NeoNail, Eco, Lampa LED 24/48 W

NeoNail, Eco, Lampa LED 24/48 W

Cena PLN 179.00

Profesjonalna ECO lampa do manicure hybrydowego i żelowego
- wysokiej jakości energooszczędne 21 diod LED (moc efektywna 48W, a rzeczywista 24W)
- równomierne utwardzanie oraz pewność efektu manicure.
- 3 czasy utwardzania do wyboru: 30s/60s i 99s.
- wbudowany sensor ruchu
-2 inteligentne systemy: zapamiętywania ustawienia mocy i Low Heat Mode, odpowiedzialny za stopniowe nagrzewanie się lampy.
- żarówki LED zapewniają bezpieczeństwo użytkowania lampy i chronią przed nadmiernym wzrostem temperatury, a ich równomierne rozłożenie gwarantuje idealne utwardzanie,
- lampa jest bezobsługowa, gdyż nie wymaga wymiany świetlówek, dzięki technologii LEDowej,
- odczepiany spód na magnes.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Świetna lampa z zestawu

Lampe kupiłam w zestawie startowym neonail. Świetnie się sprawdza. Jest dosyć duża ale nie ma problemu z przemieszczaniem., a mieszczą się w niej spokojnie wszystkie palce. Dobrze utwardza. Nigdy nie miałam z nią problemów. Odpinana dolna blaszka ułatwia zrobienie pedicure. Wszystko na tak!

• Łatwość obsługi: 5

Póki co najlepsza lampa z jaką miałam do czynienia

Używałam różnych lamp: 6W, 10W, ale dopiero jak użyłam tej 24/48W to zobaczyłam jak duża jest między nimi przepaść. Oczywiście, tymi lampami z mniejszą mocą spokojnie można pracować i finalnie manicure hybrydowy nam wyjdzie, ale z mocniejszą lampą idzie to po prostu znacznie sprawniej.

Lampa jest ładna i elegancka. Jest też na tyle duża, że można do niej włożyć obie dłonie czy stopy, choć ja wolę to robić pojedynczo to tyko zaznaczam, że jest taka możliwość. Po włożeniu dłoni do lampy nie trzeba nic robić, włącza się sama i z automatu odlicza 60 sekund. Jeśli jednak uznamy, że chcemy jeszcze dłużej potrzymać lakier po lampą (bo np jest to biel lub czerń z mocnym pigmentem) to jest opcja ręcznego ustawienia czasu (są 3 różne czasy do wyboru) lub ponownie wkładamy dłoń do lampy i wyjmujemy ją zanim czas upłynie. Dla mnie to bardzo wygodna opcja i samo odliczanie czasu daje mi pewien pogląd na całość wykonywanego manicure (np pod koniec przygotowuję sobie kolejny krok).

Moc jest duża a więc i razem z tym widzę, że lakier dużo szybciej utwardza mi się pod lampą i zazwyczaj wystarcza mi 60 sekund. Lakier utwardza się równomiernie i naprawdę solidnie, biel czy czerń nie są już dla mnie takim problemem:) Lampa nie nagrzewa się mocno, nawet kiedy wykonuję manicure na zmianę z siostrą to bez problemu daje radę. Metalową podkładkę można wysunąć, aby po użyciu łatwiej ją wyczyścić i zdezynfekować.

Tania nie jest, ale wydaje mi się, że jest warta swojej ceny. Jak wspomniałam wcześniej widzę dużą różnicę między tymi lampami, których używałam do tej pory. Bardziej opłaca się ją kupić w zestawie, bo sama lampa kosztuje 180zł a zestaw z akcesoriami ok 230zł. Wygoda, solidność, szybkość wykonywania manicure - to główne jej zalety a przy tym jest całkiem lekka. Warto ją wypróbować, aby zobaczyć różnicę :)

Lampa na tak!

Skusiłam się na swój pierwszy zestaw do hybryd od Neonail właśnie z tą lampą za 199zł (sama lampa kosztuje podobnie). Świetnie się sprawdza - łatwa i szybka praca, mieści się cała ręka, wszystkie lakiery się dobrze utwardzają. Łatwa w obsłudze, posiada kilka programów i czujniki ruchu. Wykonana porządnie z dobrze rozmieszczonymi lampkami, z odczepianym dnem na magnes (co dopiero niedawno zauważyłam gdy dolna część leżała oddzielnie od lampy i już myślałam że ją popsułam :) ). Nie zajmuje dużo miejsca i nie nagrzewa się zbyt mocno.

