Isana, Badekristalle mit Avocado Ol 'Deine Ruhe-Oase ' (Sól krystaliczna do kąpieli z olejem awokado 'Oaza spokoju')

Sól krystaliczna do kąpieli z olejem awokado 'Oaza spokoju' rozpieści Twoje zmysły intensywnym zapachem kwiatów jaśminu i lilii wodnych. Naturalna sól morska, olej awokado i ekstrakt z kwiatów jaśminu zapewni Ci relaksujące doznanie podczas kąpieli.

sole do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa, hipoalergiczna
saszetka
gruboziarnista
normalna

Bardzo dobra

To jedna z moich ulubionych soli do kąpieli, barwi wodę, przepięknie pachnie i nawet długo po kąpieli i nie wysusza skóry.

Saszetka jest ładna, bardzo łatwo się ją rozrywa, nie potrzeba nożyczek. Kryształki koloru czerwonego pięknie zabarwiają wodę, sól rozpuszcza się w całości, chociaż ja lubię wejść do wanny zanim się jeszcze całkiem rozpuści, fajnie drapie.

Sól ma tak intensywny zapach, że to prawdziwe domowe SPA. Do wanny wchodzę sobie 2 razy w tygodniu i zawsze celebruję te momenty, w ogóle nie ma mowy o kąpieli bez soli, to mi się nie zdarza. Taki kwiatowo-mleczny bym powiedziała, intensywny, ale nie duszący, zdarzyło mi się bowiem kupić saszetki innych firm, np. Kneipp i były duszące, ten jest w porządku, jest przyjemnie, ale mogę oddychać.

Nie zauważyłam, żeby kosmetyk wysuszał skórę. Cena jest przyzwoita. Wszystkie rodzaje lubię tak samo. Kupuję je za każdym razem kiedy jestem w Rossmannie.

SPA w mojej wannie

Sól ta pachnie najlepiej z całej serii soli do kapieli Isana , naprawdę z nią mogę zrobić sobie rozkoszne SPA w mojej wannie ,dzięki temu zapachowi moja kąpiel jest bardzo przyjemna , a łazienka zamienia się w oazę spokoju.Sól ta nie wysusza(dzięki zawartości olejku awokado,który utrzymuje odpowiednie nawodnienie) , nie podraznia ,a za to uwodzi swoim zapachem.

Przyjemna sól za małe pieniądze

Produkty Isana do kąpieli bardzo lubię. Sól przyjemnie pachnie, kwiatowo, nienachalnie. Barwi wodę na intensywny czerwony kolor co potęguje odczucie odprężenia w wannie. Skóra po kąpieli ładnie pachnie, chociaz zapach nie utrzymuje się długo. Super, że jest to jednorazowa saszetka. Nie trzeba się męczyć z całym opakowaniem, jeśli zapach nam nie odpowiada.

Przyjemna jednorazowa kąpiel

Sole Isany lubię i często kupuję, choć sam produkt nie jest wybitny to mam do niego jakiś sentyment.
Przede wszystkim lubię opakowanie. Pojedyncza saszetka, którą kupuję kiedy mam ochotę akurat na taki zapach. Dzięki temu nie muszę się zmuszać żeby zużyć potem całe opakowanie soli, na którą ochota już mi przeszła, a niestety czasem tak miewam.

Ten konkretny zapach jest typowo kwiatowy, skusił mnie ten jaśmin, ale akurat nie za bardzo go czułam. Początkowo zapach jest intensywny, ale już po chwili staje się coraz mniej wyczuwalny. Sól barwi wodę na intensywny czerwony kolor, ale nie brudzi wanny.
Nie ma specjalnych właściwości pielęgnacyjnych, zapach też nie utrzymuje się długo, ale mimo wszystko daje przyjemność.

Pojedyncze opakowanie daje możliwość zabrania ze sobą np. w podróż. To spory plus dla mnie.

Cena to 3 zł za saszetkę, można upolować na promocji wtedy zazwyczaj kosztuje 2 zł.

isana sól do kąpieli

ISANA KRYSTALICZNA SÓL DO KĄPIELI OAZA SPOKOJU Z OLEJEM AWOKADO
*Intensywny czerwony kolor
*Piękny zapach kwiatów jaśminu i lilli wodnych
*Dobrze nawilża skórę
*Kąpiel staje się niesamowicie relaksująca
*cena ok. 2,70 zł za 80 g

Bardzo dobre

Jeden z lepszych kosmetyków do kąpieli jaki przyszło mi używać,tani wydajny,ładnie pachnie.Skóra po kąpieli jest odżywiona,ładnie pachnie,jest miła w dotyku,warto kupić w Rossmanie bo wart jest swojej niskiej ceny,polecam

Fajny umilacz kąpieli

Bardzo lubię sole do kąpieli. Widząc je od razu kupiłam i przetestowałam. Kryształki szybko rozpuszczają się w ciepłej wodzie, barwią ja na czerwono i uwalniają śliczny zapach, który koi skołatane przez cały dzień pracy nerwy. Woda staje się lekko śliskawa ale kąpiel jest bardzo przyjemna i relaksująca. Skóra po kąpieli w soli nie jest wysuszona i podrażniona ale zawsze wtedy stosuję balsam do ciała.

Uwielbiam!

