Dove, Purely Pampering, Żel pod prysznic z mleczkiem migdałowym i hibiskusem (nowa wersja)

Żel pod prysznic Dove Purely Pampering pielęgnuje skórę dzięki składnikom nawilżającym i odżywczym m.in: ekstraktem migdała, olejkiem migdałowym i ekstraktem z kwiatu hibiskusa. Formuła żelu do ciała Dove Purely Pampering z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Żel zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. temu żel pielęgnuje skórę podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu. Codzienne stosowanie żelu pod prysznic z mleczkiem migdałowym i hibiskusem przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Bardzo go lubię

Żel pod prysznic od marki Dove jest w wygodnym do chwycenia opakowaniu choć nakrętka mogłaby być płaska.

Żel charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, a konsystencja jest kremowa - z resztą jak wszystkie kosmetyki Dove.

Bardzo dobrze się pieni, dobrze myje przy czym nie wysusza skóry a dodatkowo świetnie pielęgnuje.

Produkt wydajny. Nie podrażnia.

Kremowy ulubieniec❤

Dove posiada całą serię żeli z tej linii, które różnią się składem i zapachem. Purely Pampering jest moim ulubieńcem, choć jednym z wielu. Pachnie mleczkiem migdalowym i hibiskusem, które ma w składzie. Zapach jest pudrowy, słodki. Butelka ładna i poręczna. Konsystencja kremowego gęstego mleczka. Ładnie się pieni, bardzo relaksuje w trakcie kąpieli. A po, skóra pozostaje nawilżona, odświeżona i zadbana.

Gęsty, kremowy, o otulającym zapachu

Cudownie kremowy, gęsty żel pod prysznic o pięknym , otulającym zapachu słodkich migdałów. Kocham go i gdy tylko mam okazję kupuję kolejną butelkę. Uwielbiam go za zapach, konsystencje, ale przede wszystkim za to jak traktuje moją skórę. Dokładnie oczyszcza, ale jednocześnie pielęgnuje. Jest tak delikatny... Nawilża i odżywia suchą skórę. Sprawdza się świetnie zarówno w zimie jak i latem, gdy skóra jest przesuszona słońcem i wymaga większej pielęgnacji. Dostępny w dużym, ekonomicznym opakowaniu. Cena jest adekwatna do jakości.

Uwielbiam

Ten żel pod prysznic to jeden z moich ulubieńców. Przede wszystkim przecudowny zapach, który uwielbiam. Doskonale się pieni, jest bardzo wydajny. Skóra po jego użyciu jest miękka, nawilżona, nie jest wysuszona, jak po użyciu innych żeli. Po umyciu się nim, na skórze pozostaje delikatny zapach. Mam wrażenie, że też lepiej oczyszcza skórę, niż inne sprawdzone przeze mnie żele. Dove to dla mnie numer 1 wśród żeli pod prysznic.

Moja ulubiona werja

Duży, wydajny, bardzo kremowy, piękny migdałowy zapach, naturalne.
Myje i pielegnuje moją skórę.
Delikatnie pielęgnuje moją skórę , ładnie się pieni. Nadaje się również do pielęgnacji skóry dziecka.
Moj faworyt Dove.
Wygodne dozowanie.

Migdałowa kąpiel to jest to!!!

Uwielbiam żele pod prysznic od Dove i na pewno większość już miałam możliwość stosować oczywiście wrażenia SUPER!!

Żele pod prysznic Dove mają cudowną, kremowa konsystencję. Jest ona też taka aksamitna i delikatna. Średnio-gęsta i nie przelewa się przez palce dłoni. Cudownie się ten żel aplikuje bezpośrednio na ciało. Jedyny minus jest taki że nie pieni się zbyt mocno i stosowany bezpośrednio na ciało nie jest zbyt wydajny ale ja zazwyczaj biorę troszkę na gąbkę i wtedy mamy super piankę.

Zapach jaki wydobywa się podczas kąpieli jest cudowny, taki słodkawo migdałowy. Fajnie koi zmysły i sprawia że kąpiel to czysty relaks i odprężenie.

Opakowanie w formie buteleczki z nakrętką posiadająca klapke zamykaną na "klik". Bardzo wygodne w użytkowaniu.

Ten żel świetnie nawilża skórę i do tego jest bardzo delikatny. Po kąpieli czuję że skóra jest aksamitna i gładziutka. Nie zauważyłam żadnych oznak alergicznych ani podrażnień. Jestem bardzo zadowolona z tego żelu i śmiało mogę go polecić.
Dove ma naprawdę świetne żele o cudownej kremowej konsystencji.

Przyjemny

Żel kupiłam ze względu na duże opakowanie by stosować zamiast płynu do kąpieli.
Jest on gęsty i kremowy. Jaki płyn sprawdza się średnio, bo nie pieni się jakoś super. Natomiast jako żel do kąpieli stosowany z gąbką sprawdza się dobrze, bo pieni się dużo lepiej.
Ma bardzo ładny, delikatny, ciepły zapach. Taki otulający. Nie jest on super intensywny.

Nie zauważyłam niestety kompletnie nawilżenia skóry, ale produkt nie wysuszył jej.

Ogólnie jest to przyjemny produkt i kupiłam go już któryś raz.

Świetny :)

Od kilku lat korzystam z żeli pielęgnacyjnych i kąpielowych firmy Dove. Po ich zastosowaniu nie potrzebuję już balsamu do skóry, ponieważ prysznic zapewnia wystarczające nawilżenie. Produkt pachnie otulającą słodyczą, a zawartość olejku sprawia, że ​​skóra jest miękka i elastyczna. Ponieważ zawsze mam bardzo suchą skórę na plecach i po nim w prawie 100% zniknęła, ten żel pod prysznic jest dla mnie absolutną rewelacją.

Dobre żel pod prysznic

Pierwszy raz użyłam ten żel i myślę że zagości na stałe w mojej łazience.Po pierwsze pięknie pachnie,dokładnie myje,a przy tym doskonale nawilża skórę.Nie uczula,pięknie się pieni,Ciało jest świeże,jędrne,nawilżone.Lubie rozkoszować się delikatna piana tego żelu.

SUPER!

w przypadku roduktach dave mozna stwierdzić "nic dodać nic ująć" stosuje ten zel od lat i nie zamierzam zmienic na zaden inny! polecam kazdemu
Delikatny żel dla kazdego typu skóry, pieknie pachnie i jest bardzo wydajny.
niesamowicie się pieni podczas kąpieli

Odkryty na nowo

Przyznaję szczerze, że przez kilka lat byłam wierna żelom z Dove - tylko one gościły na mej półce w łazience. Później zrobiłam detoks aż do tegorocznych świąt - otrzymałam Dove w prezencie i znów przepadłam.
Przede wszystkim piękny zapach i delikatna, kremowa konsystencja pozwalają na chwilę zapomnienia. Relaksują i koją zmysły. Żel dobrze oczyszcza skórę pozostawiając ją na długo miękką i pachnącą. Nie wysusza, nie podrażnia.

Świetny!!

Kosmetyk ten jest jedenym z moich ulubionych żeli pod prysznic.
Przede wszystkim pięknie pachnie tak odprężająco. Konsystencja zbita kremowa dobrze się pieni czy to użyty samymi dłońmi czy razem z gąbką.
Bardzo wydajny i starcza na długo mimo codziennego stosowania.
Opakowanie standardowe praktyczne.
Skóra po jego użyciu jest pachnąca i delikatna w dotyku.
Po dłuższym stosowaniu tego żelu nie potrzebowałam już balsamu po kąpieli bo skóra była gładka i nawilżona!