Bardzo przyjemna

Kupiłam niedawno i uzylam dopiero raz i jestem bardzo zadowolona. W zestawie naprawdę wychodzi taniej i oplaca się lepiej sama lampka to 179zl a z.zestawem tylko o 2 dyszki drożej.

Najlepsza

Mam od około 9 miesięcy i jestem mega zadowolona. Lampa jak najbardziej daje radę. Pracuje się z nią szybko, łatwo i przyjemnie. Bez problemu mieści się w niej cała ręka. Wszystkie lakiery ładnie się utwardzają, i to w bardzo krótkim czasie. Lampa przez cały czas działa bez zarzutu i jakiejkolwiek awarii. Bardzo łatwa w obsłudze, posiada 4 programy: 30s, 60s, 90s i po dwukrotnym wciśnięciu opcji 90s, załącza się opcja wolnego nagrzewania i podwójnej mocy lampy. Wykonana bardzo porządnie, ładnie wykończona i nie zajmuje dużo miejsca :)

• Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 4

swietny sprzęt

Rewelacyjna lampa! Bardzo szybko utwardza te trudne kolory jak biały czy bardzo ciemne odcienie. Jest poręczna, ma dobry kształt, czujnik ruchu i czasomierz naświetlania są bardzo przydatne. Lampa ma LEDy więc nie grzeje się tak jak bardziej tradycyjne światła.Jak na razie jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobra

Lampa świetnie się prezentuje i do tego dobrze się sprawdza. Jest bardzo lekka, i prosta w użytkowaniu. Czujniki ruchu bardzo przydatne. Utrwala lakier dobrze i szybko. Na pewno każdy będzie z niej zadowolony. Warta zainwestowania.

Super!

Moja pierwsza lampa i jestem z niej mega zadowolona! Nie żałuję, że ją kupiłam ani trochę. Lampa ma metalowy spód, który można odczepić. Jest to bardzo wygodne, bo można robić również pedicure. Lampa ma wyświetlacz i trzy moduły 30s, 60s i 99s. Po kliknięciu wyświetlacz pokazuje nam ile zostało do końca i wyłącza się automatycznie. Lampa ma też czujnik ruchu i gdy włożymy rękę do lampy wyświetlacz nalicza nam czas. Można też ustawić tak, że od połowy czasu moc lampy zwiększa się o połowę i jest to bardzo pomocne, gdy mamy problem z utwardzeniem lakieru. Wystarczy 30 sekund by utwardzić lakier i jest on utwardzony równomiernie. Polecam tę lampę i bardzo ją lubię.

Totalna petarda !

W porównaniu do mojego poprzedniego sprzętu jest to cud techniki. :D Mieści cała rękę, ma świetnie rozmieszczone diody, dzięki którym równomiernie utwardza lakier i po bokach i na końcach paznokci. Czujnik ruchu, timer bardzo ułatwiają pracę. Bez problemu radzi sobie i z jasnymi kolorami i z bardziej wymagającymi - ciemnymi. Ma metalową , magnetyczną podstawkę, można jej używać , lub nie. Mi się ona bardzo przydaje i to tego brakowało mi w mostkach. Dzięki temu, ze jest magnetyczna, bardzo łatwo można ją zdjąć i wyczyścić. Jedyna wada jaką mogłabym wskazać, a w zasadzie nie wada tylko drobny minus - nie reaguje na wzorniki, czujnik reaguje tylko na całą dłoń bądź stopę, ale to nie problem, bo zostają nam guziki. :) Cena jest dosyć wysoka, dlatego warto brać ją w zestawie startowym, wtedy wychodzi najlepiej cenowo . :)
Kupiłabym ponownie, ale mam nadzieję, że przez długo nie będzie takiej potrzeby :D

dobra lampa

Bardzo wygodna w użytkowaniu. Ma czujnik, który uruchamia lampę po włożeniu dłoni lub stopy. Diody są rozłożone półkoliście dlatego dobrze utwardza nawet po bokach paznokci. Lekka i fajnie wygląda. Ma odczepiany spód, więc można na stałe odczepić. 1 rzecz mniej do czyszczenia.