L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Glinki, Maska do włosów przetłuszczających się u nasady

Cena PLN 21.99

Maska z glionką do stosowania przed myciem włosów. Maska oczyszczająca Elseve Magiczna Moc Glinki to idealna pielęgnacja dla włosów przetłuszczających się u nasady. Maska absorbuje nadmiar sebum i zanieczyszczenia oraz pielęgnuje skórę głowy, pozostawiając włosy lekkie i oczyszczone u nasady.

do włosów przetłuszczających się
oczyszczające, wzmacniające, łagodzące, nawilżające
w tubie
Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się
hipoalergiczna, zapachowa

Dramat tak jak szampon

Na moje przetłuszczające włosy stosowałam razem z szamponem - ogólnie brak efektu. Maska nie dała wg mnie nic, nie przedłużyła świeżości włosów, nie odświeżyła ich magicznie. Wydajność tragiczna - stosowałam głównie na przód głowy, czubek i boki - jakbym miała stosować na skórę głowy również z tyłu wystarczyłaby może na 4 użycia.

Klapa

Uwielbiam glinki, na mojej twarzy działają cuda, zwłaszcza maseczki L`oreal. Liczyłam więc, że glinkowa seria do włosów tez u mnie śpiewająco się sprawdzi. Mam włosy przetłuszczające się u nasady, więc bez wahania sięgnęłam po tą serię. Teraz wiem, że to były jedne z najgorzej wydanych przeze mnie pieniędzy. Maska zamknięta jest w plastikowym słoiczku , z którego bardzo wygodnie można wydobyć odpowiednią ilość produktu. Zapach ciężko mi jest określić ale wyczuwam w nim coś rześkiego, jakby mentol. Maska ma delikatnie zielony kolor, jest gęsta, ale dość dobrze rozprowadza się na skórze głowy i nie ma problemu z jej spłukaniem. Jednak jest bardzo niewydajna. Aby dokładnie pokryć nią cały skalp, wystarczy raptem na 3-4 użycia. Dla mnie to za mało, w stosunku do wydajności szamponu i odżywki. Jeśli chodzi o efekty- u mnie są odwrotne od oczekiwanych. Włosy po tej masce zaczęły mi się przetłuszczać szybciej i bardziej niż zwykle, wyglądały i pachniały bardzo nieświeżo. Normalnie myję głowę co drugi dzień, tutaj musiałam codziennie. Niestety, produkt kompletnie nie spełnił moich oczekiwań.

Może być

Pierwszy raz stosowałam taką maskę do włosów do nasady. Maska jest gęstą, o kolorze zielonym. Nakładanie jej nie sprawa zbytnio dużo kłopotów. Po wklepaniu na włosy trzeba odczekać 5 minut, po czym dobrze zmyć letnią wodą i umyć szamponem, a potem odżywką włosy. Ja stosowałam tą maskę 2-3 dni razy w tygodniu i z pewnością taka ilości mi wystarczyła, abym zobaczyła efekty. Włosy faktycznie jakby mniej się przetłuszczały, ale trzeba uważać bo produkt może mocno przesuszyć włosy.

Jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego

Bardzo fajna i niedroga(jeśli chodzi o jakość bo są droższe maski i wogule nie pomagają)
Perfekcyjnie oczyszcza włosy długo po jej użyciu są w świetnej formie.
Krótki czas trzymania na włosach a po jej spłukaniu włosy są mięciutkie, łatwo się rozczesuje i są lekko uniesione u nasady oraz nie przetłuszczają się.

Działa!

Mam włosy mocno przetłuszczające się u nasady. Najpierw kupilam szampon i odżywkę z serii. Wielkiego szału może nie było ale zniknął problem tłustych włosów pod koniec dnia (który mam od dawna). W odstawkę poszedł suchy szampon. Po włączeniu w pielęgnację tej maski mam wrażenie że jest o niebo lepiej, czasem włosy mam świeże nawet rano następnego dnia po myciu. To stan ktorego nie pamiętam od lat. Produkt ma też swoje wady, jest ciężki w nakladaniu i spłukiwaniu, dość niehigienicznie się go aplikuje (brudne ręce, brudne wszystko), mało wydajny i bez promocji za drogi. Daję mocne 4.

okropny, bezużyteczny produkt

Po pierwsze kompletnie nie rozumiem działania tego mazidła. Włosy po nim przetłuszczają sie szybciej niż zwykle, beznadziejnie się nakłada i do tego wypłukuje z nich kolor.

