Dove, Purely Pampering, Żel pod prysznic z mleczkiem migdałowym i hibiskusem (nowa wersja)

Żel pod prysznic Dove Purely Pampering pielęgnuje skórę dzięki składnikom nawilżającym i odżywczym m.in: ekstraktem migdała, olejkiem migdałowym i ekstraktem z kwiatu hibiskusa. Formuła żelu do ciała Dove Purely Pampering z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Żel zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. temu żel pielęgnuje skórę podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu. Codzienne stosowanie żelu pod prysznic z mleczkiem migdałowym i hibiskusem przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Pachnie ślicznie

Żel pod prysznic Dove pachnie ślicznie, lubię nutę zapachową tych kosmetyków. Opakowanie jest spore ale poręczne i można wygodnie sobie dozować produkt. Dobrze się pieni i myje, nie mam uczucia ściągnięcia skóry po prysznicu. Dla mnie świetny, na pewno kupię ponownie.

Kupiłam żel pod prysznic Dave bo zawsze lubiłam żele pod prysznic Dave. A ten naprawdę mnie zachwycił nie tylko pięknym zapachem ale jak on jest delikatny dla skóry prysznic był przyjemnością prysznic jest relaksujący. Bardzo dobrze się spłukuje

Jeden z ulubionych

Bardzo się lubimy z zelami do ciała marki Dove, chyba nie spotkałam jak do tej pory żelu,, który nie spełnił moich oczekiwań a było ich sporo.
Za co lubię ten wariant, po pierwsze dobrze nawilża, nigdy nie miałam po nim suchej i swedzacej skóry.
Po drugie ma przyjemny za,który dość długo się utrzymuje. Po trzecie jest kosmetykiem wydajnym. Ma kremową konsystencję, dobrze się rozprowadza. Skóra jest gładka,miękka, nawilżona, pachnąca i oczyszczona.
Żel możemy kupić za niewielkie pieniądze,często marka Dove robi zwroty za zakup ich produktów.

Ulubiony klasyk

Cała linia żeli pod prysznic Dove należy do moich ulubieńców. Żele nie wysuszają skóry, wspaniale pachną, a zapach utrzymuje się przez kilka kolejnych godzin. Mają dobre właściwości myjące, świetnie się pienią, a do tego często można je dostać w dobrej cenie i dużych pojemnościach (np. w Rossmannie).
Zapach z mleczkiem migdałowym i hibiskusem jest intensywny, ale nie drażniący.

Żel pod prysznic moim hitem

Od dawna używam tego żelu pod prysznic i powiem szczerze, że jest rewelacyjny. Doskonale się pieni, nawilża skórę i ją myje. Pięknie pachnie. Cena jest atrakcyjna.

Ulubiony❤

Uwielbiam żele Dove, praktycznie wszystkie rodzaje, ale ten skradł moje serce głownie ze wzgledu na zapach, ktory jest cudowny i do tego bardzo działa na moje zmysly, odprezajac i kojąc, drugim plusem jest to, ze wystarczy naprawde niewiele aby moc cieszyc sie gęstą pianą na swoim ciele przez co jest bardzo wydajny. Duzy format w przystępnej cenie to rowniez mocny plus, a co najważniejsze dobrze myje skórę i nawilza, nie pozostawiajac uczucia "ściągnięcia" :) Polecam!

Uwielbiam!

Żel może mieć 250 lub 500 ml, ja wybrałam tę dużą butelkę i mogę śmiało stwierdzić że jest bardzo wydajny. Sam design butelki też jest fajny, klasyczny, nie ma problemu otwarciem korka.
Konsystencja jest kremowa, można rzec w sam raz.....ani za rzadka ani za gęsta. DobrE rozprowadza się na skórze, ale to co z nią robi przy kąpieli czy prysznicu to bomba. Skóra jest po nim bardzo miękka, przyjemnie nawilżona, w żaden sposób nie jest ściągnięta a do tego ma bardzo przyjemny zapach który otula nasze ciało na dłużej. Moja skóra się z nim polubiła i na pewno będę chciała wypróbować inne zapachy

Bardzo sympatyczny żel

Bardzo lubię ten żel pod prysznic i czesto do niego wracam.
Po pierwsze jego zapach jest obłedny. Taki przyjemny, migdałowy, relaksujacy.
Po drugie jego konsystencja jest naprawde rewelacyjna i bardzo przyjemna dla ciała. Taki wrecz krem, który dobrze się pieni i otula skórę swoją wręcz miekkością.
Do tego wszystkiego jest naprawde wydjny, bo 1 opakowanie starcza na 2-3 miesiace spokojnie.
Skóra po kąieli jest naprawdę, miękka, czuc lekkie nawilżenia i odzywienie. Jesli ktos nie ma przesuszonej skóry, to zdecydowanie nie musi uzywac juz balasamów i kremów do ciała.
Jedyny jak dla mnie minusik to otwarcie zelu. Nie polubilam się z tą zatyczką, czesto treba naprawde mocno sie zaprzec zeby ja otworzyc i nie jeden paznokiec juz na niej polamalam.
Natomiast samo opakowanie jest bardzo przyjemne dla oka, butelka jest fajnie wyprofilowana, nie wyslizguje sie z rak podczas aplikacji.

Ładny i przyjemny zapach migdałów

Ładny i przyjemny zapach migdałów, taki jak lubię. Kremowy żel, idealny do rozcieńczenia z wodą, dobrze się rozprowadza po ciele. Opakowanie duże i wydajne, starcza na dłuższy czas. Zapach utrzymuje się na skórze przez kilka godzin, skóra po myciu delikatna i gładziutka :) Uwielbiam żele z Dove, od lat kupuję :)

Piękny zapach

Ten żel ujął mnie mieszanka zapachową, jest piękna i przyciągająca. Żel pod prysznic sam w sobie należy do jeden z lepszych jakie miałam. Dobrze się pieni. Zmywa zanieczyszczenia i pot z ciała i pozostawia je pachnące i nawilżone. Jest bardzo wydajny i w super cenie. Uwielbiam go

Migdałowy zawrót głowy ❤️

Bardzo przyjemny żel pod prysznic. Upajająco pachnie słodkimi migdałami i delikatnie hibiskusem. Mnie taki zapach bardzo uspokaja.
Żel Dove, który lubię za delikatność i za to, że nie wysusza skóry.
Do tego jest w bardzo dobrej cenie i jest dostępny w wielu drogeriach.

Nawilża

Żel pod prysznic z mleczkiem migdałowym sprawia ze skora staje się aksamitma, oczyszczona i nawilżona. A do tego żel ten pieknie pachnie. Konsystencja mleczka.zgodny z opisem producenta.