Sally Hansen, Mega Shine (Nabłyszczający preparat nawierzchniowy)

Sally Hansen, Mega Shine (Nabłyszczający preparat nawierzchniowy)

Odżywka o przedłużonej trwałości pomaga stworzyć perfekcyjny manicure, którego kolor i blask utrzymuje się aż do 10 dni. Top Coat scala i zabezpiecza paznokcie przed łamaniem, pękaniem i łuszczeniem się. Zawiera cząsteczki platyny, które wzmacniają kolor i nadają mu wyjątkowy blask.
-schnie już w 60 sekund
-odporna na odpryski, dodaje wyjątkowego blasku
-doskonała do codziennego odświeżania manicure

lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające, przedłużające trwałość lakieru
o przedłużonej trwałości

porażka

Kupiłam z polecenia Pani ekspedientki. Niestety, w życiu nie miałam takiego badziewia. Nakładając mam wrażenie jakbym lała sam aceton, rzadki, wodnisty, a po wyschnięciu jakby go nie było i to bez znaczenia czy nałoże jedną warstę czy pięć. Używałam go do frencha i efekt zerowy, może na kolorach lepiej, ale moim zdaniem jest to lakier gorszy niz najtańszy bezbarwny lakier, a cena jest niemała bo ok 20zł. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

Porażka

Często na paznokcie nakładam naklejki wodne. Wiadomo - trzeba je pomalować top coatem. Kupiłam go z myslą własnie by stosować na pomalowane i ozdobione naklejkami paznokcie. Ze zwykłym lakierem bezbarwnym lub odżywką było dobrze. Ten preparat nie spełnił swojej roli. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że taki lakier dosłownie rozpuszcza (rozmazuje) wzór naklejki na paznokciu!!!
Pieniądze wyrzucone w błoto. Trwałosci lakieru też specjalnie nie przedłuża.
Jestem zawiedziona. Do tego nieporęczne opakowanie - butelka jest dosłownie sliska, przez co moze wypasc z ręki.

Bardzo ładnie nabłyszcza. Paznokcie prezentują się pięknie po nałożeniu. Szybko wysycha po nałożeniu, ale pędzelek często lubi się brudzić, szczególnie czerwonym lakierem, więc polecam nakładać na prawie suche paznokcie.
Plusy:
- piękne nabłyszczenie
- szybkie schnięcie

Minusy:
- gęstnieje i ciężko go nałożyć po jakimś czasie
- odchodzi płatami razem z lakierem po 1-2 dniach
- dosyć wysoka cena

Paznokcie jak po hybrydach

Często maluję paznokcie, są one jednak z natury bardzo miękkie i lakier szybko nich odpryskuje. Dzięki temu topowi trzyma się nieco dłużej, jednak nie to jest jego największą zaletą.
+Nawet najtańszy lakier pod nim wygląda prawie jak hybryda i to nie tylko pierwszego dnia. Lakier kolorowy pod nim wygląda niczym pod szklaną szybką.
+Poza tym paznokcie stają się twardsze(przez grubość lakieru naniesionego na płytkę), dzięki czemu manicure utrzymuje się dłużej
+Mimo tego ze zazwyczaj nakładam grubą warstwę, lakier schnie szybko, a nawet zauważyłam, że przyspiesza schnięcie lakierów pod nim
+Lakier nie śmierdzi mocniej niż przeciętne lakiery

Minusy:
-cena (regularna to ponad 20 złotych)
-nim dotrzemy do końca buteleczki lakier zaczyna zasychać, przez co trudno go wydobyć oraz nanieść... Jednak kropelka zmywacza ratuje sytuację
+Butelka lakieru z czasem traci swój srebrny kolor w przykry sposób- sreberko się z niej złuszcza, przez co czasami trafia na malowany paznokieć niszcząc nasze dzieło :(

Podsumowując, lakier spełnia swoje zadanie doskonale, jednak w tej cenie można by oczekiwać lepszego opakowania... ;)

Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Jest ok

Ze względu na moją pracę, nie mogę pozwolić sobie na szalony manicure, zatem szaleństwo lakierowe mam tylko w wolne, na parę dni. Tak więc tego top\'u nigdy nie miałam na swoich paznokciach tygodnia bez przerwy. Aaaaale.. pościerane końcówki paznokci po 2/3 dniach to nie jest w porządku. Jednak nie dopatrzyłam się odpryskiwania czzy jakichkolwiek pęknięć.
Uwielbiam go za blask na paznokciu (znajome często myślą, że mam hybrydy).
Wielki plus, za szybkie wysychanie.
Raczej do super-hiper wydajnych nie należy, ale najważniejsze, że nie gęstnieje.
Średnie wydaje mi się opakowanie, które wygląda elegancko, acz nie można zobaczyć ile produktu jeszcze zostało i ile nabrało się na pędzelek.
Póki nie znajdę czegoś lepszego i w podobnej cenie, to będę wracać do niego. (:

super

Przyspiesza schnięcie lakieru, choć oczywiscie nie jest to 60 sekund o których wspominano. Pięknie się błyszczy, efekt jest taki jaki uzyskiwałam na żelach czy hybrydach.

Używam Mega Shine łącznie z lakierami z serii "hard as wraps" i tak jak nigdy nie nosiłam kolorowych lakierów bo po jednym dniu odprysiwały tak w tym zestawie lakier trzyma się przez tydzień.

To odchodzenie płatami to jest raczej kwestia spodniego lakieru, bo z lakierami "hard as wraps" jedynie się wyciera, natomiast ostatnio musiałam kupić sobie lakier w drogerii i faktycznie była tragedia, po dwóch dniach odchodziły całe płaty.

Dobry efekt

Nabłyszczacz daje świetny efekt wizualny. Koleżanki nie mogą uwierzyć, że to nie hybrydy. Dosyć łatwo się go nakłada i szybko wysycha. Nie wiem, czy w 60 sekund, ale nie trzeba godziny trzymać dłoni w bezruchu:) Jest bardzo wydajny i nie gęstnieje w buteleczce.

Jednakże nie jest aż tak trwały jak go reklamują - 10 dni na moich paznokciach jeszcze nie wytrzymał.
Po kilku dniach zaczyna odpryskiwać razem z lakierem. Gdyby nie dosyć wysoka cena, to byłby to produkt rewelacyjny.
Mimo wad - polecam go. Paznokcie wyglądają na bardzo zadbane

Ilość zużytych opakowań: ciągle w użyciu jedno

Taki sobie

Szczerze mówiąc gdy przeczytałam opis tego produktu myślałam, że będzie to coś w stylu Seche vite albo Poshe. Niestety nic bardziej mylnego.

Opakowanie jest może i ładne ale niepraktyczne. Nie wiadomo ile produktu zostało, nie widać jak głęboko zanurzyliśmy pędzelek i ile produktu na nim wyciągniemy.

Sam pędzelek jest średnio szeroki, dobrze się nim operuje. Tutaj bez zarzutu.

Czy utrzymuje się na paznokciach i przedłuża trwałość lakieru do 10 dni? No DO 10 na pewno ale szczerze mówiąc nie widzę aby jego działanie na tym polu było jakieś spektakularne. Przedłuża trwałość lakieru o dzień, dwa czyli trzyma się razem z lakierem ze 4-5 (max!) dni.
Fakt, nadaje całkiem niezły połysk ale ten połysk też się długo nie trzyma. Po 2 dniach przestaje się tak błyszczeć i wypada dołożyć następną warstwę.

Na pewno nie schnie w 60 sekund. Nie ma takiej opcji. Nie nadaje się do nałożenia na wilgotny lakier i utwardzenia go. Owszem schnie i twardnieje dość szybko ale po pierwsze na suchy lakier a po drugie podsuszony kropelkami wysuszającymi. Także tutaj też jestem zawiedziona.

Średnio, po prostu średnio. I na pewno nie w cenie regularnej.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

całkiem fajny. A jak paznokcie błyszczą!!:)

Kupiłam w rosmannie na promocji -40%. Cena regularna jest troche zbyt wysoka jak dla mnie.
Top super nabłyszcza paznokcie
Paznokcie długo wyglądają jakbym je dziś pomalowała
Szybko schnie
Przedłuża trwałość lakieru
Na minus - czasami brudzi się pędzelek, szczególnie przy czerwonym lakierze. Polecam stosować na suchy lakier.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zaczełam 1 opakowanie

Tak, tak, tak!

Produkt jak da mnie w 100% zgodny z opisem producenta. Kilka osób już pytało czy mam hybrydy i nie chcieli wierzyć jak mówiłam, że to "tylko" top coat.
Fajny szeroki pędzelek, paznokcie są w odczuciu jak hybrydowe - gładkie, twarde, lśniące. Lakier długo się trzyma i nie traci blasku. Pazury nie do ruszenia na długi czas :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Można sobie darować

No nie bardzo, nie podszedł mi. Opakowanie ładne, pędzelek szeroki, elastyczny, wygodnie i precyzyjnie nakłada preparat. Sam lakier jest raczej z gatuku tych rzadszych, rozprowadza się dobrze, schnie rzeczywiście szybko.
Jednak mój największy zarzut dotyczy trwałości i efektu końcowego. Połysk nie jest znowu taki mega, jak by się można było spodziewać, a shine zaś można uzyskać taki sam lub lepszy preparatmi dużo tańszymi. Jeszcze gorzej jest w trwałością: mam wrażenie, że skraca czas przeżycia zwykłego lakieru do paznokci położonego solo.
Nie jestem zadowolona z zakupu, Mega Shine się u mnie nie sprawdził, mogłam wygać te dwadzieścia złotych na co innego, np na trzy lakiery Essence albo Golden Rose. Albo obiad. Albo coś tam.
Cena regularna jest natomiast żartem - słabym, ale jednak żartem.
Co do wrażenia ogólnego i właściwości, w zasadzie nie widzę rónicy z Hard as Nails, Hard as Wraps Powerful Acrylic Gel, który też miał obiecującą nazwę a nic konkretnego nie robił.

Ilość zużytych opakowań: jedno, bez celu

Najlepszy jaki miałam

To zdecydowanie najlepszy top coat, jaki miałam, a przetestowałam w ciągu ostatniej dekady kilka lakierów nawierzchniowych. Mimo że nie jest pozbawiony wad, zdecydowanie bije na głowę konkurencję.

Zalety:

+ daje idealny błysk. tak jak radzi producent, maluję nim paznokcie, kiedy lakier pod spodem już wyschnie. Na początku myślałam, że to będzie kłopotliwe, że nie będzie mi się chciało czekać na wyschnięcie kolorowego lakieru, narobię sobie odcisków lub lakier pod spodem mi się od tego top coatu rozpuści. Nic z tych rzeczy.
Po prostu maluję nim paznokcie, a Sally hansen wysycha w parę sekund do absolutnej twardości, natychmiast dając mi idealnie lśniące paznokcie. Połysk jest wieeeelki.

+ utwardza, znacznie przedłuża trwałość lakierów na moich paznokciach.
Kiedy Mega Shine zaschnie, moje paznokcie stają się mega twarde. Lakier utrzymuje mi się na nich potem ponad tydzień, nic nie jest w stanie zetrzeć u mnie końcówek, spowodowac odprysków itd. Powłoka lakieru staje się nienaruszalna.

+ wydajny.
Mam wrażenie, że w rok go nie wykończę, a używam przy każdym malowaniu paznokci, raz na 1-1,5 tygodnia.

+ opłacalny.
Kupiłam go w osiedlowym sklepie za nieco ponad 10 zł.

***

Mimo tych wszystkich zalet, kosmetyk nie jest jednak pozbawiony wad...

- mimo że utrwala lakier na moich paznokciach, to sprawia, że kiedy już mija 1-1,5 tygodnia, mogę dosłownie ściągnąć warstewkę lakieru ze swoich paznokci. To jest dla mnie nawet wygodne, bo ściągam lakier w ten sposób, potem tylko przecieram płytkę paznokcia zmywaczem, i gotowe. Dzięki temu osszczędzam sporo zmywacza, nie da się ukryć ;)
Ale jednak - jest to trochę dziwne i śmieszne ;)

- kiedy się spieszę i maluję nim paznokcie pomalowane wcześniej na krwistą czerwień, tóra jeszcze nie doschła w 100%, czasem Mega Shine dosłownie odrobinę rozpuszcza mi czerwień i jego pędzelek barwi się na czerwono.

Żadnych innych wad nie zauważyłam!

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie