Suddenly, Diamonds EDP

Suddenly, Diamonds EDP

Perfumy dla kobiet.
Kategoria: kwiatowo-owocowe
Nuty zapachowe: czerwone jabłko ,kwiat pomarańczy, białe kwiaty, cynamon, drzewo sandałowe, wanilia.

wody perfumowane
owocowe, kwiatowe

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

• Flakon: 4

niezły

Zapach przypomina nieco Hugo Boss Orange, ale jest odrobinę słodszy i mniej pudrowy. Bardziej wodnisty. Czuć głównie pomarańczę i nieco kwiatowych nut. Mocny jak wersja podstawowa. Zdecydowanie odbiega zapachem od pierwowzoru. Trwałość ma niezłą. Trzyma się raczej blisko skóry. Odrobinę drażniący jak dla mnie, nieco za słodki, ale raczej taki podobający się chyba większości. Warto go przetestować.

• Flakon: 4

Przepiękne

Kiedyś tak od niechcenia powąchałam tester i się zakochałam. Prześliczne pachną, tak delikatnie mydlano-kwiatowo. Zapach nie utrzymuje się zbyt długo ale za tak niską cenę na prawdę warto je przetestować. Nie miałam nigdy Hugo Boss Orange ale dużo osób twierdzi, że to podobne perfumy. Opakowanie jest okej, proste bez udziwnień takie jak lubię. Nigdy nie zwracam uwagi za na perfumy z supermarketów ale te są akurat godne uwagi.

• Flakon: 5

WYNALAZEK

Biorąc ten perfum do rąk po raz pierwszy nie mogłam uwierzyć.. Taki zapach? W lidlu? BOMBA! Bardzo ładny słodki - nie duszący zapach. W równie ładnym stonowanym flakoniku. Odpowiednia ilość, wydajność, elegancja za jedyne ok 15zł. Uśmiech aż sam pcha się na twarz :) Oczywiście stoi na półce między moimi innymi perfumami, nie mogłam się mu oprzeć. Przyciąga od pierwszego powąchania. Delikatny, słodziutki, idealny na lato.

• Flakon: 5

Rewelacja!

Kiedyś miałam oryginalny zapach Hugo Boss Orange i ten zapach jest no niemalże identyczny przez co ten z Lidla został moim ulubieńcem, ku zaskoczeniu.
Jak za zapach za 14,99 zł z Lidla, to polecam spróbować bo warto! Jeżeli nie chcemy przepłacać, to śmiało można sobie pozwolić na Suddenly Diamonds!

• Flakon: 3

Polecam wielbicielkom Hugo Boss Orange

Spontaniczny zakup w Lidlu-nie było testera.
Perfumy są łudząco podobne do Boss Orange-który kiedyś miałam i lubiłam.Suddenly, Diamonds są jednak bardziej pikantne ? ,co pewnie jest zasługą cynamonu w składzie.Początkowo bardzo słodki,owocowy później intensywnie waniliowy z sandałowym poszyciem.
Trwałość ok.sześciu godzin,brak alkoholowego potworka-można spróbować.