Nivea, Men, Pure Impact, Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów

Nivea, Men, Pure Impact, Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów

Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów. Innowacyjna formuła z peelingującymi drobinkami wyjątkowo efektywnie czyści i długotrwałe uczucie świeżości. Produkt przebadany dermatologicznie.

odświeżające
w butelce
zapachowa
żel

Mąż nie wyobraża sobie wyjazdu bez niego

Mąż od jakiegoś czasu nie wyobraża sobie wyjazdu poza dom bez tego żelu. Jest on wszechstronny bo może być używany do umycia się od stop do głów. Nie wysusza przy tym skory twarzy. Dobrze się pieni, jest wydajny, ma ładny męsku zapach, zajmuje mało miejsca w kosmetyczce. Ogólnie świetny produkt.

Mój Hasbend❤

Mąż używa tego kosmetyku z czego jest zadowolony. Żel posiada peelingujące drobinki, dzięki czemu uprzyjemnia kąpiel i lepiej pielęgnuje skórę. Żel jest bardzo uniwersalny, Mąż używa do ciała, włosów i twarzy. Śmieje się widząc moją półkę pod prysznicem...:) Żel dobrze się pieni, ma męski przyjemny zapach. Nawilża skórę, nie powoduje podrażnień, nie przesusza.

Dobry i tani żel pod prysznic.

Żel ten kupiłam robiąc zakupy w drogerii Super-Pharm w promocyjnej cenie około 9 złotych z myślą o moim narzeczonym. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z zatrzaskiem, które jest przezroczyste, więc widać, ile jeszcze zawartości pozostało w środku. Pojemność 500 ml starcza na naprawdę długo, gdyż żel dzięki swej optymalnej konsystencji nie przelewa się przez ręce. Poza tym dobrze się pieni i daje uczucie dokładnego umycia skóry, przy okazji fundując nam leciutki masaż dzięki niewielkim kryształkom w nim zawartych. Zapach jest przyjemny, świeży, bardzo męski i czuć go na ciele jeszcze przez spory czas po prysznicu. Kosmetyk nie pielęgnuje, ale i nie wysusza skóry - jest neutralny. Reasumując: narzeczony jest bardzo zadowolony z tego żelu i już mnie zachęca, bym kupiła go znowu, także jak najbardziej rekomenduję! :)

Żel pod prysznic

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów z firmy Nivea Men Pure Impact długotrwale odświeża i efektywnie oczyszcza. Posiada bardzo przyjemny świeży zapach, który utrzymuje się dłużej na skórze, ładne przezźroczyste, opakowanie. Polecam ten żel dla mężczyzn, którzy nie mają czasu i ochoty używać wielu środków, a tylko jednego do całego ciała????

Dobry oczyszczacz ciała.

To już kolejne opakowanie żelu męskiego od Nivea, które pozytywnie zaskoczyło mojego narzeczonego i mnie w sumie też - zapachem.

Opakowanie to standardowa plastikowa butelka z zamknięciem na zatrzask, funkcjonalna i praktyczna. Na szczęście w tej serii opakowanie jest przeźroczyste i dokładnie widać ile produktu zostało zużyte.

Żel jest gęstej konsystencji o delikatnym niebieskim zabarwieniu oraz drobinkami peelingującymi. Jest ich mało, ale i tak pomagają lepiej oczyścić ciało. Zapach bardzo przyjemny, orzeźwiający i męski. Produkt bardzo dobrze się pieni co wpływa na jego wydajność. Żel przede wszystkim dobrze pozbywa się brudu oraz odświeża ciało. Nie znajdziemy tutaj efektów pielęgnacyjnych, a nawet może delikatnie przesuszać skórę, choć nie jest to działanie drastyczne.

Jednym słowem mówiąc jest to dobry produkt myjący do codziennego użytku oraz w bardzo dobrej cenie. Poza tym jest ogólnodostępny i znajdziemy go również w marketach.

Żel dobry nie tylko dla mężczyzn

plusy:
+ dosyć przyjemny męski zapach
+ dobrze się pieni
+ gęsta żelowa konsystencja
+ zawiera masujące drobinki
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- trochę wysusza skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wydajny
+ wygodne opakowanie
+ szeroka dostępność

Świetny żel!

Żele pod prysznic nivea są moimi ulubionymi od lat. Ten żel jest naprawdę świetny. Jest bardzo wydajny. Doskonale myje ciało i włosy. Skóra po nim jest dobrze oczyszczona i bardzo świeża. Zapach super, taki świeży a nie mdły,myślę że dodaje energii.
Ponadto bardzo dobrze się pieni. Szczerze polecam.

super

Żel jest mega wydajny, trwały, nadaje świeżośc, Żel ma mega super, świeży, rześki zapach. Pozostawia skórę odświeżoną i czystą. Dobrze się pieni, wystarczy jego niewielka ilość, aby umyć całe ciało. Dzięki temu i dużemu opakowaniu jest bardzo wydajny. Cenowo jest ok

Żel ma przyjemny i delikatny zapach. Skóra po użyciu jest nawilżona i miękka. Całkiem dobrze sprawdza się też do włosów. Po umyciu włosy się nie puszą i wyglądają na zdrowe. Dobrze się pieni i jest wydajny. Ma dobrą cenę.

Używam często

Często kupuję ten żel, bo odpowiada mi jego nieostry zapach. Dobrze się pieni i nie przesusza skóry. Mogę nim umyć nie tylko ciało, ale też włosy i twarz. Nic mi po nim nie wyszło, żadne podrażnienie ani nic. No i nie jest drogi.

Mój chłopak go uwielbia

Generalnie mój luby umyje się każdym żelem/mydłem/płynem, który mu kupię, ale tym był zachwycony. Sama też czasem go stosuję :)

Żel ma przepiękny, świeży, rześki zapach. Pozostawia skórę odświeżoną i czystą. Dobrze się pieni, wystarczy jego niewielka ilość, aby umyć całe ciało. Dzięki temu i dużemu opakowaniu jest bardzo wydajny.

Żel dodaje mi energii, ma tak fajny zapach, że czasami otwieram opakowanie tylko po to, by go powąchać :D

Jest dostępny niemal we wszystkich popularnych drogeriach oraz sklepach takich jak Auchan czy Tesco. Ma niewielką cenę, a często można go znaleźć również na promocji. Będę do niego wracać.

Ulubieniec mojego męża :)

Kupiłam ten żel jako część prezentu walentynkowe dla męża. Na początku był sceptycznie nastawiony do tej formuły, ale teraz chyba nie żałuje, ponieważ ostatnio mówi o nim same dobre rzeczy. Przede wszystkim chwali sobie to, że można go używać zarówno do włosów, twarzy i całego ciała. Niczego nie podrażnia, nie wysusza, a skóra po użyciu jest mięciutka i ładnie pachnąca. Dodatkowo cena zachęca. Można go też dorwać w Rossmannie w miniaturce, super opcja na podróż!