Sally Hansen, Mega Shine (Nabłyszczający preparat nawierzchniowy)

Sally Hansen, Mega Shine (Nabłyszczający preparat nawierzchniowy)

Odżywka o przedłużonej trwałości pomaga stworzyć perfekcyjny manicure, którego kolor i blask utrzymuje się aż do 10 dni. Top Coat scala i zabezpiecza paznokcie przed łamaniem, pękaniem i łuszczeniem się. Zawiera cząsteczki platyny, które wzmacniają kolor i nadają mu wyjątkowy blask.
-schnie już w 60 sekund
-odporna na odpryski, dodaje wyjątkowego blasku
-doskonała do codziennego odświeżania manicure

Mega błysk

Dopiero w tym roku wynalazłam ten top ale jestem z niego bardzo zadowolona.
Paznokcie super się świecą, są utwardzone i odporne na odpryskiwania. Produkt warty zainteresowania. Starcza tez na długo :))

Działa cuda

Kupiłam przez przypadek (nie znam się na manikiurach itd.) i teraz nie wyobrażam sobie bez niego paznokci. Nadaje piękny finisz. Mam jedną buteleczkę chyba od pół roku, baaardzo wydajny. Paznokcie gotowe do wyjścia w kilka sekund.

Stale używam.

Nabłyszczacz używam stale od wielu lat. Świetnie się sprawdza dlatego niezbyt często go zmieniam. Nadaje piękny połysk, lustrzaną powłokę, utwardza manicure, jakby jeszcze sam "wykańcza" lakier nałożony pod spodem delikatnie go "rozmywając". Jedynie co, to ostrzegam przed stosowaniem na wzorki, ponieważ może je rozlać.

Świetny

Bardzo lubię ten preparat. Naprawdę skutecznie i zauważalnie przedłuża trwałość kolorowych lakierów. W moim przypadku oznacza to 4-5 dni i to mi w zupełności wystarcza. Po dłuższym czasie i tak miałabym odrosty i to jest jeden z powodów, dla których jakoś nie przekonałam się do hybrydy.

Paznokcie po nałożeniu pięknie się błyszczą. Czas schnięcia jest podobny jak w przypadku innych lakierów nawierzchniowych.

Mimo gęstej konsystencji, rozprowadza się na paznokciu bardzo łatwo. Najważniejsze jednak, że działa tak, jak obiecuje producent. Nie wiem, jak sprawdziłby się u osób, które na co dzień wykonują wiele prac, które skracają trwałość lakieru, ale w moim przypadku wystarcza.

Polubiłam

Używam od paru miesięcy i żałuję, że kupiłam tylko jeden podczas likwidacji szafy w Rossmannie.
U mnie się bardzo dobrze sprawdza. Ma cienki i długi pędzelek, który jest poręczny. Sam produkt na chwilę obecną jeszcze mi nie zgęstniał, więc aplikacja jest dość łatwa.
Efekt jaki po nim uzyskuje to zdecydowanie większy połysk i przedłużona trwałość lakieru.
Wcześniej używałąm tylko tego typu produktów od Golden Rose i ten od Sally jest zdecydowanie lepszy.

Doskonały produkt

Kupiłam w promocji na wyprzedaży szafy Sally Hansen w Rosmanie chyba za jakieś 10 zł naprawdę, wzięłam nie wiedząc za bardzo co bo żadnych wcześniej opinii o tym produkcie nie czytałam. Pamiętałam tylko,że kiedyś namiętnie kupowałam Sally Hansen odżywki w USA za normalną cenę a u nas za jakieś 30-40 zł. Preparat jest zdumiewający , nie dość ,że pięknie nabłyszcza,- na paznokciach mam lustrzaną taflę (jak z salonu) to jeszcze szybciutko wysycha, pędzelek fajny, szybko się go nakłada. Oprócz tego, że lakier pięknie błyszczy to jest też trwalszy, nie robią się odpryski .Paznokcie umalowane w środę dziś jest sobota i naprawde wyglądają bardzo dobrze biorąc pod uwagę fakt,że ja nie oszczędzam ich tzn. wykonuję prace domowe, również z użyciem wody bez rękawiczek tym razem:) Naprawdę polecam ten produkt. Wypróbowałam go na razie z lakierem też Sally Hansen , ale spróbuję z innym też, nawet biorąc pod uwagę cenę tego specyfiku trzeba spojrzeć też na to że lakiery i odżywki tej firmy mają wyjątkową dużą pojemnośći (ten preparat ma 12, 7 ml) są wydajne, dla tego też myślę,że warto zapłacić te parę złotych więcej za coś dobrego:)

Piękny połysk, jak lustro

Preparat daje piękny połysk. Nabłyszcza każdy lakier i efekt jest dosłownie lustrzany. Na niektórych lakierach wygląda wręcz jak hybryda lub żelowe paznokcie.
Schnie trochę dłużej niż czerwony wysuszacz tej marki, ale też dużo krócej niż sam lakier.
Miałam z nim tylko problem jeśli chodzi o trwałość manicure. Lakier dość szybko odpryskiwał, w porównaniu z wysuszaczem insta-dry. Niestety moje paznokcie, ich stan pozostawiał wiele do życzenia więc być może to też miało wpływ, ale jednak czerwony wysuszacz dawał radę dłużej.
Buteleczka jest lustrzana, więc trudno zobaczyć zużycie produktu. Jednak używałam dość długo i nie zgęstniał mi tak szybko jak inne produkty tej marki. Także coś za coś.
Z pewnością jeszcze go kupie i będę sprawdzać, ponieważ mimo wszystko efekt lustra jaki daje jest wart robienia paznokci nawet co 2 dni.

świetny

Pięknie nabłyszcza, tworzy gładką, lśniącą taflę na paznokciach, szczególnie gdy nałoży się dwie warstwy. Fajna konsystencja - lekka, lejąca a mimo to szybko schnie. Nieco przyśpiesza wysychanie lakieru (ale nie jest to przyśpieszacz wysychania). Polecam.

dla mnie bomba

Jest to najlepszy produkt nabłyszczający jaki miałam! Nie zamienię go na żaden inny i żegnam się z top coatem z Oriflame. Ten dodatkowo utwardza płytkę, efekt błysku na paznokciach utrzymuje się kilka dni, pomimo ciągłego moczenia rąk! Pazurki wyglądają jak hybrydy.

Najlepszy!

To najlepszy lakier nawierzchniowy jaki miałam i dziwi mnie tak niska jego ocena na KWC. Można właśnie powiedzieć, że to mój nawierzchniowy KWC. Daje niesamowity efekt - chroni lakier, utwardza go, sprawia, że jest momentalnie suchy, a paznokcie błyszczą się "jak psu jajaca" (na dowód dołączam zdjęcia)... ;) Nie wyobrażam sobie lepszego produktu w tym miejscu.
Zużyłam tego już z 7 opakowań w życiu i na pewno zużyję jeszcze drugie tyle.
Także szczerze polecam. :)

Dobry!

+przyspiesza wyraźnie czas potrzebny na wyschnięcie lakieru
+przedłuża jego trwałość
+nadaje wykończenie o dużym połysku :) wygląda to naprawdę ładnie
+można zatopić w nim brokat, ozdoby holi itd
+wydajny, nie gęstnieje i nie zastyga w butelce

-pędzelek mógłby być szerszy dla wygody
-w regularnej cenie w drogeriach stacjonarnych jest zwyczajnie drogi-polecam szukać go w internecie

ogólnie na plus i polecam!

porażka

Kupiłam z polecenia Pani ekspedientki. Niestety, w życiu nie miałam takiego badziewia. Nakładając mam wrażenie jakbym lała sam aceton, rzadki, wodnisty, a po wyschnięciu jakby go nie było i to bez znaczenia czy nałoże jedną warstę czy pięć. Używałam go do frencha i efekt zerowy, może na kolorach lepiej, ale moim zdaniem jest to lakier gorszy niz najtańszy bezbarwny lakier, a cena jest niemała bo ok 20zł. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!