Schwarzkopf Schauma, Odbudowa i Pielęgnacja, Szampon do włosów zmęczonych i zniszczonych `Masło shea i ekstrakt kokosa`

Cena PLN 7.00

Szampon z masłem shea i ekstraktem kokosa głęboko regeneruje zniszczone włosy i wygładza ich strukturę oraz sprawia, że stają się elastyczne i błyszczące. Doskonały do codziennego stosowania. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

regenerujące, nawilżające, oczyszczające, wygładzające
do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa
Skóra głowy
normalna

bardzo dobry

Kupiłam ten szampon głównie dla zapachu i nie rozczarowałam się. Dałam tylko 3,99zł. więc taniutko :) szampon jak już wspomniałam cudownie pachnie, sprawia że włosy są miękkie, błyszczące, dobrze się rozczesują. Za tą cenę warto kupić :)

cudowny zapach :-)

Zacznę od zapachu - jest po prostu cudowny! :D :D :D Kokosowy, słodki, pyszny :D

Szampon dobrze się pieni, nie plącze włosków, ale szkoda, że zapach kokosa ulatnia się po wysuszeniu włosów :(
Poza tym jest tani i wydajny, bo nawet niewielka ilość tego szamponu powoduje obfitą pianę :)
Włosy są miękkie i nawilżone, a to duży plus :)

Polecam do codziennego stosowania :)

super:)

uwielbiam wszystko co pachnie kokosowo więc także i na ten szampon(wraz z odzywką) się skusiłam. uzywa się go naprawdę bardzo przyjemnie, zapach kokosa na własowch wyczuwalny jest jeszcze długo po umyciu włosów:D.są miękkie,nie plączą się ale nawet gdyby nie był taki dobry i tak kupiłabym go-dla zapachu:D

cudownie pachnie :)

Bardzo dobry szampon o cudownym kokosowo-kakaowym zapachu. Dobrze sie pieni i splukuje. Troszke placze wlosy i sprawiaja one problemy przy rozczesaniu, ale odzywka w sprayu wszystko zalatwia ;)
Wlosy sa miekkie w dotyku, blyszczace. Szkoda tylko, ze zapach, ktory jest tak intensywny podczas mycia, nie jest juz wyczuwalny na wlosach.

***

Szampon przeciętny, a niby ma coś w sobie. Porządnie myje włosy, dobrze sie pieni, nie ścieka z włosów, dobrze sie spłukuje i przede wszystkim pięknie pachnie, wg mnie trochę kokosami, trochę migdałami, zapach w sam raz na zimowe wieczory :). Po umyciu włosów, co zdarza mi sie bardzo rzadko, nie miałam najmniejszych problemów z rozczesaniem moich długich włosów mimo, ze niejednorotnie nie używałam odżywki, włosy nie platały sie, poza tym ładnie błyszczały. Szampon dostałby ode mnie 4*, ale niestety jedna odejmuje gdyz szmpon, zreszta jak wszystkie szampony schaumy, nie wiedzieć czemu powodowały u mnie szybsze przetłuszczanie sie włosów, a tego nie lubie i juz. Niemniej wrażenia po zuzyciu jednego opakowania sa całkiem niezłe :)