Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 2,5 g

Golden Rose Eyebrow Powder to puder do okolic brwi stworzony po to, aby w naturalny sposób je wygładzić. Wygodny w nakładaniu dzięki aplikatorowi. Puder do brwi Golden Rose jest dostępny w 7 kolorach.

cienie do brwi

Kupiony w: U konsultantki

Szybkie podkreślenie mało wyrazistych brwi

Czarny kartonik ze złotym logiem marki i niezbędnymi informacjami. We wnętrzu najpierw znalazłam pędzelek zakończony z drugiej strony pacynką oraz spłaszczone jajeczko w kolorze czarnym z okienkiem pokazującym zawartość.
Otwieranie paznokciami do opuszka palca utrudnione, dłuższymi podważanie znacznie łatwiejsze.
Malutki aplikator z gąbeczką (akurat dla mnie kompletnie nieprzydatna - miałam wrażenie, że lubi robić plamy) i ściętym pod kątem pędzelkiem, który był przeze mnie mocno eksploatowany, bo pozwalał na dosyć precyzyjne zaakcentowanie brwi kilkoma pociągnięciami, a jego włosie było dosyć sztywne i nie miałam obaw o rozjeżdżanie się go pod wpływem nacisku.
Odcień 104 to ciemny, zimny brąz z mocną pigmentacją, który pasował mi jako ciemnej blondynce, nawet dobrze współgrał gdy miałam bardzo jasne włosy, ponieważ lekkie podkreślenie pozwalało mi uwidocznić brwi, które często były ledwo widoczne, a mając naturalny odcień włosów były bardzo nikłe.
Po przefarbowaniu włosów na zbliżony do naturalnego odcienia w celu wyrównania koloru na całej długości miałam obawy, iż odcień cienia będzie zbyt jasny i mało wyrazisty, jednak okazało się, że brwi po podkreśleniu były wyraziste, ale nie przypominały ‘dwóch wron lecących ku zachodzącemu słońcu’.
Przypadkowe dotknięcie w ciągu dnia ani razu nie skończyło się transferowaniem odcienia na czoło czy też powieki. Blaknięcie koloru pod wpływem warunków atmosferycznych i zastosowania innych kosmetyków nie wystąpiło.
Zmywanie płynem micelarnym szybkie i skuteczne, nie zostawały plamy koloru ani drobiny cienia przy nasadzie włosków.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Uwielbiam

Używam już tego produktu od kilku i nie zamieniłabym go na żaden inny. Jest na maksa wydajny , kolor jest idealny , bardzo łatwo się nim pracuje , nie rozmazuje się i nie ściera oraz nie osypuje. Efekt na brwiach jest bardzo ładny i długotrwały

Super !

Pudru do brwi od Golden Rose używam od kilku lat. Obecnie mam makijaż permanentny brwi, ale wiadomo - po kilku miesiącach traci swój pierwotny blask, więc przy mocniejszym makijażu lub wieczorowym wspomagam się właśnie tym pudrem. Puder występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Ma przyjemną formułę i jest strasznie długotrwały! Niepamietam już jak dawno go zakupiłam, a mam wrażenie, że produktu w ogóle nie ubywa. Łatwo się aplikuje, nie osypuje się. Jest naprawdę długotrwały. Według mnie rewelacyjny produkt!

Łatwy w użyciu

Po puder do brwi sięgam gdy się spieszę wtedy wiem że nie zrobię sobie nim krzywdy. Puder ma dobra trwałość i nie rozmazuje się w ciągu dnia. Wydajność jest świetna bo jedno opakowanie starcza na bardzo długo.

Bardzo lubię

Używam już długo do codziennego makijażu brwi. Szybka, łatwa aplikacja, dobra trwałość. Dużo kolorów, można spokojnie dobrać odpowiedni dla siebie. Produkt sprawia, że brwi są ładnie wygładzone i nadaje im delikatny, naturalny kolor. Dla wzmocnienia efektu można nałozyc kilka warstw, potem wyczesać. Sprawdza sie super.

Fajna cena i dobra wydajność.

Idealne dla początkujących.

Mój ulubiony cień do brwi.
Wygląda bardzo naturalnie, ale oczywiście efekt można też stopniować. Myślę, że z tego względu super sprawdzi się również u osób, które są na początku swojej brwiowej przygody i nie chcę zrobić sobie krzywdy, w postaci dwóch wielkich, ciemnych kresek.
Bardzo fajne opakowanie.

Cudowny

Ten produkt jest po prostu świetny. Starcza na bardzo długo, w swojej gamie kolorystycznej ma kilka odcieni, jest tani, łatwo się go stosuje. Sama jestem blondynką i innym osobom z blond włosami zdecydowanie polecam odcień 102.

Jedynym minusem tego pudru do brwi może być tak naprawdę jego dostępność, bo nigdy nie widziałam go w żadnym sklepie stacjonarnym, ale za to w drogerii internetowej już tak.

Miłe zaskoczenie

Nie lubie malować brwi, z natury mam dość geste i ciemne jednak potrzebują lekkiego poprawienia przy mocniejszym makijażu. Wcześniej stosowałam miękka kredkę i było ok. Skuszona zapewnieniami znajomej ze cieniem jest łatwiej i bardziej naturalnie stwierdziłam ze kupie. Ten właśnie konkretny który mi poleciła.
Niechętnie zaczęłam próbować pedzelkiem do brwi i szczoteczka. Ku mojemu zdziwieniu efekt był super. Sama bylam w szoku ze zajmuje to mniej czasu niż kredka.
Dobrze napigmentowany, ciężko jednak przesadzić z ilością i dobrze się nakłada. Po wyczesaniu nie ma efektu wyrysowanych brwi.
Jestem bardzo zadowolona, nie używam codziennie bo nie czuje takiej potrzeby. Na okazjonalnych makijażach trwałość uważam za dobrą. Kolor 102 jak dla mnie idealny.

Dobry, ale są lepsze produkty na rynku

Cień kupiłam na stoisku marki za ok. 15zł.
Opakowanie produktu jest porządne, jak na to, że produkt kosztuje kilkanaście złotych. Jest zapakowany w kartonik, ma dołączony pędzelek i samo opakowanie to taki dość gruby plastik z mocnym zamknięciem.

Mam najciemniejszy odcień, który jest bardzo ciemnym brązem bez rudych ani bez całkowicie szarych tonów, idealnie pasuje do czarnych włosów. Formuła produktu to mocno sprasowany, lekko suchy matowy cień o średniej pigmentacji. Dobrze się rozciera na brwiach (można szybko zrobić poprawkę) i bardzo łatwo nim uzupełnić brwi, ale tutaj kończą się jego plusy. Pigmentacja jest dobra, ale nie da się jej zbudować do mocnego krycia przez co bardzo łatwo o dziury na ubytkach w brwiach. Trwałość pudru też nie jest niesamowita, bo utrzymuje się cały dzień, jednak widoczne są miejsca, w których produkt się ściera nawet bez fizycznego tarcia czy dotknięcia.

Podsumowując, aktualnie miałam co najmniej kilka cieni/pudrów do brwi w podobnej cenie (kilkunastu złotych), które miały lepszy pigment i trwałość. Jest to dobry produkt, ale zdecydowanie polecałabym go osobom, które potrzebują nadać brwiom jedynie lekkiego koloru niż uzupełnić ubytki w kształcie czy podkreślić bardzo cienkie i rzadkie brwi.

Jestem pozytywnie zaskoczona

Bardzo lubię kosmetyki marki Golden Rose. Kupiłam w ciemno kolor 104 i odrazu trafiłam w punkt z kolorem. Jest to produkt niesamowity za niską cenę. Bardzo łatwy w użyciu, dobrze się trzyma. Daje efekt naturalny, makijaż nie jest "przerysowany". Cień znajduje się w malutkim zgrabnym opakowaniu. Jest bardzo wydajny i trwały. Nawet dziś mi upadł w pospiesznym malowaniu i nic się z nim nie wydarzyło.

Baaaardzo wydajny

Cień, który stosuje codziennie już od bardzo bardzo dawna, a denka nie widać. Bardzo go lubię, praca z nim jest szybka i przyjemna. Nie obsypuje się, cienkim pędzelkiem można uzyskać precyzyjna linie. Jest trwały, nie zciera się z brwi i to jedno opakowanie starcza na prawdę na bardzo długo.

Idealny

Spełnia swoje zadanie i nie ściera się w ciągu dnia, a kolorów do wyboru jest na tyle, że chyba każdy coś dla siebie znajdzie. Aplikacja łatwa i szybka, można prędko nabrać wprawy. Jeśli ktoś ma problemy z makijażem brwi, uważam, że puder jest łatwiejszy w obsłudze niż kredki i kosmetyki kredko-podobne, o pomadach nie wspominając.
Produkt zostanie u mnie na stałe :)