Johnson`s Baby, Top - To - Toe Bath Wash (Łagodny płyn do mycia 3 w 1 (nowa wersja))

Płyn specjalnie stworzony dla skóry noworodka. Dlatego nasz łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1 został stworzony tak, aby delikatnie myć wrażliwą skórę i włosy dziecka od pierwszej kąpieli nie powodując podrażnień. Łagodny płyn do mycia 3 w 1 to płyn do mycia ciała i włosów oraz płyn do kąpieli w jednym.

Łagodnie myjący

Płyn zakupiłam w Rossmannie za 16 zł. Ma lekko żelowatą konsystencję, ładny delikatny zapach, jest wygodny w użyciu dzięki pompce. Pomimo tego, że słabo się pieni jest też bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość płynu, by umyć dziecko. Nie uczulił ani nie podrażnił skóry dziecka jednak produkt ten tylko myje, więc po kąpieli koniecznością jest posmarowanie skóry dziecka kremem/masłem do ciała/balsamem/mleczkiem/oliwką. Ogólnie może być jednak w pielęgnacji dziecka oczekiwałabym też przynajmniej delikatnego nawilżenia.

Kąpiel to prawdziwa przyjemność

Mówi się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego... Nie tym razem. Płyn 3w1 Johnson's Baby jest naprawdę bardzo dobrym produktem. Używamy go od kilku lat. Jest delikatny, ma przyjemny zapach, dobrze się pieni, nawilża skórę i nie szczypie w oczy. Skóra dziecka po kąpieli jest nawilżona, dobrze oczyszczona a sam kosmetyk nie powoduje żadnych podrażnień. Jest bardzo wydajny ,ma poręczne opakowanie z pompką, która ułatwia aplikację. Płyn jest hipoalergiczny, nie zawiera barwników, nie podrażnia i nie wysusza delikatnej skóry dziecka. Aksamitna konsystencja i przyjemny zapach sprawiają, że zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica kąpiel to prawdziwa przyjemność.

Super!

Fantastyczny produkt, kupuje go zawsze na wyjazdy. Nie musze wtedy brać kilku opakowań. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia ani nie uczula. Do tego jest niesamowicie wydajny, ma delikatny zapach.

Dla mnie naj!

Kąpię moje dziecko codziennie i ważny jest dla mnie dobór kosmetyków do kąpieli. Ważne dla mnie jest także to, aby produkt był w pełni bezpieczny dla mojego dziecka, nie podrażniał oczu i przede wszystkim nie podrażniał skóry. Ten płyn ma wszystko to i nawet jeszcze więcej. Zaczynając od opakowania: produkt zamknięty jest w dużej, przezroczystej butelce w kształcie łezki. Zbawienne jest to, że posiada pompkę, co sprawia, że wygoda użytku tutaj przoduje.
Dzięki opakowaniu widać poziom żelu, jaki jeszcze został. Szata graficzna jest zwykła, prosta, bez żadnych wzorków, kolorków, a mimo to cieszy oko.
Produkt do mycia jest niezwykle gęsty, nie spływa z dłoni, ciała. Ta konsystencja jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca, płyn jest przez to bardziej wydajny. Producent obiecuje, że produkt nie będzie podrażniał oczu dziecka i zauważyłam, że tak naprawdę jest. Mój półroczny synek kiedy jakaś kropla, spływająca z włosków, wpadnie do oka, nie pokazuje, że jest cokolwiek nie tak i coś go piecze, także wielki plus za zadbanie, aby na pewno produkt nie podrażniał oczu. Dużo firm obiecuje, a słowa nie dotrzymuje.
Super jest też to, że płynu możemy użyć i do ciałka, i do włosów. Bardzo dobrze się pieni, nie ma z tym najmniejszego problemu. Zapach jest bardzo miły, nienachalny. Nie utrzymuje się długo na ciele.
Jest to mój ulubiony produkt do kąpieli dziecka, będę do niego regularnie wracać.

Rewelacja

Używam go od 3 lat na zmianę z innym żelem. Uwielbiamy go , bo jest delikatny, ma przyjemny zapach, odkąd mój syn skończył rok przeszłam na ten płyn z Oilatum, bałam się trochę, że będzie miał uczulenie, czy coś al nic takiego się nie stało, więc został z nami. No i ta super butelka, która i ułatwia dozowanie płynu.

Johnson

Zakupiłam ten płyn dla córci niestety okazał się kiepski. Pozostawial skórę sucha i zaczely wychodzić krostki. Opinie na temat tego płynu wśród znajomych były podzielone jednak chciałam się przekonać sama.

Dobry płyn, bo można brać na wyjazdy i używać nie tylko do włosów ale i do ciała. Idealny dla alergików, świetnie łagodzi, skóra po nim nie jest mocno przesuszona i nie swędzi. Łagodzi alergiczne objawy na skórze, dobrze nawilża i nie podrażnia. Polecam, w tej cenie na prawdę warto

Łagodny

Płyn ma bardzo miły delikatny zapach. Duza butelka i dozownik z pompka sprawia ze jest wydajny. Myje dobrze rowniez dlugie wlosy mojej corki. Nie zauwazylam podraznien (s moj syn ma sklonnosc do egzemy). Minus za PEGi w skladzie, brak za to siarczanow a to plus.

łagodny płyn do mucia - JOHNSON'S BABY

Płyn do mycia podbił nasze serce nie podrażnia skóry oraz oczu , dobrze się pieni i kąpiel to sama przyjemność.
skóra naszej córki od pierwszych dni po porodzie była podrażniona
stosowaliśmy więc wiele produktów aptecznych , których jakość oraz cena nie wpływały na dobrą kondycję i poprawę skóry .

Ulubiony żel

Najczęściej do ciała używam delikatnych żeli i pianek, często są to produkty dla dzieci, choć nie zawsze- unikam po prostu mocnych detergentów i substancji drażniących. Przedstawiony żel bardzo dobrze mi się sprawdza na delikatnej, trochę atopowej skórze. Dobrze i delikatnie oczyszcza, nie podrażnia, nie pozostawia nadmiernej suchości skóry- nie widzę wad :)
Dodam tylko, że używam go tylko do ciała! Do włosów absolutnie nie :)

Świetny dla niemowląt

Płyn jest z pompką, która ułatwia nabranie żelu na ręke w czasie kąpieli noworodka. Jest delikatny dla skóry dziecka, nie podrażnia. Można stosować od pierwszego dnia życia.

Bardzo dobry produkt

Używałam tego produktu gdy urodził się mój najstarszy syn, używam obecnie u młodszego syna i będę go używać już niedługo u trzeciego dziecka. Ten płyn jest w naszej rodzinie od lat i zdecydowanie jest to nasz hit wśród kosmetyków dla dzieci. Płyn zawsze kupuje w tych największych butlach z wygodna pompką - świetne rozwiązanie podczas kąpieli dziecka. Płyn jest wydajny, delikatnie się pieni i dokładnie oczyszcza skórę dziecka. Ma przyjemny zapach, typowy dla produktów tej marki. Konsystencja jest idealna - płyn jest gęsty i nie rozlewa się przy nakładaniu na myjkę. Kosmetyk jest bardzo delikatny, sprawdza się już od pierwszych dni życia, nie podrażnia i nie wysusza delikatnej skóry. Produkt łatwo się spłukuje, nie pozostawia żadnej warstwy na skórze. Ja używam tego produktu od lat, zużyłam już wiele opakowań i pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę.