Maybelline New York, Wonder Curl Mascara (tusz podkręcający)

Maybelline New York, Wonder Curl Mascara (tusz podkręcający)

Pojemność 4,7 ml

Trwale podkręcający tusz, nadający spojrzeniu "zalotny" wyraz (jak zapewnia producent 24-godzinny efekt). Otwiera i optycznie powiększa oko. Oddziela i rozczesuje rzęsy, dzięki wygodnemu kształtowi szczoteczki.

To były pięknie podkręcone czasy :)

Ten tusz, to moja historia... Historia młodej, naiwnej, dziewczyny, która wyjechała z prowincji do innego miasta na studia i w pierwszym sklepie kosmetycznym na rogu kupiła swojego pierwszego "culra" ;)

Byłam zachwycona efektem, wydłużał i podkręcał. Zdawało mi się, że jestem ósmym cudem świata z tym tuszem :) Wystarczyło kilka ruchów na rzęsach i nieśmiała dziewczyna przeobrażała się w pewną siebie kobietę...

Wspominam go z sentymentem i chciałabym go jeszcze kiedyś kupić :)

średniaczek

Kolejny tusz, ktory mnie rozczarowal.
Efekt przyciemnienia rzes jest delikatny. Tusz ani ich nie podkrecil, ani specjalnie nie wydluzyl.
Troche je sklejal i pozniej musialam rozczesywac je specjalnym grzebyczkiem.
Bardzo szybko wysechl w opakowaniu wiec bez sentymentow wyrzucilam go.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

To były czasy...

:czytaj:

Ten kosmetyk był drugim tuszem do rzęs, jakiego używałam. Pamiętam, że dostałam go od Taty na Dzień Dziecka- wtedy Maybelline to było COŚ :D
Lubię ten tusz nie tylko ze względu na sentyment. Ładnie podwijał, podkreślał i wydłużał rzęsy, miał bardzo dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, łatwo się nim malowało nawet krótkie włoski w kącikach oczu. Był trwały. Szkoda, że go wycofali, bo znów bym kupiła.

pięknie podkręcał

Tego tuszu już nie ma w sprzedaży, ale gdyby był to na pewno bym go kupiła.
Miałam bardzo ładny, ciepły brązowy kolor. Rozprowadzał się bez problemów, nie kruszył. Ten tusz najlepiej podkręcał rzęsy z wszystkich jakie miałam, a przy tym świetnie je wydłużał - rzęsy dosłownie sięgały brwi i były wyraziste :D .
Niestety byle deszcz i się rozpływał, i trochę za wcześnie wysechł w opakowaniu, ale dla efektu jaki sprawiał - warto było.

słaby

Wszystko byłoby fajnie, tylko ten tusz nie chce trzymać się na rzęsach- po prostu spływa sobie, jakby nigdy nic pod wpływem wilgoci, nie mówiąc już o śniegu czy deszczu. Pokrywa rzęsy, jak wszystkie inne tusze, nie wydłuża, trochę pogrubia, ot co.

Lubiłam

tę maskarę gdy jeszcze była w sprzedaży (wycofali ją). Dawała ładny efekt może nie jak z reklamy ale naprawdę podkręcała i wydłużała rzęsy. Była trwała i wydajna, choć trochę zasychała w pojemniku. Kolor który miałam- brązowy był naprawdę widoczny na rzęsach. No i jeszcze trzeba było się przyzwyczaić do zgiętej szczoteczki.

Fajniusi :)

Mile wspominam tą maskarę bo używałam jej dawno temu. Nawet nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży. Miałam wersję zwykłą (niebieska) i wodoodporną (srebrna) i z obu byłam zadowolona. Tusz ma fajną szczoteczkę, która wydłuża i naprawdę podkręca rzęsy tak, że sięgają aż do brwi :) , nie osypuje się i nie rozmazuje. Właściwie lubię większość tuszy Maybelline, ale z tego byłam szczególnie zadowolona. Polecam!

Naprawdę podkręca rzęsy

kiedy go używałam byłam z niego naprawdę zadowolona, a teraz już go nie mogę nigdzie dostać buuu
Tusz ma działanie wszechstronne: rzeczywiście wywija rzęsy mocno do góry i dość mocno je wydłuża, lekko pogrubia. Szczoteczka jest ciekawa- tak fajnie wygięta.Co najważniejsze - tusz nie skleja rzęs, nie osypuje się. Rzęsy sa mięciutkie i naturalne.

Nie powala

Zachęcona reklamami w gazetach, a raczej zdjęciem Christy Turlington zakupiłam ta maskarę. Pamiętam, że dopiero pojawiały się tusze podkręcające rzęsy. Już przy zakupie spotkałam się z wielką niemiłą niespodzianką. Otóż firma ta nie produkowała (nie wiem jak jest teraz) tego tuszu w wersji wodoodpornej w kolorze brązowym. Uuuuuuuu, niedobrze. Wzięłam więc kolor czarny w wersji niewoodpornej. Z moimi rzęsami nie zrobił nic wielkiego oprócz lekkiego podkręcenia na 15 minut. W dodatku jest bardzo nietrwały, bo wystarczyło kilka płatków śniegu, aby wywołać "czarny potok". Dość wydajny. Nie skuszę się więcej na niego
Zużyłam jedno opakowanie

O taki sobie

Tusz nie byl najgorszy, mialam go jakies 2 lata temu.
Ladnie sie rozprowadzal, wydluzal, delikatniew podkrecal rzesy, jednak obsypytal sie i rzesy byly ciezkie, twarde (a ja lubie jak sa mieciutkie, nawet po porzadnym wytuszowaniu).
Aha, dodam jeszcze ze mialam wersje wodoodporna.

Zuzylam jedno opakowanie i nigdy juz do niego nie wrocilam.

Moj ulubiony

Moje rzęsy naprawde ładnie podkręca, a przy starannym nakładaniu nawet bardzo ładnie :). Długo się trzyma, nie podrażnia oczu. Dobrze się zmywa mleczkiem. Mój faworyt za tą cenę.

naprawde fajny

Podoba mi sie nawet bardziej niz moj dotychczasowy faworyt maybelline - full and soft.Ten lepiej podkreca i wydluza rzesy tez ich nie sklejaRzes jest wyraznie wiecej i sa dluzszeNie za rzadki i nie zyt gesty - doskonale i szybko sie rozprowadzaNie "kseruje" się na dole okaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego