Collistar, Speciale Corpo Perfetto, Talasso - Scrub (Rewitalizująca sól-peeling do ciała)

Cena PLN 180.00

Peeling ze skondensowanymi olejkami. Rewitalizuje, poprawia koloryt skóry i wygładza. Sprawia to mieszanka 90 typów soli morskich zanurzonych w koktajlu odżywczych olejków. Zastosowanie tego preparatu przygotowuje skórę do następnych etapów pielęgnacyjnych.

peeling solny
oczyszczający, odświeżający
w słoiku
gruboziarniste

Znów zaczęłam wierzyć w cuda!

Jestem sceptykiem więc sama nigdy nie kupiłabym tak drogiego kosmetyku, choćby nie wiem jakie cuda obiecywał producent. Ten peeling dostałam w prezencie i nigdy żadnym kosmetykiem nie byłam tak zachwycona! Kiedy pierwszy raz go zastosowałam po kąpieli, nie mogłam przestać dotykać swojego ciała- było tak idealnie gładkie! Dla mnie niesamowitym plusem jest to, że oprócz wygładzania jeszcze nawilża i odżywia skórę, nie muszę dodatkowo stosować balsamu do ciała. Słowem- efekty są spektakularne! Jedyne co mi się nie podoba to zapach. Jakoś nie wpisuje się w moje gusta.

Dobrze natłuszcza i rewitalizuje !

Dobry produkty włoskiej firmy Collistar. Ciekawe połączenie soli morskich i olejków.

Poprawia koloryt skóry, fajnie wygładza, regeneruje. Przyjemny zapach tego peelingu długo utrzymuje się na skórze i ubraniach.
Idealny na zimę, do przesuszonej skóry.

Na zawsze razem

Peeling Collistar to najlepszy kosmetyk, jaki w życiu zakupiłam i nie wyobrażam żyć bez niego.

Posiadam wersję Anti-Water Talasso Scrub (brązowawy), sól, cukier, przyprawy oraz olejki.

To jedyny peeling, który tak zmienia moją skórę, jest po użyciu aksamitnie gładka, jędrna i nawilżona. Po nim nie używam już kremu.

Najbardziej wyjątkowy w nim jest zapach, połączenie zapachu lasu i cukru, jest bardzo relaksujący i leczy depresję.

Jest to kosmetyk droższy ale bardzo wydajny.
na swięta w Douglasie jest teraz za 130zł (z 200zł), na Allegro można go także dostać za ok. 160zł.

Plusy:
- Działanie ujędrniające i wygładzające, spełnia oczekiwania
- Niesamowity uzależniający zapach, skóra pachnie nim na długo po użyciu.
- Praktyczne i estetyczne, duże pakowanie

Minusy:
Nie zauwarzyłam

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 - nadal używam

bradzo dobry

produkt jest bardzo wygodnie podany- duże wydajne opakownie plus szpatułka do mieszania i nakładnia peelingu wraz z podstawką na którą można wyłożyć odpowiednią ilość

ma dość mocne ziarna które silnie złuszczają- dlatego też nie będzie się nadawał do delikatnych skór i podrażnionych, są jednak silne olejki które fantastycznie nawilżają i zmięks=czaja skórę- do tego zabójczo pieknie pachną- troszkę miętowo świeżo

produkt jest bardzo wydajny mi wystarczył na ok 7- 8 miesięcy, mocno złuszcza dlatego stosowałam go około 3 razy w miesiącu

Używam tego produktu od: jakiś czas temu- przez ok 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepszy na świecie :)

Peeling dostałam w prezencie i .. to miłość od pierwszego złuszczenia. Jest tak genialny, że nie wiem od czego zacząć :)

przede wszystkim:

- lubię mocno złuszczające peelingi a do takich opisywany produkt na pewno należy
- świetnie usuwa martwy naskórek
- po spłukaniu zostawia cudowny film. skóra jest pachnąca i nawilżona, nie trzeba dodatkowo stosować kremu. Ja stosuję po nim delikatne samoopolacze, które świetnie rozprowadzają się na nawilżonej olejkami skórze
- lubię jego zapach (trochę jak morzem, orzeźwiający)
- jest wydajny i zdecydowanie wart swojej ceny

miałam okazję wypróbować siostrzany produkt z brązowym cukrem (też świetny) ale osobiście wolę "białą" wersję.

Polecam maniaczkom dobrego i mocnego peelingu :)

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

to jest prawdziwy peeling

Dotąd kupowałam wyłącznie peelingi w supermarketach, a nie w drogeriach... Także jest to pierwszy "z górnej półki". Kupiłam go z myślą o ujędrnianiu skóry po ciąży i zmniejszeniu niewielkich rozstępów jakich nabawiłam się wokół pępka.
Peeling używam pod prysznicem na wilgotną skórę, co zmniejsza tarcie. Uważam, że zapach nie jest za intensywny, nie przeszkadza mi w każdym razie-nie śmierdzi sztucznie -chemią jak niektóre kosmetyki (np. Dove). Zrobiłam sobie miesięczną serię - peeling co drugi dzień, więc opakowanie poszło szybko. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Rozstępy znacznie się zmniejszyły (nie rozjaśniły, tylko zmniejszyły), skóra jest jak przed ciążą, poza pępkiem, kóry widać jeszcze musi dojść do siebie (dziecko ma dopiero 8 miesięcy). POLECAM. cena adekwatna do jakości i ilości produnku.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 0,7kg

ciekawy

Już dawno chciałam go wypróbować, ale zawsze odstraszała mnie cena... Obecnie jest w promocji w Douglasie, więc sie skusiłam! Cóż mogę o nim powiedzieć? Ciekawy! Lubię mocne peelingi, jednak on jest mega mocny, czasem nawet bolesny i to mnie zdziwiło, aczkolwiek nie odstraszyło, gdyż efekt jest rewelacyjny. Skóra gładka, nawilżona, aksamitna - jak po wizycie w spa.Przynajmniej mam pewność, że została starannie złuszczona! Do tego zapach: drzewny, intensywny, ale naprawdę relaksujący.Moja łazienka pachnie jeszcze przez kilka dni po jego użyciu!
Podsumowując: efekty rewelacyjne, ale przyjemność stosowania - sama nie wiem! Ta sól w oleju plus strasznie mocne ścieranie - w tej kwestii mam wątpliwości! Ale może to ma działać na zasadzie: cierp ciało co chciało!
Ostatecznie daję 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań:jeszcze się nie skończył

Rewelacja :)

Kupilam ten peeling za namowa Pani z perfumerii(potrzebowalam gruboziarnistego peelingu ze wzgledu na to, ze regularnie depiluje sie woskiem i nie chce zeby wrastaly mi wloski), znalam juz ta firme wiec nie mialam wiekszych oporow zeby go wziac, dodatkowo skusila mnie promocja (byl przeceniony o 70pln;)) Na poczatku uderzyl mnie mocny zapach ale podczas uzycia wcale nie przeszkadza a wrecz jest bardzo przyjemny i odprezajacy:). Poczatkowo sie balam, ze bedzie za mocny poniewaz mam dosc wrazliwa skore i faktycznie po uzyciu jest zawsze troszke czerwona ale po kilku minutach sie uspokaja i jest cudownie miekka i jedwabista:) Goraco polecam!! zdecydowanie moj KWC wsrod peelingow!!! Cena moze byc dla niektorych odstraszajaca ale ja osobiscie uwazam ze jest on wart tych prawie 200pln!!!!

Używam tego produktu od: miesiaca

Numer 1

Jestem zachwycona tym peelingiem. Doskonale wygładza skórę i przepięknie pachnie. Prawdziwe SPA we własnej łazience. Peeling można stosowac na suchą skórę, jest wówczas bardzo intensywny, albo na mokrą - działa wtedy łagodniej. Ja bardzo lubię stosować peeling podczas kąpieli w wannie, ale tego nie robię zbyt często, ponieważ denerwują mnie pływające w wodzie granulki. Ten preparat jest idealny do używania podczas kąpieli ponieważ granulki to sól, która się rozpuszcza, więc nic mi nie pływa :) Sól zanurzona jest w olejku eterycznym (dzięki niemu ten piękny, relaksujący zapach). Po zmyciu peelingu, olejek zostaje na skórze. Skóra dzięki temu jest nawilżona i nie wymaga stosowania balsamu. Używam tego peelingu zawsze na początku kąpieli, zapach unosi się w całej łazience, a ja leżę w wannie i się relakuję.

Cena może trochę odstraszać (zapłaciłam ponad 190 zł), ale opakowanie potężne - 700 g. Standardowe peelingi podobnej klasy kosztują 120 - 150 zł, a ich gramatura to 250 ml, więc Collistar przy takim porównaniu wychodzi dużo korzystniej.

skuteczny

Bardzo dobry peeling, świetnie usuwa zrogowaciały naskórek. Jest bardzo mocny, więc do delikatnych części ciała niezbyt się nadaje. Pozostawia na skórze oliwkowy film i moim zdaniem przyjemny, świeży zapach. Wadą niestety jest cena i dlatego choć bardzo mi się podoba, nie mogę używać go tak często jak bym chciała.

Używam tego produktu od: wiosny 2007
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Aż do bólu :)

Jeśli dla kogoś pomarańczowy Lirene jest zbyt mocnym peelingiem, niech nawet nie sięga po ten ;) Gruboziarnista sól nasączona olejkami, pachnąca eukaliptusem. Mocno wygładzający, wręcz bolesny peeling do stosowania tylko od pasa w dół. Skóra później w dotyku jest cudowna, ale... czy warto płacić 160zł za nasączoną olejkami sól? Peelingi znikają u mnie ekspresowo, średnio opakowanie 200ml miesięcznie, kupując tak drogi peeling liczyłam na to, że wystarczy mi na kilka miesięcy. Owszem, wystarczył, ale tylko dlatego że jest używany raz w tygodniu, bo sam w sobie wydajny nie jest. Dlatego cztery gwiazdki, a nie pięć.

Używam tego produktu od:lipca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Idealny. Polecam !

Idealny jeśli chcesz mieć jedwabiście gładką skórę. Dość intensywny ale przyjemny zapach.Pozostawia na skórze delikatny firm, który utrzymuje się dość długo. Najlepszy scrub jak dotychczas używałam. Jedynym minusem może być tylko cena.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:?5?