Neutrogena, Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Dimethicone, stearyl alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Leontopodium Alpinium Extract, Magnesium Asparate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Ethylhexylglycerin, Palmitic Acid, Steraic Acid, Ammonim Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum.

Jeden z najlepszych!

Balsam znajduje się w wygodnym opakowaniu z pompką co jest dla mnie bardzo dużym plusem. Można go dorwać w całkiem fajnej cenie w promocji choć uważam, że cena regularna nie jest zbyt wygórowana ponieważ produkt jest w 100% zgodny z opisem producenta.

Ujędrniający balsam

Właśnie takiego Balsamo od dawna szukałam. Po użyciu skóra staje się aksamitna, pełna blasku. Balsam jest bardzo wydajny o lekkiej konsystencji. Produkowany jest z minerałami zwiększającym produkcję kolagenu (kolagen poprawia sprężystość i elastyczność skóry). Balsam zapewnia kompleksową kurację nawilżenia i ujędrnienia.

Na tak

Po drugim porodzie, skóra straciła swoją elastyczność. Zakupiłam produkt przez opinie w internecie i się nie zawiodłam. Produkt bardzo wydajny, regularnie stosowany poprawia jędrność skóry już po około 10 dniach i to widać!

Działa jak opatrunek

Uwielbiam ten balsam za wszystko.

- zapach - delikatny, nienachalny, długo utrzymuje się na skórze ale absolutnie nie przeszkadza

- działanie - działanie zauważane natychmiastowo. Balsam nawilza , ujędrnia, pielęgnuje, zdecydowanie i widocznie poprawia stan skóry. Skóra po jego użyciu jest miła i gładka jak u niemowlęcia. Zostawia na powierzchni delikatną warstewkę ochronną, bardzo szybko się wchłania, absolutnie nie jest ciezki ani tlusty. Można po nim od razu się ubrać, nie klei się do ubrania. Maksymalne nawilżenie i poprawa faktury skóry, absolutnie szybko się wchłania, balsam cudo!

- wydajność - zawsze kupuję największe opakowanie - najbardziej się opłaca cenowo. Balsam wystarcza na kilka miesięcy regularnego stosowania, a pozycza go ode mnie również siostra. Uważam że jest bardzo wydajny.

- dostępność - balsam można kupić praktycznie we wszystkich popularnych drogeriach. Również w internecie.

Dla mnie jeden z lepszych tego typu kosmetyków na rynku. Często próbuję różnych nowości, ale zawsze finalnie do niego wracam i jego stosuję.

neutro odżywienie

Bardzo dobry balsam dający długie i prawdziwe nawilżenie. Nie ma mocnego zapachu co bardzo mi odpowiada. Dużym plusem jest też pompka przez co produkt dozuje się higienicznie i łatwo.Szybko się wchłania.
polecam

Dobry

Moja skóra szybko się przesusza więc szukałam kosmetyku by na dłużej sprostał zadaniu nawilżenia mojej skóry . Wpadłam na ten balsam skuszona reklama i nie żałuję ,lekka konsystencja ,łatwa aplikacja i moja skóra na długo pozostaje nawilżona i pełna blasku .

Bardzo dobry

Lekka konsystencja, latwo sie rozprowadza i szybko wchlania. Ladny i mocno wyczuwalny zapach (jak ktos nie lubi, to bedzie wada). Bardzo dobrze nawilza, wydajny.

Polecam.

Fajny

Balsam jest wydajny, ładnie pachnie, udealnie nawilża skórę i napina. Po użyciu efekt wygładzenia skóry. Szybko się wchlania w skórę. Skóra pp stosowaniu jest miękka i gładka.

Super nawilżenie

Tego balsamu używam już od dawna. Lubię go za taką kremową, śliską konsystencję i za to, że nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Gdy nakładam go na noc, rano czuję, że skóra jest nadal ładnie nawilżona. Ta emulsja sprawdza się u mnie również jako krem do rąk. Świetnie radzi sobie z doprowadzeniem ich do porządku.

Ukojenie dla suchej skóry...

Balsam kupiłam z polecenia koleżanki i to był świetny wybór. Mam skórę bardzo sucha, która potrzebuje ukojenia.

Balsam jest bardzo wydajny już niewielka ilość wystarczy na dużą powierzchnię. Konsystencja jest dość gęsta ale pięknie się rozprowadza i naprade bardzo szybko się wchłania. Od razu daje poczucie ulgi i ukojenia. Nie zostawia białego filmu i tłustej warstwy. Skóra jest nawilżona i delikatna w dotyku. Polecam

Zawsze kupuję w największym opakowaniu

Uwielbiam ten balsam, zwłaszcza zimą. Ma bardzo bogatą formułę, a skóra po nim jest głęboko nawilżona i ujędrniona.
Dla mnie jest to balsam o najszybszym działaniu, już po pierwszym stosowaniu jest odczuwalna różnica.
Balsam szybko się wchłania i jest wydajny. Mimo to zawsze kupuję go w największym opakowaniu, bo nie lubię, gdy za szybko się kończy.

Jest super!

Produkt znajduje się w wygodnym opakowaniu z pompką. Jest to świetnie nawilżający balsam, który pozostawia skórę niesamowicie aksamitną w dotyku. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, a szczególnie tej przesuszonej. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tzw. lepkości.
Ponadto posiada cudowny zapach.