Poprzedni artykuł: Długotrwały romans - nie tylko jeśli kogoś poznasz! Następny artykuł: Każda fashionistka w tym sezonie nosi sztuczne futro! A jak o nie dba?

15-latka stworzyła suknię za... 150 zł. Nie zgadniecie, z czego ją zrobiła!

Moda, , tagi: suknia slubna
15-letnia Brytyjka Rachel Lefleur, która kocha modę, zaprojektowała suknię ślubną za jedyne... 150 zł. Skąd tak niska cena? Zdolna uczennica uszyła kreację godną księżniczki z... 19 rolek papieru toaletowego.

15-letnia Brytyjka Rachel Lefleur z hrabstwa Kent byłaby pewną zwyciężczynią programu „Project Runway”

Na licealne zajęcia z plastyki uszyła baśniową suknię ślubną z 19 rolek papieru toaletowego, kleju i brokatu. Cena całości: ok. 150 zł. Suknię szyła przez cztery miesiące, spędziła na pracy w sumie kilkaset godzin!

Rachel ze swoją suknią/fot. mat. promocyjne

Suknia ma gorset z dekoltem w kształcie serca, wiązanie na plecach i rozkloszowaną suknię zdobioną setką różyczek złożonych z papieru toaletowego.

Za swoją pracę Rachel otrzymała szóstkę i możliwość dalszego kształcenia się w dziedzinie sztuki.

Nigdy wcześniej nie uszyłam sukienki, ale oglądając na YouTubie eksperymenty projektantów z papierem toaletowym, postanowiłam spróbować. I pokochałam projektowanie - mówi Rachel.

Nauczycielka, której Rachel przedstawiła swój pomysł, z początku była sceptyczna. Ale nastolatka postanowiła udowodnić, że z papieru toaletowego jest w stanie stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. 

Nastolatka mieszka z rodzicami, Denise i Gavinem.

Nasz dom przez wiele miesięcy był pokryty papierem toaletowym - śmieje się dumna mama Rachel.

Szkoda tylko, że tak pięknej sukni nie można nosić, bo najmniejszy podmuch wiatru, czy kropla deszczu mogą ją zniszczyć.

Rachel myśli o karierze projektantki, więc może jej suknie uszyte już z normalnego materiału, niedługo włożą prawdziwe panny młode.
A wam jak podoba się ten projekt?

Zobacz także: Będzie "Top Model" dla puszystych! 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:45

Zobacz także

Nasze propozycje