Braun, Depilator Silk-épil 9 Wet & Dry

Braun, Depilator Silk-épil 9 Wet & Dry

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 szt

Linia depilatorów Braun Silk-épil 9 Wet&Dry to najbardziej zaawansowane i wielofunkcyjne urządzenia do depilacji dla kobiet, które oferują zarówno depilację, masaż i peeling ciała w jednym urządzeniu. Depilatory z tej serii mogą być stosowane zarówno na sucho (najlepiej po cieplej kąpieli) jak i w wodzie, pod prysznicem lub w wannie.

Głowica depilatora jest o 40% szersza od standardowej, więc usuwanie włosków jest o wiele szybsze, niezależnie, którą z 2 prędkości urządzenia wybierzemy. Depilatory Braun usuwają włoski tak małe jak ziarenko piasku, nawet te o długości 0,5 mm. Aby usunąć włoski dokładnie depilatory posiadają wbudowaną lampkę, która podświetla depilowany obszar. Depilator Braun Silk-épil 9 nadaje się do depilacji rożnych partii ciała – nóg, rąk, strefy bikini, czy pach. Aby ułatwić depilację, urządzenie posiada ruchomą głowicę, która dopasowuje się do konturów ciała.

W zależności od modelu, w depilatorach Braun Silk-épil 9 Wet&Dry dostępne są rożnego typu końcówki: nasadka z rolkami masującymi (masuje miejsce depilacji, dzięki niej depilacja staje się bardziej komfortowa), nasadka do kontaktu ze skórą (przyśpiesza proces depilacji), nasadka goląca, końcówka do głębokiego masażu skóry (zielona nasadka z wypustkami, która poprawia krążenie krwi i poprawia wygląd skóry), szczoteczki do delikatnego i mocnego złuszczania naskórka. W wybranych zestawach dostępne są także szczoteczki do oczyszczania twarzy, które są 6 razy skuteczniejsze niż ręczne mycie twarzy.

Najnowsze depilatory z linii Silk-épil 9 posiadają technologię SensoSmart™. Technologia pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, ponieważ lampka podświetla się na kolor czerwony i sygnalizuje, że nacisk jest zbyt mocny.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Jestem na tak

Do kupna depilatora skusiła mnie mnogość zastosowań.
Jeśli chodzi o sam depilator, to robi to co robić powinien. Jedyne porównanie mam w stosunku do ok. 8-letniego urządzenia Philipsa, więc ciężko tutaj o obiektywną opinię. Końcówki do pillingu i masażu są świetnym dodatkiem.

Skuteczny depilator

To mój trzeci depilator Brauna, oczywiście w ciągu kilkunastu lat ;) Poprzednio miałam Silk-epil 5 i również był baaardzo dobry i służył mi wiele, wiele lat :) Kiedy przestał chwytać włoski, skusiłam się w promocji Euro RTV AGD na Silk-epil 9, za jedyne 499 złotych.
Depilator ma kilka końcówek, ale ja korzystam głównie z tej do depilacji nóg i czasami ze szczoteczki do twarzy.
Włoski są dość skutecznie wychwytywane, nawet te najkrótsze. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się znacznie dłużej, niż w Silk-epil 5. Mam porównanie i teraz widzę różnicę, a nawet ją czuję ;) Jeśli chodzi o ból podczas depilacji, to na łydkach niemal nic nie czuję a od kolan wzwyż to kwestia delikatnego naciągnięcia skóry... Naprawdę ten sprzęt radzi sobie doskonale i niemal bezboleśnie usuwa włoski.
Praca po naładowaniu nie ma końca :) Bardzo długo można korzystać i zapomnieć o ładowaniu. To ogromny plus tego depilatora.
Dzięki Silk-epil 9 depilacja naprawdę może być przyjemna :)

Żegnajcie, włoski!

