Fenjal, Cream Bath Oil (Kremowy olejek do kąpieli)

Fenjal, Cream Bath Oil (Kremowy olejek do kąpieli)

Kremowy olejek do kąpieli fenjal Cream Bath Oil. Główne składniki: olejek z soi 82%.
Działanie: relaksująca kąpiel na bazie naturalnych olejków oraz witaminy E zapewnia długotrwałą pielęgnację skóry, sprawia, że staje się ona aksamitnie gładka oraz tworzy na jej powierzchni warstwę ochronną.
Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza, cytryna, lawenda, konwalia
nuta serca: konwalia, róża, paczula
nuta bazy: aldehydy
Polecany dla: wszystkich rodzajów skóry.
Nie zawiera: olejów mineralnych, olejów silikonowych oraz parabenów.
Testowany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry.
Olejek z soi - zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminę E oraz lecytynę. Chroni skórę przed pierzchnięciem, utratą wilgoci oraz podrażnieniami. Zapewnia młody i zdrowy wygląd oraz wspomaga lipidową barierę ochronną.

Lider wśród olejków

Olejek kupiłam w Rossmannie kilka buteleczek temu. Nie jest tani, ale w mojej ocenie jest świetny.
Bardzo ładnie nawilża i lekko (ale optymalnie) natłuszcza skórę.
Używam go czasem do mycia pod prysznicem, czasem do kąpieli.
Pozostawia na skórze bardzo długo (kilka godzin) bardzo piękny, intensywny zapach. Sam zapach to kwestia gustu- mi bardzo odpowiada.
Jest dość wydajny (jak na olejki do kąpieli) .
Zapakowany jest w designerską szklaną butelkę. Polecam

Fenjal Bath Oil

Olejek ten nabylam w Aptece w Irlandii za okolo 8 euro. Mialam go tylko raz. Nie przepadam za szklanymi opakowaniam w lazience, gdyz zawsze boje sie ze mi sie potluka...:(. No ale dobry olejek to tylko w szkle tak jak i dobry olej w kuchni.
Zapach typowy dla marki Fenjal, bardzo lubie ten zapach, pozostaje on jeszcze na skorze po kapieli.
Kojarzy mi sie ze Szwajcaria i Niemcami :), tam marka Fenjal jest bardzo tania np. w Rossmannach.
Olejek pozostawia skore gladka i nawilzona, ma piekny kolor ciemno-morski.
Jedyne co mi sie w nim nie spodobalo to fakt, ze sie nie pieni! Osoby, ktore lubia piane nie beda zadowolone....

Piękny i wydajny

Pierwszy olejek marki Fenjal przywiozłam kilka lat temu z zagranicy. Od tamtego czasu jest niezastąpiony w mojej łazience . Jest bez porównania z innymi olejkami do kąpieli ze względu na swój naturalny skład oraz zapach .
Marka Fenjal urzekła mnie tym, że ma bardzo dobry skład a kosmetyki tej marki nie zawierają alkoholu i parabenów .
Ten olejek dodany do wody w czasie kąpieli powoduje że skóra jest nawilżona , gładka i sprężysta a do tego kąpiel powoduje w tym olejku jest przyjemna i relaksująca .
Samo opakowanie od razu przykuwa wzrok, a buteleczka przywodzi na myśl flakonik z perfumami dobrej marki. Podobnie jest również z zapachem który jest nieporównywalny z niczym innym.
Mnie opakowanie urzekło na tyle że musiałam je mieć a gdy już wypróbowałam olejek to nie mogę się z nim rozstać i tak już od kilku lat.
Polecam wszystkim paniom które uwielbiają aromatyczne, odprężające kąpiele .

Brawo ty !

Olejek dostałam w prezencie . A od tamtej pory funduje go sobie sama :) skóra po kąpieli jest nawilżona, pachnąca i gładka . No i ten zapach. Cudowny. Mało który olejek zostawia zapach na ciele . Po kąpieli czuje się zrelaksowana i odprężona. Uwaga tylko bo zostawia osad i wanna jest bardzo śliska. No i cena dość wysoka jak za taką pojemność . Mimo wszystko polecam :)

Mistrz nad mistrzami!

Nie mam wanny, jednak zawsze, zawsze, ale to zawsze, gdy wyjeżdżam na wakacje, pilnować mieszkania mojej ciotki (która wannę posiada), udaję się do sklepu i kupuję ten olejek.

Zapach jest piękny. Nie umiem go opisać. Jest ciężki, ale lekki zarazem, jest świeży. Jest to po prostu zapach charakterystyczny dla tej marki. Nic mnie tak nie relaksuje jak właśnie kąpiel z tym olejkiem. Jest absolutnym hitem i bardzo żałuje, że nie mogę go używać na co dzień.

Zauważyłam nawilżenie skóry po kąpieli z nim, jednak nie było to nic spektakularnego.
Jedyny minus - za taką cenę mogłoby być go trochę więcej.

Klasyk :)

Pomimo niezbyt bogatego składu bardzo lubię ten produkt (może właśnie dlatego :)). Zawiera w zasadzie tylko olej sojowy, który ma swoich przeciwników, ale jego stosowania to prawdziwa przyjemność. Zimą po prostu must have.

Osobiście nie jestem wielką fanką olejków, ale ten jest inny. Mniej tłusty. W kontakcie z wodą tworzy delikatną piankę i nieco bieli wodę, dając "mleczny" efekt. Na wodzie nie pływa warstwa tłuszczu, co mnie akurat odpowiada.

