Braun, Depilator Silk-épil 9 Wet & Dry

Braun, Depilator Silk-épil 9 Wet & Dry

Pojemność 1 szt

Linia depilatorów Braun Silk-épil 9 Wet&Dry to najbardziej zaawansowane i wielofunkcyjne urządzenia do depilacji dla kobiet, które oferują zarówno depilację, masaż i peeling ciała w jednym urządzeniu. Depilatory z tej serii mogą być stosowane zarówno na sucho (najlepiej po cieplej kąpieli) jak i w wodzie, pod prysznicem lub w wannie.

Głowica depilatora jest o 40% szersza od standardowej, więc usuwanie włosków jest o wiele szybsze, niezależnie, którą z 2 prędkości urządzenia wybierzemy. Depilatory Braun usuwają włoski tak małe jak ziarenko piasku, nawet te o długości 0,5 mm. Aby usunąć włoski dokładnie depilatory posiadają wbudowaną lampkę, która podświetla depilowany obszar. Depilator Braun Silk-épil 9 nadaje się do depilacji rożnych partii ciała – nóg, rąk, strefy bikini, czy pach. Aby ułatwić depilację, urządzenie posiada ruchomą głowicę, która dopasowuje się do konturów ciała.

W zależności od modelu, w depilatorach Braun Silk-épil 9 Wet&Dry dostępne są rożnego typu końcówki: nasadka z rolkami masującymi (masuje miejsce depilacji, dzięki niej depilacja staje się bardziej komfortowa), nasadka do kontaktu ze skórą (przyśpiesza proces depilacji), nasadka goląca, końcówka do głębokiego masażu skóry (zielona nasadka z wypustkami, która poprawia krążenie krwi i poprawia wygląd skóry), szczoteczki do delikatnego i mocnego złuszczania naskórka. W wybranych zestawach dostępne są także szczoteczki do oczyszczania twarzy, które są 6 razy skuteczniejsze niż ręczne mycie twarzy.

Najnowsze depilatory z linii Silk-épil 9 posiadają technologię SensoSmart™. Technologia pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, ponieważ lampka podświetla się na kolor czerwony i sygnalizuje, że nacisk jest zbyt mocny.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Depilator Silk Epil 9 - zapamiętasz go na długo

Miałam spore obawy przed zakupem produktu, ale zostały one rozwiane po przeczytaniu opinii na wizaż. To mnie zachęciło do zakupu i wogóle nie żałuję. Po pierwsze jest bardzo ładny wizualnie. Kobiecy, cieszy oczy. Biało różowy z drobinkami brokatu. W zestawie znajduje się nasadka masująca zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą, nasadka masująca o wysokiej częstotliwości, depilator, nasadkę do depilacji twarzy , głowicę do przycinania, zestaw zasilający. szczoteczkę do oczyszczenia twarzy( megaśna), instrukcje obsługi, saszetkę na depilator. Wszystko jest czytelnie i jasno opisane w instrukcji. Depilator ładuje się ok 2 godz. Jeśli użyjemy go do 24 godz po ładowaniu to możemy korzystać z niego przez 50 min( to naprawdę sporo). Możemy korzystać z niego zarówno do depilacji na sucho jak i na mokro(ta ostatnią opcję preferuję najczęściej i nic nie boli). Efekty depilacji są naprawdę świetne. Włoski usuwane są całkowicie. Nigdy po depilacji nie mam czerwonych nóg a ni krost, ale po depilacji zawsze nakładam krem. Depilacja pach oraz bikini również super. łatwo się go czyści z włosków. Szczoteczka do czyszczenia twarzy cudo! Bardzo przyjemnie nakładam nią krem z AA i masuję twarz szczoteczka. Świetnie zastępuje ona peeling. czyszczę ja za pomocą wody i odrobiny mydła. Banalnie proste. Wart swojej ceny. Wart zakupu.

