Neutrogena, Hydro Boost, Quenching Body Gel Cream (Żelowy balsam do ciała)

Neutrogena, Hydro Boost, Quenching Body Gel Cream (Żelowy balsam do ciała)

Zobacz oferty

Natura
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.64/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Żelowy balsam do ciała Neutrogena Hydro Boost intensywnie i trwale nawadnia. Powstał w oparciu o wiedzę wykorzystywaną w pielęgnacji twarzy.
Orzeźwiająca, lekka formuła zawiera kwas hialuronowy, wyjątkowy składnik nawilżający, który ma zdolność do zatrzymywania wody w ilości tysiąckrotnie przewyższającej jego wagę.
Dzięki jego działaniu, formuła natychmiastowo gasi pragnienie skóry i zapewnia jej długotrwałe nawodnienie, uwalniając je stopniowo, dokładnie wtedy, kiedy Twoja skóra tego potrzebuje.

Znakomity

Jak nazwa wskazuje, jest to żel-krem., Produkt lekki, nawilżający. Nie spodoba się osobom szukającym treściwych produktów do skóry mocno przesuszonej, podrażnionej zimnem i wiatrem itd.

Używam zawsze latem, a zimą rano. Wieczorem, przy suchym powietrzu i po zimnym dniu nie sprawdza się. Natomiast latem jest idealny. Lekki, błyskawicznie się wchłania, nie zostawia warstwy na skórze. Pięknie nawilża i chroni przed utratą wody w gorące dni. Zapach jak zapach, drogeryjny. Nawilżenie jest na tyle dobre, że używałam tego balsamu podczas kuracji doustnej retinoidami (w małej dawce, przy poważniejszych kuracjach pewnie nie da rady).
Produkt dobrej jakości.
Jedyny minus - pod koniec opakowania pompka nie radzi sobie z wydobyciem produktu, nawet gdy jest go jeszcze całkiem sporo.

Rewelacyjny

Moja skóra pokochała ten balsam od pierwszego użycia. Niesamowite i bardzo długotrwałe nawilżenie. Skończył się problem z przesuszoną skórą na ramionach i nogach. Przepiękny delikatny zapach ,który długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja idealna ,lekka i nie tłusta. Nie zostawia lepkiej warstwy, bardzo szybko się wchłania. Na pewno kupię go ponownie i będę polecać go każdemu kto ma problem z suchą skórą.

Świetny balsam.

Urzekł mnie ten balsam, a przede wszystkim jego żelowa konsystencja. Był pewniakiem na lato, dzięki żelowej konsystencji czułam na ciele naprawdę fajne orzeźwienie co przekładało się na super produkt po opalaniu.. Teraz na jesieni też się super sprawdza, balsam ma silny właściwości nawilżającego, ładnie i delikatnie pachnie a dodatkowo momentalne się wchłania. Nie ma wad :) Cud produkt.

Gasi pragnienie!

Jeden z moich ulubionych balsamów, ba kosmetyków w mojej domowej pielęgnacji! Ciało jest nawilżone, gładkie. Balsam szybko się wchłania, dzięki żelowej formule. Zauważyłam też, że moja skóra jest w lepszej kondycji. Dobrze się spisuje po opalaniu; balsam jest wtedy opatrunkiem dla mojej skóry. Podsumowując, po systematycznym stosowaniu balsamu-żelu skóra staje się promienna, gładka i nawilżona.
Plus za przyjemny zapach i aplikację!

Mój ulubiony nawilżacz, piękny zapach

Zużyłam już kilka opakowań tego balsamu. Po każdej mojej ciekawości czegoś innego, stwierdzam, że ten najlepiej nawadnia skórę. Szybko się wchłania, ma taką bardziej żelową konsystencję i cudownie delikatnie pachnie. Daje poczucie ukojenia i nawilżenia, które utrzymuje się dłużej. Nie podrażnia i nie powoduje zapychania (np. na dekolcie i szyi). Zapach jest nietypowy, delikatny, ulotny (nie dusi, nie trwa wiecznie, żeby miało się go dość) i uzależniający, po prostu uwielbiam go - przypomina mi bryzę morską zmieszaną z olejkiem do opalania i gumą balonową - kolor opakowania właściwie go oddaje. Przy tłustych skórach wymagających nawodnienia powinien się jak najlepiej sprawdzić - polecam!

Neutrogena

Jeden z najlepszych balsamów jakie miałam.... Cudny!!! Nie zostawia lepkiej konsystencji na ciele tylk idealnie się wchłania w skórę oraz wspaniale ją nawilża.

Konsystencja jest tak lekka, że praktycznie jej nie czuć, a jednak nawilżenie pozostaje na dłużej. Świetnie sprawdzi się więc nie tylko dla dzieci, ale i osób ze skórą skłonną do wszelkiego rodzaju wysuszeń. Niewielkie, aczkolwiek wydajne opakowanie idealnie nadaje się do torebki.

Rozczarowanie

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami jednak balsam nie odpowiada mi.
Po nałożeniu balsam nie wchłania się w skórę, a pozostaje na niej wywołując denerwujące uczucie lepkości. Balsam kleił się na skórze i zaraz po nałożeniu miałam ochotę go natychmiast zmyć. Cena wysoka jak za taki efekt. Na plus jedynie zapach.

Nie dla bardzo suchej skóry

Zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak trochę się zawiodłam. Balsam jest zamknięty w wygodnym opakowaniu. Pozostawia na skórze delikat filtr ochronny, który szybko się wchłania. Konsystencja jest bardziej żelowa, zapach bardzo neutralny i dalikatny. Będzie odpowiedni dla osób, które nie szukają mocnego nawilżenia lub nie lubią tłustych kremów. Niestety u mnie nie zdał egzaminu. Poza ładnym i wygodnym opakowaniem nie ma za wiele do zaoferowania. Po tej firmie spodziewałam się nieco więcej.

Dobry i skuteczny

Balsam do ciała ma lekką konsystencję. Dobrze się spisuje w pielęgnacji skóry. Nie podrażnia. Nie klei się. Szybko się wchłania. Mocno nawilża i nawadnia skórę. Koi i daje uczucie komfortu. Skóra odzyskuje właściwy poziom nawilżenia, który się utrzymuje. Najbardziej lubię go latem, po opalaniu. Jednak jest doskonały do całorocznej pielęgnacji.

Bardzo dobry balsam

Balsam spełnia wszystkie obietnice producenta. Bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania, a najważniejsze nie pozostawia skóry tłustej i tzw. tłustego filmu. Koi skórę, nie podrażnia, a przede wszystkim nie nawilża "pozornie" czyli nie ma efektu nawilżenia na chwilę, tylko efekt jest trwały- tego oczekuję od balsamu. Odpowiada mi także jego konsystencja, jest lekka, dość rzadka, jakby troszkę żelowa. Jeśli chodzi o zapach jest bardzo przyjemny i delikatny. Opakowanie z pompką. Czego chcieć więcej??

Świetny!

Super balsam, w szczególności na lato! Jego żelowa konsystencja sprawia, że rozprowadza się bardzo szybko i łatwo, do tego ekspresowo się wchłania i przyjemnie, delikatnie pachnie :) Zauważyłam nawilżenie i odżywienie skóry, także dostarcza tego co potrzeba.