Neutrogena, Formuła Norweska, Hand & Nail Cream (Krem do rąk i paznokci)

Neutrogena, Formuła Norweska, Hand & Nail Cream (Krem do rąk i paznokci)

Połączenie bogatej Formuły Norweskiej i pantenolu, aby w wyjątkowy sposób pielęgnować dłonie i paznokcie. Innowacyjna formuła kremu sprawia, że paznokcie są dwa razy mocniejsze, pomaga zmiękczyć skórki, intensywnie nawilża i odżywia skórę, dzięki nietłustej konsystencji szybko się wchłania.
Kombinacja pięciu aktywnych składników (gliceryna, prowitamina B5, allantoina, phytantriol, bisabolol) sprawia, że już po 2 tygodniach stosowania paznokcie stają się dwa razy mocniejsze, skórki wokół paznokci bardziej miękkie, a skóra dłoni gładka i nawilżona. Wygląd dłoni i paznokci ulega znaczącej poprawie: zmniejsza się suchość, szorstkość i podatność na pękanie. Pro - witamina B5 wnika w paznokcie wzmacniając je, zmniejszając rozdwajanie, poprawiając połysk i ogólny stan płytki paznokciowej.

Bardzo dobrze nawilżający krem do rąk. Ma fajną konsystencję, co sprawia że krem łatwo rozprowadza się na dłoniach, oraz szybko się wchłania. Ma przyjemny zapach, który utrzymuje się długo na skórze.

Numer jeden wśród kremów do rąk

Mam bardzo przesuszoną skórę, szczególną troską muszę otaczać zwłaszcza dłonie. Do tej pory żaden krem nie dawał mi 100% ukojenia.
Ma idealną konsystencję, nie zostawia tłustego filmu, nadaj się również do nawilżania łokci, stóp i kolan. Zapach może nie jest idealny, ale też nie jest nieprzyjemny. Szybko się wchłania co jest dla mnie bardzo ważne, bo używam kremu do rąk często w ciągu dnia

Jest ok

Ale wrażenia WOW na mnie nie zrobił. Dostałam go w prezencie i dobrze, bo wg mnie 15 złotych nie jest on wart.
Ma lekki przyjemny zapach.
Nawilżenie jest tymczasowe, zwykłe.
Krzywdy nie zrobił, a to też jakaś zaleta ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Najlepszy krem do rąk !!

Bardzo dobry krem, świetnie nawilża i świetnie się wchłania.
Po długich poszukiwaniach nareszcie trafiłam na krem, który poradził sobie z moimi bardzo zniszczonymi dłońmi.
Nie jest najtanszy, ale za to najbardziej skuteczny.

Rewelacja

Narzeczony kupił mi ten krem bo ma bzika na używaniu kremów do rąk. Tak od dwóch miesięcy stosuje go codziennie na noc i zastanawiałam się skąd u mnie takie ładne paznokcie przy codziennym myciu naczyń i sprzątaniu. Dopiero dziś przeczytałam na opakowaniu, że ten krem jest również do paznokci :D A więc, jeśli chodzi o dłonie to skóra jest mekka, zadbana. Krem świetnie nawilża dłonie i szybko się wchłania. Zapach jest jak dla mnie neutralny. Na paznokcie sprawdza się u mnie świetnie.

Pozory mylą...

Ten krem dostałam kiedyś w prezencie. Sama bym chyba go nie kupiła, bo zapewne skusiłoby mnie coś innego na sklepowej półce. Ten krem jakoś nie zachwyca szatą graficzną, a ja jakoś często zwracam na to uwagę, choć nie powinnam ;)
Ale jak zaczęłam go używać od razu zmieniłam zdanie. Jest jednym z lepszych kremów do rąk jakie miałam. Mało jaki krem drogeryjny nawilża moją skórę w takim stopniu, gdyż jest ona dość problematyczna. On jest idealny! Produkt świetnie się wchłania, nie tworzy tłustego filmu mimo głębokiego nawilżenia. Skóra sprawia wrażenie odżywionej i zregenerowanej. Ma przyjemny zapach. Uwielbiam i polecam!

Działa cuda

Krem kupiłam do bardzo suchych dłoni i udało się doprowadzić je do porządku. Sam krem jest trochę ciężki ale doskonale nawilża, pozostawia lekką warstwę ochronną na dłoniach. Częściej używałam go w domu, niż zabierając go ze sobą do pracy itp przez to.

super hero na wysuszone dłonie

Ulubiony krem
Kupiłam w promocji z balsamem - produkt jest bardzo wydajny, starcza na długo, ma ładny zapach, dobrze się rozsmarowuje na dłoniach, dłonie są miękkie, nawilżone i gładkie. Bardzo polecam szczególnie teraz w okresie dezynfekcji dłoni i problemów z suchą skórą.

Idealny produkt

Neutrogena to świetna marka, oferuje bardzo dobre kosmetyki. Posiadam suchą skórę dlatego często sięgam po kremy do rąk. Produkt świetnie nawilża przesuszoną skórę i regeneruje. Idealny na chłodne dni, gdy skóra pęka i potrzebny jest dobry sprawdzony kosmetyk. Nieodłączny element w mojej torebce ;)

Klasyk

Jeden z najczęściej wybieranych przeze mnie kramów do rąk.
Dobrze się wchłania, mimo gęstej konsystencji, ponadto ma przyjemny zapach i jest wydajny.
Szczególnie dobry zimą, gdy jego formuła pozostawia ręce przyjemnie otulone i nawilżone.

Jeden z fajniejszych

To jeden z fajniejszych kremów do rąk jakich używałam. Dobrze się wchłania, pachnie ładnie, co zapach z tych kosmetycznych. Tubka na dużo wystarcza bo kosmetyku nie trzeba dużo nakładać. Szczególnie lubię go w zimie używać.

jeestem zachwycona

Produkty z firmy Neutrogena uwielbiam i właśnie dlatego zdecydowałam się na zakup tego kremu i nie zawiodłam się jest fantastyczny i bardzo mi pomógł.
Jego cena około 12 zł na promocji w Rossmanie .Krem sprawdzał się idealnie zero popękanych dłoni żadnych skórek , a dłonie mięciutkie .
.Krem spisał się rewelacyjnie nie mam w ogóle wysuszonych dłoni i jestem w szoku.Jeżeli chodzi o konsystencje jest gęsta,lepka przez co bardzo dobrze się wchłania a na dodatkek szybciutko w 5 min
Tubka jest plastikowa z charakterystyczną dla neutrogeny sztą graficzną.
Krem posiada dodatkowo w sobie witaminie B5 , która świetnie wpływa na stan dłoni a także paznokci/

ZALETY
- cena
-wydajność
-szata graficzna opakowania
- bardzo dobre nawilżenie
- konsystencja
- wydajność
- dostępność