Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie, Krem 1

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat o intensywnym działaniu nawilżającym skórę suchą i mało elastyczną. Nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Uzupełnia niedobór substancji odżywczych. Stymulując naturalne procesy odnowy naskórka wygładza drobne zmarszczki. Zapobiega fotostarzeniu oraz łagodzi podrażnienia.
Do cery suchej i skłonnej do zmarszczek. Idealny pod makijaż. Po 20 roku życia
Zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB, kompleks składników koziego mleka, prowitaminę B5 (D-panthenol), witaminę A, witaminę E.

Poprzedni skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Petrolatum, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Stearyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Sodium Hydroxide

Skład od 2017 roku: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Strearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Propylene Glycol, Goat Milk Extract, Retinyl Palmitate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid.

Tani ale czy skuteczny?

Krem do twarzy Ziaja kozie mleko krem 1 skusiłam się na zakup przede wszystkim ze względu na cenę. Możemy go kupić już za ok 8zl więc cena bardzo atrakcyjna. Krem jest dość tłusty i wchłania się również dość długo. Osobiście lubię tłuste kremy bo mam wrażenie że lepiej nawilżają moja delikatna ale sucha skórę natomiast ten jakoś nie przypadł mi bardzo do gustu. Już po otwarciu i powąchaniu od razu przypomniał mi się krem Nivea który mama nakładała mi na twarz jako dziecko. Wykorzystałam pół opakowania i do odłożyłam na poczet innego a przede wszystkim z lepszym składem ale też i dużo droższego.
Mimo wszystko cena jest bardzo atrakcyjna i jeśli masz ograniczony budżet to warto spróbować.

Świetny krem w dobrej cenie

Świetny krem nawilżający w naprawdę przystępnej cenie. Krem kupiłam przez przypadek w drogerii na wakacjach - moja skóra była wtedy przesuszona od słońca i potrzebowała nawilżenia. Ziaja sprawdziła się świetnie. Używałam go całe lato, skóra była odżywiona i pełna blasku - nie tłusta. Jesienią krem sprawdzał się równie dobrze, chronił twarz od zimnego wiatru i zmiennej pogody. Zimą również, krem dobrze zabezpiecza twarz przed mrozem i zmienną pogodą.
Krem jest w dobrej cenie, delikatny dla skóry. Sprawdza się w każdej porze. Można używać na dzień lub na noc.
Spróbowałam wielu drogich kremów, ale po co przepłacać skoro można uzyskać taki efekt produktem w cenie do 10 zł?
Polecam.

Po pierwsze nie szkodzić

Krem Kozie Mleko od Ziajii zakupiłam w Rossmnanie ze względu na brak mojego ulubionego kremu nawilżającego od Bielendy. Moja cera jest bardzo wrażliwa i bardzo ciężko jest mi znaleźć kosmetyk, który nie będzie pogarszał jej stanu. Zachęcająca cena kremu od Ziajii sprawiła, że zdecydowałam się na jego zakup z myślą, że ,, w razie czego wiele nie stracę". Ku mojemu zaskoczeniu, krem okazał się warty zakupu. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i bardzo przyjemnie pachnie, a co najważniejsze - nie szkodzi. Nie powoduje powstawania wyprysków ani nie zapycha porów, co jest dla mnie bardzo ważne. Jest również bardzo wydajny. Może nie jest to kosmetyk dający ,,efekt wow" ale zdecydowanie warty swojej ceny i z pewnością jeszcze do niego wrócę.

Idealny!

Przede wszystkim nie zastanawiałam się nad kupnem tego kremu, ponieważ z linia "Kozie mleko" z Ziaji miałam już styczność.
Zdecydowanie nie rozczarowałam się! To był nawet strzał nie w 10, a w 100!
Krem przede wszystkim ładnie wygląda. Fajne opakowanie.
Zaraz po otwarciu spodobał mi się ten zapach, który ma każdy produkt z tej serii. Super się go rozsmarowuje, jest na prawdę wydajny i szybko się wchłania. Stosuje go pod makijaż i jestem zadowolona. Spełnia moje oczekiwania, ponieważ nawilżenie mojej twarzy jest długotrwałe i całodniowe. A rzadko, który krem utrzymuje się tak długo na mojej suchej skórze twarzy. Co jest jeszcze dla mnie ważne to to, że moja wrażliwa skóra na prawdę dobrze reaguje na ten krem, a sam krem wręcz ukaja moją skórę :)

