Neutrogena, Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

Cudowny

Cudowny genialny i porostu najjjj jeżeli chodzi o balsam do ciała, jego konsystencja jest bogata i dobrze się ja rozprowadza po skórze, ma wygodne opakowanie z pompka także przy nakładaniu balsamu nie trzeba upaćkać całego opakowania. Skóra po tym balsamie jest miękka gladka nawilżona i gotowa na wszystko. Dodatkowym plusem jest ze ja np podczas ćwiczeń fizycznych często mam obdarte kolana i łokcie i tylko ta emulsja pozwala tworzącej się skorupie srac się miękka i gładka skóra

Bardzo dobry balsam

U mnie sprawdził się rewelacyjnie. Ma śliczny delikatny zapach. Wygodna pompka pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości produktu. Starcza na długo, pojemność także jest ogromna. Krem szybko się wchłania. Trzeba go używać conajmniej 2 razy dziennie aby zauważyć najlepsze rezultaty. Ma wygodne opakowanie. Nawilza skórę od razu po pierwszym użyciu. Nadaje skórze miękkość i ladny zapach. Czuć od razu Nawilżenie skóry. Polecam osobom z atopowa skórą.

Bardzo dobry balsam do ciała

Ja, posiadaczka suchej skóry polubiłam się z tym balsamem. Świetnie się sprawdza i doskonale nawilża skórę. Stosuję codziennie wieczorem - po kąpieli. Szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej czy tłustej warstwy. Długo nie muszę czekać, żeby skoczyć w piżamkę. :)

Balsamu używam od ponad miesiąca i muszę przyznać, że moja skóra znacznie się zmieniła. Jest o niebo piękniejsza! Nawilżona i odżywiona, balsam rewelacyjnie sobie poradził z moją skórą. Brak szorstkich miejsc, skóra idealnie nawilżona i uelastyczniona.

Wygodne opakowanie z pompką ułatwia aplikacje. Zapach balsamu jest delikatny, przyjemny.

magia

Kupilam ten balsam ze wzgeldu na bardzo sucha skore, na rekach i nogach,
mam skore jak z papieru, jasna i sucha do luszczenia sie jak nie nawilze jej ze 2 dni;
ten balsam jest cudny, ma delikatna formule zelu, wchlania sie szybko, zostawia delikatna powloke i bardzo subtelnie pachnie,
uwazam, ze jest swietny na caly rok, bardzo dobrze nawilza i jest wydajny

Najlepszy balsam do ciała

Produkt bardzo wydajny, szybko się wchłania na czym bardzo mi zależy jeśli chodzi o kremy do ciała, przepięknie pachnie! Tak jak obiecuje producent poprawia kondycję i elastyczność skóry oraz zauważyłam delikatne ujędrnianie. Napewno do niego wrócę ponownie !

To już nie ten sam balsam! Zmienili skład!

Tego balsamu uzywalam kilka lat i byl to mój absolutny kwc! Idealnie nawilżał moją bardzo suchą skórę, z ktorą mam duży problem właśnie z powodu suchości i od lat szukam idealnych kosmetyków i jak tylko uda mi się znaleźć coś dobrego co radzi sobie z moim problemem, pozostaję mu wierna na bardzo długo. Tak bylo własnie z tą Neutrogeną. Jakie bylo moje zdziwienie gdy po zakupie kolejnej butelki i użyciu balsamu, nie poczulam ani grama nawilżenia. Od razu sprawdziłam skład, czy coś się nie zmieniło i niestety strzał w 10 :( Gliceryna, która była na 2 miejscu została zastąpiona przez Paraffinum Liquidum... Dalej w składzie również zmiany. W tej chwili niestety ten balsam to marny bubel ze złym składem! Wylądował na śmietniku! Ogromnie mi szkoda mojego ulubionego balsamu.

Super

Balsam ma opakowanie super , jest wytrzymały super nawilża,pielęgnuje skóra jest miękka, zapach jest fajny, cena w miarę,warto spróbować, emulsja ma fajne minerały

kojące nawilżenie

Balsam ma delikatny zapach, nie drażni. Na plus duże opakowanie z pompką. Skóra po zastosowaniu jest bardzo nawilżona, jędrna, aż cała się błyszczy. Radzi sobie nawet z łokciami i kolanami. Łatwo się wchłania. Na pewno kupie ponownie.

Najlepszy balsam do ciała!

Po tym jak schudłam kilkanaście kg moja skóra straciła na jędrności niestety. Długo szukałam . Stosowałam olejki, żele, balsamy i nie widziałam efektów. Po przewertowaniu KWC postawiłam na ten i to był strzał w 10! Co prawda nie zadziałał od razu, musiałam poczekać 2 miesiące ale efekty sa :) skóra jest bardzo dobrze nawilżona, znów jędrna !

Na tak i na nie

Oj neutrogena! Jestes cudowna to Wie kazdy, ale mnie bardzo nie odpowiada ta konsystencja. Jest Wydajny, super nawilza, czuc go na skorze, co dziala na plus, bo wiesz, ze dba o Twoja skore, bez zapachu co dla mnie jest wazne, ale no nie moge z ta konsystencja

Świetna emulsja

Zakupiłam tą emulsję z ciekawości, bardzo lubię produkty Neutrogeny. Ta emulsja ma przepiękny zapach, jakby ktoś dodał do niej perfum. Opakowanie jest bardzo wygodne, z pompką. Konsystencja bardzo ładnie się rozprowadza, jest delikatna. Nie wchłania się szybko, ale też nie długo. Jest poprawa skóry po używaniu tej emulsji, jest bardziej jędrna. Polecam zdecydowanie ;)

Jeden z moich ulubionych

Balsam spełnił moje oczekiwania. Delikatny zapach, bardzo dobrze i szybko się wchłania, skóra nie zostaje natłuszczona tylko nawilżona. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że w balsamach Neutrogeny w tych właśnie opakowaniach gdy zostaje końcówka produktu, około 3-4 cm na dnie to jest problem z wydobyciem produktu a ta pozostałość to całkiem duża ilość produktu.