KWC LogobyWIZAŻ logo

Medea05
    17 kwietnia 2021 o 10:38
    1 / 5
    Niestety nie
    Krem poleciła mi siostra - u niej krem się sprawdził - zaczeły jej rosnac nowe rzesy, zrobily sie przez to gestsze i wygladaly na mocniejsze U mnie nie zrobil NIC. Nie widziałam zadnych efektów po 2 miesiacach stosowania. #DOSTEPNOSC & CENA Łatwo dostepny, w przystepnej cenie, Do znalezenia praktycznie w kazdej drogerii a nawet aptece #OPAKOWANIE Krem znajduje sie w tubce. Aplikacja jest niewygodna, nieporęczna i męczaca. #DZIALANIE Ja nie zauwazylam zadnych efektów. Lepsze efekty miałam po stosowaniuoleju rycynowego (który tez nie byl wygodny w aplikacji ale dałam rade wykminic patent z przyklejeniem do niego szczoteczki do rzes). U mnie ani nie wzmocnilo, ani nie odzywilo, anie nie zagescilo. NIC. Jestem zawiedziona. Szkoda pieniedzy bo jedyny plus jest taki, ze jest delikatny dla oczu
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

30 osób uznało tą opinię za pomocną
    Gusia_1488
    25 czerwca 2012 o 23:52
    5 / 5
    Zainwestowałam w kobiecość
    Jak byłam jeszcze mała czarowałam wszystkich swoimi dużymi oczkami, które były oprawione nieziemskimi rzęsami. Czarnymi jak smoła, długaśnymi do nieba, a było ich tyle że obdzieliłabym nimi spokojnie 2 osoby, a mnie została by się jeszcze ich pokaźna ilość. Rzecz jasna nie zdawałam sobie wtedy sprawy z tego oczywiście. Lata mijały a mnie z niewiadomych przyczyn (domyślam się że przez duży, bardzo regularny stres) rzęsy zaczęły lecieć w zastraszającej ilości. Ale jako zbuntowana nastolatka miałam wszystko gdzieś i to że tracę na atrakcyjności nic mnie nie obchodziło - udawałam że tego nie widzę. Szybko z buntu wyrosłam, ale problem został co powoli ale sukcesywnie stało się moim kompleksem. Wszystkie koleżanki malowały się i z czasem i ja chciałam zacząć. Rzęs było tak mało że wstyd było mi nawet pomalować je lekko tuszem - po prostu nie było czego w sumie. Po jakimś czasie doszło do takiej katastrofy że miałam strasznie widoczne luki w rzęsach :( było ich w kupce 3-4 i dużo dużo nic i później znów 3-4 przy sobie :( Wstydziłam się strasznie, nie czułam się dobrze z sobą. Używałam jakiś specyfików podsuwanych przez mamę ale dawało to w większości efekt odwrotny do zamierzonego... (rozpacz jeszcze większa) Przypadkiem na Wizażu trafiłam na ten oto krem. Zapragnęłam go mieć od razu. Co mam w końcu do stracenia? Te parę rzęs? I tak już było tak fatalnie że chyba gorzej być nie mogło. Na zakupach w SF przy kasie zobaczyłam to na co polowałam. Ceny kompletnie nie pamiętam. Wracałam z tym kremem do domu jak uradowane dziecko z jakimś wielkim prezentem. Czułam (a w zasadzie gorąco wierzyłam) że może mój problem wreszcie się skończy. Zastosowałam tego samego wieczora. Opakowaniem jest poręczna, skromna tubeczka zakończona bardzo wygodnym (jak dla mnie) aplikatorem. Mały dzióbek idealnie dozuje krem na linii rzęs :) nanoszę prosto z aplikatora i wmasowuję :) zarówno w miejscu gdzie rzęsy wyrastają, jak na całą ich długość. Dla mnie aplikowanie jest bezproblemowe :) W opakowaniu zawarty jest krem o lekko mętnym zabarwieniu. Gęsty , konkretny i diabelnie wydajny! Opakowanie starczyło mi na kilka miesięcy praktycznie codziennego stosowania :) Ale co tam opakowanie, co tam konsystencja! Działanie najważniejsze! Dziewczyny.... to co moje oczy ujrzały nie długo po pierwszym użyciu przeszło moje najśmielsze wyobrażenie... Zaczęły mi po ludzku, zwyczajnie rosnąć rzęsy. Ale nie tak, że parę... Na całej linii rzęs miałam PEŁNO małych czarnych punkcików! I w zaledwie kilku dni od pierwszego zastosowania! Wierzcie mi na słowo - nie mogłam uwierzyć... Nie długo później ok 3 tyg a ja już miałam piękną - na prawdę piękną - oprawę oczu. Wiecie co za wzruszająca chwila kupować swój pierwszy własny tusz, bo w końcu mam co malować? Wiem, wiem - śmieszne - ale co ja poradzę że było dokładnie jak mówię... Między czasie byłam bardzo chora - nowotwór. Nie miałam na szczęście chemii jako takiej, ale po leczeniu w szpitalu (jak i po narkozie) skóra mi się dosłownie zeschła, włosy wypadały na potęgę, a co za tym idzie i rzęsy. W czasie tej masakry jakoś odstawiłam odżywkę bo na głowie miałam inne sprawy. Ale od jakiegoś czasu używam bardzo regularnie. Efekty? przede wszystkim rzęsty są gęste :) naprawdę widzę że są ciemniejsze niż kiedyś (naprawdę pięknie czarne - oczywiście bez tuszu :)), mocno się trzymają i ciągle rosną! :) jeszcze coś Wam powiem. Mama ostatnio powiedziała mi że nie wie co ja robię ale ja mam tak długie rzęsy jak chyba nigdy w życiu, czyli coś w tym jest że odżywka je w jakiś sposób wydłuża :) Jak pomaluję je tuszem są absolutnie piękne :) Dziewczyny! Przez kilka lat byłam można powiedzieć "obdarta z kobiecości". Stres mnie oszpecił. Ostatnio i choroba. Po regularnym, sumiennym, codziennym (!) stosowaniu na noc tego kremu mam takie rzęsy o których marzyłam a nawet więcej. Błagam zainwestujcie to 15 zł i poczujcie się pięknymi kobietami. Zainwestujcie w kobiecość :) Używam tego produktu od: kilka miesiecy Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie :)
    Używa produktu od:nie określono

