Dove, Purely Pampering, Żel pod prysznic z mleczkiem migdałowym i hibiskusem (nowa wersja)

Żel pod prysznic Dove Purely Pampering pielęgnuje skórę dzięki składnikom nawilżającym i odżywczym m.in: ekstraktem migdała, olejkiem migdałowym i ekstraktem z kwiatu hibiskusa. Formuła żelu do ciała Dove Purely Pampering z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Żel zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. temu żel pielęgnuje skórę podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu. Codzienne stosowanie żelu pod prysznic z mleczkiem migdałowym i hibiskusem przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Migdałowe szaleństwo

Każdy z nas zna żele pod prysznic marki dove i wie że jeśli chodzi o zapach nie można się na nich zawieść. Wersja migdałowa bardzo przypadła mi do gustu i mogę szczerze ja polecić. Żel ma typowo mleczna konsystencję, dobrze się pieni i pozostawia skórę aksamitnie gładka. Czuć,że skóra jest czysta a zarazem jedwabiście miękka. Jest bardzo wydajny i z pewnością wystarczy na bardzo długi czas delektowania się zapachem jak i działaniem. .

Tylko żele dove pod prysznic !

Jestem ogromną fanką żeli pod prysznic od marki Dove. Jako jedne z nielicznych nie podrażniają mi mojej delikatnej skóry. Nie powodują uczucia swędzenie bądź zaczerwienień na skórze. Pięknie nawilżają skórę. Pozostawiając ją gładką i miękką przez długi czas. Ten szczególnie skradł moje serce. Jako ,że moje ciało jak i również czupryna głowy kochają migdał w każdej postaci. Ten składnik robi u mnie mega robotę, jeśli chodzi o ciało, prysznic i olejowanie moich średnioporów. Jego przyjemny migdałowy ,słodki zapach unoszący się podczas kąpieli przenosi nas na moment do luksusowego spa w naszej łazience. Butelka została idealnie zaprojektowana aby można było z łatwością ją wziąć do ręki pod prysznicem . Jedynyny minus to zamknięcie produktu na "klik". Gdy mamy mokre ręce ciężko jest go otworzyć. Ale problem do przeskoczenia. Polecam ! Kupuje zawsze tylko żele z tej marki ,to samo z balsamami do ciała. Nie powodują u mnie podrażnień skóry. Polecam !

Mała intensywność zapachu

Żel ma kremowobiały kolor i kremową konstytencję. Bardzo dobrze się pieni, co pozytywnie przekłada się na wydajność. Warto jednak mieć na uwadze, że im wyższa zawartość środków pianotwórczych, tym większe ryzyko przesuszeń skóry ciała.

Czy nawilża skórę? Na pewno jej nie wysusza, ale po spłukaniu i wysuszeniu pozostawia niedosyt. Skóra ze skłonnościami do przesuszeń dość szybko wraca do stanu wyjściowego. Zdecydowanie odczuwam potrzebę nałożenia balsamu. Stosowałam inne żele, również z rodziny Dove, które znacznie lepiej radziły sobie na polu nawilżenia. To może dziwić, ale mam wrażenie, że kompozycja zapachowa to nie jedyne, co różni żele Dove między sobą.

Ze względu na brak spełnienia oczekiwań tak co do doznań zapachowych, jak i przede wszystkim co do nawilżenia, stosunek jakość - cena wypada na niekorzyść żelu Dove. Po przetestowaniu kilku kompozycji zapachowych, z których żadna spektakularnie nie nawilżała cery, a i zapach nie utrzymywał się zbyt długo, nie zamierzam już próbować kolejnych.

Uwielbiamy

Żele Dove towarzyszą mi podczas kąpieli już od dawna. Ten z mleczkiem migdałowym i hibiskusem też bardzo polubiłam.

Ma piękny zapach i kremową konsystencję. Często używam pod prysznicem oraz wlewam do wanny jako płyn do kąpieli. Skóra po nim jest miękka, delikatna w dotyku. Zapach żelu utrzymuje się na ciele jeszcze jakiś czas po kąpieli.

Nigdy nie miałam problemów z tym, czy innymi żelami Dove; tzn. nie podrażniały mi skóry, nie uczulały itp.

Żel jest bardzo wydajny.

Super moc o delikatnym zapachu

Ten kosmetyk mnie zaskoczył. Bardzo dobrze nawilża, bardzo ładnie pachnie. Wszystkie produkty Dove do kąpieli są cudowne ale ten delikatny zapach zniewala choć nie jest intensywny. Doskonale nawilża skórę. Kupię na pewno ponownie.

Kremowa kąpiel

Żel pod prysznic o zapachu migdałów piękny utrzymuję się długo na ciele i pachnie nim w całej łazience jest kremowej konsystencji i tworzy kremowa pianę dobrze oczyszcza skórę ale również ja pielęgnuje skóra jest aksamitna w dotyku i dobrze nawilżona bardzo przyjemny produkt dostępny w różnych pojemnościach szata graficzna miła dla oka a sama aplikacja bardzo wygodna

Bardzo fajny

Uwielbiam żele Dove. Uważam, że wszystkie są świetne. Ten uwielbiam używać kiedy za oknem robi się chłodniej. Otula mnie wtedy słodkim zapachem, który długo utrzymuje się na skórze.
Jak każdy żel tej marki jest gesty, wydajny. Pieni się kremową pianą. Ma wygodne opakowanie i niską cenę.
Z chęcią do niego wracam.

Bardzo go lubię

Żel pod prysznic od marki Dove jest w wygodnym do chwycenia opakowaniu choć nakrętka mogłaby być płaska.

Żel charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, a konsystencja jest kremowa - z resztą jak wszystkie kosmetyki Dove.

Bardzo dobrze się pieni, dobrze myje przy czym nie wysusza skóry a dodatkowo świetnie pielęgnuje.

Produkt wydajny. Nie podrażnia.

Kremowy ulubieniec❤

Dove posiada całą serię żeli z tej linii, które różnią się składem i zapachem. Purely Pampering jest moim ulubieńcem, choć jednym z wielu. Pachnie mleczkiem migdalowym i hibiskusem, które ma w składzie. Zapach jest pudrowy, słodki. Butelka ładna i poręczna. Konsystencja kremowego gęstego mleczka. Ładnie się pieni, bardzo relaksuje w trakcie kąpieli. A po, skóra pozostaje nawilżona, odświeżona i zadbana.

Gęsty, kremowy, o otulającym zapachu

Cudownie kremowy, gęsty żel pod prysznic o pięknym , otulającym zapachu słodkich migdałów. Kocham go i gdy tylko mam okazję kupuję kolejną butelkę. Uwielbiam go za zapach, konsystencje, ale przede wszystkim za to jak traktuje moją skórę. Dokładnie oczyszcza, ale jednocześnie pielęgnuje. Jest tak delikatny... Nawilża i odżywia suchą skórę. Sprawdza się świetnie zarówno w zimie jak i latem, gdy skóra jest przesuszona słońcem i wymaga większej pielęgnacji. Dostępny w dużym, ekonomicznym opakowaniu. Cena jest adekwatna do jakości.

Uwielbiam

Ten żel pod prysznic to jeden z moich ulubieńców. Przede wszystkim przecudowny zapach, który uwielbiam. Doskonale się pieni, jest bardzo wydajny. Skóra po jego użyciu jest miękka, nawilżona, nie jest wysuszona, jak po użyciu innych żeli. Po umyciu się nim, na skórze pozostaje delikatny zapach. Mam wrażenie, że też lepiej oczyszcza skórę, niż inne sprawdzone przeze mnie żele. Dove to dla mnie numer 1 wśród żeli pod prysznic.

Moja ulubiona werja

Duży, wydajny, bardzo kremowy, piękny migdałowy zapach, naturalne.
Myje i pielegnuje moją skórę.
Delikatnie pielęgnuje moją skórę , ładnie się pieni. Nadaje się również do pielęgnacji skóry dziecka.
Moj faworyt Dove.
Wygodne dozowanie.