Nivea, Men, Pure Impact, Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów

Nivea, Men, Pure Impact, Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów

Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów. Innowacyjna formuła z peelingującymi drobinkami wyjątkowo efektywnie czyści i długotrwałe uczucie świeżości. Produkt przebadany dermatologicznie.

odświeżające
w butelce
zapachowa
żel

Dobry i tani żel pod prysznic.

Żel ten kupiłam robiąc zakupy w drogerii Super-Pharm w promocyjnej cenie około 9 złotych z myślą o moim narzeczonym. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z zatrzaskiem, które jest przezroczyste, więc widać, ile jeszcze zawartości pozostało w środku. Pojemność 500 ml starcza na naprawdę długo, gdyż żel dzięki swej optymalnej konsystencji nie przelewa się przez ręce. Poza tym dobrze się pieni i daje uczucie dokładnego umycia skóry, przy okazji fundując nam leciutki masaż dzięki niewielkim kryształkom w nim zawartych. Zapach jest przyjemny, świeży, bardzo męski i czuć go na ciele jeszcze przez spory czas po prysznicu. Kosmetyk nie pielęgnuje, ale i nie wysusza skóry - jest neutralny. Reasumując: narzeczony jest bardzo zadowolony z tego żelu i już mnie zachęca, bym kupiła go znowu, także jak najbardziej rekomenduję! :)

Żel pod prysznic

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów z firmy Nivea Men Pure Impact długotrwale odświeża i efektywnie oczyszcza. Posiada bardzo przyjemny świeży zapach, który utrzymuje się dłużej na skórze, ładne przezźroczyste, opakowanie. Polecam ten żel dla mężczyzn, którzy nie mają czasu i ochoty używać wielu środków, a tylko jednego do całego ciała????

Dobry oczyszczacz ciała.

To już kolejne opakowanie żelu męskiego od Nivea, które pozytywnie zaskoczyło mojego narzeczonego i mnie w sumie też - zapachem.

Opakowanie to standardowa plastikowa butelka z zamknięciem na zatrzask, funkcjonalna i praktyczna. Na szczęście w tej serii opakowanie jest przeźroczyste i dokładnie widać ile produktu zostało zużyte.

Żel jest gęstej konsystencji o delikatnym niebieskim zabarwieniu oraz drobinkami peelingującymi. Jest ich mało, ale i tak pomagają lepiej oczyścić ciało. Zapach bardzo przyjemny, orzeźwiający i męski. Produkt bardzo dobrze się pieni co wpływa na jego wydajność. Żel przede wszystkim dobrze pozbywa się brudu oraz odświeża ciało. Nie znajdziemy tutaj efektów pielęgnacyjnych, a nawet może delikatnie przesuszać skórę, choć nie jest to działanie drastyczne.

Jednym słowem mówiąc jest to dobry produkt myjący do codziennego użytku oraz w bardzo dobrej cenie. Poza tym jest ogólnodostępny i znajdziemy go również w marketach.

Żel dobry nie tylko dla mężczyzn

plusy:
+ dosyć przyjemny męski zapach
+ dobrze się pieni
+ gęsta żelowa konsystencja
+ zawiera masujące drobinki
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- trochę wysusza skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wydajny
+ wygodne opakowanie
+ szeroka dostępność

Świetny żel!

Żele pod prysznic nivea są moimi ulubionymi od lat. Ten żel jest naprawdę świetny. Jest bardzo wydajny. Doskonale myje ciało i włosy. Skóra po nim jest dobrze oczyszczona i bardzo świeża. Zapach super, taki świeży a nie mdły,myślę że dodaje energii.
Ponadto bardzo dobrze się pieni. Szczerze polecam.

super

Żel jest mega wydajny, trwały, nadaje świeżośc, Żel ma mega super, świeży, rześki zapach. Pozostawia skórę odświeżoną i czystą. Dobrze się pieni, wystarczy jego niewielka ilość, aby umyć całe ciało. Dzięki temu i dużemu opakowaniu jest bardzo wydajny. Cenowo jest ok

Żel ma przyjemny i delikatny zapach. Skóra po użyciu jest nawilżona i miękka. Całkiem dobrze sprawdza się też do włosów. Po umyciu włosy się nie puszą i wyglądają na zdrowe. Dobrze się pieni i jest wydajny. Ma dobrą cenę.

Używam często

Często kupuję ten żel, bo odpowiada mi jego nieostry zapach. Dobrze się pieni i nie przesusza skóry. Mogę nim umyć nie tylko ciało, ale też włosy i twarz. Nic mi po nim nie wyszło, żadne podrażnienie ani nic. No i nie jest drogi.

Mój chłopak go uwielbia

Generalnie mój luby umyje się każdym żelem/mydłem/płynem, który mu kupię, ale tym był zachwycony. Sama też czasem go stosuję :)

Żel ma przepiękny, świeży, rześki zapach. Pozostawia skórę odświeżoną i czystą. Dobrze się pieni, wystarczy jego niewielka ilość, aby umyć całe ciało. Dzięki temu i dużemu opakowaniu jest bardzo wydajny.

Żel dodaje mi energii, ma tak fajny zapach, że czasami otwieram opakowanie tylko po to, by go powąchać :D

Jest dostępny niemal we wszystkich popularnych drogeriach oraz sklepach takich jak Auchan czy Tesco. Ma niewielką cenę, a często można go znaleźć również na promocji. Będę do niego wracać.

Ulubieniec mojego męża :)

Kupiłam ten żel jako część prezentu walentynkowe dla męża. Na początku był sceptycznie nastawiony do tej formuły, ale teraz chyba nie żałuje, ponieważ ostatnio mówi o nim same dobre rzeczy. Przede wszystkim chwali sobie to, że można go używać zarówno do włosów, twarzy i całego ciała. Niczego nie podrażnia, nie wysusza, a skóra po użyciu jest mięciutka i ładnie pachnąca. Dodatkowo cena zachęca. Można go też dorwać w Rossmannie w miniaturce, super opcja na podróż!

Używam go też ja

Bardzo lubię męski zapach kosmetyków. Ten żel przypadł mi szczególnie do gustu. Przepięknie pachnie o dobrze oczyszcza jak i nawilża skórę. Dzięki zawartości mikrogranulek również delikatnie peelinguje ciało.

Super gesty

Jestem pod wrażeniem jaki produkt kupiłam chłopakowi. Idealny zapach, intensywny ale nie drażniący. Zero alergi, a lubi się mu pojawiać na skórze - atopowe zapalenie skóry i wszystko jasne. Dlatego każdy może go stosować. Dla wrażliwe skóry też się nada, wiem z własnego doświadczenia ???? barszo wydajny i gesty, lekkie drobinki muskają ciało ale nie drapią. Przyjemnie się pieni i rozpuszcza pod wpływem wody.