L'Oreal Paris, Colorista, Spray 1-dniowy

L'Oreal Paris, Colorista, Spray 1-dniowy

Paleta Colorista mieni się w 24 kolorach. Od pastelowych oraz wyrazistych różów i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej - z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna - #doityourway.
Colorista Spray 1-dniowy - błyskawiczny efekt nałożenia i zmycia. Znika po 1 myciu.

koloryzujące
hipoalergiczna
w sprayu
Trwałość
do kilku myć
szampony koloryzujące

W wakacje trochę zaszalałam z kolorem na potrzeby sesji zdjęciowej. Razem z koleżanką, która robiła mi zdjęcia postanowiłyśmy zaszalec i sięgnęłam wtedy po spray koloryzujący Colorista w kolorze tuquise – nigdy nie miałam tak szalonego koloru na głowie. Całą butelkę zużyłam od razu, choć nie pokryła całych włosów, a jedynie wybrane pasemka, ale o taki efekt mi chodziło. Spray świetnie sprawdzi się jeśli chcemy zaszaleć z kolorem, łatwo się zmywa i nie pozostawia śladów.

OPAKOWANIE

Bardzo wygodna forma - spray, która ułatwia aplikację. Opakowanie wykonane z aluminium, podobne do lakierów do włosów. Ładna szata graficzna i pasek z kolorem ułatwiają wybór koloru. Spray się nie zacina, odpowiednio dozuje produkt w optymalnej ilości.

SPRAY

Producent zapewnia, że jest to produkt, który zmyjemy już przy pierwszym myciu i choć sceptycznie do tego podchodziłam to w moim przypadku właśnie tak było. Po pierwszym myciu kolor zszedł i nie zostawił żadnych śladów. Apliakcja przypomina mi aplikację suchego szamponu lub lakieru do włosów. Włosy były pokryte jednolitą warstwą koloru, był on wyrazisty i głęboki, mi efekt naprawdę się spodobał. Spray nie skleił i nie obciążył mi włosów. Myślę, że to świetna opcja na wypróbowanie szalonego koloru. Na plus wydajność mimo małej pojemności.

PLUSY

+ łatwa aplikacja
+ wyrazisty kolor
+ łatwość zmycia
+ nie obciąża włosów
+ jest wydajny

Więcej brokatu niż koloru

Nie polecam, kupiłam kolor mint (zielonkaey) i grey (szary). Pierwszy jest prawie bez koloru, psika jak lakier do włosów, czasami trafi sie brokat a czasami delikatny kolor przebije- ledwo widoczny na skórze, a co dopiero na ciemnych włosach... Szary jest tak na prawdę srebrny, nie wiem skąd nazwa grey, bo powinien się nazywać silver. Bardzo dużo brokatu, o czym nie znalazłam żadnej informacji na opakowaniu ani w opisie produktu. Chodziło mi o czysty kolor a nie brokat, jestem niezadowolona z zakupu.

Lavender - nie polecam

Mam jasne, długie blond włosy. Chciałam robić kilka fioletowych pasemek, zużyłam całą puszkę, wyszły włosy lekko niebiesko- szare. Kolor kompletnie nie przypomina fioletowego, a kolor który był ledwo widoczny i niesatysfakcjonujący.

Koloryzacja

Nigdy wiecej nie siegne po tego typu srodek. Jak dla mnie ma wiecej minusow jak plusow. Zwiedziona ze to od dobrej firmy L'oreal przejechalam sie niczym Zablocki na mydle. Wlosy po tym sa szorstkie nie mile w dotyku, nie prawda jest ze schodzi po 1 umyciu wlosow. Wow zaznaczone jest ze tak jak rzekomo make up moze brudzic ubrania i co rzeczywiscie brudzi, ale swoja droga make up jeszcze nigdy mi ubran mi nie pobrudzil wiec nie rozumiem tego odwolania. Nie nie nie i jeszcze raz nie!!!

