Pharmaceris, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy

Pharmaceris, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Wskazana do codziennego oczyszczania skóry szczególnie wrażliwej i skłonnej do alergii. Zastępuje tradycyjne mydło. Skutecznie usuwa naturalne zanieczyszczenia oraz makijaż. Dzięki zawartości D-pantenolu i alantoiny łagodzi podrażnienia i przynosi uczucie ukojenia. Jest niezwykle delikatna i przyjemna w użyciu dzięki formie pianki. Zapewnia oczyszczoną i nawilżoną skóra bez podrażnień.

OK

PLUSY

+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ bezzapachowy
+ dość krótki skład
+ nie ściąga skóry twarzy
+ skóra po niej jest mięciutka
+ przyjazna pompka i transparentne opakowanie
+ dość wydajna
+ przyjemna konsystencja
+ dobrze oczyszcza buźkę
+ delikatna

MINUSY

- mogłaby być nieco tańsza

Używam tego produktu od: około roku

Bardzo fajna

Podoba mi sie konsystencja pianki, jest bardzo lekka i przyjemna. Nie wysusza cery, dosyć dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Jest bezzapachowa więc każdemu powinna podpasowac. Wydajna.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Beznadzieja...

Od dawna czaiłam się na tą piankę. Do tego ma mnóstwo pozytywnych recenzji - przecież jest cudowna i na mnie też tak powinna działać.
Niestety...
Zakupiłam ją w sierpniu 2012. Zapłaciłam ok 25zł. Jestem bardzo zawiedziona. Pianka podrażnia moją normalną cerę. Używałam nawet na nią wody termalnej, ale zaczerwienienia nie znikały. Policzki - czerwone, noc - czerwony a do tego jakieś czerwone plamki na reszcie twarzy... A ja nie jestem wrażliwcem!! Od używania tej pianki się stałam :/
Naprawdę, radzę przemyśleć przed zakupem czy na pewno chcecie chodzić z podrażnioną cerą.

Jak dla ma same minusy
- zapach
- podrażnia
- uczula
- konsystencja [pianka Lirene do cery naczynkowej ma o niebo lepszą konsystencję]
- cena jak za takie badziewie zbyt wygórowana
- opakowanie tandetne [rozchodzi mi się o nakrętkę, która jest wykonana z wyjątkowo badziewnego plastiku, który zrobił się jakiś zaszroniony, brzydki, barwny]

Używam tego produktu od: Sierpień 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

bardzo przyjemna

Pianke stosuje zamiennie z pianką do cery tradzikowej, ale ta jest o niebo lepsza.

+ przyjemna konsystencja, aż sie chce masować twarz
+ oczyszcza bardzo dobrze
+ nie podrażnia
+ ładny neutralny dosć zapach

- cena

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

blisko, blisko

Od produktu do oczszczania wmagam dużej wszechstronności. Musi podczas jednego użycia zmyć makijaż oczu i twarzy. Fajnie byłoby gdyby nie podrażniał i nawilżał.

Pianka Pharmaceris jest pod tymi wszystkimi względami całkiem niezła. Oczywiście nie upora się z eyelinerem, ale tusz, cienie i podkład zmywa całkiem dobrze.

Minus za małą wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

taka sobie

Piankę zakupiłam jakiś czas temu, ponieważ skończył mi się płyn micelarny którego do tej pory używałam. Powiem szczerze, że pomimo tak pochlebnych recenzji mnie nie zachwyciła.

Plusy:
+przyjemna konsystencja
+przystępna cena
+wydajna

Minusy:
-wysusza cerę (mam cerę mieszaną z problemami naczyniowymi)
-nieprzyjemny zapach
-nie oczyszcza cery tak dokładnie jak żele lub micele
-przy dłuższym stosowaniu pogarsza stan cery (podrażniła policzki)

Na pewno nie kupie tej pianki ponownie.

Używam tego produktu od: 2,5 misiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Rewelacyjna

Uwielbiam tą piankę :
+ jest bardzo delikatne
+ skutecznie oczyszcza
+ ma fajną konsystencję pianki
+ praktyczne opakowanie
+ jest łatwo dostępna
+ jest BARDZO wydajna

- cena, ale to da się przeżyć raz na 2 miesiące ( ja kupuje w granicach 30 zł, jeszcze nigdzie nie widziałam po 23).

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Całkiem niezła

Pianka rzeczywiście jest dobra:

- wyjątkowo delikatna,
- wydajna wystarczy mała ilość aby umyć całą twarz,
- nie podrażnia,
- ma neutralny zapach,
- dobra dla osób o wrażliwej cerze,
- tania.
Mogę polecić jest to jedna z lepszych pianek, które miałam okazje stosować;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny na poranki!

Zawsze miałam problem z myciem cery rano. Zazwyczaj używam dość ciężkich, \'zbitych\', silnych żeli do twarzy, a takie na rano nie nadają się po pierwsze dlatego, że nie ma potrzeby tak mocnego oczyszczania cery po samej nocy, a po drugie pozostawiają jednak czasem resztki produktu we włosach, których nie mam czasu usuwać rano... ;) No, a myć buzię czymś trzeba. Dlatego z pomocą przyszła mi pianka Pharmaceris.

KOSMETYK: Jest bardzo delikatny, ale z drugiej strony widać, że oczyszcza i \'budzi\' skórę. Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza. Ma neutralny zapach i bardzo przyjemną, naprawdę piankową konsystencję. Skóra jest po nim wyraźnie gładsza i przygotowana do dalszych porannych zabiegów. Odkąd mam tę piankę, nie wyobrażam sobie mycia buzi czymś innym z rana :) Mimo, że mam tłustą skórę, doskonale radzi sobie z nadmiarem sebum. Nie pozostawia uczucia \'ściągnięcia\'.

OPAKOWANIE: Bardzo wygodna w użyciu pompka, która dozuje taką ilość pianki, jaka jest potrzebna. Nie zacina się. W dodatku korek od kilku miesięcy pozostaje na swoim miejscu, w przeciwieństwie do np. pianki Iwostin, na której po paru użyciach już zwyczajnie nie chciał siedzieć.

CENA/JAKOŚĆ: Wydaje się, że 150 ml to nie jest jakoś dużo, ale jest codziennie używany przeze mnie i moją mamę od kilku miesięcy, a w dalszym ciągu została jeszcze jakaś 1/4 opakowania... Dlatego spokojnie warto wydać te 20kilka złotych na bardzo fajny kosmetyk, który co prawda nie jest z serii \'podstawa pielęgnacji/nie wyjdę z domu jak go nie użyję\', ale z pewnością robi dobrze naszej cerze :)

do tłustej cery też się nadaje;)

Piankę kupiłam w celu uspokojenia swojej cery. Jest tłusta, ale wysuszyłam ją innym aptecznym żelem;/ Pianka dość dobrze zmywa makijaż, nie radzi sobie z tuszem do rzęs, ale to nie jej zadanie. Ogólnie ładnie oczyszcza twarz, nawet z sebum, skóra pozostaje gładka i nie ściągnięta. Jedno opakowanie wystarcza mi na 2 tygodnie, więc jest wydajna jak większość żeli. Jedyny minus to, że pompka lubi się zacinać.

Warta uwagi

Produkt bardzo ciekawy, przede wszystkim :

- moją buzię doprowadził do porządku, jest dobrze oczyszczona i nawilżona (tu zapewne przyczynił się do tego krem z tej samej serii)
- jest bezzapachowy,
- fajna konsystencja,
- nie uczulił mnie, jest to tak delikatny płyn, że wątpię aby w ogóle mógł podrażnić/uczulić,
- w promocji cena jest bardzo przystępna,
- wygodne opakowanie z pompką (co bardzo cenię)

Minusów jak dotąd brak. Jest to produkt dla tych osób, które szukają DELIKATNEGO płynu do oczyszczania.
Ja oczywiście polecam.

Warto wypróbować, ale..

No właśnie. Mam mieszane uczucia co do tej pianki. Jedno opakowanie zużyłam prawie całe, postanowiłam więc wybrać się do apteki po następne. I tu czekało mnie rozczarowanie, bo zauważyłam że pianka strasznie wysusza moją skórę. Mam tłustą w partiach T, ale jednocześnie wrażliwą. Zaczęłam więc stosować olejek z BU i cera poprawiła się.
Może wrócę do tej pianki, nie wiem. Całe opakowanie stoi, więc może dam jej jeszcze szansę. Ale boje się strasznego przesuszenia, bo jeszcze nie znalazłam kremu nawilżającego, który by mnie nie zapychał.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże