- Wizaz.pl>
- Kosmetyki>
- Johnson & Johnson>
- Neutrogena
Neutrogena

Neutrogena
Marka istniejąca na rynku od ponad 70 lat. Jej kosmetyki pomagają ludziom na całym świecie skutecznie pielęgnować nawet najbardziej wymagającą skórę. Od początku istnienia ma ten sam, niezmienny cel. Jest nim tworzenie najlepszych produktów do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Dlatego duża waga przykładana jest do składników, których używa się do produkcji kosmetyków.
- Strona marki:
- https://www.neutrogena.com.pl/
- Producent:
- Johnson & Johnson
- Produktów:
- 198
- Ulubione:
- 3764
Wizażanki polecają
Zobacz wszystkie
Najlepiej ocenione produkty marki Neutrogena
Zobacz wszystkie
4,8 /5 na 257 recenzji
Jedyny minus to taki, że trzeba pod koniec rozciąć opakowanie, bo pompka nie zasysa końcówki produktu :P
Odkąd spróbowałam - jeden z moich ulubionych emulsji / balsamów do ciała. Lekka konsystencja, błyskawiczne wchłanianie (nie zostawia lepkiej warstwy), bardzo dobre nawilżenie. Mega wydajny. Jedyny minus to taki, że trzeba pod koniec rozciąć opakowanie, bo pompka nie zasysa końcówki produktu.
Przejdź do recenzjiHydrouderzenie
Wielokrotnie miałam do czynienia z kosmetykami Neutrogemna. Firma ta jest dla mnie synonimem wysokiej jakości i skuteczności. Tym razem nie było inaczej. Balsam Hydro Boost dołączył do grona mich kosmetycznych hitów. Zapewnia bowiem długotrwałe nawilżenie i nawodnienie, zapobiega przesuszaniu się skóry dodatkowo ją regenerując. Po użyciu moja skóra jest bardziej sprężysta i elastyczna, miła i gładka w dotyku. Gołym okiem widać efekty działania kosmetyku. Opowiada mi także opakowanie – szklany, zakręcany słoiczek. Wygląda elegancko. Widać, że został przemyślanie zaprojektowany. Z czystym sumieniem polecam go wszystkim, którzy podobnie jak ja mają problem z suchą skórą. Po kilkunastodniowym używaniu balsamu niewiele go ubyło, więc na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że jest wydajny. Cena adekwatna do jakości. Produkt nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienienia. Zapach dyskretny, prawie niewyczuwalny.
Przejdź do recenzji