Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Pojemność 2,5 g

Golden Rose Eyebrow Powder to puder do okolic brwi stworzony po to, aby w naturalny sposób je wygładzić. Wygodny w nakładaniu dzięki aplikatorowi. Puder do brwi Golden Rose jest dostępny w 7 kolorach.

Świetny

Dla mnie pomalowana brew to podstawa każdego dnia, nawet gdy nie robię makeup’u. Z pomalowanymi brwiami twarz wyglada zaraz lepiej ;) Ten cień do brwi jest fantastyczny, nie jest twardy ani tępy. Bardzo dobrze się nim maluje, dosłownie w paru ruchach. Nie osypuje się, co jest ważne. Kupiłam go jakiś rok temu i jeszcze mi się nie skończył a używam go codziennie, także jest bardzo wydajny. Cień nie ściera się w ciągu dnia i jest odporny na deszcz i upał.
Opakowanie ma bardzo solidne i odporne na upadki ;)
Bardzo przyjemny produkt, trwały i łatwy w aplikacji

Super produkt :)

Puder jest świetny, ma bardzo fajne kolory.
Bezpieczne opakowanie, przeżył wiele upadków, które nie przyniosły żadnej szkody pudrowi :)
Jest strasznie, ale to strasznie wydajny.
Trwałość, jak na puder też jest ok, wiadomo, że nie jest to pomada.
Mam go już dwa lata, a mam go jeszcze co najmniej 1/3.
Cena jest śmieszna w porównaniu do zalet, tego produktu.

Bardzo fajny!

Naprawdę bardzo dobra pomada do brwi, można je dobrze wyrysować/dorysować/poprawić (jak kto woli ;)), nie jest 'twarda', fajnie się rozprowadza i łatwo nią 'operować' ;) Ma też dość sporo kolorów do wyboru, także każdy znajdzie coś dla siebie.
Jedynym minusem jest to, że niestety się osypuje, ale radzi sobie z nim żel utrwalający do brwi - i nawet po 12 godzinach 'noszenia' brwi dalej zostają na swoim miejscu ;) Nie raz słyszałam pytanie, czy mam brwi robione u kosmetyczki, bo tak dobrze wyglądają. A do tego jest MEGA wydajny! Praktycznie w ogóle się nie zużywa, a używam go codziennie.

Świetny na brwi i powieki

Bardzo dobry produkt od Golden Rose w bardzo przystępnej cenie
Baaaardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza spokojnie na ponad rok przy prawie codziennym użytkowaniu (jeśli nie upadnie i się nie skruszy)
Puder jest mocno napigmentowany dzięki czemu nie zużywa się dużo produktu
Ładna gama kolorystyczna, każdy znajdzie coś dla siebie
Łatwość rozprowadzania na łuku dzięki czemu można łatwo wymodelowac brwi
Trwały, nie ściera się podczas dnia
Jedynym małym minusem jest to że lekko. Się usypuje na powieki I pod oczy podczas aplikacji

Jestem na Tak!

Dobry produkt (jeśli wybierzesz odpowiedni kolor). Łatwo się rozciera, pokrywa "pustki" w brwiach. Jest też bardzo wydajny, ale niestety w moim przypadku opakowanie nie przetrwało któregoś z kolei upadku. Lubię produkty tej marki, także za to że mają niską cenę. Pierwsze opakowanie zamówiłam przez Internet, stacjonarnie można spotkać w sieci Outletów kosmetycznych. Szkoda, że Golden Rose nie ma stacjonarnie w Częstochowie w żadnej drogerii.

Puder do brwi

Puder daje ładny efekt na brwiach, kolory są uniwersalne i będą na pewno pasować do wielu karnacji. Nakłada się jak cienie, ale nie ma aż tak mega sypkiej konsystencji dlatego da się go nałożyć precyzyjnie. Nie osypuje się, można uzyskać delikatniejszy albo mocniejszy efekt. Pudełeczko wystarcza na bardzo długo.

Jeśli cienie do brwi, to tylko te

Przyznaję, że jeśli chodzi o cienie do brwi to nie jestem ich największą fanką. Kiedyś zaznaczałam dół brwi kredką, potem wypełniałam cieniem. Dziś już się tak nie bawię, a cień stosuje tylko przez kilka dni zaraz po hennie.

I jeśli chodzi o cienie to te sprawdzają się u mnie najlepiej. Są bardzo trwałe, intensywne, nie za twarde. Mam kolor 104, to taki idealny odcień chłodnego brązu. Cienie znajdują się w małym, zgrabnym i lekkim pudełeczku. Są niesamowicie wydajne, kiedyś używałam ich codziennie przez długi czas i nie dotknęłam dna.

Jedyne, do czego możnaby się przyczepić, to to, że cienie, każde, a nie tylko te, nie są jakieś niesamowicie trwałe. Przy przetarciu ręką można je łatwo rozmazać, więc ja zrezygnowałam z cieni, szukam produktów bardzo trwałych i wodoodpornych.