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    M_art_a_Anna
    30 października 2020 o 19:57
    3 / 5
    Rozczarowanie
    Odżywka nie spełnia moich oczekiwań, ponieważ nie przynosi efektu, o których zapewnia producent. Produkt stosowałam jako bazę pod tusz. Nie zdecyduję się na zakup kolejnego opakowania.
    Zalety:
    • - opakowanie
    • - cena
    • - wydajność
    Wady:
    • - brak efektu
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    pelkak510i
    17 stycznia 2022 o 8:01
    1 / 5
    No nieeee
    Kompletnie nie dla mnie … moje rzęsy jakie były krótkie takie tez są … nie zauważyłam również jakiejś regeneracji a stosowałam ten krem do rzęs regularnie. Ogólnie uważam ze używanie tego kremu jest dość uciążliwe bo krem jednak brudzi dużo obszar i nie wchłania się zbyt szybko. Ogólnie nie kupię ponownie dla mnie najważniejsze jest działanie
    Zalety:
    • Brak
    Wady:
    • Nie działa kompletnie
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    KarolinaGorska
    13 sierpnia 2021 o 10:06
    5 / 5
    działa
    Napiszę w skrócie: -super wydajny -zero uczuleń -niska cena - nie wiem w sumie czy on powinien pogrubiac czy wydłużać rzęsy ale mi stanowczo wydłużył(choć więcej z dziewczyn pisało o pogrubieniu). Nawet mój mąż zauważył, a to już znak, że krem mega zadziałał;) Używam go systematycznie od ponad miesiąca i już po ok 2 tygodniach widziałam różnicę. Serdecznie polecam go wypróbować ale tak jak większość z dziewczyn pisze: systematycznie:) Odjęłam pół małej gwiazdeczki za to, że grubość poszła w długość;)
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie