Palmolive, Men, Citrus Crush 5, Shower Gel 3 w 1 (Żel pod prysznic)

Palmolive, Men, Citrus Crush 5, Shower Gel 3 w 1 (Żel pod prysznic)

3w1 Żel pod prysznic Citrus Crush do ciała, twarzy i włosów wzbogacony bergamotką i grejpfrutem.

zapachowa
żel
w butelce

Świetny Żel Palmolive

Świetny, jak każdy żel pod prysznic Palmolive , używam od lat . Różne warianty używam, pięknie pachną, pielęgnują ciało. Każdy znajdzie coś dla siebie . Serdecznie polecam.

Obłędny zapach

Palmolive ma chyba najlepsze męskie żele a ten Citrus Crush, to jeden z najlepiej pachnących męskich żeli.
Zapach jest bardzo intensywny i utrzymuje się przez jakiś czas na skórze.
Jest świeży. Czuć pomarańcz przełamaną nutą drzewną. No obłęd. Zapach dodaje energii i przy porannym prysznicu stawia na nogi.
Żel jest gęsty i bardzo dobrze się pieni. Przy stosowaniu z gąbką wystarczy odrobinka, więc jest naprawdę wydajny. Piana jest gęsta i kremowa.

Produkt nie wysusza skóry.

Sama uwielbiam go używać :)

Orzeźwiający żel nie tylko dla panów.

Żel ten kupiłam dla mojego narzeczonego dlatego, iż jest zwolennikiem orzeźwiających nut zapachowych, a do takowych bezsprzecznie należy woń cytrusa. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z zatrzaskiem, które jest przezroczyste, więc widać, ile jeszcze zawartości pozostało w środku. Pojemność 500 ml starcza na naprawdę długo, gdyż żel dzięki swej optymalnej konsystencji nie przelewa się przez ręce. Poza tym dobrze się pieni i daje uczucie dokładnego umycia skóry. Zapach jest przyjemny, świeży i czuć go na ciele jeszcze przez spory czas po prysznicu. Na dodatek jest dość uniwersalny, więc mimo że produkt dedykowany jest męskiej części populacji, z powodzeniem może być stosowany i przez panie. Kosmetyk nie wysusza skóry, co jest ogromnym plusem. Dużym atutem jest również niska cena. Reasumując: żel ten polecamy zarówno ja, jak i mój narzeczony, który bardzo się z nim polubił.

Fajna rzecz

Choć to produkt 3 w 1,, używaliśmy go tylko pod prysznic, bez stosowania na włosy. Od żelu oczekuję niewiele: ma się pienić, pachnieć i nie uczulać. Tak było tutaj. Dodatkowym atutem jest sensowne otwieranie butelki. Nic się nie wylewa.

Niesamowicie orzeźwiający, cytrusowy zapach, który wprowadza w dobry nastrój

Produkty od Palmolive dosyć rzadko pojawiają się u mnie w domu,ale tym razem to nie ja wybierałam kosmetyk. Jak wiadomo faceci, (a przynajmniej mój) są oszczędni w kosmetykach, a produkty wielofunkcyjne to dobro powszechne. Szczególnie sprawdzają się podczas częstych wyjazdów,bo bagaż jest po prostu lżejszy.
Żel znajduje się w dużej, przezroczystej butli o pojemnośći 500 ml. Choć nie jest to miękki plastik to i tak nie będzie problemu z zużyciem go do końca.Przez opakowanie widać poziom produktu oraz jego pomarańczowy kolor. Butelka ładnie się prezentuje, ma wyprofilowany kształt. Choć jest duża to wygodnie trzyma się ją w dłoni.
Mój narzeczony przy zakupie kieruje się głównie aromatem danego produktu, dlatego właśnie wybrał ten żel. Zapach jest bardzo przyjemny, cytrusowy, intensywny. Do tego nie typowo męski. Wszedł także w mój gust, bo uwielbiam owocowe nuty.
Kosmetyk ten może być używany nie tylko do mycia ciała, ale także włosów oraz twarzy.
Jego konsystencja jest troszkę rzadsza niż innych żeli, ale to nie zmienia faktu, że bardzo dobrze się pieni i mała porcja wytwarza dużej tej piany. Woń ma taką samą siłę podczas mycia, dzięki czemu mega orzeźwia i 'stawia na nogi'.Spełnia swoje zadanie, bo oczyszcza i odświeża,choć nie ma działania pielęgnującego.Łatwo się spłukuje i pozostawia skórę gładką. Stosowany do mycia włosów nie podrażnia skalpu, nie wywołuje łupieżu. Włosy są po prostu czyste. Twarzy również nie podrażnia.
Jestem pewna, że ten żel napewno jeszcze zakupie. Jest bardzo wydajny, nie kosztuje wiele i nie ma problemów z jego kupnem. Co do składu to zawiera SLS, a ekstrakty tak jak zazwyczaj są pod koniec listy, no ale w tym przypadku nie odbiło się to negatywnie na skórze.

Świeżyi cytrusowy zawrót głowy

Żel na punkcie którego zapachu wszyscy szaleją. To ulubiona wersja moja i mojego mężczyzny. Ma nuty męskie, ale jest tak przyciagajacy , że zdarza się ze i ja wezmę prysznic z tym żelem. Opakowanie to przezroczysta, plastikowa butelka z solidnym zamykaniem, konsystencja idealna, wszystko spływa z butelki- nie za rzadka i nie za gęstą. Żel dobrze się pieni i iest bardzo wydajny. Polecamu bardzo mocno, zapach jest cudowny, pozostaje na skórze, po wysiłku fizycznym odświeża, pobudza. Genialny.

Piękny zapach

Żel kupiłam dla chłopaka a poleciła mi go siostra. Zapach jest rewelacyjny, cytrusowy, wakacyjny, kojarzy się z plażą i palmami. Nie jest to typowy męski zapach. Żel jest wydajny, nie powoduje żadnych alergii czy podrażnienia. Jest to produkt 3w1 a dla faceta to wiadomo- bardzo dobre rozwiązanie ;) Generalnie największa zaleta do zapach no i częste promocje tego żelu np w rossmann.

Boski zapach - nie tylko dla panów! ;)

Od pewnego czasu mój ukochany wybiera żele Palmolive. Dawniej one and only były żele Nivea Men, ale odkąd drastycznie spadła ich wydajność, zdecydował się na zmianę. Dobrą zmianę ;).

Pierwszy wariant, który wybraliśmy razem (bo okej, on się tym myje, ale ja z nim sypiam w jednym łóżku i jakby mi woniał czymś dziwacznym, to byłby to spory problem dla mojego zmysłu węchu!), to był Energising, z którego moja druga połówka była zadowolona. Tym razem wybór padł na Citrus Crush - spodobał mi się zapach i bez namysłu powiedziałam, że ''panie dziejku, bieremy ten i ni ma bata!'' ;). Mój ukochany, obwąchawszy zawartość butelki, skonstatował ten wybór z niespotykanym u niego dotąd entuzjazmem i oto jest - dodam, że kolejna butelka już czeka w szafce. To prawdziwy hit!

Opakowanie jest takie, jak we wszystkich żelach z serii Men, tyle tylko, że to akurat jest przezroczyste - super sprawa, bo prócz wygody użytkowania, wygodnej klapki umożliwiającej postawienie butli do góry dnem, możemy również na bieżąco kontrolować zużycie produktu. Kolor jest intensywnie pomarańczowy, tak więc nazwa Citrus Crush pasuje tutaj jak ulał! Żel jest średnio gęsty, ale pieni się fantastycznie - zarówno solo, jak i wspomagany gąbką. Pianka jest puszysta i kremowa, cudownie otula skórę i pozwala na dokładne jej oczyszczenie. Zapach jest koroną dzieła - idealnie cytrusowy z nutą bergamotki, świeży i dodający energii. Uniwersalny, dodam jeszcze, bo zdarzyło mi się go podkraść i na kobiecej skórze układa się w fantastyczny, świeży bukiet - bez typowo męskich nut.
Żel dobrze myje, łatwo go spłukać i nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej powłoki - jedyne, co pozostaje, to zapach, zaś skóra jest czysta, świeża i gładka. Nie nawilża, ale i nie wysusza, a to duży plus.

Warto nadmienić, że jest to produkt 3w1, a więc prócz umycia ciała, można spokojnie oczyścić nim twarz i włosy - ja nie próbowałam, ale właściciel recenzowanego żelu już tak i oto, co następuje:
*Włosy są puszyste, świeże i nie przetłuszczają się. Dobrze usuwa pozostałości pasty do włosów, nie wysusza skóry głowy.
*Twarz jest czysta i świeża, nie ma uczucia ściągnięcia. Nie zatyka porów i ogranicza wydzielanie sebum (cera tłusta).

Produkt jest wydajny i to bardzo - ostatnia butla dzielona na dwie osoby (chcąc nie chcąc ;)) starczyła na 5 tygodni. Mega dobry wynik, nawet lepszy, niż w wersji Energising! Przystępna cena (ok.11 zł/500 ml) oraz dobra dostępność produktu to kolejne plusy.

Jestem pod wrażeniem tego żelu, stary zresztą też :D. Sam stwierdził, że już dawno nie był tak zadowolony z produktu myjącego. Żele Palmolive spełniają jego oczekiwania i doskonale wywiązują się ze swoich zadań. Jak powiedział: Robi to, co ma robić, jestem czysty, dobrze się czuję no i fajnie pachnę!
Ja również jestem zadowolona i myślę, że będę tego żelu używać - jego cytrusowy aromat wspaniale nada się na nadchodzące lato - orzeźwi i pozwoli czuć się świeżo! :)

BOOOSKII :-)

Kupiłam mężowi bo był w promocji :-). Uwielbiam ten zapach. To jest pierwszy żel pod prysznic, który kupiłam drugi raz! Mąż też bardzo go lubi. Zapach jest świeży, pobudzający, cytrusowy.

Długotrwały zapach i świeżość

Żel kupiłam dla brata. Jest on dość wybredny i nie miałam pewności czy przypadnie mu do gustu. Był to jednak strzał w dziesiątkę!

Zachwycił on go swoim zapachem, konsystencją i wydajnością ( w jego przypadku jest to bardzo ważne). Mnie z kolei żel urzekł zapachem który długo czuć nie tylko w pomieszczeniu ale i na skórze. Czasem gdy przez pomyłkę chwycę nie swój żel i użyję ten... Słyszę że mam bardzo ładne perfumy, co jest na plus, nie mam też podrażnień po jego użyciu( zdarza mi się to czasami przy innych żelach)

O tak, tak!

Za pierwszym razem kupiłam go przypadkowo, ponieważ zazwyczaj robię tego typu zakupy raz na jakiś czas w ilościach hurtowych i zbieram z półki większość produktów w promocyjnych cenach. Tak również było tym razem i małe opakowanie tego żelu trafiło do koszyka ja wiele innych. Jakież było moje zaskoczenie kiedy narzeczony otworzył go w domu i zachwycił się zapachem. Jak się okazało mnie ten zapach również bardzo przypadł do gustu, do tego stopnia że czasem zdarza mi się podebrać odrobinkę. Według mnie to idealny mariaż pomarańczy i przypraw. Jak się okazuje nie każdy męski żel musi pachnieć morzem lub sosną. Sprytnie przyprawiona owocowa nuta również trafia w męskie gusta. Podsumowując - oboje przepadamy za tym żelem, i często trafia do naszej łazienki.

Świeży i egzotyczny

Kupuję ten żel regularnie dla mojego narzeczonego na siłownię. Jest to jego ulubiony żel a przetestował już wszystkie z Palmolive. Żel jest dostępny w małym i dużym opakowaniu co uważam za duży plus. Zapach nie jest to typowy męski zapach, raczej unisex. Intensywny, świeży, cytrusowy, egzotyczny moim zdaniem rewelacja. Jest to produkt 3w1 mężczyźni lubią takie rozwiązania, nie muszą nosić kilku butelek na siłownię :) Wracając do zapachu przypomina mi koncentrat do kąpieli z YR w o wiele wyższej cenie. Palmolive Citrus Crush jest dostępny w wielu drogeriach, często w promocjach i bardzo fajnej cenie. Żel jest wydajny. Moim zdaniem nie ma wad.