Stella McCartney, Stella In Two Peony

Stella McCartney, Stella In Two Peony

Cena PLN 140.00

Stella In Two Peony jest jednym z dwóch zapachów w serii (są też perfumy w kremie Stella In Two Amber), które można dowolnie ze sobą łaczyć lub używać osobno. Mają być w stanie dopasować się do każdej kobiety i jej stylu życia. Zapach wykreowany w 2006 roku.

Kategoria: kwiatowo-drzewno-piżmowe.
Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiatowa bryza, czarny pieprz
nuta serca: różowa piwonia, róża
nuta bazy: paczula, drzewo cedrowe, bursztyn

kwiatowe
wody perfumowane

piwoniowa czystość

Cudownie świeży i krystaliczny zapach. Daje mocne orzeźwienie każdego poranka i siłę na nowy dzień.
Tajemnica świeżości? To zapach czystego górskiego powietrza i piękna nuta piwonii.
Daje mi jednocześnie mnóstwo energii i pewności. Mój TŻ stwierdził że pachnie trochę jak męska woda po goleniu.. Może to ta odrobina męskiej siły zamknięta w jakże kobiecej formie jest tajemnicą Stelli?
Bardzo trwały, opakowanie nienajpiękniejsze ;)

Używam tego produktu od:kilku dni

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 75ml

Sama kamfora :cry:

Niestety - wielkie rozczarowanie. Po powąchaniu z atomizerka, papierka, przestudiowaniu składu, recenzji i.t.d. uznałam, że pewnie jest to jeden z ciekawszych przedstawicieli subtelnych, kwiatowych zapachów. Test na własnej skórze - od początku do końca znienawidzony, wiercący w nosie zapach kamforowej, rozgrzewającej maści :( Trudny do wytrzymania. Jeszcze przetestuję, może w cieple rozwinie się inaczej. Na razie jestem bardzo zawiedziona...
Buteleczka na zdjęciach prezentuje się o wiele lepiej

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:testy

Upajające

Od pierwszego testu In Two Peony jestem pewna że kiedyś muszę je kupić w większej pojemności.

Nie wyczuwam niestety tej świeżości, zapachu świeżego prania.
Czuję za to wyraźnie piwonię, w pierwszych chwilach dość mocną, ostrą. Nie jest to na mojej skórze zapach lekki, za to zdecydowanie upajający, kobiecy.

Wyczuwam jakieś podobieństwo do N. Rodriguez For Her.

Jak na EDT jest trwała, nawet po kilkunastu godzinach wyczuwam jeszcze zapach przy skórze.
Używam tego produktu od:od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:próbka

Przyjemny

Zapach czystych, wypranych ubrań i ogrodu kwiatowego. Cichy, lekki zapach, który na skórze pachnie czystością jak spod prysznica. Bardzo kobiecy i delikatny.

Używam tego produktu od: sierpnia 2007
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 25ml

Świeże pranko i piwonia :)

Bardzo miły zapach. Kojarzy mi się z czystością, ze świeżym praniem wywieszonym w babcinym ogrodzie do wysuszenia. :)
W ogrodzie, bo poza czystością pojawia się nuta kwiatowa, wyraźna piwonia i lekka nutka różana, ale bardzo słabiutka.

Ktoś napisał, że ten zapach to magiel. :) Coś w tym jest. Ciepły, a mimo to świeży, czysty, taki właśnie prasowany, rozgrzany, czysty, wywietrzony materiał.
Niby dziwne, ale urocze. :)

Dość trwały. Bulteka średnio piękna, ale pasuje do zapachu.

Jest na mojej liście do kupienia.

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań:

zeby zaraz genialny?

