Olimp Laboratories, Therm Line Forte, Dla osób odchudzających się

Średnia ocena: 4.86/5

musclepower.pl
Średnia ocena: 4.93/5

Pojemność 60 szt

Therm Line forte suplement diety w kapsułkach zawierający opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany - Sinetrol oraz zaawansowany kompleks - Thermo Blend. Działanie Sinetrol zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Wystepująca w nim m.in. guarana, wpływa na metabolizm tłuszczów. Składniki zawarte w Thermo Blend, takie jak ekstrakt zielonej herbaty wspierający proces termogenezy oraz chrom, przyczyniający się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych sprawiają że Therm Line forte jest idealną propozycją dla osób odchudzających się.

Zastosowanie: jako suplement diety dla osób dorosłych, z nadwagą, otyłych, dążących do redukcji wagi ciała.

Zalecane spożycie: 2 razy dziennie po 2 kapsułki, popijając dużą ilością wody około 30 minut przed śniadaniem i obiadem lub treningiem lub inaczej po konsultacji z lekarzem lub dietetykiem. Nie stosować wieczorem lub na noc. Preparat zaleca się stosować przez 2-3 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 miesiącach przerwy. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Działanie
Odchudzające
Kapsułki

Skład jest w trakcie moderacji.

• Składniki: Sinetrol - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany (Citrus sinensis L. Osbeck, Citrus grandis, Citrus aurantium var. dulcis, Paullinia cupana Kunth), L-tyrozyna, ekstrakt gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), kofeina bezwodna, ekstrakt guarany (Paulinia cupana Kunth), ekstrakt zielonej kawy, ekstrakt imbiru (Zingiber officinale L.), L-winian L-karnityny, ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L.), ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum L.), chlorek chromu (III), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki - żelatyna, barwnik: E 171). 4 kapsułki zawierają: Sinetrol opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany 900mg, w tym guarana 90mg, Thermo blend 1298mg, ekstrakt zielonej kawy (50% kwasu chlorogenowego ACG), ekstrakt imbiru (5% gingeroli), ekstrakt pieprzu kajeńskiego (8% kapsaicyny), ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyny), L-tyrozyna, L-winian L-karnityny, ekstrakt gorzkiej pomarańczy 333mg, ekstrakt zielonej herbaty 281mg (55% galusanu epigallokatechiny EGCG), ekstrakt guarany (50% kofeiny)106mg, chrom (jako chelat aminokwasowy chromu Albion Chelavite)150mcg (375%)*, kofeina (240%)* (z ekstraktu guarany i kofeiny bezwodnej), synefryna 20mg (ze wszystkich źródeł). *RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Skuteczność:

Działa

Średnio wierzyłam w moc tabletek na odchudzanie, ale te na prawdę działają. Od kąd stosuję Therm Line Forte w ogóle nie mam ochoty na słodycze mimo że zawsze pochłaniam ogromne ilości. Teraz mogę patrzeć na słodycze i wg mi się ich nie chce. Usunęły wodę z organizmu. -2 kg w miesiąc. Polecam.

Mieszane odczucia

Nie potrafię jednoznacznie ocenić tego suplementu. Mimo że udało mi się zrzucić kilogramy, nie uważam, że to zasługa tylko tych tabletek. Therm Line Forte działał u mnie jako "motywator". Codzienne branie tabletek przypominało mi o prawidłowym odżywianiu i aktywności fizycznej. Po około tygodniu zaczęłam odczuwać, że mam więcej energii. Bardziej się też rozgrzewałam i pociłam przy ćwiczeniach. Jednak ciężko jest mi stwierdzić czy faktycznie przyspieszały spalanie kalorii. Nie zauważyłam za to żadnych skutków ubocznych, co uważam za duży plus przy tego rodzaju specyfikach.

PLACEBO !

preparat niczego nie zmienił w mojej waDZE ,SYLWETCE ITP. nIE poleciłabym go nikomu.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Wykorzystała: kilka próbek

Tabletki Therm Line Forte

Polecam każdemu uprawiającemu sporty zawodowo jak i również amatorsko. Bardzo miłe uczucie jak człowiek jest pełen energii i nie ma ochoty się zatrzymywać np. na spacerze. Uważam tabletki Therm Line Forte za bardzo dobry wspomagacz do aktywności fizycznych jakichkolwiek. Na pewno będę używać go częściej. Szczerze polecam

Bez szału

Produkt dostałam do testów jako recenzentka.
Przyjmowanie suplementów przede wszystkim mobilizowały mnie do większej aktywności. Nie wiem czy sama sobie to wmawiałam, ale trochę zmniejszały mój apetyt.
Pomimo dużego rozmiaru tabletki nie ma problemu z ich połknięciem.
Ogólnie tabletki te na pewno mi nie zaszkodziły, a wręcz dzięki nim miałam większą mobilizację więc jeśli ktoś ma okazję je przetestować to polecam.