Lubie różne specyfiki do kąpieli, dlatego kupiłam tą sól. Koszt to zaledwie 3 zł :) Kryształki pięknie pachną, idealne na chwilę relaksu i odprężenia po ciężkim dniu. Produkt nie uczula, przyjazny dla skóry.

TAKIE MAŁE 80G CZERWONEJ PRZYJEMNOŚCI

Isana sól do kąpieli oaza spokoju. Zdecydowałam się na zakup tego produktu czytając opinie innych użytkowniczek. Będąc w rossmanie oglądając ów produkt stwierdziłam czemu nie... Cena 2,99 wydatek żaden, jak dotychczas z solą miałam styczność tylko i wyłącznie w wydaniu do stóp. Przyszła pora na ciało.

Produkt zapakowany w foliową saszetkę. Nic dodać nic ująć w tym temacie, zażaleń nie mam żadnych. Łatwa w otwarciu, dodatkowo sama saszetka foliowa może czekać na swoją kolej w łazience bez obaw o rozmoknięcie itp.

Producent obiecuje, że sam rytuał stosowania soli w znaczący sposób wpłynie na uprzyjemnienie naszego rytuału. CO mogę w tym temacie od siebie dodać . Jak dla mnie i na pierwsze zetknięcie z tym produktem ogólnie duży plus. Grube czerwone ziarna soli o wspaniałym zapachu. Barwią intensywnie na czerwono wodę, dodatkowo niebiańsko- kwiatowo pachną. Zapach rozszedł się po całym domu <3
Początkowo ziarna są wyczuwalne co dla mnie jest zaletą z czasem się rozpuszczają.
Głównym zadaniem tego typu produktów jest zmiękczenie wody co w efekcie ma skutkować lepszą absorpcją skóry nakładanych kosmetyków. Po użyciu jednej saszetki jest mi ciężko stwierdzić jednak wiem, że nie jest to pierwsza i ostatnia saszetka. Będąc następnym razem zaopatrzę się w kilka saszetek i mam zamiar stosować regularnie. Chociaż by dla wspaniałego zapachu i koloru wody- idealna opcja dla przeprowadzenia domowego relaksacyjnego SPA w zaciszu domowym. Niech zapach koi zmysły. Warto zadbać o swój spokój i wyciszenie bo w taki sposób właśnie zadziałała na mnie sól isana.

polecam

Bardzo przyjemny zapach ,przy którym można się zrelaksować. Fajne poręczne opakowanie . Sama sól dobrze zmiękcza wodę i nadaje jej "miękkość" . Jedna z moich ulubionych soli. Produkty Isana są bardzo dobrej jakości a kosztują niewiele.

Urozmaicona kąpiel

U mnie każda kąpiel musi być z solą dedykowaną. Mam mieszane uczucia co do produktów Isany, ale ta magiczna saszetka skradła moje serce. Za 2 zł z groszami mamy zafundowaną całą wannę wodnej przyjemności. Woda jest zabarwiona na różowy kolor, lecz nie barwi ciała. Faktycznie, istna oaza spokoju :)

Moja ulubiona sól tej marki

Ta sól skradła mi serce od pierwszego jej powąchania w sklepie. Odkąd pojawiła się w sprzedaży kupuję ją regularnie i mimo, że lubię jej inne wersje, ta wędruje do mojego koszyka najczęściej.

OPAKOWANIE

Bardzo podoba mi się koloryt syka, forma i grafika saszetki, w której znajdziemy sól. Od razu rzuca się w oczy. Kolorystyka jest delikatna, pastelowa, kolory doskonale ze sobą współgrają. Połączenie bieli, jasnych i ciemnych odcieni różu wraz z niezwykle misterną i ulotną grafiką przedstawiająca kwiat nadają mu elegancki wygląd. Nic nie jest tu przesadzone, doskonale się uzupełnia. Na opakowaniu znajdziemy dokładny opis, skład i sposób użycia. Saszetka posiada róg, dzięki któremu możemy sprawdzić w sklepie zapach, co jest niezwykle praktyczne.

SÓL

Jest to gruboziarnista sól z widocznymi kryształkami o przeróżnym kształcie i wielkości. Mają one jasnoróżowy kolor, w wodzie ich barwa staje się bardziej intensywna czerwono-rózowa. Sól wolno rozpuszcza się w wodzie stopniowo barwiąc ją na odcień ciemnego różu z domieszką czerwieni, przy okazji tego procesu pojawia się tez delikatna piana. Sól lubię najbardziej a śliczny zapach – mamy tutaj wyrazistą lilię wodną z domieszką jaśminu w tle, który podbija i intensyfikuje zapach pierwszej nuty. Zapach jest świeży, bardzo przyjemny i zapewnia nam chwilę relaksu. Sól mimo, że barwi wodę nie pozostawia osadu na wannie. Saszetka jest wydajna – spokojnie wystarczy na 2 użycia. Z pewnością zakupię ponownie, co robię regularnie od kilku miesięcy. W składzie na 1 miejscu mamy sól morską, nieco dalej, niestety za kompozycją Parfum olej awokado, ekstrakty jaśminu, lilii wodnych i olej brzoskwini.

PLUSY:

+ piękny zapach
+ barwi wodę na intensywny kolor
+ pozwala na chwilę relaksu
+ jest wydajna
+ tania
+ dobrze dostępna