L`Oreal Paris, Colorista, Spray 1-dniowy

L`Oreal Paris, Colorista, Spray 1-dniowy

Pojemność 1 szt

Paleta Colorista mieni się w 24 kolorach. Od pastelowych oraz wyrazistych różów i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej - z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna - #doityourway.
Colorista Spray 1-dniowy - błyskawiczny efekt nałożenia i zmycia. Znika po 1 myciu.

koloryzujące
hipoalergiczna
w sprayu
Trwałość
do kilku myć

Lavender - nie polecam

Mam jasne, długie blond włosy. Chciałam robić kilka fioletowych pasemek, zużyłam całą puszkę, wyszły włosy lekko niebiesko- szare. Kolor kompletnie nie przypomina fioletowego, a kolor który był ledwo widoczny i niesatysfakcjonujący.

Koloryzacja

Nigdy wiecej nie siegne po tego typu srodek. Jak dla mnie ma wiecej minusow jak plusow. Zwiedziona ze to od dobrej firmy L'oreal przejechalam sie niczym Zablocki na mydle. Wlosy po tym sa szorstkie nie mile w dotyku, nie prawda jest ze schodzi po 1 umyciu wlosow. Wow zaznaczone jest ze tak jak rzekomo make up moze brudzic ubrania i co rzeczywiscie brudzi, ale swoja droga make up jeszcze nigdy mi ubran mi nie pobrudzil wiec nie rozumiem tego odwolania. Nie nie nie i jeszcze raz nie!!!

Bardzo się zawiodłam

Wczesniej uzywałam koloru różowego, który sprawił się całkiem dobrze. Niebieski jednak to tragedia. Bardzo słaba pigmentacja koloru. Na moich jasnych blond włosach (naturalnych) po zuzyciu jednorazowo praktycznie całego opakowania był ledwo widoczny. Strasznie skleja włosy, mimo, że bardzo szybko z nich opada. Po godzinie nie było już nic widać. Za tę cenę spodziawałam się znacznie lepszego (lub jakiegokolwiek) efektu.

Porażka.

Kupiłam i bardzo żałuje. Zrobiłam sobie dwa warkoczyki i popryskalam na ich zewnętrzną stronę. Pomijając to, ze pofarbował mi ten spray ubranie i skórę to przy aplikacji na włosy słyszałam skwierczenie jakby mi się włosy paliły, skutek: mam zniszczone włosy po umyciu. Jeszcze przed umyciem pomyślałam, ze będę używać go do koczków, ale moje włosy są teraz takie suche na długości, ze to co mi zostało nadaje się do kosza, bo nawet szkoda komuś oddać.

Tragedia

Rossmann wypuścił promocję za 20 zl z groszami - pomyślałam więc: Loreal, efekt który obiecują na opakowaniu fajny, to biorę! Zamierzeniem były lawendowe końcówki na średnim blondzie ale cała puszka zeszla a tak naprawde nie widać było nic! Ci co wiedzieli to potwierdzili metaliczny, szary połysk, ktory byl widoczny w sloncu. Beznadzieja!

Okropne masakra nigdy więcej

Kolor nie jest lawendowy tylko jakiś szaro granatowy, na blond włosach praktycznie nie łapie plus produktu jest tak mało ze starcza na bardzo niewiele okropnie klei włosy i są po nim bardzo nieprzyjemne i sztywne no po prostu to wyglada strasznie od razu zmykam po zrobieniu szok i niedowierzanie kolor zmywa się przy czesaniu ale plusem jest to ze faktycznie zmywa się po 1 myciu choć włosy o twk zostają nieprzyjemnie szorstkie

Najwieksze g***o

Wiecej nie kupie poniewaz cala puszka poszla na moje wlosy nie polecam ze wzgledu ze ciezko ze skory zmyc cena za taka puszke jest za wysoka kolor ladny intesywny ale nie wysycha wogule a na puszce napisane ze szybko schnie...wlosy strasznie kleji wiecej juz na pewno nie kupie

Idealny na wakacyjny look

Latem mamy ochotę trochę zaszaleć i to jest właśnie idealny produkt. Otrzymałam produkt loreal colorista hot pink jednodniowy do koloru blond w ramach testowania Wizaż. Świetne na chwile szaleństwa i odświeżenie wyglądu! Wykonałam nim kilka pasemek i byłam bardzo zadowolona, dodatkowo na plus jest to, że po umyciu włosów kolor znika. Sprawdzi się również świetnie na letnie festiwale, gdzie można trochę zaszaleć z wyglądem. Polecam dla dziewczyn, które na chwile chcą coś zmienić w swoim wyglądzie.

Colorista, 1-dniowy spray

Beznadziejna. Na długich wyprostowanych blond włosach, efekt nie utrzymał się nawet godzinę. Całe opakowanie, ktore do tanich nie należy, kompletnie nie zdało egzaminu. Spray łatwo się aplikuje, ale co z tego kiedy koloru różowego w moim przypadku, kompletnie nie widać na włosach? Nie poleca, strata niemałych pieniędzy.

ciekawy produkt

Miałam wersję Lavenda.
Ciekawy produkt, od zawsze marzyłam o fioletowych pasemkach lub końcówkach, ale zawsze miałam na to za ciemne włosy. Okazało się, że nic się w tym temacie nie zmieniło. Za to blondynki na pewno będą wyglądać odjazdowo.

Wcale nie 1-dniowy

Moja dziewięciolatka wymarzyła sobie różowe końce włosów na urodziny, pomyślałam, że taki 1-dnowy spray nie zrobi jej krzywdy. Wybrałyśmy kolor hot pinkhair. Spray faktycznie miał ładny, intensywny kolor. Niestety bardzo skleił włosy i pobrudził jej szyję oraz ubranie. Na całe szczęście z ubrań farba łatwo zeszła, z szyi raczej też nie było większego problemu. Za to włosy musiałam myć ok. 6 razy by kolor się wypłukał na tyle, by nie podpadło w szkole. Sama na próbę zrobiłam sobie różowe pasemko, na moich rozjaśnianych włosach trzymało się jeszcze dłużej. Dobrze, że jej urodziny wypadały w ferie, bo miałyśmy trochę czasu by domyć jej włosy. Ogólnie nie polecam.

NIGDY WIĘCEJ

To chyba najgorszy produkt, jakiego używałam. Niedość, że okropnie mnie uczulił, nie mogłam go domyć z włosów i skóry przez ponad tydzień. Rzeczywiście, kolor był dość wyrazisty i dobrze wyglądał na moim wówczas naturalnym kolorze włosów ("mysi" blond), lecz niestety był na tyle niewydajny, że nie wystarczyło go nawet na raptem 10/12 centymetrowe, cienkie włosy. Nie polecam nikomu, to strata pieniędzy.