Do zakupu depilatora przymierzałam się już jakiś czas. Setki obejrzanych recenzji, artykułów i stron robiły tylko mętlik w głowie :)
Wybór padł na Silk Epil 9 - zachęcił mnie stosunek ceny do obiecywanej jakości i skuteczności. Było warto, depilator zdał test. Nie licząc kilku nieprzyjemnych prób depilacji którymś z wcześniejszych modeli dostępnych dobre pare lat temu, to moje pierwsze podejście do tematu.
Depilator jest dość głośny, jednak mogę zignorować ten fakt - przyzwyczajenie, no i skuteczność wzięła górę.
Depilacja przebiega szybko, nie-bezboleśnie, ale z każdym następnym razem jest już lepiej bo skóra szybko się przyzwyczaja. Nawet krótkie włoski są zbierane, lampka pozwala na precyzyjny zabieg, a funkcja senso-smart pilnuje, żeby za bardzo nie dociskać. Sprawdza się na mokro jak i na sucho. Nie pozostawia podrażnień jak tradycyjna maszynka, a gładkość utrzymuje się nawet 3 tygodnie. A na koniec - jest piękny, poręczny i kobiecy.
Było warto :)

Depilator w wysokiej półki

Nigdy nie przekonywała mnie depilacja przy użyciu depilatora, jednak Wizaż.pl umożliwiło mi przetestowanie tej metody z urządzeniem marki Braun za co bardzo dziękuję :)
Urządzenie przychodzi w zestawie z wymiennymi końcówkami, ładowarką i szczoteczką do twarzy. Depilator bardzo ładny wizualnie. Posiada dwie prędkości i można go używać na mokro i na sucho. Ja używałam na sucho i... WOW! On wyrywa nawet najkrótsze włoski! Oczywiście ból przy pierwszej depilacji był okropny, ale z każdą kolejną było coraz lepiej. Dzięki lampce świetnie widać każdego włoska, a dla osoby ze słabszym wzrokiem jest to strzał w 10! Nie mam porównania do innych depilatorów, ale ten Braun jest godny polecenia, bo doskonale spełnia swoją funkcję.
Szczoteczka do twarzy ma miękkie włosie i dobrze oczyszcza twarz z wszystkich zanieczyszczeń. Jest wygładzona jak po dobrym peelingu.

Koniec z maszynkami

Może zacznę od tego, że całe życie do depilacji używałam maszynek. Uciążliwe to trochę, bo gdy jednego dnia wykonałam depilację to następnego trzeba było wykonać ją ponownie. Taka Syzyfowa Praca. I nie zawsze się chciało. A ile zacięć przy tym... Potem jakoś zakupiłam najpopularniejszy model depilatora z Philips bo w końcu efekty po depilatorze miały być lepsze i bardziej trwałe. Depilator przyszedł, małe cudo, ale przeraziłam się jego dźwiękiem i tym kręcącym "czymś" które miało jeździć po mojej nodze, bałam się że mi ją pocharata :D No i tak depilator sobie leży od nowości, bo mój strach wygrał.

Przechodząc do sedna. Jakiś czas temu na wizaż udało się otrzymać możliwość testowania depilatora Braun. Stwierdziłam, że to może moja kolejna szansa i poznam się bliżej z depilatorem, mimo że strach przed bólem był dalej.
Urzaądzenie cóż, praktyczne, poręczne, dobrze leży w dłoni. Depilator od razu miał nałożoną końcówkę która ma też wykonywać masaż i tylko jej używałam.
Mój pierwszy kontakt depilatora ze skórą był "na sucho" po wcześniejszym wykonaniu peelingu skóry. Chciałam mieć pewność że włoski zostaną dobrze usunięte. Depilator ma fajną rzecz - lampkę, która przyświeca nam skórę i dobrze widać w których miejscach mamy jeszcze 'poprawić' depilację.
Szczerze mówiąc, depilacja depilatorem to nie taki diabeł straszny. Fakt, bolało, ale da się przyzwyczaić. Efekt jest tego warty, bo utrzymuje się u mnie około dwóch tygodni. Depilator ma dwa stopnie prędkości, sama stosowałam ten pierwszy, wolniejszy. Depilator dobrze sobie radzi z krótkimi włoskami, chociaż sama 'zapuściłam' takie do około 1 cm, by mieć pewność że depilator je dobrze złapie. O dziwo przy lewej nodze depilacja tak nie bolała, gorzej z prawą, chyba mam inny próg bólu na każdej nodze.
Depilator ma też sygnał ostrzegawczy w postaci czerwonej lampki gdy ustawimy go np. przy skórze pod złym kątem lub za bardzo dociśniemy do skóry, więc dobra opcja, by precyzyjnie i dokładnie wykonywac depilacje.
Jeśli chodzi o depilację na mokro, to szczerze mówiąc produkt u mnie sprawdził się lepiej przy depilacji na sucho.
Do zestawu z depilatorem była dołączona szczoteczka do twarzy, którą można regulować dwoma stopniami prędkości, fajna sprawa, by oczyścić dokładniej skórę oprócz tradycyjnych żeli czy peelingów.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z depilatora i cieszę się że mogłam go przetestować, bo codzienne używanie maszynki jest uciążliwe, a z depilatorem mogę się cieszyć gładką skórą przez długi czas

nie taki straszny

Braun Silk-epil 9 to świetne rozwiązanie dla osób, które zwątpiły już w skuteczność depilacji. Jest łatwy w użyciu, nawet jeśli to nasza pierwsza przygoda z tego rodzaju urządzeniem. Przy pierwszym zastosowaniu trzeba nastawić się na ból nawet przy użyciu nasadki masującej, jednak każda kolejna depilacja staje się mniej bolesna. Włoski odrastają wolno i sprawiają wrażenie bardziej osłabionych.
Urządzenie godne polecenia dla tych, którzy mają już dość innych metod depilacji.

wow!

Produkt polecam, jest to mój pierwszy depilator i jestem zadowolona. Włoski usuwa dokładnie, choć czasami je łamie i nie usuwa z cebulkami. Ale wydaje mi się, że to zależy od długości włoska. Zdecydowanie po pierwszym użyciu włoski są słabsze i co jedno użycie odrasta ich mniej.
Na pewno minusem jest to, że depilacja jest bolesna, no ale chyba nie ma depilatora, który nie sprawia bólu jeśli jest z pęsetami. Depilacja nóg jest znośna jeśli chodzi o ból, przy okolicach bikini musiałam ze sobą walczyć, ale za każdym kolejnym razem jest łatwiej :)

Super

Ogólnie jestem zadowolona, że miałam możliwość przetestowania depilatora. Wcześniej nigdy nie używałam tego typu sprzętu???? ja bardziej tradycyjnie zwykła maszynka ???? i chyba tak zostanie. Ciężko mi się przyzwyczaić do bólu podczas używania depilatora. Ja wiem, że potrzeba czasu, ale to nie dla mnie. Sam sprzęt super. Wymienne końcówki dopasowane do różnych miejsc ciała. Sprawdza się dobrze. Goli dokładnie. Pomocny czujnik siły nacisku. Świetny dla kogoś kto już używał elektronicznych depilatorów.

Świetne urządzenie!

To bardzo inteligentne i nowoczesne urzadzenie dzięki któremu depilacja już nie jest dla mnie straszna i bolesna a wręcz przeciwnie, stała się przyjemna. Depilator precyzyjnie usuwa nawet małe włoski a zauważyłam, że efekty depilacji utrzymują się nawet do 4 tygodni. Polecam serdecznie wszystkim którzy chcą by depilacja była szybka, dokładna i co ważne bezbolesna.

najlepszy wybór

Dlaczego urządzenie marki Braun oznaczyłam jako mój hit?
Bo zdecydowanie spełni wszystkie oczekiwania każdej kobiety w zakresie idealnej depilacji ciała.
W mojej ocenie, urządzenie ma w sobie wszystko - przepiękny depilator, golarkę a w dodatku szczoteczkę elektryczną do twarzy. Ideał!
Jako, że wcześniej nie miałam okazji wypróbowania depilacji elektrycznej i z początku towarzyszyła mi lekka obawa przed bólem, to w efekcie cały zabieg okazał się przyjemnością.
Bez podrażnień, bez zacięć, w trakcie kąpieli - moja skóra go pokochała!
Urządzenie ma nie tylko piękną obudowę i wygląda w mojej kosmetyczce atrakcyjnie ale przede wszystkim posiada wiele nakładek, które dobieramy w zależności od naszych potrzeb i konkretnej części ciała.
Nasadka masująca, do szerokiej depilacji, do twarzy a także golarka - to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu.
Dołączone etui - kosmetyczka, pozwoli nam zabrać nasz zestaw w każdą podróż a akumulator, który uważam za niezwykle wydajny pozwoli, byśmy mogły użyć go w każdym momencie.
Jeśli chodzi o temat bólu, który niejednokrotnie zadają sobie Panie przed wyborem tradycyjnej maszynki a tej elektrycznej to warto wspomnieć, że Braun oferuje produkt, który szeregiem swoich możliwości, nieprzyjemne uczucie wyrywania włosków zmniejszy do minimum.
Osobiście po kilku depilacjach, dyskomfortu nie odczuwam a jedynie cieszę się efektem gładkiej skóry do 2- 3 tygodni.
Jestem przeszczęśliwa, że w końcu mogłam pozbyć się starych maszynek i obawy przed tym, czy mogę nazajutrz ubrać ulubioną spódniczkę.
Odnosząc się z kolei do szczoteczki do twarzy, to odtąd oczyszczanie cery stało się o wiele efektywniejsze i skuteczniejsze, co widać gołym okiem.
Oba urządzenia zatem zasłużyły na miano hitu a całość uważam za godną wyboru!

depilacja na najwyższym poziomie!

Począwszy od designu produktu to prezentuje się on fantastycznie!
Elegancki, zgrabny, kompaktowy - mogę zabrać go wszędzie i użyć w dyskretny sposób. Sam w sobie jest ozdobą a jego kobiece wykończenie i kolory sprawiają, że z pozoru zwykła i nielubiana przez nas czynność jaką jest depilacja, staje się przyjemnością. Za każdym razem gdy po niego sięgam jestem zachwycona, że marka Braun oprócz wysokiej jakości swojego sprzętu, oferuje kobietom także ciekawy design i dba o wrażenia estetyczne. Nasz zestaw oprócz depilatora zawiera rewelacyjny gadżet - gratis - szczoteczkę do mycia twarzy!
I to jest prawdziwa niespodzianka, bowiem w cenie jednego, otrzymujemy dwa urządzenia. Rozpoczynając od depilatora to idealnie sprawdza się zarówno podczas golenia na mokro jak i na sucho. Dla naszej wygody, możemy używać go także pod prysznicem, co uważam za fantastyczne rozwiązanie.
Depilacja naszą maszynką jest prosta, szybka i co ważne - skuteczna. Nawet najmniejsze włoski zostają chwycone i usunięte wraz z cebulką.
Do dyspozycji mamy kilka końcówek w zależności od powierzchni golonej. Tradycyjna, szeroka - dla golenia dużych partii ciała, masująca - by uprzyjemnić cały zabieg i przyzwyczaić skórę.
Ponadto znajdziemy także nasadkę do małych części ciała jak do twarzy czy okolic bikini. Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest obecność golarki, co sprawia, że zwykłe maszynki poszły w zapomnienie!
Do istotnych zalet produktu należy także obecność czujnika, który kontroluje nacisk na skórę i cichość z jaką pracuje a także bardzo wydajny akumulator.
Moje odczucia po pierwszym zabiegu? Uczucie z pozoru nieprzyjemne, dzięki możliwości użycia go pod wodą i nakładce masującej sprawia, że skóra przy drugiej depilacji przestaje być podrażniona.
Dzięki urządzeniu zapomniałam o wrastających włoskach, pieczeniu i suchości skóry a efekty jakie się utrzymują do kilku tygodni sprawiły, że nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego golenia.
Ogromne uznanie dla marki Braun za jakość wykonania zarówno depilatora jak i maszynki, bo wiem, że taki zestaw posłuży mi na wiele lat.
Co do gratisu, maszynka czyści tak rewelacyjnie skórę, że stała się moim osobistym hitem!
Doskonale oczyszcza cerę, nie podrażnia jej i jest niezwykle wygodna w użyciu.
Brawo Braun!

Używa produktu od: próbka

Testowanie depilatora pierwszy raz

Po raz pierwszy miałam docznienia z depilatorem, muszę przyznać że pierwsze użycie wiązało się z bólem ale efekty były tego warte:), zero włosków przez długi czas. Gorąco polecam tym które się wahają czy sobie kupić takie urządzenie. Z kolei szczoteczka do twarzy jest niezastapiona jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, wystarczy ona i woda, po tym twarz jest czysta, gładka. Polecam.