klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Niebieskie paznokcie
mat. prasowe
Manicure

Wykonywanie hybrydy jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie! Sprawdź sama!

Lakiery hybrydowe SIMPLE One Step Color Protein 3w1 od NEONAIL już przetestowane! Poznaj opinie.
Materiał partnera
wrzesień 15, 2020

Wiele kobiet sądzi, że wykonanie manicure hybrydowego jest czasochłonne lub trudne, a tymczasem okazuje się, że może zająć tylko 20 minut! Dzięki kompleksowym lakierom hybrydowym SIMPLE One Step Color Protein 3w1 od NEONAIL, które zawierają w sobie bazę, kolor i top, zrobienie trwałej stylizacji jest szybsze i łatwiejsze, a na dodatek nie wymaga doświadczenia i zdolności manualnych. Wystarczy, że pomalujemy paznokcie dowolnym kolorem, utwardzimy w lampie i gotowe! Lakiery SIMPLE 3w1 utrzymują się do 2 tygodni i można je łatwo usunąć acetonem.

Skąd to wiemy? Nie tylko od producenta! Nowe lakiery hybrydowe SIMPLE 3w1 sprawdziły już użytkowniczki Wizaz.pl. Dowiedz się, jakie zrobiły na nich wrażenie!

Lakiery hybrydowe SIMPLE One Step Color Protein 3w1 od NEONAIL – wyniki testu

Wyniki testu Neonail
mat. prasowe

Aż 99% dziewczyn, które wzięły udział w teście, potwierdziło, że produkty ułatwiają wykonywanie manicure hybrydowego i sprawiają, że zajmuje to dużo mniej czasu.

Oprócz tego, 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl uznało, że SIMPLE 3w1 są trwalsze niż lakiery klasyczne.

Aż 97% Recenzentek oceniło, że produkty są łatwe w usuwaniu.

Jeszcze więcej, bo aż 98% dziewczyn, zauważyło, że lakiery hybrydowe SIMPLE 3w1 zapewniają piękny, błyszczący manicure.

Lakiery doskonale się rozprowadzają. Dwie warstwy dają wystarczające krycie. Kolory są piękne, głębokie i idealnie trafiają w mój gust. Dobrze schną, idealnie się trzymają. Polecam! – napisała dark_rose.

Formuła 3w1 to ułatwienie, na jakie czekałam od dawna. Może zabrzmi to aż zbyt pompatycznie, ale w pewnym sensie to spełnienie moich marzeń. Jest to idealne połączenie łatwości aplikacji z niesamowitą trwałością. Moim zdaniem jakość nie odbiega od tradycyjnych lakierów hybrydowych z 3 krokami – nie widzę żadnej różnicy. Czekam jedynie aż będzie więcej dostępnych kolorów, by móc z nimi poszaleć – oceniła KAJAL K.

Lakiery SIMPLE One Step Color Protein 3w1 są najlepszymi lakierami, które do tej pory testowałam. Dzięki nim w bardzo łatwy sposób można zrobić trwały manicure niczym z salonu, a samo wykonywanie hybryd zajmuje mało czasu. Dzięki temu, że lakiery mają gęstą konsystencję, to praca z nimi to czysta przyjemność, doskonale się rozprowadzają, nie zalewają skórek, są trwalsze od klasycznych lakierów, przez dwa tygodnie wyglądają na świeżo pomalowane. Moje słabe paznokcie zostały widocznie wzmocnione i teraz są nie do zdarcia – podsumowała Nataliarobert473.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 98 kobiet na przełomie sierpnia i września 2020 r. 

Materiał powstał z udziałem marki NEONAIL

Manicure TEST redakcji: Czy widziałyście już jak wygląda manicure Aquarelle od NeoNail?
Testu lakierów hybrydowych NeoNail Aquarell wprost nie mogłyśmy się doczekać! Sprawdziłyśmy na sobie czy rzeczywiście robienie nimi wzorków jest tak dziecinnie proste, jak się mówi :).
Milena Majak
lipiec 03, 2017

Lakiery hybrydowe NeoNail Aquarelle to prawdziwa rewolucja! Dzięki nim można wyczarować na paznokciach wzorki, nawet jeśli nigdy wcześniej nie próbowałaś tego robić. W konsystencji są nieco bardziej wodniste, ale prawdziwa magia zaczyna się dziać dopiero wtedy, gdy upuścimy kroplę na specjalną bazę . Jak wykonać manicure lakierami NeoNail Aquarelle? Samodzielne wykonywanie manicure ze wzorkami aquarelle nie różni się wiele od zwykłej stylizacji paznokci lakierami hybrydowymi. Najpierw tradycyjnie przygotowujemy płytkę, czyli opiłowujemy paznokcie na wybrany kształt oraz odpychamy lub wycinamy skórki. Następnie musimy jeszcze zmatowić płytkę blokiem polerskim i odtłuścić ją za pomocą cleanera. Dalej wszystko jest dziecinnie proste :). Paznokcie malujemy basą NeoNail Hard Base . W zależności od potrzeb możemy nałożyć jedną warstwę lub dwie. Każdą należy utrwalić przez 60 sekund w lampie 9W - wystarczy nacisnąć dwa razy guzik na urządzeniu. Następnie przechodzimy do malowania paznokci wybranym kolorem. Ponownie nakładamy dwie warstwy i utrwalamy je przez 60 sekund w lampie. Teraz nakładamy bazę  Aquarelle Base Clear  lub  Aquarelle Base White  i nie utrwalamy jej w lampie, a zaczynamy malować wzorki wybranym kolorem z kolekcji Aquarelle. Puszczamy wodzę wyobraźni i czekamy aż efekt utworzy się sam. Wystarczy kilka ruchów pędzelkiem. Jeśli chcesz połączyć dwa kolory, najpierw pierwszy wzorek musisz utrwalić w lampie, a następnie użyć Base Clear i znowu zacząć zabawę - tym razem innym odcieniem. Kiedy już masz pewność, że wszystko wygląda tak, jak sobie wymyśliłaś, utrwalasz w lampie przez 60 sekund, nakładasz top NaoNail Hard Top i znowu utrwalasz. Prawda, że proste? :) Na załączonym wideo możecie zobaczyć, co nam udało się wyczarować na paznokciach! Kolekcja NeoNail Aquarelle W kolekcji NeoNail Aquarelle znajdziemy dwa lakiery bazowe w cenie...

Przeczytaj