Neutrogena, Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Dimethicone, stearyl alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Leontopodium Alpinium Extract, Magnesium Asparate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Ethylhexylglycerin, Palmitic Acid, Steraic Acid, Ammonim Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum.

Uwielbiam!

Niezmiernie cieszę się, że trafiłam przypadkowo na KWC na ten balsam. Mimo, iż skład nie jest jakiś super ekstra, tak na skórze robi naprawdę dobrą robotę. Już po kilku dniach można zauważyć wyraźne nawilżenie i ujędrnienie skóry. Balsam przyjemnie pachnie i w miarę szybko się wchłania. Świetna wygodna butelka z pompką. Jedyne minusy to lekki film na skórze po jego użyciu i troszkę wysoka cena regularna, ale pomimo tego NAPRAWDĘ WARTO! U mnie zagości już na stałe.

To już 5 dobry balsam tej formy!

Neutrogena wyspecjalizowała się w balsamach do ciała! Uważam ze spośród drogeryjnych Marek to Neutrogena wygrywa w pielęgnacji ciała, niestety wciąż zawiera parafiny i glicerynę, mam nadzieje ze w kolejnych produktach producent się z nich wycofa. Balsam zgodnie z opisem ujędrnia i wygładza skórę a jednocześnie nie tłuści skóry, szybko się wchłania, łatwo rozsmarowuje. Delikatnie perfumowany. Opakowanie z pompką sprawia ze kosmetyk jest wydajny. Neutrogena jak zwykle niezawodna choć nie najtańsza ;-)

głębokie nawilżenie wyjątkowa receptura

Bardzo lubię produkty Neutrogeny, bo wiem, że są oparte na naturalnych składnikach i norweskiej formule, której ufam od lat :) Muszę przyznać, że do tej pory nie używałam balsamów do ciała, mimo wysuszonej przez zimę skóry głównie na rękach i nogach, co wraz z pierwszym użyciem tej niezwykle przyjemnej emulsji zmieniło się.
Balsam mocno nawilża skórę, jednocześnie wchłaniając się dość szybko, a na pewno nie pozostawiając tłustych plam na ciele.
Dzięki kremowej konsystencji przyjemnie rozprowadza się go po skórze.
Ma łagodny zapach (w składzie perfumy pojawiają się na końcu, co świadczy o tym, że jest ich bardzo mało - balsam nie jest naszpikowany chemią).
Posiada duuuużą butlę, a jednocześnie jest wydajny, nie trzeba go nakładać warstwami.

Mistrzostwo!

Ufam produktom Neutrogeny, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po ten balsam.
Mam bardzo suchą skórę na ciele, przez co jestem zmuszona do regularnego używania balsamów, maseł i kremów do ciała.
Bardzo cenię sobie pompkę w takich opakowaniach, minimalizujemy ryzyko upuszczenia ciężkiej butelki.
Balsam bardzo przyjemnie pachnie, ma idealną konsystencję, dzięki czemu rozsmarowanie go na skórze i wchłanianie trwa tylko krótką chwilkę.
Cała magia dzieje się później, skóra jest nawilżona, odżywiona i ujędrniona. Przy regularnym stosowaniu poprawia się ogólny jej wygląd, faktycznie daje efekt zdrowej, zadbanej skóry.
Przy tak niskiej cenie to mój HIT. Polecam całym sercem.

Supernawilżający

Znając mocno nawilżające i odżywcze produkty Neutrogeny skusiłam się na balsam, a że mam bardzo suchą skórę i trochę w gorszej kondycji - dodatkowo na balsam ujędrniający.
Dwa zaskoczenia. Po pierwsze zapach: przyjemny, choć drogeryjny, mi bardzo przypadł do gustu. Odczułam różnicę w porównaniu z bezzapachowym kremem do rąk, którego używam. Drugie zakoczenie, mniej przyjemne: skład. Gliceryna - ok, ale olej mineralny na drugiej pozycji? Brak naturalnych składników? Eh.
Krem fantastycznie nawilża. Co mi podoba się najbardziej to to, że świetnie radzi sobie z zaczerwienieniami suchej skóry nawet zimą, więc skóra zyskuje ładny, zdrowy koloryt. Super efekt.
Daje 5/5 za działanie, byłby hitem, gdyby miał bogatszy skład.

nawilżenie

Nawilżenie to druga nazwa tej emulsji. Nie spotykałam jeszcze tak nawilżającego kremu. Stosuję każdego dnia i teraz skóra naprawdę jest w lepszym stanie. Odnośnie składu-nie jest świetny, ale najlepszy w tej kategorii, to zdecydowanie

wszystko fajnie ale...

...ale skład :( parafina nie powinna być w ogóle w składzie tego balsamu. Poza tym jest super, bo fajnie nawilża a mam serio przesuszoną skórę. Ma długotrwałe działanie, a nie tak jak inne "super" balsamy -posmaruję się wieczorem a rano mam białe z przesuszenia nogi. Mimo wielu plusów nie kupię niestety kolejnego opakowania, przez skład właśnie.

Uwielbiam za działanie i zapach!

Zapach obłędny, naprawdę długo się utrzymuje! Opakowanie na plus - pompka się nie zacina, odmierza idealną ilość. Balsam ma konsystencję lekkiego kremu/emulsji, szybko się wchłania. zaraz po użyciu skóra jest bardziej nawilżona i gładkas. Trochę bałam się parafiny w składzie, ale nie zauważyłam, żeby jakoś mi zaszkodziła:P

Bardzo mi pomógł

bardzo wysokiej jakości produkt. wcześniej miałam bardzo suchą skórę ale balsam bardzo pomógł, pzy tym świetnie się wchłania i bardzo ładnie pachnie. skóra jest widocznie nawilżona i przy tym starcza takie opakowanie na naprawdę długo.

Działanie na +, skład na -

Niezłe działanie, lekka konsystencja, przyjemny zapach. Po zastosowaniu skóra jest miękka, nawilżona, nie zauważyłam niestety poprawy jędrności. Niestety duży minus za skład - parafina już na trzecim miejscu.

Bardzo fajny

Balsam kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj. I generalnie jest bardzo fajny, dobrze nawilza i fajnie się go rozprowadza na skórze. Jednak dla mnie jest jeden problem z tym balsamem, który jest nie do przejścia czyli ZAPACH. W wyborze odpowiedniego balsamu do ciała zawsze dla mnie jest ważne to jak pachnie, najlepiej kiedy jest bezzapachowy, ponieważ wtedy nie gryzie się z innymi kosmetykami i jego zapach nie przechodzi na ubrania czy piżamę. Tutaj ten zapach jest niesamowicie intensywny, dla mnie drażniący - nawet po posmarowaniu samych nóg leżąc w łóżku w piżamie pod kocem go czułam. I dla mnie to go od razu dyskwalifikuje... jednak działania nawilżającego nie mogę mu odmówić. Jeżeli ktoś lubi takie wyraziste balsamy i nie jest to dla niego problem to warto to wypróbować.

Dobry ale nie dla mnie

Bardzo lubię kremy do rąk z neutrogeny więc postanowilam kupić balsam. Nie zawiodłam się bo balsam faktycznie działa dobrze. Skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Nawet mój chłopak zauwazyl różnice, zapytał co zrobiłam że mam tak gładka skórę, jeszcze gładsza niż zwykle.
Niestety jedyna rzeczą która mnie odstrasza jest skład. Już na trzecim miejscu w składzie jest parafina. To nie dla mnie, bo od jakiegoś czasu składy w kosmetykach nie są mi obojętne. Zwracam na to uwagę. Jeśli komuś nie przeszkadza skład to serdecznie polecam.