Sylveco, Dla Dzieci, Kremowy szampon i płyn do kąpieli

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.64/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Hypoalergiczny, wyjątkowo delikatny, przeznaczony do codziennego mycia włosów oraz kąpieli niemowląt i dzieci. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Nie szczypie w oczy, pozostawia skórę i włosy miękkie w dotyku. Połączenie składników nawilżających i natłuszczających gwarantuje utrzymanie naturalnej bariery ochronnej i zapobiega utracie wody. Produkt hypoalergiczny, przebadany dermatologicznie. Z dodatkiem naturalnego olejku eterycznego z szałwii muszkatołowej. Przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.
Sposób użycia: Jako szampon rozprowadzić na mokrych włosach i spienić. Dokładnie spłukać wodą. Jako płyn do kąpieli: nalać niewielką ilość płynu na myjkę lub gąbkę i rozmasować na skórze. Można także wlać nakrętkę płynu na wanienkę wody. Aby zapewnić dziecku komfort mycia zalecamy unikać kontaktu płynu z oczami.

wrażliwa, podrażniona
nawilżające, ochronne, natłuszczające
hipoalergiczna
płyn
płyny do kąpieli, szampony dla dzieci

Tępy

Kupiłam dla córki z półdługimi, cienkimi włosami. Sugerujac się "kremowością" liczylam na wygładzenie. Niestyt włosy po myciu byly splatane, skrzypiace i takie jakby tępę, zupełnie nie sypkie cz lejące.

bezpieczny, naturalny i przyjemny w użytkowaniu produkt dla dzieci

Jakość produktów, których używają moje dzieci ma kluczowe znaczenie w ich doborze. Ważniejsze niż cena.
Nie sztuką kupić tani produkt z SLS, pegami i mnóstwem parafiny.

Ten szampon i płyn ma wysoką wydajnność. Łagodnie i skutecznie myje, jest bardzo subtelnie perfumowany- ważna informacja dla alergików.
Nie szczypie w oczy. Ma naturalny skład i świetne działanie.
U moich pociech nie powoduje uczuleń, bardzo dobrze się sprawuje. Polecam jako mama

Przyjemny, delikatny, nie tylko dla dzieci

Kosmetyk ten kupiłam w serii dla dzieci razem z kremem do twarzy i szamponem z odżywką. Szata graficzna ciekawa, miła dla oka, nieprzesadzona. Skład krótki, ale treściwy. Płyn stosowałam zarówno jako płyn do kąpieli wlewając go do wanienki rocznej córeczki jak i jako szampon do mycia włosów syna. Płyn jest bezbarwny, lejący się choć nie wodnity. Ma przyjemny delikatny zapach, który na włosach zostaje wyczuwalny na dłużej. Dobrze się pieni jak na delikatne myjadełko dzięki czemu jest też dosyć wydajny. Włosy są przyjemnie mięciutkie, łatwe do rozczesania. Produkt nie przesusza skóry. Zimową porą i ja chętnie korzystałam by uniknąć uczucia suchości i swędzenia skóry, podrażnień po kąpieli- sprawdził się wyśmienicie.

Świetny dla dzieci

Szampon/płyn kupiłam w boxie w drogerii (box na wyprzedaż był).

Produkt znajduje się w wygodnym opakowaniu z pompką co zdecydowanie ułatwia użytkowanie. Szata graficzna spokojna z nadrukiem sowy.

Produkt charakteryzuje się bardzo przyjemnym.i bardzo delikatnym zapachem oraz żelową konsystencją, która bardzo dobrze się pieni.

Bardzo dobrze myje oczyszcza zarówno długie włosy jak i krótkie i zdecydowanie nie plącze ich ani nie powoduje szczypania oczów.

Produkt mega wydajny. Skóra dzieci jest miękka nawilżona po kąpieli.

Skład bardzo dobry.

Naprawdę dobry środek

Testowała wiele kżelów, pianke, olivek itp do mycia na atopową skórę moich dzieci, głównie żeli i pianek aptecznych i tych drogich również z unikalnym składami itd. Jak się okazuje bogatych w związki , które uczulały pomimo iż były przeznaczone do skóry atopowej dla małych dzieci. To płyn Sylveco okazał się jedynym kosmetykiem, który nie podrażnia skóry atopowej o bardzo dobrym i prostym składzie. Brawo Sylveco

Ładnie I delikatnie pachnie.

Żel dostałam na prezent od mojej siostry.
Kosmetyk jest żelowy, dość gęsty, ładnie i delikatnie pachnie. Po wlaniu do wody trochę się pieni, można nim myć także włosy, nie powodując szczypania oczu. Żel dobrze myje i nawilża skórę. Żel ma w sobie olej ze słodkich migdałów, który natłuszcza skórę. Nie podraznia skóry, nie uczula.
Opakowanie z pompką jest wygodne, dozuje bardzo mało produktu, więc czasami trzeba użyć kilku kliknięć aby móc użyć większą ilość żelu. Włosy umyte tym żelem są miękkie w dotyku.

Lubimy go.

Używałam go od pierwszych dni bąbelka. Ma wygodne opakowanie z pompką i jest wydajny. Delikatnie pachnie i dobrze się pieni. Nie szczypie w oczy i nie uczula. Ma dobry skład. Czego chcieć więcej? Dobry produkt.

Nie podrażnia i nie szczypie w oczy

Żel kupiłam w pakiecie z balsamem tej samej serii. Wygodne opakowanie z pompką, prosty design z szorującą się sówka w wannie pełnej piany i dzieciaki są kupione.
Produkt ma żelową konsystencję, dość gęstą i delikatnie pachnie. Stosowany do wody lekko się pieni, użyty na ciało przyjemnie się rozprowadza i dobrze oczyszcza skórę niemowlaka czy starszaka. Podczas mycia włosków dokładnie je czyści nie powodując szczypania czy łzawienia oczu.
Dzięki zawartemu w nim oleju ze słodkich migdałów natłuszcza skórę, a mocznik utrzymuje nawilżenie cienkiej skóry niemowląt. Panthenol natomiast działa łagodząco i wycisza jakieś podrażnienia. Bardzo dobry produkt dla najmłodszych i troszkę starszych. Moje zażalenie mógłby być fakt że wszystkie wyżej wymienione składniki są za dwoma spieniaczami, a mogłoby być odwrotnie. Ogólnie polecam.

Płyn dostałam w ramach reklamy na szkole rodzenia. Musial troche poczekac na polce na naszego malucha i na swoja kolej, bo juz wczesniej mielismy zakupiony inny plyn do kapieli. Ale w koncu przyszedl jego czas.
Dobrze myje, nawilza skore naszego synka. Wloski takze sa dobrze umyte. Nie podraznia delikatnej skorki malucha, ani nie uczulil. Jestesmy z niego zadowoleni.

Na pewno do niego wrócę

Szamponu jeszcze nie kupuję, bo synek jest jeszcze za mały, ale jest to szampon sprawdzony od wielu lat. Nie uczula i nie powoduje podrażnień. Nie szczypie w oczy i ładnie się pieni. Ma ładny zapach. Włoski są po nim delikatne i łatwo się rozczesują. Niestety szybko się zużywa.

Delikatny, naturalny, przyjemny

Recenzja będzie z punktu widzenia bezdzietnej lambadziary ;) Komplet dwóch produktów dla dzieci z Sylveco trafił do mnie nieco zawiłą drogą, w ramach ratowania kosmetyków z krótkim terminem ważności.

Kremowy szampon i płyn do kąpieli zużyliśmy z mężem głównie jako żel pod prysznic, czasem jako szampon. Kosmetyk ma bardzo delikatny zapach, trochę mi się kojarzy z herbatą. Opakowanie z pompką jest wygodne, lecz dozuje bardzo mało produktu. Żeby się umyć jako dorosła osoba trzeba się strasznie namachać tą pompką ;) ale przy niewielkopowierzchniowym dziecku takie dozowanie powinno się sprawdzić idealnie. Płyn jest ultradelikatny, a mimo to myje skutecznie. Jedynie przy skórze głowy miałam uczucie niedomycia, ale może dlatego, że mam gęste włosy i kosmetyk nie bardzo się chciał rozprowadzić po skalpie. Ale za to jakie włosy były miękkie po nim, po prostu wow!

Dla siebie na pewno nie kupię go po raz kolejny, ale zrobił tak dobre wrażenie i jest tak dobry składowo, że dla bombelka bym brała.

Perełka

Kremowy szampon i płyn 2w1 przekonał mnie bardzo dobrym i krótkim składem. Nie ma się do czego przyczepić.

Delikatnie się pieni, włoski po umyciu są miękkie i błyszczące. Jako płyn do kąpieli dobrze nawilża skórę. Ma delikatny przejemny zapach.