Cena, jak to przy produktach Golden Rose bywa, bardzo przystępna, wydajność ogromna, a jakość bardzo dobra. Jeśli ktoś lubi używać cieni do podkreślenia brwi to bardzo polecam.

ideał

Zdecydowanie najlepszy produkt do brwi jaki miałam! Nie osypuje się przy malowaniu i w ciągu dnia jak większość cieni, efekt bardzo naturalny, czyli dokładnie taki na jakim mi zależy. Świetna trwałość i cena. Dołączony pędzel niezbyt precyzyjny, gruby i twardy, co mi kompletnie nie przeszkadza, bo i tak maluję się swoim

Bardzo dobry produkt

Mój odcień tego pudru to 104. Idealny produkt do stylizacji brwi na co dzień. Szybka aplikacja, wystarczy kilka ruchów skośnym pędzelkiem. Po aplikacji, brwi wyglądają naturalnie, nie są przerysowane, myślę ze nie można zrobić sobie "krzywdy" tym kosmetykiem. Utrzymuje się na brwiach cały dzień, nie osypuje się. Bardzo niska cena, a produkt jest mega wydajny. Opakowanie plastikowe, ale zgrabne.

Cudowny !!!

Zależało mi na produkcie który będzie nadawał naturalny matowy efekt moim brwiom z naciskiem na długotrwałość żeby mi się nie zlewał ani zmazywał. Wszystkie te moje oczekiwania spełnił ten produkt w dodatku za tak niską cenę. Dołączony do niego pędzelek sprawdza się w wypełnieniu brwi znakomicie jednak do ich wykonturowania wiadomo sprawdzi się bardzo cienki pędzelek o skośnym ścięciu. Produkt się nie obsypuje , dobra pigmentacja, utrzymuje się od rana do nocy. Spełnia moje wszystkie oczekiwania. Jak do tej pory jest to mój numer jeden :)

Super produkt

Bardzo dobry puder do stylizacji brwi. Używam go juz od ponad roku (na zmianę z kredką z Godlen Rose-Longstay Precise Brownliner o numerze 101) i nie zużyłam jeszcze nawet połowy opakowania. Ale może od początku. Puder do brwi, o którym mowa, zakupiłam na firmowym stoisku w galerii handlowej za namową ekspedientki. Do opakowania dołączony jast malutki, ale idalnie sprawdzający się skośny pędzelek. Jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, więc łatwo można dobrać swój odcień. Bardzo łatwo się aplikuje, ładnie wyrysowuje naturalny kontur brwi (dzięki załączonemu pędzelkowi), utrzymuje się na brwiach przez cały dzień, nie osypuje się, nie znika w tajemniczy sposób, dardzo dobrze zmywa się przy demakijażu (również samą wodą). Moje brwi są bardzo przerzedzone i na dodatek układające sie w równych kierunkach, więc po aplikacji pudru utrawlam włoscki żelem do brwi Longstay Brown Styling Gel (również Golden Rose). Puder ładnie utrzymuje się zarówno na brwiach jak i na skórze. Brwi wyglądają bardzo naturalnie.

Dobry do brwi, dobry na powieki

Kupiłam na wyjeździe, bo nie wzięłam kredki do brwi, a w małej lokalnej drogerii (Koliber) nie znalazłam kredki w jasnym i chłodnym odcieniu. Ekspedientka poleciła mi ten właśnie puder oraz fajny pędzelek do brwi (Donegal). Muszę przyznać że ten zestaw spisał się bardzo dobrze i choć wcześniej używałam do malowania brwi kredki bądź pomady, to stwierdziłam że puder (albo cień - jak zwał to zwał) to bardzo dobra opcja dla osób takich jak ja - które mają naturalnie gęste brwi, z niewielką ilością prześwitów i chcą je tylko lekko podkreślić. Makijaż robiony takim produktem wychodzi naturalnie i nie jest przerysowany.
Na skośny, ale zarazem nie za cienki pędzelek, nabieram niedużą ilość produktu i podkreślam moje brwi skupiając się najbardziej na miejscach gdzie włosków brakuje i są prześwity. Następnie przeczesuję brwi bezbarwnym żelem dla utrwalenia.
Puder daje dość trwały efekt, ale nie jest on aż tak trwały jak po pomadzie czy dobrej jakościowo kresce. Jeżeli jednak nie kombinuję nic przy brwiach, to makijaż utrzymuje się nawet cały dzień i na wieczór nadal wygląda ok.
Mam odcień nr 102 który jest jasnym, chłodnym brązem. Idealny odcień dla bladoskórych.
Ten chłodny brązik jest jednocześnie fajnym cieniem transferowym i jest świetny do zaznaczenia załamania powieki. Na krótki wyjazd mogę wziąć ten właśnie puder, którym wykonturuję oko i zrobię brwi, oraz jakąś błyskotkę, żeby podkreślić powiekę ruchomą. Puder dobrze się rozciera i nie tworzy żadnych plam.
Opakowanie jest ładne i poręczne. Lekkie, niewielkich rozmiarów. Trochę ciężko się otwiera, ale tragedii nie ma, muszę poprostu uważać na pazurki.
Wydajność jest spoko. W opakowaniu jest 2,5 gram pudru, co zapewnia długi czas użytkowania.
Dołączonej do zestawu "pacynki" nie używam, bo jest malutka i niezbyt poręczna jak dla mnie. Wolę używać pędzelka z dłuższym trzonkiem.
Polecam. Fajny produkt w przystępnej cenie.