Remington, Golarka foliowa Capture Cut Pro XF8705

Remington, Golarka foliowa Capture Cut Pro XF8705

Folie LiftLogic i hybrydowy trymer zaprojektowano w celu dostosowania się do rysów twarzy i usuwania włosów pod każdym kątem, zapewniając tym samym optymalną dokładność i ograniczając podrażnienia.

Golarka ta już za pierwszym podejściem skutecznie eliminuje długie, płaskie włosy, które inne urządzenia często pomijają. Ponieważ jest w pełni wodoodporna, można używać jej w wannie bądź pod prysznicem, tym samym ograniczając bałagan.

Oto jej najważniejsze cechy:

• Hybrydowy system golący - maksymalna dokładność i mniej podrażnień
• Zasilanie litowe; do 60 minut bezprzewodowego działania
• 100% wodoodporna - do użytku na sucho i mokro
• Technologie PivotAssist Plus i ConstantContour - optymalne dostosowanie do rysów twarzy
• Wyświetlacz LED pokazuje czas pozostały do końca ładowania
• Blokada podróżna - idealne rozwiązanie podczas wakacji
• Nasza najlepsza dotychczas technologia golenia
• Folie LiftLogic
• Ostrza AccuCut
• Bezprzewodowa - brak ograniczeń w postaci kabli
• Czas ładowania: 90 minut
• Funkcja szybkiego ładowania (5 min.)
• Trymer wysuwany
• Uniwersalne napięcie
• 2-letnia gwarancja
• Podstawka ładująca i etui podróżne

golarki

Golarka Capture Cut

Bardzo fajna golarka:
- użyteczna ładowarka
- przydatny wyświetlacz
- bardzo schludny wyświetlacz i design
- przydatne dodatki w tym szczoteczka do czyszczenia.
- goli całkiem dokładnie, a do tego nie szarpie

• Łatwość obsługi: 5

Produkt wart swojej ceny.

Kilka słów bezpośrednio od męża: Moje powyższe odpowiedzi składają się na pozytywną ocenę produktu. Golarka i elementy towarzyszące zapakowane schludnie, zabezpieczone foliami. Sama golarka wygląda nowocześnie, ze względu na swój kształt, a także wyświetlacz odmierzający pozostały czas pracy urządzenia. Zaznaczę, że miałem mieszane odczucia, ze względu na fakt, że korzystałem już kiedyś (kilka lat temu) z elektrycznej golarki, która niestety nie spełniała moich oczekiwań. Zastanawiałem się zatem, jak będzie tym razem. Już przy pierwszym użyciu okazało się, że golarka Remington jest o wiele skuteczniejsza, niż wspomniana przeze mnie. Nie ukrywam, że zdarzają się momenty, w których nie do końca "złapie" wszystkie włosy (chodzi tutaj o pojedyncze przypadki, w mojej ocenie w trudno dostępnych miejscach, natomiast kilkukrotne "poprawienie" w końcu kończy się sukcesem), ale większościowo radzi sobie z moim zarostem bez problemu. Na pewno za produktem przemawia bardzo długi czas pracy bez ładowania. Jestem pod ogromnym wrażeniem (porównując znów z poprzednią golarką). Czyszczenie trwa kilkanaście sekund (biorąc pod uwagę, że bez obaw mogę stosować przy tym wodę). Za produktem przemawia także to, że w porównaniu ze zwykłymi maszynkami, nie męczymy się z piankami, żelami (nie ma elementu "przygotowania do golenia"), po prostu wyjmuję golarkę z etui i działam (stąd też używam jej codziennie, w odróżnieniu od zwykłej maszynki, której używałem 2-3 razy w tygodniu). Podsumowując jestem skłonny bez oporów polecić urządzenie innym osobom.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Golarka idealna

Golarka marki Remington zachwyciła nas od samego początku, ładne, estetyczne pudełko a w środku golarka i wszelkie akcesoria do niej. Na pierwszy rzut oka widać że została wykonana z porządnej jakości materiałów i z dbałością o każdy element. Bardzo przydatny jest wbudowany wyświetlacz LED który ukazuje czas jaki pozostał do kolejnego ładowania. Golarka idealnie "siedzi" w dłoni, nie wyślizguje się z niej, dobrze się jej używa czy to pod prysznicem czy przy goleniu na sucho (co jest kolejnym atutem!) działa w miarę cicho, ale co najważniejsze goli wszystkie włoski niezależnie od kierunku ich wyrastania. Twarz mojego mężczyzny po ogoleniu jest gładka i co najważniejsze nie ma podrażnień. Czyszczenie jest banalnie proste, choć pędzelek do czyszczenia mógłby być lepszej jakości.

Plusy:
-ładny design
-trwałość wykonania
-używanie na sucho i mokro
-wyświetlacz LED
-brak kabli :)
-trymer

Minusy:
-jak do tej pory nie stwierdzono

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo fajna golarka!

Mój narzeczony był bardzo zadowolony z golarki. Była to jego pierwsza elektryczna maszynka. To na co od razu zwrócił uwagę to łatwość z jaką się jej używa. Golarka jest bardzo poręczna, można jej używać pod wodą i faktycznie dostosowuje się do kształtu twarzy. Ma też trymer. Kolejną super rzeczą jest to, że bateria starcza na bardzo długo, przynajmniej na kilkanaście ogoleń i ma wyświetlacz, który pokazuje, ile jeszcze można jej używać. Jest dobrze wykonana, bardzo łatwo sie ją czyści (w zestawie są elementy czyszczące). To co jest jednak najważniejsze, to to,że przy jego wrażliwej skórze nie miał takich podrażnień jak po zwykłym goleniu.