Skarb Matki, Płyn do kąpieli z oliwką

Skarb Matki, Płyn do kąpieli z oliwką

Myje i pielęgnuje delikatne ciało malucha, nawilżając je i natłuszczając. Zawiera formułę "ani jednej łzy", dzięki czemu dziecko pokocha wspólne kąpiele. Zalecany jest dla dzieci po ukończeniu pierwszego miesiąca życia. Zawiera oliwkę, która natłuszcza oraz uelastycznia skórę podczas kąpieli. Dzięki stosowaniu płynu do kąpieli z oliwką delikatna skóra dziecka nie ulega wysuszeniu. Wyrób można stosować także jako mydło w płynie. Produkt zalecany także dla osób dorosłych o wrażliwej i suchej skórze.

Skóra
wrażliwa
płyn
w butelce
250 - 500ml, 100 – 250ml

Przyjemny płyn dla naszych maluszków

Przyznam się szczerze, że nie znałam tej firmy aż wstyd. Dostałam pełnowymiarowy płyn w gratisie do dużego zamówienia z apteki. Cieszę się bardzo, że akurat na niego trafiłam,zarówno ten jak od Sylveco, który też zresztą dostałam w gratisie uważam, że są fajniejsze od moim dotychczasowych z drogerii czy emolientów. Dobrze się pieni, ma delikatny zapach, kojarzący mi się właśnie z dzidziusiem, nie zauważyłam żeby szczypał w oczka moją pociechę. Jest delikatny, nawilża, moje dziecko nie miało po nim wysuszonej skóry. Nawet cenę ma przystępna także nic tylko kupować.

Polski i wspaniały!

Skarb Matki Płyn do kapieli z oliwką to bardzo ciekawy,wydajny,mocno pieniący się produkt Polskiego wyrobu,który z pewnością przy lepszym marketingu zrobiłby furorę.Cenię go za odpowiednią cenę,skuteczność i przyjemność stosowania.Skóra maluszka jest nawliżona,odżywiona i POLSKA!Serdecznie polecam

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań po 250 ml.

Polecam go wszystkim

Z płynu do kąpieli z oliwką jestem bardzo zadowolona , synuś mój choruje na rogowacenie mieszkowe i gdy jego skóra jest nie odpowiednio nawilżona to skóra strasznie go swędzi i jest to naprawdę nie do wytrzymywania.
Raz w miesiącu musieliśmy odwiedzić dermatologa żeby przepisał nam maść robioną , ale od kąt mamy płyn do kąpieli z oliwką skarb matki to wszystko się zmieniło teraz więcej czasu mamy dla siebie niż na stanie w kolejce u dermatologa polecam dla dzieci i starszych osób .Przy pierwszym zastosowaniu płynu do kąpieli z oliwką to od razu było czuć jego efekty , nawilżenie i delikatność a zapach ma naprawdę śliczny . Mój synuś teraz śpi spokojnie i ja jestem bardzo zadowolona .

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 x 250

Przeciętny

W moim odczuciu średniaczek. Niby przyzwoity - delikatny, ładnie pachnie, ale nie zachwyca - nie zauważyłam w ogóle natłuszczającego efektu. Zdecydowanie w tyle za Ziajką i Balneum.

Używam tego produktu od: już nie używam

TAK TAK TAK

jestem wielką fanką produktów Skarb Matki. miałam wszysko co można z tej linii (a dokładnie moja córcia)
Płyn jest delikatny, subtelnie natłuszcza skórę, (wiece przydatne gdy nie ma czasu na wieczorne zabiegi pielęgacyne przed snem dziecka) zapach delikatny, poprostu super!Używam tego produktu od:2lat

nasz faworyt

Plyn, ktory ma w sobie wszystko, czego oczekuje od kosmetyku dla dziecka. Delikatny, niedrazniacy zapach, ladne opakowanie i przede wszystkim dzialanie.
Tworzy delikatna pianke, nie natluszcza niebezpiecznie wanny, za to skore dziecka zostawia nawilzona i mieciutka. W naszym przypadku nie trzeba stosowac dodatkowych kremow nawilzajacych. Podsumowujac spelnione obietnice producenta i pelna satysfakcja z uzywania.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka