Neutrogena, Hydro Boost, Water Gel [Aqua Gel] (Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej)

Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej gasi pragnienie skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie (aż do 72 godzin) i sprawia, że wygląda na zdrowszą. Skóra staje się jędrna i miękka, odporna na stres oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne naruszające jej barierę ochronną i powodujące odwodnienie.

Lekka formuła Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel została wzbogacona technologią Hyaluronic Gel Matrix, która wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia - zamyka je w skórze dzięki formule z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania 1000 razy wody niż sam waży, chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.

Żel Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel stworzony został we współpracy z dermatologami. Ma lekką, beztłuszczową formułę, nie zatyka porów. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy i świetnie nadaje się pod makijaż. Przyjemność jego stosowania wzmacnia piękny zapach.

Super kremik

Ten krem wraz z balsamem i kremem pod oczy otrzymałam w ramach konkursu na Wizaż.
Dziękuję pięknie

Posiadam cerę mieszaną ale dość tłustą z otwartymi porami błyszczącą.

Skóra moja potrzebuje ogromnego nawilżenia, jednak muszę uważać bo większość kremów mnie zapycha.

Muszę przyznać że już od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tym kremem..
No i nie warto było się tyle zastanawiać.
Udało mi się go wygrać i na pewno będę wracać do tego kremu zwłaszcza wiosną i latem. Idealny do odświeżenia i nawilżenia w ciągu dnia.

Krem ma postać żelu sama nazwa Water cel
Jest wodnisty ale dość gęsty, nie lepiący. Pięknie pachnie i szybko się wchłania, bardzo szybko.
Tak mi się to podoba że nie raz nakładam kolejną warstwę.

Zauważyłam że skóra dość długo utrzymuje nawilżenie, jest bardziej promienna.

Krem zapakowany w piękny plastikowy słoik w jasnym niebieskim kolorze odzwierciedla wodę.

Co zauważyłam, krem szybko znika, jest jakby mało wydajny przez ta delikatną konsystencję.
Mimo wszystko wrócę do niego z pewnością.

Jest bardzo dobry

Uwielbiam produkty marki Neutrogena. Krem o lekkiej konsystencji, skutecznie nawilża, dobrze się wchłania, łatwy w aplikacji i zero podrażnień.
Polecam, warto spróbować.

Polecam gorąco

Do kremów do twarzy podchodzę sceptycznie, bo zwyczajnie ich nie lubię. Za to, że pozostawiają wrażenie tłustej skóry. Także za to, że trzeba dość długo czekać by się wchłonęły. Neutrogena radzi sobie świetnie z tymi problemami - zero tłustości, a po chwili gładka i nielepiąca się skóra. Do tego świetny, lekki zapach, który kojarzy mi się z latem. Doskonały pod makijaż, ale także jako ratunek dla skóry po intensywnym opalaniu. Polecam gorąco na gorące dni!

Bardzo go lubię

Ten krem/żel bardzo mi odpowiada nie obciąża skory, cera jest nawilżona, odżywiona, produkt nie odciąża ani nie zapycha cery, ma bardzo ładny zapach, jest wydajny, ogólnie jestem bardzo zadowolona. Nie widzie wad produktu.

Dobry

Kupiłam go niedawno po raz drugi, bardzo dobrze mi się sprawdza, widać efekt nawilżenia, lubię stosować przed nałozeniem makijażu, skład trochę zniechęca, wiekszość moich kosmetyków posiada dobry skład, ale lubię skórę po tym żelu i nie umiem sie od niego uwolnić :) ma fajną, lekką konsystencje, delikatny zapach, jest wydajny i dostępny chyba w każdej drogerii, zawsze czekam i kupuję tylko w promocji, za +/- 30zł, dla mnie standardowa cena trochę za wysoka

krem do twarzy

Kupiłam ten krem na promocji. Po użyciu widoczna jest redukcja zmarszczek. Krem nie powoduje "przetłuszczenia" skóry. Zapewnia optymalne nawilżenie skóry.

Dobrze nawilża

Kupiłam krem z ciekawości, ponieważ lubię produkty z Neutrogeny. Zawsze ta firma kojarzyła mi się z dobrze nawilżającymi produktami, i się nie zawiodłam. Krem ma bardzo "miłą" konsystencję, dzięki której dobrze się wchłania. Jest lekki, dobrze nadaję się pod makijaż. Zapach jest bardzo przyjemny, dzięki czemu przyjemnie się go stosuje. Jeśli chodzi o jakość w stosunku do ceny, to jest super.

(Moja skóra jest mieszana w stronę suchej z tendencją do podrażnień)

Ulubieniec <3

Krem kupiłam w Rossmanie. Ma konsystencję niebieskawego żelu. Bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu. Idealny pod makijaż. Co ciekawego, bardzo dobrze nawilża moją mieszaną cerę, ale jej nie obciąża, nie zapycha. Skóra po nim się nie świeci, nie ma też tępego matu, po prostu wygląda naturalnie. Cena jednak mogłaby być mniejsza, ponieważ dość szybko się zużywa.

Kupiłam drugie opakowanie

Długo szukałam drogeryjnego kremu, który nie zapchałby mojej mieszanej, skłonnej do powstawania zaskórników i wyprysków skóry. Skuszona pozytywnymi opiniami jeśli chodzi o krem Neutrogeny - Hydro Boost, Water Gel [Aqua Gel] do cery normalnej i mieszanej, postanowiłam dać szansę tej lekkiej, żelowej formule. Nie zawiodłam się i obecnie zakupiłam już drugie opakowanie kremu.
Krem łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie czuć praktycznie wcale lepkości po nałożeniu. Nie miałam po nim żadnych nowych ani pogłębionych zmian jeśli chodzi o zaskórniki czy wypryski.
Jako ewentualne minusy dałabym poziom nawilżenia, bo nie jest on jakiś ultra powalający jak na cenę, która bez promocji jest dosyć spora, a także opakowanie, które osobiście preferowałabym w formie tubki z pompką, by nie mieć ciągłego kontaktu z zawartością.

Wow to jest to

Krem możemy dostać w plastikowym słoiczku i ma pojemność 50ml. Jestem fanką szklanych opakowań, ze względu na nasze środowisko. Produkt jednak dostałam w prezencie, więc nie miałam wpływu na wybór.
Bardzo podoba mi się cała szata graficzna serii Hydro Boost. Bardzo przypomina wodę, a co za tym idzie nawilżenie.
Krem/żel ma w składzie kwas hialuronowy, który ma za zadanie zapewnić kompleksowe nawilżenie.
Samo działanie naprawdę mnie zaskoczyło. Aplikowany na skórę nie pozostawia lepiej ani tłustej warstwy, dobry produkt pod makijaż. Świetnie nawilża i odżywia skórę. Korzystałam z niego w zimie i naprawdę widziałam duża poprawę. Skóra jest po nim odzyskuje naturalny blask. Napewno jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Nie nawilża wystarczająco

Na początku byłam zachwycona tym kremem, ponieważ skóra po nim jest delikatna, glatka taka satynowa. Jednak u mnie krem nie radzi sobie z nawilżeniem.

Bardzo szybko i ładnie się wchłania, nie pozostawia lepkiego filmu.

Krem ma fajna lekka konsystencję, coś między kremem a żelem. W kolorze niebieski o specyficznym zapachu, mi on nie przeszkadza, ale myślę że dla niektórych może być męczący na dłuższą metę.

Niestety krem nie nawilża wystarczająco, szczególnie po kąpieli moja skóra mimo zastosowania produktu była dalej ściągnięta i nienawilżona.

Opakowanie jest estetyczne, zamknięte w plastikowym słoiczku.

Do skóry mieszanej powinien sprawdzić się świetnie, jednak z skóra sucha może sobie nie poradzić.

Porażka

Mam cerę trądzikową, a zarazem bardzo suchą. Kupiłam ten produkt, ponieważ przeczytałam bardzo dużo pozytywnych opinii na jego temat. Myślałam, że rzeczywiście okaże się tak świetnym kosmetykiem. Niestety okazało się, że bardzo zapycha moją cerę i wcale jej nie nawilża. Nic dobrego dla skóry, nie zrobił, jedynie nabawiłam się kolejnych problemów na twarzy. Jak dla mnie strata pieniędzy.