świetny produkt marki wella! Lakier jest cudowny, nie sposób zliczyć jego zalety,postaram się wyłonić główne z nich :) Lakier idealnie utrwala stylizacje włosów, nawet przez 2 dni włosy potrafią wyglądać jakby przed chwilą ukończyło się ich stylizowanie! Zapach lakieru jest przyjemny, nie dusi jak typowe lakiery co jest kolejnym plusem! Nie sklejanie się włosów, naturalny efekt, łatwość rozczesywania, brak obciążenia włosów a także nie przetłuszczanie się włosów, a także świetna wydajność to z pewnością atuty tego kosmetyku. Z pewnością jest to HIT na rynku, który warto na stałe umieścić w swojej kosmetyczce!