Wizażanki wybrały swój ulubiony produkt do stylizacji paznokci. Dzięki lakierowi hybrydowemu płytka jest nie tylko zregenerowana, zdrowa i mocna, ale też może cieszyć się trwałym manicure, który nie ustępuje temu wykonanemu przez profesjonalistów. NeoNail Simple - One Step Color Protein to Kosmetyk Wszech Czasów 2021, który swój tytuł zyskał dzięki rewelacyjnym opiniom w naszym katalogu kosmetyków.

Reklama

Działanie lakieru NeoNail Simple - One Step Color Protein

Lakier do paznokci o formule 3 w 1 to hit KWC z kilku powodów. Produkt łączy ze sobą działanie bazy, koloru i topu w jednym, dzięki czemu skraca się czas malowania. Lakier jest trwały i gwarantuje efekt jak z salonu manicure. Jednocześnie pielęgnuje płytkę paznokcia, nie niszcząc jej pod warstwą lakieru. Zamiast tego odżywia ją i wzmacnia. Lakier dostępny jest na stronie producenta w 32 kolorach o różnym stopniu połysku - w tym z drobinkami i brokatem.

mat. prasowe

Opinie z KWC o hybrydowym lakierze NeoNail Simple - One Step Color Protein

Lakier hybrydowy z odżywczymi proteinami ma w KWC ocenę 4,4 na 5 gwiazdek. Wizażanki uwielbiają jego trwałość i właściwości wzmacniające.

Kupiłam ten lakier z czystej ciekawości- przekonała mnie reklama w social mediach. Nie zawiodłam się. Mani naprawdę wykonuje się w 20 min- z zegarkiem w ręku. Często robię też pazurki mojej mamie, która nie lubi długo siedzieć przy manicure. W przypadku Simple obydwie jesteśmy pod wrażeniem. Szybkie wykonanie, długa trwałość na paznokciach - u mnie i mojej mamy wytrzymał 3 tygodnie! Jest to też świetny produkt do pedicure. 20 min i po sprawie- bez zbędnego bólu pleców od nachylania się

- napisała o hicie KWC

Po przeczytaniu wielu recenzji i wpisów na temat tych lakierów, kupiłam sobie jeden na wypróbowanie. Wybrałam nudziaka Tender i jestem zachwycona tym kolorem, jest super uniwersalny i elegancki, mogłabym go nosić non stop. Z aplikacją poradziłam sobie bez problemu, jest różnica w porównaniu do zwykłych hybryd, nie tylko krócej trwa, ale jest ogólnie łatwiejsza. Klucz do sukcesu to cienkie warstwy i manicure ładnie się trzyma. Robienie hybryd zajmuje mi teraz dużo mniej czasu, a te 2 tygodnie to dla mnie rewelacja jeśli chodzi o trwałość
Reklama

- czytamy opinię

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama