Wejdź
Nuxellence DETOX Nuxe
Pielęgnacja

Pielęgnacja detoksykująca Nuxellence® DETOX Nuxe

Marka NUXE przedstawia nowy, doskonały produkt przeciwstarzeniowy Nuxellence® DETOX, który sprawi, że nasza skóra, każdego ranka, będzie świeża i wypoczęta “niczym po dwóch dodatkowych godzinach snu”.
Magdalena Borucińska
styczeń 13, 2015
Nuxellence DETOX Nuxe

Dzięki zastosowanej Formule Super-Detox, będącej połączeniem cukrów pozyskanych biotechnologicznie oraz ekstraktu z drzewa jedwabnego, Nuxellence® DETOX Nuxe wspiera nocny proces detoksykacji komórek skóry, co przekłada się na ich bardziej efektywną odnowę nocą. Dodatkowo, kwiatowe trio składników aktywnych (passiflora, anchusa i mak polny) naprawia uszkodzone DNA mitochondrialne i tym samym pomaga przywrócić komórkom skóry energię.

Nuxellence® DETOX Nuxe - cena: 189zł

Komentarze
Merveillance expert Nuxe
Pielęgnacja Merveillance® expert Nuxe dla kobiet 40+
Merveillance® expert to całkowicie nowa, oparta na ekspertyzie naukowej NUXE, gama kosmetyków do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej dla kobiet po 40-tym roku życia.
Magdalena Borucińska
wrzesień 09, 2014

W sercu nowo odkrytego kwiatu - liliowca, Laboratorium NUXE odkryło cząsteczki, które wpływają na kluczowy czynnik starzenia się skóry. Jest to białko, które jak dotąd pozostaje praktycznie niezbadane w obszarze kosmetologii: wimentyna . Merveillance® expert oferuje niezwykle skuteczną broń w walce ze zmarszczkami oraz z utratą jędrności skóry. NUXE wprowadza innowacyjna formułę przeciwzmarszczkową, która zapewnia podwójne działanie: antyglikację mająca na celu “ochronę” i deglikację działająca naprawczo na 3 kluczowe białka zawarte w skórze właściwej: kolagen, elastynę i wimentynę. W gamie Merveillance® expert Nuxe znajdziesz: Skoncentrowane serum liftingujace widoczne zmarszczki - 156zł Krem korygujacy widoczne zmarszczki - 146zł Krem korygujacy widoczne zmarszczki (wzbogacona formuła) - 146zł Regenerujacy krem na noc redukujacy widoczne zmarszczki - 146zł Liftingujacy krem pod oczy na widoczne zmarszczki - 114zł

Przeczytaj

Nasze akcje