Dr Breta, Olejek paczulowy

Dr Breta, Olejek paczulowy

Zobacz oferty

REKLAMA
Pojemność 1 szt

Naturalny olejek paczuli. Do stosowania w kąpieli lub w mieszaninie olejków do masażu. Wspomaga redukcję cellulitu Łagodzi stany zapalne skóry, łupież, ropiejące rany i skaleczenia (otarcia).

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety, czy do aromaterapii.

<50ml
Skóra
normalna, sucha
zapachowa
w butelce
w płynie

Klasyczna, ziemista paczula

Działanie i zapach: Olejek paczulowy sam w sobie nie pachnie powalająco (może kojarzyć się z zatęchłą piwnicą, tak jak ten lub ze sfermentowanymi odpadami roślinnymi - to nie ten ;). Nabiera charakteru użyty w sporym rozcieńczeniu, w oleju do masażu albo mgiełce na alkoholu. Dobrze komponuje się z innymi zapachami (naprawdę większością) i nadaje im głębi. A przy okazji odstrasza mole, komary i inne insekty oraz działa antyseptycznie. Używam go między innymi do ziołowych mieszanek na łupież (płyn lub maska) oraz własnego wyrobu preparatów punktowych na trądzik. Przyspiesza gojenie się zmian i znikanie niewielkiego łupieżu. A przy tym rozcieńczony pachnie ładnie, ciepło, jest z jednej strony ziemisty, z drugiej jednak nostalgiczny i nastrojowy. Kropla potrafi bardzo odmienić kompozycję zapachową i wzbogacić ją, dlatego polecam. Tym bardziej, że to naprawdę ładnie pachnąca paczula (a przynajmniej ja taką wolę)

Kwestie techniczne: Opakowanie z ciemnego szkła z plastikowym kroplomierzem. Kroplomierz dozuje dobrze i precyzyjnie, choć trafiają się przekrzywione rurki, które sprawiają, że krople płyną dużo wolniej.