Silcare, The Garden of Colour, Mirror Effect Nail Liquid (płyn do stylizacji paznokci dający efekt lustra)

Płyn Mirror Effect Nail Liquid - Efekt lustra na paznokciach.
Płyn do stylizacji paznokci dający spektakularny efekt lustra na paznokciach. Mirror Effect Nail Liquid przeniesie Cię w nowy wymiar luksusowego stylu. Odkrywaj niepowtarzalne możliwości zdobień i niecodzienne stylizacje.
Podążaj za modą. Obłędnie błyszczące. Szokująco świecące.Niebywale połyskujące.

W szklanej buteleczce o pojemności 15 ml z pędzelkiem został zamknięty niepowtarzalny produkt, który zaskoczy swoim działaniem. Prosty w aplikacji, dający w krótkim czasie lustrzaną taflę w której można się dosłownie przejrzeć.

Płyn może być stosowany na całą płytkę paznokcia lub też na elementy zdobienia, idealny do paznokci żelowych i manicure hybrydowego. Na tafli lustra można też tworzyć wzory lub ciekawe stylizacje żelem UV lub hybrydowym czy paint żelem.

lakiery hybrydowe, lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające
Efekt
metaliczne

drogii bez szalu szybko sie wyciera nie polecam

Uwazam ze ten srodek jest troche przereklamowany. Firma Silcare chce być cool na rynku i wydaje często na sile niektóre produkty jakby nie do końca je opracowując i tu jest wlasnie ta sytuacja. Srodek który ma dac piękny efekt daje go ale na krotka chwile u mnie trzymal się kilka godzin .Tragedia. Nie po to kupiłam ten srodek żeby go ciagla poprawiac. bylam na przyjęciu i już w polowie tego srodka nie było na paznokciach zwyczajnie się wytarl.Dla tego nie polecam. Blyszczy ladnie ale krotko.

Bleee

Nie bez przyczyny odradziła mi to coś Pani w drogerii. Nie trzyma się to to w ogóle. Efekt lustra piękny, ale na bardzo krótko, wieczór jeden, może nie...

Trochę bez sensu

Nie wiem czy to brak moich umiejętności czy wada produktu - ciężko mi uzyskać równą taflę, robią się zacieki. Preparat ma bardzo płynną konsystencję, uwielbia spływać na skórki nie trzymając się paznokcia, czy to na bazie żelu czy hybrydy.

Plusy
- faktycznie ładnie się błyszczy
-bardzo wydajny

Minusy:
-ciężko, wręcz tragicznie się rozprowadza
-bardzo płynna konsystencja, nie zostaje na miejscu
-uwielbiają robić się zacieki
-lustro ściera się po kilku h - efekt chromu zostaje dłużej - po przykryciu topem, ale czy o to chodzi w preparacie za 30 zł..?

Osobiście będę stosować raczej jako chrom do mniejszych zdobień, nie sądzę, żebym była w stanie co pół dnia poprawiać paznokcie, które mają się trzymać 2-3 tygodnie. No i gładka tafla też wydaje się ciężka do uzyskania, więc nie będzie to efektownie wyglądać na całości płytki.