Jest nadzieja - fenomenalny spalacz tłuszczu Therm Linę Forte

Therm Line Forte pozwolił mi pozbyć się opornego tłuszczu z brzucha. Pomimo 50 lat jestem pełna wigoru i witalności. Już po pierwszym zażyciu preparatu zauważyłam przypływ energii, mogłam zrezygnować z kawy, a dzięki lepszej koncentracji szybciej wykonywałam swoje obowiązki zawodowe. Po powrocie z pracy nie byłam zmęczona i mogłam wykonywać zaplanowane ćwiczenia do końca i dokładnie. Dzięki temu schudłam 7 kg, co w moim wieku nie jest łatwe. Preparat jest w formie kapsułek łatwych do połknięcia, z łatwością zmieści się do torebki, więc można mieć go zawsze przy sobie. Polecam go z pełną świadomością wszystkim niedowiarkom. Jest skuteczny i daje energię nie tylko do pozbycia się niechcianych kilogramów...

Wspomacz redukcji tkanki tłuszczowej dla osób aktywnych

Suplement diety WSPOMAGAJĄCY proces odchudzania. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, więc wystarcza na 15 dni. Cena około 40 złotych. Sposób odżywiania i aktywność fizyczna pełnią tu kluczową rolę, tylko wtedy można liczyć na redukcję masy lub ujędrnienie ciała. Therm Line Forte polecam jedynie dla osób aktywnych. Jeżeli ktoś ma podejście, że samo branie tych suplementów coś zmieni, to przykro mi, nie warto inwestować.

Używa produktu od: próbka

Nie polecam

Tabletki w moim przypadku nic nie zmieniły. Często mi się po nich odbijało, miałam czkawkę i nieprzyjemny posmak w ustach. Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu i modelowanie sylwetki, to nie zauważyłam żadnej różnicy

Bardzo ok

Suplement diety pozytywnie wpływa na zwiększenie metabolizmu dzięki czemu łatwiej traci się zbędne kilogramy. W moim przypadku nadprogramowego bagażu było zaledwie 4kg i utrata tak niewielkiej ilości niestety idzie opornie. Nie zmienia to faktu że straciłam 2kg i waga która mam bardzo mnie satysfakcjonuje. Niestety minusem w przyjmowaniu takich suplementów jest to iż trzeba o nich pamiętać i trzeba przyjmować od razu 2 tabletki. Nie mniej jednak polecam bardzo Therm Line Forte

Pomocna dłoń w walce z odchudzaniem

Therm Line Forte to produkt zamknięty w formie wygodnych kapsułek. Zaleca się spożywać go przy posiłku. Myslę, że pierwsze efekty zaczęłam zauważać już jakoś po upływie ok 2-3 tygodni. Szybciej regenerowałam się po ćwiczeniach, miałam więcej energii. Zakładałam, że wraz z Therm Line Forte schudną ok 2-3 kg. Efekt mnie zaskoczył, udało się schudnąć 6kg, mimo że wcale nie katowałam się codziennymi ćwiczeniami. Założyłam sobie ćwiczenia 3 x w tygoniu, które czasami zmieniałam na dłuższe spacery (3-5km) lub bieganie połączone z szybkim marszem. Jadłam około 1800kcal, czasami więcej. Nie była to ścisła dieta, starałam się odżywiać po prostu zdrowo: w tym ograniczyłam alkohol, słodycze, słone przekąski. Ograniczyłam, czyli nie zrezygnowałam całkowicie - czasem pozwalałam sobie na małe co nieco ;) Jestem ogólnie z produktu zadowolona: bez katowania się dziwnymi dietami, ćwiczeniami ponad siły czy odmawiania wszystkiego co "szkodliwe". Zdrowo schudłam 6kg, czuje się lekko, zdrowo, a przede wszystkim komfortowo w swoim ciele :) Pokochałam aktywność fizyczną, więc reguły, których się trzymałam, zostają ze mną. Tak jak i Therm Line, przede mną długa droga, także mam nadzieję, że efekty będą jeszcze lepsze! :)

Zwiększa wydajność organizmu

Suplement diety Therm Line na pewno zwiększył moją wydajność podczas ćwiczeń, wytrzymałość oraz sprawił, że mocniej się pociłam. Ciężko stwierdzić, czy faktycznie przyspiesza spalanie. Stosując pełną kurację schudłam 2 kg.

Używa produktu od: próbka

raczej na tak

Obiecałam sobie, że mimo zamknięcia w domu nie zarosnę tłuszczem. Starałam się każdego dnia zrobić COŚ. Intensywna przejażdżka na rowerze, ćwiczenia w domu, szybki spacer. Mam wrażenie, że Therm Line rzeczywiście pomógł - czułam dodatkową energię, schudłam trochę - ale nie jestem w stanie rzetelnie ocenić na ile ogólne skutki mojej wiosennej akcji są zasługą suplementu, i czy bez niego, samymi ćwiczeniami i dietą (niezbyt radykalną, ale zawsze...) osiągnęłabym to samo i czy większa wydolność nie jest po prostu efektem wzmocnienia mięśni w wyniku ćwiczeń.
W składzie tabletek jest kofeina, więc biorąc je musiałam uważać, żeby jej działanie nie nałożyło się z kawą. Ogólnie mam wrażenie, że plusy przeważają nad minusami.