Philips, Lumea Prestige SC2009/00 (Urządzenie IPL do depilacji światłem)

Philips, Lumea Prestige SC2009/00 (Urządzenie IPL do depilacji światłem)

Cena 1 699,00 zł

Zestaw do depilacji światłem Philips Lumea Prestige to najskuteczniejsze bezprzewodowe rozwiązanie IPL, które potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na twarzy i na ciele. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.

- Ciało, twarz i okolice bikini
- Zabieg na dolnych partiach nóg: 15 min

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 3

Wymaga duuuuużo cierpliwości...

Jestem blondynką i na ciele mam generalnie jasne włoski. Urządzenia używam już od prawie 2 lat. Pierwsze efekty zobaczyłam dopiero po kilku miesiącach, mimo że wszystko robię tak jak trzeba. Obecnie po każdym zabiegu widzę, że faktycznie odrasta mniej włosów i są one coraz słabsze, ale ten progres jest bardzo powolny. Żeby mieć kompletnie gładkie nogi zakładam jeszcze 6 do 12 miesięcy.
Korzystam z aplikacji, która jest bardzo pomocna przy pilnowaniu harmonogramu zabiegów.
Sam zabieg jest bezbolesny i generalnie bezproblemowy, ale wymaga sporo dokładności, więc i trwa dośc długo. Może być uciążliwy dla osób ze znamionami, pieprzykami, pajączkami na nogach etc, bo takie miejsca trzeba omijać.
Urządzenie na pewno lepiej sprawdzi się na ciemniejszych włosach, ale po sobie widzę, że nawet na dość jasnych daje radę. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość i nie poddawać jeśli po kilku tygodniach nie będzie widać żadnych rezultatów. Ja się cieszę, że mimo początkowego rozczarowania nie rzuciłam go w kąt, ale nie wiem, czy ponownie zdecydowałabym się na zakup tego depilatora.

Genialny wynalazek ;)

Z urządzenia tego korzystam od około 3 lat. Decyzja o zakupie nie była łatwa, ponieważ urządzenie to niemało(!) kosztuje. Nie żałuję jednak wydanych pieniędzy, bo efekty są rewelacyjne!
Pierwsze 4-5 zabiegów wykonuje się w odstępie raz na dwa tygodnie. Pierwsze efekty obserwowałam już po pierwszym zabiegu, a po każdym kolejnym było coraz lepiej. Po tym czasie zabiegi należy przeprowadzać co 4-8 tygodni, w zależności od indywidualnego tempa odrastania włosów, w celu odświeżenia efektów. Sumienne stosowanie się do zaleceń gwarantuje super efekty. Włosy nie odrastają przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. Zależne jest to też od partii ciała, ponieważ są takie miejsca, gdzie włoski odrastają szybciej, ale większość miejsc pozostaje gładka i włosy nie odrastają prawie w ogóle. Od czasu do czasu pojawiają się jakieś pojedyncze włoski, których pozbywam się maszynką i dalej cieszę się gładką skórą. Plusem jest również to, że odrastające włosy są słabe i nie wrastają pod skórę, jak w przypadku depilacji mechanicznej.
Depilację światłem można stosować na różnych partiach ciała oraz na twarzy, w pachwinach i w okolicach bikini. Umożliwiają to trzy wymienne nakładki, które służą do ochrony skóry przed poparzeniem. Intensywność błysku z łatwością reguluje się również za pomocą 5-stopniowej skali. Zabiegi są bezbolesne, jedynie w partiach, gdzie skóra jest cieńsza odczuwam delikatne "kopnięcia prądem", ale to również nie jest bolesne.
Działanie urządzenia jest bezprzewodowe. Naładowanie urządzenia w 100% trwa trochę długo (około 2 h), a naładowany w pełni akumulator nie wystarcza mi na zastosowanie na obie nogi (w całości od kostek po pośladki), więc zwykle muszę dwa bądź trzy razy naładować urządzenie, co rozciąga cały proces w czasie. Skuteczność tego urządzenia rekompensuje mi jednak tą drobną niedogodność.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Łatwość obsługi: 3

Dobry ale drogi

Depilator dostałam w prezencie na urodziny. Więc jakoś za bardzo sie nie wykosztowalam jakbym miala kupic to bym sie zastanawiala. Depilator posiada 3 nakladki na ciało, twarz i bikini. Po jednej serii zabiegów zauważyłam już widoczne efekty. Po kolejnych było coraz lepiej. Mam jasna karnacje i ciemne włoski dlatego u mnie się sprawdził. Robiłam kolezance o jasnej karnacji i włosach i niestety efektów. Problem dla mnie było również wykonanie sobie depilacji samemu bo jak z łydkami nie miałam problemu, tak już na udach potrzebowałam kogoś do pomocy bo sama sobie z tylu nie dałam rady zrobic.

• Łatwość obsługi: 4

Urządzenie mam 2 lata więc mogę już coś na jego temat powiedzieć. To drogi sprzęt, ale jeśli masz ciemne włosy i jasną karnację to warto zainwestować. Całe lata depilowałam się depilatorem mechanicznym. Musiałam to robić często, a włoski wrastały, skóra była podrażniona i straciła gładkość. Teraz depiluję się raz w miesiącu, zero wrastających włosków , skóra gładka. Najlepiej zacząć depilację w zimę (po depilacji przez 2 tygodnie nie powinno się wystawiać miejsc depilowanych na słońce) to do lata ciało straci włoski, a w lato od czasu do czasu golenie tych niedobitków pojedynczych maszynką. Wspaniały sprzęt dla brunetek i szatynek o jasnej karnacji. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Cudowny produkt!!

Depilator mam od okolo 2 miesięcy i już teraz widać ogromne efekty :)
Sama jestem w szoku ;)

W zestawie są 4 końcówki: podstawowa, do bikini, do twarzy i do pach.
Dodatkowo kosmetyczka, ładowarka, szmatka do czyszczenia. Full wypas ;-))

Plusy urządzenia:
+ elegancki wygląd
+ poręczność
+ łatwość obsługi
+ bezbolesność zabiegu (nie licząc okolic bikini)
+ poręczność
+ higieniczność
+ włosy nie wrastają... w ogóle :)

Minusy:
- cena... niestety, ale za takie efekty warto zapłacić
- depilator szybko się rozładowuje
- depilacja okolic bikini jest nieco bolesna

Używam i jestem zachwycona. Chyba pierwszy raz w lato nie będę musiała w ogóle używać maszynki :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

nowy Lumea BRI950

produkt działa tym lepiej, im większy jest kontrast między kolorem skóry i włosów,

– należy być systematycznym, trzymać się ustalonego harmonogramu depilacji.

Światło radzi sobie najlepiej przy ciemnych włoskach na jasnej skórze. W moim przypadku sprawdziło się znakomicie.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 4

dobry ale drogi..

Depilator zakupiłam jakies pół roku temu. Ma w zestawie etui, 3 nakładki do roznych partii ciała, sciereczke do czyszczenia i ładowarke.
Plusy urządzenia:
+ bardzo elegancko wygląda
+ łatwość i szybkość obsługi
+ zabieg jest praktycznie bezbolesny, zauwazylam tylko, że tam gdzie sa ciemniejsze włoski czasem coś uszczypnie, ale jest to do zniesienia
+ duży plus za mozliwosc depilacji bikini głębokiego, z tradycyjnym mechanicznym depilatorem było to niemozliwe
+ higieniczne urządzenie, nasadki się wymienia i myje
+ największy plus! włoski przestały mi praktycznie wrastać :)
Minusy:
- cena.. wyrywa z butów, ok 1700zł
- na efekty trzeba trochę poczekać, po 5-6 zabiegach (ja robie co 2 tygodnie) są juz widoczne, ale nie wypadna jeszcze wszystkie..
- urządzenie trzeba w trakcie pracy przynajmniej raz podładować (zakładając, ze zabiegowi poddajemy od razu większosc partii)