Czytałam te wasze recencje i czytałam ic oraz bardziej żałowałam, ze nie znam tego zapachu. Próbki nie udawało sie zdobyc a zapach kusił... Juz prawie byłam zdecydowana na zakup w ciemno kiedy zaproponowano mi jego próbke:D Na całe szczescie, bo zakupu w ciemno chciałabym sie od razu pozbyć. Zapach jest niezły, mozna nawet powiedziec, ze ładny ale na pewno nie rewelacyjny. Na mnie pachnie cąły czas tak samo-piwonią i herbaciana różą. Piszac herbaciana nie mam na mysli koloru;) Ta róża ma taki aromat czarnej mocnej herbaty.
Zapach niezły ale nie do konca w moim typie. wole inne zapachy Stelli.
flakonik nawet ladny.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: probka

piękna piwonia

Zapach zdecydowanie kwiatowy, czuć wyraźnie piwonię.Przy pierwszym psiknięciu wydaje się być lekko ostry, kręcący w nosie, ale to trwa tylko chwilkę.Kojarzy mi się tak jak wielu innym recenzentkom z czystością, ze świeżym praniem suszącym się na słońcu.
Mimo tego, iż jest to zapach świeży, to jego trwałość jest naprawdę znakomita.
Wybrałabym jednak dla niego trochę inne opakowanie, jakoś średnio podoba mi się taki różowy kwadrat, ale mniejsza z tym, bo zapach jest cudowny:)

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 30ml

mniam

to był zakup pod wpływem impulsu i okazał się bardzo udany
pierwsza nuta jest ostra, trochę kręci w nosie ale potem...hmmm :)
idealny na co dzień
gdy robi się ciepło wychodzą z niego najciekawsze nuty
chociaż jest to edt moja mama wyczuła go na mnie na drugi dzień po zaplikowaniu na nadgarstki
polecam

Używam tego produktu od:4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: pół flaszki

zapach codziennosci

Bardzo mi sie podoba uzywam go codziennie i zawsze zostane zauwazona czy przez kolege z pracy czy taxowkarz. wabi kusi zmysly. dlugo utrzymuje sie na skorze. skladam polony dla stelli. oryginalny !!!!
wart zakupu!!!! naawet prezecik dostalam beznadziejny ale liczy sie gest :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Nadmiar czystosci

Zapach delikatny, kwiatowy, nieodparcie kojarzacy mi sie z czystoscia, ze skora wyszorowana mydlem, ze swiezo wyprana posciela i innymi takimi ;-)).
Jest lekko pudrowy, nawet ladnie. Delikatnie piwoniowy, piwonia jest tu stonowana, wywazona. Caly zapach zreszta taki jest - wywazony.
I tym samym niestety nie w moim typie - wywazony dla mnie oznacza pozbawiony owej iskry bozej, ktora czyni zapach atrakcyjnym, wywazony znaczy pozbawiony namietnosci, odrobiny szalenstwa - ot, taki zapach do pracy albo na herbatke z ciocia (ja w pracy zapachowo sie nie krepuje, a herbatka z ciocia... ide sie zastanowic, czy posiadam takowa i czy nie narazilam jej sie na tyle, by zechciala mnie zaprosic na herbatke ;-))) ).

Używam tego produktu od: jeden dzien
Ilość zużytych opakowań:jedna probka

Intrygujący...

Zapach tych perfum spodobał mi się od razu. Głównie dla tego, że oszałamiająco pachnie piwoniami, a przy tym jest również ciepły i pudrowy. Dla mnie niezwykle intrygujący i zmysłowy. Polecam zdecydowanie na wieczór i chłodniejsze dni. Otula ciało jak ciepły szal.

Używam tego produktu od:roku

zakochalm sie w nich

dzialaja jak narkotyk!!!!!!!!
3 dni temu kupilam sobie ultraviolet, a dzis powachalam perfumy stelli i ....jutro je kupuje. takiego zapachu cudowego jeszcze nie "znalam":)
sa piekne....takze jutro chciaz 50ml musi byc!
Używam tego produktu od:probka
Ilość zużytych opakowań:juz jutro zaczne

perfumy sa juz w polsce nieosiagalne:( stella nie ma juz u nas dystrubutora wiec jzu nei beda sprowadzane, naszczescie udalo mi sie sprowadzic 2 flakony z perfumerii douglas w wawie, bo w 3miescie juz ich nie ma.