Bardzo się zawiodłam

Wczesniej uzywałam koloru różowego, który sprawił się całkiem dobrze. Niebieski jednak to tragedia. Bardzo słaba pigmentacja koloru. Na moich jasnych blond włosach (naturalnych) po zuzyciu jednorazowo praktycznie całego opakowania był ledwo widoczny. Strasznie skleja włosy, mimo, że bardzo szybko z nich opada. Po godzinie nie było już nic widać. Za tę cenę spodziawałam się znacznie lepszego (lub jakiegokolwiek) efektu.

Porażka.

Kupiłam i bardzo żałuje. Zrobiłam sobie dwa warkoczyki i popryskalam na ich zewnętrzną stronę. Pomijając to, ze pofarbował mi ten spray ubranie i skórę to przy aplikacji na włosy słyszałam skwierczenie jakby mi się włosy paliły, skutek: mam zniszczone włosy po umyciu. Jeszcze przed umyciem pomyślałam, ze będę używać go do koczków, ale moje włosy są teraz takie suche na długości, ze to co mi zostało nadaje się do kosza, bo nawet szkoda komuś oddać.

Tragedia

Rossmann wypuścił promocję za 20 zl z groszami - pomyślałam więc: Loreal, efekt który obiecują na opakowaniu fajny, to biorę! Zamierzeniem były lawendowe końcówki na średnim blondzie ale cała puszka zeszla a tak naprawde nie widać było nic! Ci co wiedzieli to potwierdzili metaliczny, szary połysk, ktory byl widoczny w sloncu. Beznadzieja!

Okropne masakra nigdy więcej

Kolor nie jest lawendowy tylko jakiś szaro granatowy, na blond włosach praktycznie nie łapie plus produktu jest tak mało ze starcza na bardzo niewiele okropnie klei włosy i są po nim bardzo nieprzyjemne i sztywne no po prostu to wyglada strasznie od razu zmykam po zrobieniu szok i niedowierzanie kolor zmywa się przy czesaniu ale plusem jest to ze faktycznie zmywa się po 1 myciu choć włosy o twk zostają nieprzyjemnie szorstkie

Najwieksze g***o

Wiecej nie kupie poniewaz cala puszka poszla na moje wlosy nie polecam ze wzgledu ze ciezko ze skory zmyc cena za taka puszke jest za wysoka kolor ladny intesywny ale nie wysycha wogule a na puszce napisane ze szybko schnie...wlosy strasznie kleji wiecej juz na pewno nie kupie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny na wakacyjny look

Latem mamy ochotę trochę zaszaleć i to jest właśnie idealny produkt. Otrzymałam produkt loreal colorista hot pink jednodniowy do koloru blond w ramach testowania Wizaż. Świetne na chwile szaleństwa i odświeżenie wyglądu! Wykonałam nim kilka pasemek i byłam bardzo zadowolona, dodatkowo na plus jest to, że po umyciu włosów kolor znika. Sprawdzi się również świetnie na letnie festiwale, gdzie można trochę zaszaleć z wyglądem. Polecam dla dziewczyn, które na chwile chcą coś zmienić w swoim wyglądzie.

Colorista, 1-dniowy spray

Beznadziejna. Na długich wyprostowanych blond włosach, efekt nie utrzymał się nawet godzinę. Całe opakowanie, ktore do tanich nie należy, kompletnie nie zdało egzaminu. Spray łatwo się aplikuje, ale co z tego kiedy koloru różowego w moim przypadku, kompletnie nie widać na włosach? Nie poleca, strata niemałych pieniędzy.

ciekawy produkt

Miałam wersję Lavenda.
Ciekawy produkt, od zawsze marzyłam o fioletowych pasemkach lub końcówkach, ale zawsze miałam na to za ciemne włosy. Okazało się, że nic się w tym temacie nie zmieniło. Za to blondynki na pewno będą wyglądać odjazdowo.