Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Zobacz oferty

allegro
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA
Pojemność 2,5 g

Golden Rose Eyebrow Powder to puder do okolic brwi stworzony po to, aby w naturalny sposób je wygładzić. Wygodny w nakładaniu dzięki aplikatorowi. Puder do brwi Golden Rose jest dostępny w 7 kolorach.

Fajne !

Cień do brwi , który jest super dla osób początkujących jak i dla osób, które kochają cienie do brwi.
Cień ma fajne krycie, nie trzeba maczać co sekunde, by uzyskać kolor.
Jest fajny do podróży - mały i nie trzeba nosić palet ze sobą.
Trwałość jest średnia. Czasem bywało tak, ze zanikał w niekórych miejscach szczególnie w miejscach, gdzie nie ma włosków.
Opakowanie jest plastikowe, a co najważniejsze szybka nie wypada.
Produkt starcza na bardzo długo.
Jest to tani produkt tak więc na kazdą kieszeń.

Bardzo dobry produkt

Bardzo lubię pracować tym produktem i ciągle po niego wracam . Bardzo dobrze się go aplikuje , nie osypuje się , nie ściera i nie rozmazuje jeszcze piękniej prezentuje się w połączeniu z mydełkiem do brwi . Jest to bardzo wydajny produkt w bardzo fajnej cenie :)

Imponujący!

Był to mój pierwszy kosmetyk do malowania brwi i został ze mną aż do teraz. Jest bardzo wydajny i pięknie się nakłada- beż żadnych plam i smug. Jak za tę cenę jest wspaniały i trwały. Nawet podczas ćwiczeń na siłowni nie ściera się i nie rozmazuje pod wpływem potu. Polecam i na pewno kupię ponownie!

same plusy

Ma same plusy! Puder ma naprawdę ładne kolory, bardzo dobrze się go aplikuje, jest dobrze napigmentowany i szybko przyciemnia brwi, wystarcza na napraawdę długo, jest w niskiej cenie i ma fajne, małe opakowanie. Poza tym utrzymuje się bardzo długo na brwiach.

Ulubieniec

Puder do brwi stworzony naprawdę po to by w naturalny sposób podkreślić ich kształt. Wygodny w nakładaniu dzięki malutkiemu, idealnie wyprofilowanemu pędzelkowi.
Stosuję go od kilku dobrych lat (mega wydajny)! Codzienny przyjaciel, zawsze gości w mojej kosmetyczce. Nie przerysowuje brwi, polecam każdemu :)

bezpieczny produkt

Dla takich osob jak ja, ktore nie koniecznie nie potrafia swobodnie władać pędzlami do malowania - ten puder do brwi jest bezpieczny. W zestawie otrzymujemy malutki pędzelek do rozprowadzania produktu, zakończony z drugiej strony gąbeczka do blendowania. Produkt podczas nakładania jest dobry, nie osypuje się, jest trwały i nie rozmazuje się. jak na pierwsze kroki z malowaniem to ten produkt jest dobry

Naturalnie wyglądające brwi

Puder do brwi to produkt którym można otrzymać najbardziej naturalny efekt. Osobiście nie przemawia do mnie ta moda z mocno wyrysowanymi brwiami pomadą. Kwestia preferencji. Jeśli chcesz uzyskać efekt naturalnie zagęszczonych brwi, to puder jest produktem który pomoże Ci to osiągnąć.
Minusem jest, że nieco się usypuje, przez co wymaga strzepania. Polecam go jako pierwszy krok w makijażu a nie ostatni. W miarę użytkowania również się nieco kruszy. Tyle że taka jest specyfika pudrów do brwi w ogóle więc trudno mu to zarzucać. Dołączony aplikator wprawdzie nadaje się do nakładania preparatu, ale wolę ten z Hakuro.
Gama kolorystyczna jest spora. Mam dwa kolory:
101 - ciepły jasny brąz
102 - chłodny jasny brąz
Uważam, że te dwa kolory świetnie nadają się do jasnych, średnich i ciemnych blondynek. Może też i dla jasnych szatynek.
Produkt jest średnio napigmentowany dzięki czemu trudno zrobić nim sobie krzywdę. Ma długą datę ważności. Jest tani i łatwo dostępny. Niestety producent nie obiecuje żadnej wodoodporności co jak dla mnie go skreśla. Ogólnie jest trwały, ale nie przetrwa wszelkich warunków atmosferycznych. Są jednak osoby, które nie lubią produktów wodoodpornych, więc dla nich się nada.

Porządne

Porządny i dobrze napigmentowany cień do brwi. Jasne odcienie są idealne blondynek- nie są zbyt rude ani bardzo ciemne. Można stworzyć nimi zarówno bardzo delikatny efekt, jak i mocniej podkreślić brwi. Gdyby nie makijaż permanentny pewnie bym do niego wróciła.

Puder do brwi

+ uniwersalne odcienie
+ trwałość
+ nie pyli
+ łatwa aplikacja

Dobry dla początkujących z makijażem brwi

Szukałam idealnego produktu do brwi i znalazłam (dzięki filmikom na Youtube). Rzeczywiście nr 104 ma ładny kolor i idealnie pasuje do każdej karnacji, poza tym fajnie się nakłada, można go dozować i decydować o sile krycia. Myślę, że z tego względu super sprawdzi się u osób, które są na początku swojej brwiowej przygody i nie chcą zrobić sobie krzywdy, w postaci dwóch wielkich, ciemnych kresek. Fajnie wypełnia luki oraz wzmacnia naturalny kolor - a i najważniejsze - nie wygląda sztucznie.

Mój ulubieniec

Ten produkt to dla mnie totalny must have, nie wyobrażam sobie bez niego codziennego makijażu. Mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o używanie pomad, dlatego wolę posługiwać się cieniami lub tuszami do brwi. Ten produkt mam od dobrych dwóch lat, i tak, jeszcze nie udało mi się go wykończyć, dopiero delikatnie widać denko. Rozważam kupno nowej sztuki chociaż patrząc jak dobrze ten antyk się spisuje chyba się na chwilę wstrzymam. Ogółem nie mam mu nic do zarzucenia, cena świetna, efekt na brwiach da się stopniować (preferuję delikatny i subtelny chociaż, o zgrozo, kiedyś udawało mi się tym cieniem wyrysowywać niezłe prostokąty). Opakowanie jest porządne, chociaż kilka razy sfrunęło z biurka to nadal jest w świetnym stanie, napisy się starły ale to nie kłopot, bo naklejeczka z numerem z tyłu się trzyma. Używam numeru 104, jest ładny, chłodny ale w stronę neutralnego, pasuje do jasno/ciemnych brązowych włosów.

Fajny puder

Fajny puder do cieni . Dobrze je pośrednia . Jest delikatny . Nie brudzi okolicy oczów bo się nie obsypuje . Kolor można dobra indywidualnie . Cena też jest fajna . Do tego puder jest wydajny. Dla mnie super