Manhattan, Clearface, Krem nawilżający

Manhattan, Clearface, Krem nawilżający

Antybakteryjny krem zapewniający idealną pielęgnację zanieczyszczonej cery z problemami. Dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji szybko się wchłania, delikatnie matowi cerę i nawilża ją nie natłuszczając. Składniki antybakteryjne zapobiegają powstawaniu zanieczyszczeń skóry.

Cena: ok. 25 zł

Hm..

Mam z Manhattana żel oczyszczająco nawilżający, ma niezbyt miły zapach, ale dobrze się myje nim twarz, aplikacji takiej nie lubię, wolę jak wystarczy nacisnąc i leci, ale ogólne wrażenia ok.

Używam tego produktu od: tydzien

Jeden z tych, których nie lubię

No właśnie. Pięknie pachnie i łatwo się rozprowadza, poza tym mam (miałam) wrażenie, że wysusza, i pozostawia coś - może nie film, ale takie poczucie na skórze... kiepsko nawilża, nie nadaje sie w żadnym eypadku pod oczy, obserwowalne efekty po wszystkim są znikome/żadne. Jeden z tysięcy, zużyć i zapomnieć.Brutalny (uch...)Ostatnio kupiła go moja siostra, więc odświeżyłam znajomość z nim i nadal mi sie nie podoba. Ale jest bardzo wydajny ;)Ilość zużytych opakowań: 1, lata temu.