Neutrogena, Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

bogate
lotion
>250ml, 100 – 250ml
sucha
balsamy
ujędrniające, nawilżające
bez parabenów, zapachowa
z pompką

Balsam, który odżywia i regeneruje

Miałam wiele różnych kosmetyków nawilżających, ale ta emulsja chyba przypadła mi najbardziej do gustu. Może przede wszystkim dlatego, że konsystencja mi na prawdę odpowiada. Sama emulsja nie jest super tłusta, a mimo wszystko sprawia, że ciało jest miękkie i delikatne w dotyku. Najlepiej mi się go używa po przykładowo goleniu skóry. Skład może nie jest jakiś wow, ale jednak działanie bardzo dobre. Kupuję co jakiś czas z przerwami na testy innych kosmetyków, ale lubię do niego wracać, bo wiem że jest to mój pewniak.

Bardzo dobry balsam

Balsam kupiłam przypadkowo. Jest naprawdę super jeśli chodzi o działanie, ponieważ nawilża skórę i nie pozostawiając tłustego filmu. Produkt bardzo szybko się wchłania. Jeśli chodzi o efekt - skóra nawilżona, gładka i miękka. Balsam jest wydajny , konsystencja kremowa a zapach dla mnie w porządku. Produkt wydajny.

Świetna

Emulsja znajduje się w wygodnym opakowaniu z aplikatorem w postaci pompki co zdecydowanie ułatwia aplikację.

Balsam jest kremowej konsystencji dobrze się rozprowadza charakteryzuje się delikatnym zapachem .

Balsam nie tworzy smug na skórze, szybko się wchłania i bardzo szybko przynosi efekty jeśli chodzi o nawilżanie skóry. Radzi sobie nawet z bardzo suchą skórą.

Produkt wydajny.

Używam od kilku lat- jest najlepszy

Balsamu marki Neutrogena używam od kilku lat. Najlepiej sprawdza się w przypadku mojej suchej i szorstkiej skóry. Problem u mnie nasila się zimą, jednak Neutrogena daje sobie radę. Balsamu używam codziennie wieczorem, ma fajną kremowa konsystencje, szybko się wchłania a jednocześnie nawilża skórę, sprawia że nie jest ona napięta. Neutrogena ma przyjemny, bardzo delikatny zapach, który po chwili nie jest wyczuwalny. Ma wygodne opakowanie z pompeczka co ułatwia dozowanie produktu. Zdecydowanie jest to najlepszy balsam jaki miałam, najczęściej kupuje go za ok 20 zl w Superpharmie, Hebe lub Rossmanie. Jest to moj ulubiony balsam i sprawdza się w przypadku nawet mocno suchej skóry

Warto jest zakupić ten kosmetyk

Mleczko jest przyjemnej gęstości,łatwo sie rozprowadza, nie lepi się. Skóra jest wygładzona i zauważyłam estetyczne napięcie skóry... wygląda po prostu zdrowo. Jeśli chodzi o zapach, subiektywnie oceniam,że mógłby być mniej chemiczny,ale to kwestia gustu.

Doskonały produkt

Emulsja okazała się rewelacyjna. Zaczęłam ją stosować na początku mojej walki z nadprogramowymi kilogramami. Było ich sporo i obawiałam się o kondycję i wygląd skóry ale dzięki temu produktowi wygląda świetnie. Niesamowicie ją nawilża i zmiękcza. Skóra stała się bardziej elastyczna, gładsza i nabrała blasku. Balsam super szybko się wchłania, Ma dosyć specyficzny, intensywny zapach ale według mnie jest przyjemny.

Dla mnie najważniejsze jest, że jest skuteczna ma bardzo wydajne i duże opakowanie z wygodnym aplikatorem.

Używam codziennie rano i polecam każdemu.

Rewelacyjny balsam

Bardzo lubię ten balsam (emulsję). Kupiłam go na promocji, aby go wypróbować i okazało się, że został ze mną na dłużej ;)
Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego ani lepkiego filmu na skórze. Po aplikacji skóra jest długo nawilżona. To było dla mnie bardzo ważne, bo po innych balsamach zdarzało się, że już po kilku godzinach po skórze mogłam pisać jak ołówkiem. Tu jest zupełnie inaczej- długo utrzymuje nawilżenie na skórze, jest miękka i gładka.
Zapach bardzo przyjemny, delikatny ale nie apteczny.
Po około 3 tygodniach używania zauważyłam, że moja skóra jest w ogólnie lepszej kondycji- była bardziej nawilżona i o lepszym kolorycie.

Szybko się wchłania.

Emulsja nie uczula, nie pozostawia lepkiej warstwy, szybko się wchłania i nawilża skórę. Konsystencja jest średnio gęsta o białym kolorze. Balsam sprawdza się idealnie do każdego typu skóry. Skóra jest miękka, napięta, jędrna. Balsam nie pozostawia na skórze tłustego filtra.

Jestem mile zaskoczona emulsją do ciała. W porównaniu do swoich sióstr, nie uczuliła mnie, nie pozostawia lepkiej warstwy, szybko się wchłania i naprawdę nawilża skórę. Czuć, że wnika w głąb skóry. Konsystencja jest średnio gęsta o białym kolorze. Zapach jest typowy jak w innych kosmetykach, które zawierają minerały, czuć powiew morskiej bryzy. Dla mnie zapach idealny, kojarzy mi się szumem morza, plażą oraz słońcem.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Super balsam

Super balsam, ja używam na twarz na noc, nakładam trochę bardziej obficie niż zwykły krem, fajnie nawilża, skóra nie jest spięta. Chłopak używa do kremowania rąk i też zadowolony, znikają suche i zaczerwienione od zimna miejsca :) opakowanie jest duże i za taką cenę myślę, że się super opłaca, bo jest wydajny

Jedyny minus to taki, że trzeba pod koniec rozciąć opakowanie, bo pompka nie zasysa końcówki produktu :P

Odkąd spróbowałam - jeden z moich ulubionych emulsji / balsamów do ciała. Lekka konsystencja, błyskawiczne wchłanianie (nie zostawia lepkiej warstwy), bardzo dobre nawilżenie. Mega wydajny. Jedyny minus to taki, że trzeba pod koniec rozciąć opakowanie, bo pompka nie zasysa końcówki produktu.

Najlepszy wybór od Neutrogeny

Przerobiłam chyba wszystkie balsamy od Neutrogeny i ten jest moim ulubieńcem. Zapachem bije na głowę inne emulsje. Poza tym konsystencja - bardzo kremowa szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia przesadnego natłuszczenia. Poprawia stan skóry całego ciała. Serio, jeśli Neutrogena, to właśnie ta.