Poprzedni artykuł: Z brzydkiego ombre zrobiła prawdziwe dzieło sztuki. Co za metamorfoza! Następny artykuł: Kwieciste, gładkie z kamieniami... Opaski do włosów wracają w nowoczes...

Kolorowe pasemka wracają! Stary/nowy trend znów pokochały gwiazdy

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów, pasemka
Kolorowe pasemka w stylu Christiny Aguilery znów modne! Ten rodzaj farbowania nie niszczy włosów, a wręcz je odżywia. Tymczasowe koloryzacje mają swoje 5 minut...

W 2018 roku triumf święci tymczasowa koloryzacja. Po niemal 20 latach nieobecności ponownie witamy na salonach również wielobarwne pasemka. Zajmują godne miejsce zaraz obok okularów w stylu Matrixa oraz błyszczyków z brokatem. Teraz jednak możemy je uzyskać nie tylko bibułą albo maskarami do włosów, modnymi kilkanaście lat temu.

Kolorowe pasemka na włosach

Pierwszą gwiazdą, która zdecydowała się na takie podkreślenie fryzury, jest wokalistka Fergie. Zmiany na włosach gwiazdy zaproponował stylista George Papanikolas. Najpierw rozjaśnił je i pozbył się odrostu, wystylizował też bardzo modnego w 2018 roku loba, a dopiero na koniec przeszedł do zrobienia kolorowych pasemek.

Efekt przekona nawet zdeklarowane minimalistki. Gorge Papanikolas wybrał pasma znajdujące się tuż przy karku. Nie są aż tak widoczne, ale przy jakimkolwiek ruchu, przez warstwę blond włosów prześwituje niebieski kolor. Mocno kontrastujące ze sobą odcienie, to obecnie jedno z lepszych połączeń.

Zobacz także: Myślisz, że pasemka są niemodne? Błąd! Teraz wracają w bardzo modnym wydaniu

Jeszcze do niedawna było jednak uważane za kiczowate. Ale trendy sprzed kilku lat powracają - wystarczy przypomnieć sobie Christinę Aguilerę z 2000 roku. Nosiła bardzo rozjaśnione włosy, spod których wystawały czarne lub czerwone pasemka. Czasami zaplatała je również w warkoczyki, aby jeszcze bardziej się wyróżniały. 

Zdjęcie: Pinterest; Pinterest

Podobny efekt, jak u Fergie czy Christiny Aguilery możemy otrzymać za pomocą masek koloryzujących czy odżywek. Są to produkty w pełni bezpieczne, bo działają dokładnie tak samo, jak standardowe produkty tego typu. A zatem nie tylko pokrywają je pigmentem, który wypłukuje się po kilku myciach, ale dostarczają odżywczych związków. Poniżej przedstawiamy kilka produktów tego typu:

Zdjęcie główne: Instagram.com/fergie

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 19:42

Zobacz także

Nasze propozycje