12/10 zdecydowane mój hit hitów!
Zużyłam już 5 opakowań i ciągle do niego wracam. A jego niska cena na prawdę pozwala na kupowanie go wtedy kiedy się skończy niezależnie czy jest promocja czy nie. :)

Ciężki

Dostałam z całym zestawem serii Kozie Mleko i się zawiodłam. Krem jest bardzo ciężki i tłusty. Niestety rolował się na mojej twarzy, wcale nie nawilżał. Po kilku próbach powiedziałam mu pas, teraz próbuję zużyć go do stóp. Może tam taka konsystencja się sprawdzi, ale twarz mógłby zapchać. Szkoda, bo lubię zapach i design tej serii.

pierwszy krem

Kozie mleko 1 to był mój pierwszy krem nawilżający skórę, który zafundowałam sobie, gdy "na poważnie" rozpoczęłam pielęgnacje mojej skóry. Używałam poprzedniej wersji, z której byłam bardzo zadowolona, widze dobre efekty również przy nowym wydaniu. Do dziś mam nie mały problem z tym kremem, bo naprawdę bardzo dobrze nawilża skórę, po jego zastosowaniu czuję, że moja twarz jest miękka w dotyku. Krem ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Jednak jego skład nie jest najlepszy i to trzeba mieć na uwadze. Mimo to, moja skóra ani razu nie ucierpiała po jego zastosowaniu, co często zdarzało się po kremach "z dobrym" składem. Nie mam zmarszczek, więc nie jestem w stanie stwierdzić działania przeciwzmarszczkowego, ale skóra po jego zastosowaniu wygląda po prostu dobrze. Co ważne, bardzo dobrze nadaje się pod makijaż, podkład się nie roluje a sam krem stanowi świetną bazę pod makijaż. Trzeba uważać z ilością, przy skórze mieszanej zbyt duża ilość produktu powoduje duże świecenie skóry. Nie zapycha. Podoba mi się jego minimalistyczne opakowanie

Rewelacja :)

Krem idealnie nadaje się do cery suchej , świetnie nawilża i przynosi ukojenie skórze. Ma zbitą konsystencje , która bez problemu się rozprowadza. Nie spływa za to ładnie się wchłania i zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie. Właśnie czegoś takiego szukałam.

Nawilża i nie podrażnia

Cała linia produktów z tej serii przypadła mi do gustu ze względu na zapach i właściwości. Krem do twarzy dobrze się wchłania i nie podrażnia skóry. Stosuję go również jako podkład pod makijaż, w tej roli również się sprawdza. Ma dość zbitą konsystencję, przez co łatwo się rozprowadza i nie spływa. Dla mnie zdał rezultat, pomimo relatywnie niskiej ceny. Dostępny praktycznie wszędzie, od drogerii po markety.

Dobry krem

Krem "kozie mleko" już nie pierwszy raz używałam. Jest na prawdę super. Przyjemne opakowanie, łatwo się rozprowadza, dobrze nawilża i daje ukojenie mojej suchej cerze twarzy. Po użyciu skóra na długo pozostaje fajnie jędrna i nawilżona, ale nie ma tłustego fluidu. Na de wszytko delikatny zapach, no nic dodać nic ująć jest ok!

ok

Lubię wracać do wszystkich pozycji z serii koziego mleka. Krem dobrze nawilża skórę twarzy jednocześnie jej nie zapychając. Ma delikatny, bardzo przyjemny zapach. Produkt szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Dobrze współgra z kosmetykami kolorowymi. Jest w bardzo dobrej cenie.

Moja cera go polubiła

Jest wydajny, posiada delikatny zapach w dodatku jest w przystępnej cenie....
A w praktyce bardzo dobrze nawilża, ujędrnia skórę, odżywia...i moja cera bardzo go polubiłam, czego się kompletnie nie spodziewałam po kremach tej marki, inne linie jakoś zawsze coś powodowały, i chyba w końcu trafiłam na coś praktycznego i potrzebnego dla mojej cery :)

Dobry

Dobry krem do cery suchej, nawilża, koi, pięknie pachnie, szybko się wchłania, dzięki czemu nie pozostawi tłustej warstwy na skórze. Ja stosowałam z kremem kozie mleko krem 2 i efekty nawilżenia były duże. Czy zapobiega zmarszczkom ciężko mi ocenić.