Depilator świetną sprawą jest

Depilator otrzymałam w paczce ambasadorskiej z wizażu . Gdy go tylko zobaczyłam to aż mi się w głowie zakręciło - zawsze miałam z tyłu głowy aby jakiś sobie sprawić , jednak ciągle coś mnie powstrzymywało ( zazwyczaj perfumy trza było przecież kupić :D ) a tutaj sam sobie do mnie trafił . No to kto by się nie cieszył otrzymując w przeciągu miesiąca depilator zwykły a jeszcze wcześniej IPL ? No każdy by się cieszył :D Bardzo mnie cieszy , iż mogłam na własnej skórze ( a raczej na własnym owłosieniu ) przetestować coś co hitem uczyniły właśnie wizażanki :)

Depilator opakowany standardowo - graficznie ładny kartonik na którym mamy garść przydatnych informacji. Ale nic to opakowanie liczy się zawartość . W zestawie otrzymujemy więc
1.Nasadkę masującą zapewniającą maksymalny kontakt ze skórą
2.Nasadkę masującą o wysokiej częstotliwości
3. Depilator jako taki oczywiście :D
4.Nasadkę do depilacji twarzy .
5.Głowicę do przycinania
6.Zestaw zasilający - kabel dość długi co jest ważne :)
7.Szczoteczkę do oczyszczania twarzy
8. Czytelną instrukcję obsługi
9. Saszetkę na depilator ( jakby aksamitna w szarym odcieniu )

Troszkę tych elementów jest , ale instrukcja jest na tyle czytelnie napisana , że nie ma większych problemów z tym , aby szybko ogarnąć co sobie depilować i czym :D Także problemu nie ma :)

Depilator wygląda naprawdę bardzo ładnie : Jest biały dość lekki , ma lekko opływowy kształt przez co nie wyślizguje się z dłoni. W tym miejscu gdzie jest pół transparentny widać brokatowe drobinki , które sprawiają , że depilator wygląda naprawdę kobieco. Żadne napisy się z niego nie ścierają . Kontrolka miga bardzo mocno , przycisk blokady jak i kółko regulujące szybkość obrotów działają bez zastrzeżeń. Depilator ładuje się około 2 godzin , a jeśli używamy go do 24 godzin po ładowaniu to możemy bez obaw korzystać z niego przez 50 minut - jak dla mnie to sporo czasu :) Możemy z niego korzystać zarówno do depilacji na sucho jak i na mokro.

Ja korzystam z niego w duecie z depilatorem IPL- wiadomo więc iż moich włosków jest dużo mniej , więc tutaj ciężko mi stwierdzić na ile depilacja depilatorem manualnym naprawdę hamuje odrastanie nowego owłosienia - mogę powiedzieć tylko tyle , że używam go raz na tydzień , ale tylko dlatego , że jeszcze jestem na etapie wykonywania zabiegów IPL które muszą być raz na tydzień dla pełnego efektu , gdyby tak nie było sądzę , że mogłabym ten depilator mogłabym używać spokojnie dwa razy w tygodniu i by było dobrze.

Trzeba przyznać iż depilacja za pomocą widocznej na zdjęciu w karcie produktu nasadki masującej jest naprawdę bolesna. Pewnie zależy to od wrażliwości na ból bo każdy z nas ma inną ale boli to trzeba przyznać , żadnego masażu nie czuje jedynie ciągnięcie i szczypanie :D Dlatego częściej niż z tej nasadki masującej korzystam z tego wałeczka , który służy bardziej do podgalania , ale jest za to całkowicie bezbolesny - no to po co się katować ? Jeśli sama myśl o depilacji powoduje , iż zaczynamy się stresować to naprawdę nie warto. Ale trzeba przyznać iż odrzucając ból na bok efekty depilacji są naprawdę dobre - włoski są usunięte całkowicie , bez żadnego łamania , nie ma również problemu wrastających włosków. Trzeba jedynie pamiętać by wykonać depilację najlepiej na wieczór - wtedy te podrażnienia w formie czerwonych kropeczek zdążą nam zejść , ale to też zależy od skłonności do podrażnień - ja nawet nie wiedziałam , że je posiadam dopóki nie zobaczyłam swojego pod puchnietęgo kopyta w czerwone kropki :D Myślałam , że mi oczy wyjdą z orbit :D No ale kobieta zrobi wszystko aby wyglądać pięknie a jak już dodatkowo jest wizażanką to w imię rzetelnej recenzji poświęci naprawdę sporo :D ( a mam nadzieję , że jest nas naprawdę sporo <3 )

Depilowałam się ma sucho i na mokro nogi , pachy i okolice bikini i zawsze efekt jest tak samo dobry - po prostu gładka skóra bez śladu owłosienia. Oczywiście jeśli ktoś jak ja chce korzystać częściej z tej głowicy bezbolesnej musi pamiętać , że depilacja potrwa troszkę dłużej ale efekty będą świetne :D Depilatorem możemy manewrować we wszystkie strony świata i kilkakrotnie w jednym miejscu . Ale dla efektu warto . Gładka skóra jest ? Jest . Więc można ? Można :D I wszystko w temacie.

Oczyszczenie depilatora z włosków przebiega szybko i sprawnie. W zestawie mamy dołączony taki fikuśny malutki pędzelek z twardego włosia ( przypomina mi pędzel który był dołączony do różu od Astora :D ) Bardzo dobrze wymiata wszystkie włoski i pozwala nam zachować depilator w czystości.

Jestem również pod wielkim wrażeniem dołączonej do zestawu szczoteczki do oczyszczania twarzy : jest zasilana na dwie baterie które są dołączone do zestawu. Jej sposób działania jest dziecinnie prosty : wystarczy wcisnąć guziczek i przez jedną minutę masować twarz na której mamy nałożony preparat złuszczający. Ja najczęściej korzystam z niej w duecie z peelingiem do twarzy Evree z serii neroli ( tak , tak z tym hejtowanym na KWC a ja go uwielbiam :D ) Efekt po użyciu szczoteczki ? Czyściutka i gładka skóra która po prostu oddycha. Co ważne po miesiącu używania szczoteczki 3 razy w tygodniu delikatne przebarwienia które miałam na twarzy ( ślady po nieproszonych gościach przed okresem ) są wyraźnie rozjaśnione a i nawet jestem pewna , że jeszcze z miesiąc i znikną całkowicie . No po prostu sztos .

Szczoteczki używa też mój syn - ma 12 lat i powoli zaczyna mu się pierwszy trądzik więc ja jako najlepsza matka na świecie pomagam muz tym walczyć - i naprawdę polecam , wiadomo iż trzeba dbać o skórę od najmłodszych lat czy też mamy córeczkę czy synka - niech latorośl ma coś z życia :) A tutaj taki masaż odblokowuje pory wiec wypryski goją się szybciej a i zapobiega się powstawaniu nowych ( oczywiście wspomagam to u syna tonikami i kremami na pierwszy trądzik ) ale to chyba nikt nie jest zdziwiony - wszak to ambasadorski syn :D A szczoteczki można używać już od momentu skończenia 8 roku życia - tak prawi producent . Więc super sprawa , że można się tym podzielić z najbliższą osobą :)

Czyszczenie głowicy szczoteczki jest banalnie proste : wystarczy odrobina wody , chęci i mydła w płynie i wygląda jak ta lala :D Końcówki można też bez problemu dokupić jeśli ta dołączona nam skapacanieje - i nie jest to wcale duży koszt.

Jestem naprawdę zadowolona z tego sprzętu i nie dziwie się iż ten depilator dostał odznaczenie na gali KWC. Jeśli komuś nie chciało się czytać tego elaboratu i tylko szybko przebiega wzrokiem całość to powiem tylko tyle : Jeśli chodzi Ci po głowie myśl o zakupie depilatora bierz w ciemno właśnie ten . WARTO :)

Dziękuje za uwagę MałaDaga :*

Boliii

Jestem dość odporna na ból... Tym bardziej jeśli chodzi o depilację ponieważ zwykle golenie maszynka jednorazową u mnie odpada ze względu na okropne podrażnienia. Próbowałam już naprawdę wszystkiego. Golilam nogi na pianki, żele, odżywkę do włosów, krem nivea itppp ale nic nie pomagało. Próbowałam także elektrycznej maszynki, fakt nie było podrażnień ale nogi nie były także idealnie gładkie. W końcu skusilam się na depilator właśnie ten :) jeśli chodzi o efekt jest super :) wyrywa włoski, nie łamie ich :) ale boli no niestety bólu nie da się uniknąć przy depilacji tym o to sposobem :) jeśli jesteście wytrzymałe to bardzo polecam

Jestem na tak

Do kupna depilatora skusiła mnie mnogość zastosowań.
Jeśli chodzi o sam depilator, to robi to co robić powinien. Jedyne porównanie mam w stosunku do ok. 8-letniego urządzenia Philipsa, więc ciężko tutaj o obiektywną opinię. Końcówki do pillingu i masażu są świetnym dodatkiem.

Skuteczny depilator

To mój trzeci depilator Brauna, oczywiście w ciągu kilkunastu lat ;) Poprzednio miałam Silk-epil 5 i również był baaardzo dobry i służył mi wiele, wiele lat :) Kiedy przestał chwytać włoski, skusiłam się w promocji Euro RTV AGD na Silk-epil 9, za jedyne 499 złotych.
Depilator ma kilka końcówek, ale ja korzystam głównie z tej do depilacji nóg i czasami ze szczoteczki do twarzy.
Włoski są dość skutecznie wychwytywane, nawet te najkrótsze. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się znacznie dłużej, niż w Silk-epil 5. Mam porównanie i teraz widzę różnicę, a nawet ją czuję ;) Jeśli chodzi o ból podczas depilacji, to na łydkach niemal nic nie czuję a od kolan wzwyż to kwestia delikatnego naciągnięcia skóry... Naprawdę ten sprzęt radzi sobie doskonale i niemal bezboleśnie usuwa włoski.
Praca po naładowaniu nie ma końca :) Bardzo długo można korzystać i zapomnieć o ładowaniu. To ogromny plus tego depilatora.
Dzięki Silk-epil 9 depilacja naprawdę może być przyjemna :)

Żegnajcie, włoski!

Do zakupu depilatora przymierzałam się już jakiś czas. Setki obejrzanych recenzji, artykułów i stron robiły tylko mętlik w głowie :)
Wybór padł na Silk Epil 9 - zachęcił mnie stosunek ceny do obiecywanej jakości i skuteczności. Było warto, depilator zdał test. Nie licząc kilku nieprzyjemnych prób depilacji którymś z wcześniejszych modeli dostępnych dobre pare lat temu, to moje pierwsze podejście do tematu.
Depilator jest dość głośny, jednak mogę zignorować ten fakt - przyzwyczajenie, no i skuteczność wzięła górę.
Depilacja przebiega szybko, nie-bezboleśnie, ale z każdym następnym razem jest już lepiej bo skóra szybko się przyzwyczaja. Nawet krótkie włoski są zbierane, lampka pozwala na precyzyjny zabieg, a funkcja senso-smart pilnuje, żeby za bardzo nie dociskać. Sprawdza się na mokro jak i na sucho. Nie pozostawia podrażnień jak tradycyjna maszynka, a gładkość utrzymuje się nawet 3 tygodnie. A na koniec - jest piękny, poręczny i kobiecy.
Było warto :)

Depilator w wysokiej półki

Nigdy nie przekonywała mnie depilacja przy użyciu depilatora, jednak Wizaż.pl umożliwiło mi przetestowanie tej metody z urządzeniem marki Braun za co bardzo dziękuję :)
Urządzenie przychodzi w zestawie z wymiennymi końcówkami, ładowarką i szczoteczką do twarzy. Depilator bardzo ładny wizualnie. Posiada dwie prędkości i można go używać na mokro i na sucho. Ja używałam na sucho i... WOW! On wyrywa nawet najkrótsze włoski! Oczywiście ból przy pierwszej depilacji był okropny, ale z każdą kolejną było coraz lepiej. Dzięki lampce świetnie widać każdego włoska, a dla osoby ze słabszym wzrokiem jest to strzał w 10! Nie mam porównania do innych depilatorów, ale ten Braun jest godny polecenia, bo doskonale spełnia swoją funkcję.
Szczoteczka do twarzy ma miękkie włosie i dobrze oczyszcza twarz z wszystkich zanieczyszczeń. Jest wygładzona jak po dobrym peelingu.

Koniec z maszynkami

Może zacznę od tego, że całe życie do depilacji używałam maszynek. Uciążliwe to trochę, bo gdy jednego dnia wykonałam depilację to następnego trzeba było wykonać ją ponownie. Taka Syzyfowa Praca. I nie zawsze się chciało. A ile zacięć przy tym... Potem jakoś zakupiłam najpopularniejszy model depilatora z Philips bo w końcu efekty po depilatorze miały być lepsze i bardziej trwałe. Depilator przyszedł, małe cudo, ale przeraziłam się jego dźwiękiem i tym kręcącym "czymś" które miało jeździć po mojej nodze, bałam się że mi ją pocharata :D No i tak depilator sobie leży od nowości, bo mój strach wygrał.

