Poprzedni artykuł: Zachwyciła was żona Kamila Stocha? Poznajcie partnerkę Macieja Kota! Następny artykuł: Koniec z długimi blond włosami? Blake Lively diametralnie zmieniła się...

Milena z 'Galerianek' bardzo się zmieniła... Nie poznalibyście jej 9 lat później

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd
Pamiętacie kontrowersyjny film "Galerianki"? Dagmara Krasowska zagrała w nim zbuntowaną Milenę, a potem zniknęła z show-biznesu. Jak teraz wygląda?

Dagmarę Krasowską poznaliśmy dzięki filmowi "Galerianki", który swoją premierę miał w 2009 roku. Opowiadał historię nastolatek, których życiowym celem były zakupy, fundowane przez dużo starszych "sponsorów". W produkcji wystąpiły m.in. Dominika Gwit i Anna Karczmarczyk, które do tej pory pojawiają się na ekranach.

18-letnia wówczas Dagmara Krasowska po premierze praktycznie zniknęła z mediów. Zagrała jeszcze mniejsze role m.in. w filmie "Bejbi blues" tej samej reżyserki, ale na tym poprzestała. Portale plotkarskie podawały, że pamiętna "Milena" studiowała socjologię.

Polecamy:  Zachwyciła was żona Kamila Stocha? Poznajcie partnerkę Macieja Kota!

Dziś Krasowska ma 28 lat i, jak można wywnioskować z jej konta na Instagramie, interesuje się makijażem, modą i podróżami. Prawdopodobnie fani filmu zapomnieli o aktorce - jej konto śledzi niewiele ponad 1700 osób. Możemy na nim oglądać zdjęcia z wyjazdów, ale nie tylko. Często pokazuje również swojego chłopaka.

Polecamy: Ta dziewczyna wygląda zupełnie jak Kylie Jenner. Z jedną różnicą - internauci twierdzą, że jest ładniejsza!

Jak teraz wygląda Milena z "Galerianek"?

Już na premierze aktorka wyglądała znacznie korzystniej od mało stylowej bohaterki - zmieniła m. in. kolor włosów na jaśniejszy. Dziś po czarnowłosej Milenie z filmu Rosłaniec nie ma już śladu. Dagmara Krasowska obecnie farbuje się różne odcienie blondu (od ciemnego blondu aż po platynę) i widać, że ważny jest dla niej odpowiedni makijaż. Jej zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Rozpoznalibyście ją na ulicy?

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:24

Zobacz także

Nasze propozycje