Prawdziwym rarytasem jest tu zapach. Cudowny, sosnowy, bardzo relaksujący. To cudowny kosmetyk SPA, dający efekt odprężenia. Już sam kolor wprawia w dobry nastrój. Podoba mi się też opakowanie. Lubię solidne, szklane butle.

Wlewam do wanny 2 nakrętki. Taka ilość sprawia, że skóra nie jest przesuszona, ale też nie jest tłusta. Zapach unosi się jeszcze długo w łazience. Po kąpielis stosuję jeszcze balsam. Skóra lepiej znosi chłody. Jest to taka baza pod balsam. Nietłusta, ale jedna czuć różnicę.

Polecam.

wspaniały na zimę

Olejek jest cudowny! Pięknie pachnie, nawilża skórę, relaksuje. Cena może nie należy do najniższych ale w przeliczeniu na ilość kąpieli jest i tak atrakcyjna, ponieważ olejek jest bardzo wydajny. Dla mnie super. No jest jeden minus... to szorowanie wanny po kąpieli ;)

ulubiony do kąpieli

Niegdyś zrecezjonowałam już ten olejek, no ale cóż... W każdym razie moja opinia o nim jest niezmienna - to mój ulubiony produkt do kąpieli, choć może są i lepsze, ale nawet nie szukam.
Bardzo podoba mi sie ciepły zapach, zmiękcza wodę, skóra po kąpieli nie jest wysuszona, nie swędzi. Nawet jak borykam się z jakimś uczuleniem, czy podrażnieniem skóry, to nie wyrządza dodatkowej krzywdy.
Opakowanie szklane, więc dla mnie ładne, produkt ekonomiczny.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Polubiliśmy się

Z początku nie zapałałam do tego kosmetyku wielką miłością.
Lubię aromatyczne kąpiele, jednak miałam wrażenie że olejki oblepiają moje ciało, zabierając mi uczucie świeżości po kąpieli.

Moje spojrzenie na ten produkt drastycznie się zmieniło, gdy skóra wymęczona sezonem grzewczym, klimatyzacją zaczęła pękać na dłoniach, na ciele pojawiło się zaczerwienienie, skóra swędziała i wołała o pomoc.

Wtedy do kąpieli zaczęłam dolewać ten olejek, z początku ostrożnie, jednak widząc poprawę i odczuwalną ulgę, wlewałam go każdego dnia więcej.

Z każdym myciem było coraz lepiej, a nie gorzej.
Oczywiście stosowałam potem masło, czy też balsam, jednak poprawa stanu skóry była zauważalna.

Stał się dla mnie wybawieniem.

Nie przepadam za jego zapachem, jednak i on przestał mnie drażnić.

Wybawienie w potrzebie, z pewnością sięgnę po niego jeszcze nie raz zimą i jesienią.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 500ml limitowana butla

zapach piękny

zapach jest intensywny, długo na skórze, pachnie świetnie!muszę przyznać, ze jest ekstra.
kupiłam go pierwszy raz a juz jestem jego fanką!
używam go ja i moja mama.
zapach?jakby sosna,coś lesnego, ale zarazem taki basen-spa.

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo intensywny zapach

Kupienie tego olejku było z mojej strony masochizmem. Po pierwsze nawet w promocji cena 24 zł za olejek do kąpieli do sporo. Po drugie wiedziałam, że to olejek-olejek, a nie olejek-płyn do kąpieli - wiedziałam, że pienić się nie będzie, co dla mnie jest ważym elementem kąpieli. A po trzecie zaskoczy mnie zapach. Nie wiem co to jest, ale na pewno żaden z aromatów wymienionych przez producenta. Zapach jest bardzo intensywny i nie do końca ładny w moim odczuciu. Jest na pewno dziwny i znajomy. Podobno węch jest najbardziej "pamiętliwym" zmysłem, a zapach olejku Fenjal bardzo, bardzo mocno mi się kojarzy z czymś sprzed wielu lat i nie mogę skojarzyć z czym. Wracając do sedna... Kupiłam olejek, bo zwyczajnie byłam od dawna nastawiona, żeby go kupić - cenię sobie Fenjal. Do kąpieli wystarczy wlać jedną nakrętkę. Zapach jets mocny i wyraźnie odczuwalny przy takiej ilości, unosi się w łazience jeszcze długo po wylaniu wody i pozostaje na skórze. 2 nakrętki zostawiają zbyt tłusty film na skórze. Kąpiel z olejkiem jest przyjemna i reklaksująca, woda nabiera mlecznoniebieskiego koloru. Skóra przy 1 nakrętce jest delikatnie natłuszczona i pachnąca. Prosta butelka i niebieski kolor to miła ozdoba łazienki. Nie lubię niepieniących sie kosmetyków kąpielowych. Ale mam wrażenie, że mimo swojej dziwności olejek ten jakby mnie uzależnia... Więc kto wie. Dla wielbicielek klasycznych olejków-olejków - pozycja obowiązowa do wypróbowania, ale radzę wcześniej powąchać.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Świetny

Kosmetyki Fenjal lubie od lat. Wcześniej przywoziłam je z Niemiec. Mają znakomite właściwości pielęgnujące i wyjątkową kompozycję zapachową.
Olejek jest magiczny. Zmiękcza i pielęgnuje. Do tego przez cały dzień skóra bajecznie pachie. Polecam!

Używam tego produktu od: Od lat
Ilość zużytych opakowań: cztery - pięć