Neutrogena, Hydro Boost, Water Gel [Aqua Gel] (Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej)

Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej gasi pragnienie skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie (aż do 72 godzin) i sprawia, że wygląda na zdrowszą. Skóra staje się jędrna i miękka, odporna na stres oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne naruszające jej barierę ochronną i powodujące odwodnienie.

Lekka formuła Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel została wzbogacona technologią Hyaluronic Gel Matrix, która wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia - zamyka je w skórze dzięki formule z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania 1000 razy wody niż sam waży, chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.

Żel Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel stworzony został we współpracy z dermatologami. Ma lekką, beztłuszczową formułę, nie zatyka porów. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy i świetnie nadaje się pod makijaż. Przyjemność jego stosowania wzmacnia piękny zapach.

Mój ulubieniec

Mam cerę mieszana, z tłusta strefa T, a jak powszechnie wiadomo taka skóra wymaga nawilżenia, gdyż przesuszona wzmaga produkcje niechcianego sebum... Water Gel ma świetna konsystencje, łatwo i przyjemnie się rozprawdza, a skóra staje się aksamitna w dotyku. Dla mnie poranne nawilżanie to mini rytuał z masażem skory włącznie ;-). Ślicznie delikatnie pachnie, ma ładny błękitny kolor, zamknięty w solidnym opakowaniu, na pierwszy rzut oka wyglądającym na szklane. Dobrze nawilża, w lecie używam naprzemiennie (w zależności od pogody) z jego kolega z serii, ale z SPF 25.

Strzał w 10tkę

Świetna konsystencja, piękny zapach, super działanie.
Krem szybko się wchłania, cera wygląda przepięknie. Bardzo dobrze sprawdza się w wysokich temperaturach, idealna baza pod makijaż.

Bardzo przyjemny :)

Na początek zaznaczę, że mam skórę mieszaną w kierunku do suchej, którą podrażnia praktycznie wszystko, skłonną do zapychania w strefie T.

Krem (/żel) bardzo leciutki, świeży, o przyjemnym zapachu. Szybko się wchłania, pozostawiając przyjemną skórę w dotyku. Żadnego ściągnięcia, podrażnienia (co dla mnie jest ogromnym plusem, bo to u mnie rzadkość). Nie powoduje wyprysków, nie zapycha. Idealny na krem na dzień, również pod makijaż.

Z czystym sumieniem polecam osobom z wrażliwą skórą mieszaną, które szukają kosmetyku, który ich nie podrażni, ale nawilży i odświeży. :)

Krem żel

Krem kupiłam z myślą- lepsza półka lepiej zadziała. Niestety trochę się zawiodłam- krem fakt ma lekka konsystencję i przyjemny zapach, szybko się wchłania. Należy go stosować na twarz i szyję i wsmarowywać aż do wchłonięcia. I to by było na tyle po takiej firmie i cenie oczekiwałam czegoś lepszego, a tu skucha - krem pozostawia moją twarz trochę napiętą i czuć cienką warstwę kremu - oczekiwałam raczej że nawodni moją twarz a więc nie będę miała uczucia ciągnięcia a raczej komfortu i uczucie miękkości w dotyku. Może to krem nie dla mnie ale planuję za jakiś czas kupić inny z tej firmy może będzie lepszy.

słaby

Nawilża bardzo słabo. Wchłania się błyskawicznie, co utrudnia aplikację. Po nałożeniu 3 dość grubych warstw jedyne co zostało to delikatna warstwa, co jest dla mnie jednak plusem. Krem zdecydowanie wygładza skórę. Gdybym wiedziała jak słabo ten krem nawilża, zdecydowanie wzięłabym intensywniejszą wersję. No ale nie spodziewałabym się że moja przeciętnie sucha skóra będzie potrzebować kremu dla EXTRA DRY SKIN.

Nie robi nic

Krem nie robi nic, po prostu....
Krem po nałożeniu na twarz wchłania się i bez różnicy... Nic się nie dzieje i nic się nie zmienia
Widać, że firma zadbała sobie o dobre opinie.

Super nawodnienie

Bardzo dobry krem który rzeczywiście dziala. Ma lekką, beztłuszczową formułę, nie zatyka porów. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy i świetnie nadaje się pod makijaż. Ma przyjemny zapach, fajną konsystencję. Pozostawia skórę nawilżoną, nawodniona

Idealne nawilżenie

Dostałam Neutrogene w ramach testów i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Idealnie nawilża skórę, dzięki temu wiem że ma odpowiednie nawodnienie. Wielki plus za cudny zapach, bardzo mi się podoba. Kremik idealny dla każdej skóry, ma poręczny słoiczek dostosowany do damskiej torebki. Polecam

Doskonału pod każdym względem.

Super krem za niezbyt duże pieniądze.
+ Elegancke, solidne, ale i lekkie opakowanie.
+ Piękny zapach.
+ Żelowa, błękitna konsystencja.
+ Błyskawiczne wchlanianie.
+ Satynowa warstwa pozostawiana na skórze, powodująca przemiłą w dotyku skórę.
+ Idealne nawilżenie, bez efektu maski czy też błysku na twarzy.
+ Wydajność.

krem bez wad. idealny pod makijaż. Nie bez przyczyny stał się kosmetykiem wszech czasów :)

Dobry krem

Krem kupiłam w drogerii internetowej. Fajnie nawilża, na dzień pod makijaż jest super. Natomiast na noc wydaje się być za cienki w konsystencji, przez co rano budziłam się ze ściągniętą skórą. Czy kupię ponownie? Żeby używać na dzień jak najbardziej, natomiast na noc potrzebuje czegoś bardziej nawilżającego.

Może być

Kupiłam krem po wielu pochlebnych opiniach. Na poczatku było super ale jednak z czasem był dla mnie zbyt mało nawadniający. Krem jest nie wydajny i niestety drogi choc udało mi sie go wychaczyc na jakiejs promocji w rossmanie za ok 35 zł. Znam kilka innych lepszych kremów w lepszej cenie.

Jeden z lepszych

Krem bardzo dobrze nawilża skórę, jest lekki i szybko się wchłania. Dla mnie jeden z ulubionych ze względu na żelową, lekką formułę, gdyż nie lubię kremów, które są zbyt "treściwe" i czuć je potem długo na skórze. Idealnie nadaje się do cery mieszanej i tłustej, gdyż zbytnio jej nie obciąża, jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia. Świetnie sprawdza się pod makijaż. Cena całkiem przystępna, jednak można kupić krem tego typu w niższej cenie. Minus za opakowanie, gdyż słoiczek jest plastikowy.