Przechodząc do sedna. Jakiś czas temu na wizaż udało się otrzymać możliwość testowania depilatora Braun. Stwierdziłam, że to może moja kolejna szansa i poznam się bliżej z depilatorem, mimo że strach przed bólem był dalej.
Urzaądzenie cóż, praktyczne, poręczne, dobrze leży w dłoni. Depilator od razu miał nałożoną końcówkę która ma też wykonywać masaż i tylko jej używałam.
Mój pierwszy kontakt depilatora ze skórą był "na sucho" po wcześniejszym wykonaniu peelingu skóry. Chciałam mieć pewność że włoski zostaną dobrze usunięte. Depilator ma fajną rzecz - lampkę, która przyświeca nam skórę i dobrze widać w których miejscach mamy jeszcze 'poprawić' depilację.
Szczerze mówiąc, depilacja depilatorem to nie taki diabeł straszny. Fakt, bolało, ale da się przyzwyczaić. Efekt jest tego warty, bo utrzymuje się u mnie około dwóch tygodni. Depilator ma dwa stopnie prędkości, sama stosowałam ten pierwszy, wolniejszy. Depilator dobrze sobie radzi z krótkimi włoskami, chociaż sama 'zapuściłam' takie do około 1 cm, by mieć pewność że depilator je dobrze złapie. O dziwo przy lewej nodze depilacja tak nie bolała, gorzej z prawą, chyba mam inny próg bólu na każdej nodze.
Depilator ma też sygnał ostrzegawczy w postaci czerwonej lampki gdy ustawimy go np. przy skórze pod złym kątem lub za bardzo dociśniemy do skóry, więc dobra opcja, by precyzyjnie i dokładnie wykonywac depilacje.
Jeśli chodzi o depilację na mokro, to szczerze mówiąc produkt u mnie sprawdził się lepiej przy depilacji na sucho.
Do zestawu z depilatorem była dołączona szczoteczka do twarzy, którą można regulować dwoma stopniami prędkości, fajna sprawa, by oczyścić dokładniej skórę oprócz tradycyjnych żeli czy peelingów.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z depilatora i cieszę się że mogłam go przetestować, bo codzienne używanie maszynki jest uciążliwe, a z depilatorem mogę się cieszyć gładką skórą przez długi czas

nie taki straszny

Braun Silk-epil 9 to świetne rozwiązanie dla osób, które zwątpiły już w skuteczność depilacji. Jest łatwy w użyciu, nawet jeśli to nasza pierwsza przygoda z tego rodzaju urządzeniem. Przy pierwszym zastosowaniu trzeba nastawić się na ból nawet przy użyciu nasadki masującej, jednak każda kolejna depilacja staje się mniej bolesna. Włoski odrastają wolno i sprawiają wrażenie bardziej osłabionych.
Urządzenie godne polecenia dla tych, którzy mają już dość innych metod depilacji.

wow!

Produkt polecam, jest to mój pierwszy depilator i jestem zadowolona. Włoski usuwa dokładnie, choć czasami je łamie i nie usuwa z cebulkami. Ale wydaje mi się, że to zależy od długości włoska. Zdecydowanie po pierwszym użyciu włoski są słabsze i co jedno użycie odrasta ich mniej.
Na pewno minusem jest to, że depilacja jest bolesna, no ale chyba nie ma depilatora, który nie sprawia bólu jeśli jest z pęsetami. Depilacja nóg jest znośna jeśli chodzi o ból, przy okolicach bikini musiałam ze sobą walczyć, ale za każdym kolejnym razem jest łatwiej :)

Super

Ogólnie jestem zadowolona, że miałam możliwość przetestowania depilatora. Wcześniej nigdy nie używałam tego typu sprzętu???? ja bardziej tradycyjnie zwykła maszynka ???? i chyba tak zostanie. Ciężko mi się przyzwyczaić do bólu podczas używania depilatora. Ja wiem, że potrzeba czasu, ale to nie dla mnie. Sam sprzęt super. Wymienne końcówki dopasowane do różnych miejsc ciała. Sprawdza się dobrze. Goli dokładnie. Pomocny czujnik siły nacisku. Świetny dla kogoś kto już używał elektronicznych depilatorów.

Świetne urządzenie!

To bardzo inteligentne i nowoczesne urzadzenie dzięki któremu depilacja już nie jest dla mnie straszna i bolesna a wręcz przeciwnie, stała się przyjemna. Depilator precyzyjnie usuwa nawet małe włoski a zauważyłam, że efekty depilacji utrzymują się nawet do 4 tygodni. Polecam serdecznie wszystkim którzy chcą by depilacja była szybka, dokładna i co ważne bezbolesna.