Nie działa

Mam bardzo przetłuszczające się włosy, więc kupiłam tą maskę skuszona myślą o magicznej mocy glinki. Skoro świetni działa na twarz, to czemu miałaby nie zadziałać na włosy? Jednak nie zadziałała. Nie zauważyłam żadnej różnicy. Włosy są dokładnie takie same, a w dodatku po jej kilkukrotnym użyciu zaczęła mnie swędzieć skóra głowy :-(
Maska ma okropny zapach i trudno zmywa się z włosów. Trzeba jej trochę zużyć, aby posmarować głowę, a opakowanie nie jest duże, więc przy tej cenie jest nieopłacalna.

Rozczarowanie, dokładnie jak z szamponem tej serii

Rozczarowana szamponem z tej serii, który w moim przypadku nie spełnił obietnicy wolniej przetłuszczających się włosów, sięgnęłam po maskę, zakładając, że może maska glinkowa przed myciem włosów zrobi to czego szampon nie dał rady.
Niestety tu też pudło - maska jest bardzo gęsta i trudna w nakładaniu. Mało wydajna, trzeba używać dużej ilości na 1 raz. Ma przyjemny zapach.
I to w zasadzie jedyny pozytyw - nie zauważyłam jakiegokolwiek pozytywnego wpływu na przetłuszczanie się skóry głowy czy włosów, raczej jak z szamponem - musiałam myć włosy częściej niż dotychczas.
Kompletna strata pieniędzy :(

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Zbawcza maska do włosów

Maska oczyszczająca Elseve Magiczna Moc Glinki to idealna pielęgnacja dla moich włosów, czyli włosów przetłuszczających się u nasady. Absorbuje ona nadmiar sebum i zanieczyszczenia oraz pielęgnuje skórę głowy, pozostawiając włosy lekkie i oczyszczone u nasady. Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Rewelacja

Miałam przyjemność przetestowania całej serii produktów Magiczna Moc Glinki i zdecydowanie jest warta polecenia i przekazania mojej dalszej opinii.

PLUSY:
+ Przede wszystkim maska przed myciem włosów! Dla mnie REWELACJA, ponieważ w tym samym czasie mogę nałożyć maseczkę na twarz, zrelaksować się, a potem wszystko usunąć,
+ Cała seria ma bardzo przyjemny zapach,
+ Dostępność w wielu drogeriach,
+ Włosy po zastosowaniu maski nie wyglądają na tłuste jak po wielu innych tego typu produktach,
+ Nie uczula oraz nie wywołuje łupieżu,
+ Włosy są puszyste i łatwe w rozczesywaniu,
+ Nie plącze włosów,
+ Konsystencja produktu lekko galeretkowata, dzięki czemu nie spływa z włosów i jest łatwa w nakładaniu,
+ Lekkie odżywienie włosów,
+ Cena adekwatna co jakości.

MINUSY:
- Wydajność, w moim przypadku testowanie zakończyło się bardzo szybko, ale na pewno zakupię sama również te kosmetyki.

PODSUMOWUJĄC szczerze polecam osobom, które mają problem z przetłuszczaniem włosów, ponieważ cała seria pomaga w walce z tym problemem!

Słaba

Maska jest przeciętna, bardzo gęsta, cięzka do rozprowadzenia. Nie widzę żadnej róznicy gdy jej używam przed szamponem. Nie robi nic więc szkoda pieniędzy.
Wiązałam nadzieje z tą nową serią loreala, kupilam 3 produkty i szału nie ma.

Rewelacja

Cała ta seria jest zachwycająca.Sprawdza się genialnie w dbaniu o włosy przetłuszczające się przy skórze i o suchych końcówkach. Maskę nakłada się na skórę głowy i pozostawia na pięć minut. Dzięki gęstej konsystencji nic nie spływa i nie ma problemu z wyczekaniem zalecanego czasu. Następnie maskę należy spłukać - nawet przy moich długich włosach nie było z tym problemu i zastosować szampon i odżywkę z serii. Włosy po zastosowaniu pełnej kuracji są sypkie, pełne objętości i ładnie odżywione.