Poprzedni artykuł: Nowe fryzury, nowe figury - oto spektakularne metamorfozy gwiazd w 201... Następny artykuł: 7 trendów w seksie na 2017 rok: podniecające zabawki, emoji, aplikacje...

Konkurs: wygraj wyjątkowy Steamer do ubrań od marki Philips!

Kobieta, , tagi: Philips, konkurs, steamer
Nie unikaj ubrań z falbankami, plisami, koronkami czy z cekinami z powodu zagnieceń! Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 2 Steamerów Philips StyleTouch Pure, które łatwo i wygodnie wygładzą zagniecenia ze skomplikowanych tkanin!

KONKURS

Wygraj Steamer StyleTouch Pure od marki Philips!

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz, w jakich sytuacjach niezbędny byłby dla Ciebie steamer.

2. Dodatkowo uzasadnij, dlaczego chciałabyś wypróbować steamer.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

 

NAGRODY

2 x ręczny Steamer Philips StyleTouch Pure (model Gc440/47)

 

Łatwy sposób na odświeżenie tkanin w pionie

Steamer to idealny sposób na wygładzenie zagnieceń z różnego typu ubrań: tiulowej spódnicy, bluzki z falbankami czy jedwabnej sukienki. Philips StyleTouch Pure działa na zasadzie ciągłego strumienia pary, która wnika w tkaninę, zmiękcza i rozprostowuje włókna - w ten sposób wygładza i nadaje ubraniom odpowiednią formę. Łatwo odświezy tkaninę bez konieczności rozkładania deski do prasowania, nawet tuż przed wyjściem z domu.

Para dociera w trudno dostępne miejsca, więc idealnie sprawdzi się przy ubraniach, które są problemem przy tradycyjnym prasowaniu żelazkiem, np. z plisami, marszczeniami, aplikacjami czy z falbanami. Gorąca para jest na tyle silna, aby usunąć nieprzyjemny zapach i pozbyć się bakterii. Jest to idealne rozwiązanie dla ubrań, których nie pierze się po jednym założeniu (np. marynarki czy swetra). Dzięki dodatkowej nakładce ze szczotką wyczeszesz materiał i pozbędziesz się „kłaczków” ze swojego płaszcza.

Steamer jest w 100% bezpieczne dla wszystkich tkanin, nawet najdelikatniejszych, jak jedwab czy kaszmir. Nie ma ryzyka zniszczenia, pozostawienia niechcianych zaprasowań lub świecących plam, ponieważ ubrania nie są narażone na bezpośredni kontakt z gorącą stopą żelazka.

Dodatkowo StyleTouch Pure posiada ładny design i umożliwia postawienie go bezpiecznie w pionie na podstawie, dzięki czemu możemy go trzymać w widocznym miejscu w pokoju (np. na toaletce) i będzie zawsze pod ręką.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany


Zobacz także

Nasze propozycje